25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze skor zalezi na schopnosti fotografa ako na prostredi. Profik vy vytvorit fotky aj z obycajnej luky.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby..drte palce..zajtra idem ku kadernicke tak dufam ze mi wyhowie w tom ze by som chcela prist z wlasmi uz okolo tej pol 7..dufam teda werim ze nebude proti....my pred wwelkou nocou tiez sa mame stretnut s kameramanom a natoci s nami nase rande tak ako to urobil s wami mirinka...celkom sa tesim..rada si spominam na nase zaciatky a ten den mi to pripomenie...
Odpovedať
tak drzime prsteky, snad ta pochopi a mozno aj jej to bude vyhovovat dobry napad s tym videom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
snaaad..wela by mi to ulahcilo a aspon by som sa aspon trocha zbawila toho stresu..no to s tym wideom nam ponukol kameraman....bude to mile....len to musime este nejak wymysliet kde to wlastne bude a take detaily...
Odpovedať
Profilova fotka
no, co sa tyka toho videa "rande", kameraman povedal, ze to bude lepsie natocit pred svadbou, ze po svadbe sa uz malo kto do toho dokope. Tak sme si vybrali este minuly rok september... bolo to super, sice sme sa v ted den nabozkavali tak na rok dopredu, ale snad to splni svoj ucel. Este som to video nevidela. My sme to robili formou rozhovoru, s tym, ze ja som hovorila, ako som ja prezivala zaciatky, na co si pametam a on hovoril nezavisle odomna jeho verziu. Navzajom sme sa nepoculi a ani neviem, co on hovoril. No a boli sme na miestach, kde sme sa prvy krat stretli, kde sme mali prvy krat rande, kde sme sa stretavali... Namiesto fotografii z detstva, obliekanie nevesty chceme mat tam radsej takuto spomienku na zaciatok. Kameraman nam navrhol, aby sme si to pustili aj na svadbe pocas prestavky, alebo vecere... no ale s tym neviem, ci budeme suhlasit. Zalezi na tom, ako to bude vyzerat. Celkom sa na to tesim, no mam strach, lebo ja sa na seba vo videu nerada pozeram. budem to musiet nejako prehltnut. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tiez by sme to chceli takto...je to ucennejsie wed je to spomienka na nase zaciatky a to je dolezite..nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa pametate, v istom case som riesila farbu druziciek na torte... mala som statie a znama nam z ameriky poslala namiesto ruzovych druziciek BIELE... som taka rada.. a takze uz nemusim riesit farbu torty a bude bielo modra, ako aj vyzdoba. :-)
Odpovedať
ahoj, aj ja mam bledomodru vyzdobu. Baby potrebujem poradit, nemam starejsieho na svadbe, ako mam zabavit hosti Budem mat kamarata - je Dj, a skusi nam pomoct, ale nejako ten cas musim vyplnit Dakujem za vase odpovede ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja oficialne nebudem mat oficialne starejsieho... podla mna svadba ubehne tak rychlo, ze si to nikto ani neuvedomi. Jednu hru odmoderuje moj ujo a nieco necham na kapelu. U nas chodia masky, kedy je trosku srandy, takze bo budeme mat trosku pokombinovane. bola som na svadbe, kde bol Starejsi Procko a na svadbe, kde nebol vobec starejsi a poviem vam, ze je to uplne jedno. ludia sa zabavia aj bez starejsieho...
Odpovedať
dufam, ze to tak bude. Nechcem, aby tam len tak sedeli.Bola som bratovej svadbe, mali aj starejsieho, ale suche to bolo, sice ja som nemala druzbu-mozno aj tym to bolo..
Odpovedať
u nas ani nie je mat zvykom starejsieho, ludia sa zabavaju sami :-D mirinka, vies opisat tu hru?
Odpovedať
Profilova fotka
Skúška súladu v nastávajúcom manželskom živote Do stredu parketu si chrbátom ku sebe sadnú na dve stoličky mladomanželia. Starejší ich požiada o vyzutie obidvoch topánok. Nevesta si vymení jednu topánku so ženíchom, tak aby obaja mali dve rôzne topánky. Starejší im dáva otázky týkajúce sa hospodárenia v ich budúcej spoločnej domácnosti. Napr. „Kto bude prať?“. Podľa odpovede budú mladomanželia dvíhať jednu alebo druhú topánku. Keďže sú obrátení k sebe chrbtom, nevidia akú topánku zdvihne ten druhý. Keď zdvihnú obaja rovnakú topánku, tak majú bod. Ďalšie možné otázky: „Kto bude chodiť na nákupy?“, "Kto bude platiť účty?", "Kto bude prebaľovať deti?", "Kto bude umývať okná?" apod. Do otázok sa môžu po prihlásení a vyzvaní starejším zapojiť aj ostatní svadobní hostia. zda sa mi to celkom srandovne, a tymto vyplnime jednu prestavku medzi hranim kapely..
Odpovedať
Článok sa načítava...
to je super, aj nejaky tanec s balonikmi som nasla, a nejake dalsie tance pre pary. Ale myslim, ze ked si kazdy trochu vypije, tak sa to tam rozbehne..aj mate uz nejaku pesnicku na vas prvy tanec - nasla som krasnu piesen Laura Paussini - Stradi amori, fakt nadherna
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat klasicky valcik, kedze budeme mat kapelu. :-) (len sa ho moj nastavajuci este musi naucit.. akosi sa mu do toho nechce)
Odpovedať
sice som pisala, ze v nedelu sa u nas bude tancovat, ale nic z toho nebolo, trebalo by to vsak nacvicit aby sme potom netraposili :-N ta hra je dobra, mali ju aj nasi kamosi na ich svadbe a bola sranda
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiez chceli vcera, teda aby som bola konkretna, ja som chcela tancovat. akosi sa mu nechcelo.
