25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
nam sa nejako vobec o svadbe nesniva, neviem preco...mozno aj preto, ze sme myslou teraz pri projekte nasho domceka, kamarat-architekt nam ho uz zacina kreslit(bude to nas svadobny dar) tak teraz kazdy den riesime jeho dispoziciu kedze som daleko od domova, kopec vybavovaciek nas caka az tesne pred svadbou-to bude potom frmol!!!mozno sa mi budu potom snivat svadobne sny aj cez den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj baby, ako vam zavidim, ze idete stavat domcek... my si musime najst nejaky maly bytik a hypoteku nan ;-)
Odpovedať
no aj my budeme cast riesit hypotekou, mam z nej sice strach, ale inac to asi ani nepojde... stavat vsak zacneme asi az na buducu jar.Mojho priatela rodicia vlastia obrovsky dom, takze byvat by sme mali kde, no ja som zasadne proti byvanim s rodicmi, hoci si rozumieme ;-) bytik tiez nie je na zahodenie, hlavne, ze bude vas a urobite si ho podla seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu, niet nad manzelsky zivot osamote :) vyhneme sa zbytocnym hadkam ;-) My mozno budeme stavat dom o niekolko rokov, cize teraz to velmi nie je aktualne... ved uvidime, ci zivot prinesie. Ja som si kupila iba jedny biele samodrzky.. ved ich obliekam iba raz a preto pouzijem nejake rukavice 8-)
Odpovedať
ja vzdy silonky nejakym zazrakom roztrhenm v topanke, vacsinou na prstoch, hoci pedikuru robim pravidelne :-D ked by mi vsak nahodou nejake ostali, tak ich asi predam, alebo darujem nejakej kamoske... tento tyzden mi uz zacala moja senna nadcha, toho sa trocha obavam, pretoze od jari do jesene neustale smrkam.Pred svadbou sa budem musiet riadne nadopovat liekmi aby som neustale nekychala a nebehala pocas svadby s vreckovkou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram ze sa bavite o byvani...tak my sme s drahym byvali vyse roka v podnajme v byte a uz pol roka byvame u jeho mamy v dome..mame totiz pozemok a po svadbe chceme zacat staviat maly domcek taky nizkopodlazny...no a za ten cas budem asi u svokry....aj ked tym niesom nadsena lebo niekedy nastavaju aj problemy uz..kazdy ma iny nazor takze dufam ze to teda zvladnem =-)
Odpovedať
Ono je vzdy najlepsie byvat dvom, teda bez rodicov z akejkolvek strany :-N moji buduci svokrovci su super ludia, jeho mamka je ticha osobka bezkonfliktna a otec zase velky srandista, ale neviem si predstavit byvat ani s mojimi rodicmi nieto s jeho.Uz som vo veku kedy potrebujem mat hlavne sukromie a nemusiet sa prisposobovat inym ludom...nooo ale v stredu k nam prileti mojho draheho dobry kamarat(skoro na tyzden) takze budeme musiet zmenit nase domace navyky, este ze idem na vikend do Bruselu :-D nas bytik je totiz naozaj pre dvoch ludi, a ked mame navstevu tak musi spat v obyvacke cez ktoru sa prechadza do kuchyne, co je niekedy na nervy... inac dnes som bola napriek mojmu usmoklenemu nosu v meste, ze poobzeram popolnocne topanky a spodne pradlo, ale nikde nic :-( hlavne, ze som zase nakupila dva nove parfemy a nejake veci do bytu, to som cela ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tixi ty si sa veru nenudila. my ideme o chvilku trenovat trochu valcik, ale hlavne polku.. ta je kamenom urazu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
nasa debata preziva par tyzdnov pred svadbou krizu :-) bud ste velmi zaneprazdnene, alebo mate uz vsetko vyriesene. Ja sa idem zajtra stretnut s jednou pani, ktora mi bude robit vyzdobu a mam si urcit,co tam chcem mat. zajtra idem v podstate domov k rodicom doriesit posledne veci.. potom dojdem az v pondelok pred svadbou