Odpovedať
Profilova fotka
tu hru budeme mat aj my na swadbe...kamarat sa zenil asi pred pol rokom a tiez mal tu hru...sa nam to s drahym velmi zapacilo takze to budeme mat...je to fakt velka sranda... a co sa tyka starejsieho tak ani mi ho nebudeme mat...ludia sa budu bavit sami :-)
Odpovedať
queenka tak ako si dopadla u kadernicky?
Odpovedať
Profilova fotka
no super...objednala ma na 6...wraj ze ona nema problem so vstavanim :-) tak som si to prepocitavala tak by nam malo vyjst aj to fotenie...som pocitala take 2 hodky nato....akurat dnes ideme na druhu nauku a zaroven aj poslednu takze aspon toto budem mat uz z krku :-) inak ked si spominate tak som pisala ze mam problem najst koselu pre draheho na prezlecenie pretoze ta moja modra farba je tak velmi zvlastna zeby som taku asi nikde nenasla..tak som to vyriesila tak ze bude mat bielu koselu a nastastie sa mi podarilo najst kravatu opresne takej istej farby ako moje satocky takze som nad mieru spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, moj drahy ma tiez zelenu koselu aj kravatu, ale este rozmyslam nad tym, ci bude mat fakt tu zelenu koselu alebo si necha bielu. Cez vikend budeme skusat farebne kombinacie a tiez by som mu mala ukazat, ako si oblecie vesticku a kravatu, aby to bolo OK. Ja uz pritom nebudem, ked sa bude v ten den obliekat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my to uz mame odskusane....uz som ho to naucila :-) uz som si bola objednat aj kyticku....budem mat maslowe ruzicky asi 25 ich bude...chcem len cisto ruze a take dlhe travy aby vyseli z kyticky..a na kazdej trave bude maslova perlicka :-) videla som tu kyticku a je fakt ohromujuca :-)
Odpovedať
jaj, konecne dalsi pracovny den za mnou :-) v robote sa ma inac kazdy pyta, ze ci som uz nervozna zo svadby...no ja neviem, ale akosi este nic na mne nie je badat :-D podla mna sa mi bude troska srdiecko triast v kostole a potom az na prvom tanci(toho sa bojim najviac)
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, presne to prezivam aj ja.. stale sa mi to zda, ze je to daleko...mozno preto ze je to tiez vzdialenostne daleko. Iba v praci si uvedomujem, ze sa podpisujem mojim slobodnym priezviskom posledny krat.. no a som zvedava kedy budeme trenovat valcik. dnes sa mu znova nechce. :-|
Odpovedať
v nedelu mame opat spolocne volno, tak sa snad k tomu tancu aj dostaneme rozmyslala som, ze sa asi porozhliadnem po meste ci niekde nemaju nejake pekne biele balerinky, pre pripad, ze by zacali boliet nohy alebo tlacit topanky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to s tymi balerinkami som aj ja rozmyslala lebo mam dost velky opatok na svadobnych topankach a predsa keby nahodou ma boleli nohy tak by som sa prezula..aj ked v podstate po redovom budem mat zas ine topanky ale aj tak pre istotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja balerinky nebudem mat, lebo moje biele topanocky su veeelmi pohodlne a nemaju vysoky opatok.. horsie to bude s topanockami, ktore mam k popolnocnym satam... no snad to tych par hodin vydrzim. Dnes som mala hrozny sen. Moj drahy prisiel pre mna uplne ogabany, mal naopak cervenu kvietkovanu koselu, bez saka a kravatu nakryvo a voooobec nevedel tancovat. .. to preto, ze sme este stale nezacali trenovat. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa praveze dnes do rana snivalo o nasej svadbe ze uz sme po svadbe pozerali videokazetu..ale mne sa casto sniva o nasej svadbe :-) snad tym ze velmi casto nato myslime a stale to mame v hlave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a tej videokazety sa bojim najviac. buducu sobotu by sme sa mali dohodnut s kameramanom, co ako...
Odpovedať
ahojte nevesticky:) no nedela je opat tu , ale ziadne tanecne kreacie sa u nas doma nekonaju :-S nejako na to nemame naladu a zistila som, ze vlastne ani priestor nikde som nemohla zohnat biele samodrzky, tak som tym poverila mamu a vcera mi volala, ze uz ma doma cakaju dve balenia, no a dnes som dostala darcek od kamosky- biele samodrzky :-D nevadi, ako sa poznam minimalne dve balenia roztrhnem, u mna su totiz silonky vacsinou na jedno puzitie... a vy ako, co noveho???
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme vcera cvicili valcik. slo nam to celkom dobre, este zopar pesniciek a dam mu pokoj... avsak mali by sme este trosku aspon precvicit polku. No a dnes si moj nastavajuci vyskusal cely oblek so vsetkymi doplnkami, ja som mu este zaviazala kravatu. Nakoniec zistil, ze mu je biela kosela velka, takze pojde kupit este jednu mensiu.. vraj sa v nej neciti dobre. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?