Odpovedať
presne ako pises:) este ma caka kopec vybavovaciek, ale tie sa nedaju riesit na dialku, takze ten pravy svadobny zhon u mna zacne 12.4 ked dorazim na Slovensko... uz ste rozmyslali na menu?my planujeme nejake specialitky v ramci popolnocnych svedskych stolov, ale predtym to bude asi nejaka klasika
Odpovedať
dnes som volala mame a vraj uz dorazila bizuteria a toaletak z ciech co som si objednala, mama vsak ked videla na fakture cenu za ten papier tak skoro odpadla :-D objednala som len tak dve rolky pre srandu, jednu k nam domov a druhu ku svokrovcom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru maspravdu,ja som velmi zaneprazdnena.Mam tolko roboty ze nemamcasani na svadbu poriadne mysliet. Ale pochvalim sa ,vybrala som menovky,budu to marcipanoví holubkovia a na takom oblaciku bude napísane meno,je to strasne zlate,urobia mi to tam kde mam objednanu tortu.A mozu si to zobrat aj na pamiatku. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej, to bude super darcek aj menovka v jednom, ak mas foto sup do albumu :-)
Odpovedať
kattulka a ty si sa kde stratila???vobec ta tu nevidno :-(
Odpovedať
čaute baby po dlhšej odmlke! tixi, ty si ma asi nejako prilákala :-D konečne som si našla čas nakuknúť a vidím, že ma akurát zháňaš :-N mrzí ma, že neprispievam, ale vôbec vôbec nestíham :-( mám toho v robote strašne veľa a navyše aj zlé správy - robím teraz na niečom, čo malo byť do konca marca hotové, ale veci sa komplikujú a komplikujú a bude sa to ťahať asi až do mája :-( som z toho trošku na nervy, najmä kvôli tej svadbe... no budem to musieť nejako vymyslieť... nemám ešte tie popolnočné šaty a ženích nemá topánky, tak snáď na nás niekde spadnú z neba :-N lebo inak neviem :-D máme už oznamká, v sobotu sme rozniesli po rodine - asi za hoďku - nikde sme ani dnu nešli :-N no čo - keď nestíhaš, tak nestíhaš :-D a včera som poslala poštou tie čo bolo treba... idem ešte nakuknúť, čo sa píše v plánovači a čo ešte treba zariadiť, lebo asi nestííííííííííííííííííííííhameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-x
Odpovedať
Profilova fotka
čaute nevestičky :-) tak ja mam pre vas jednu obrovsku a velmi radostnu novinu....v poslednej dobe som mala pocit ze vela papam a ze som trosku pribrala..a ked som zistila ze mi meska menstruacia uz 7 dni tak som si urobila test...aaaa???? aaaano cakame babätko :-) sme taky obaja stastny ze budeme mat prirastok...presne ako sme o tom snivali...mesiac pred svadbou..a tak mi to povedala aj vestica pred pol rokom :-) som taka bez seba stale tomu nemozem uverit ..az sa mi tazko hladaju slova...ale dnes idem k lekarke aby mi to potvrdila a hlavne aby mi povedala ci je vsetko v poriadku :-) budem mamicka :-)
Odpovedať
so srdiecka gratulujem!!! drzim palce aby vsetko u lekarky dopadlo o.k., potom napis co si sa ta dozvedela, ja utekam do prace papa
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tu...no vravela ze to ci cakame babätko vie zistit az od 6 tyzdna ale vsetko nasvedcuje tomu ze ano ..spomenula nejake lekarse vyrazy a v preklade to znamenalo ze ked mi pozerala maternicu cez ultrazvuk tak povedala ze tam je tehotenstvo...takze o tyzdne mam prist a vtedy to uz budem vediet urcite...tak dufam ze to tak bude lebo by sme boli velmi sklamany keby to tak nebolo...nemyslim zeby test bol zly lebo ked som si ho robila pred troma tyzdnami tak mi ukazal ze niesom tehotna.. a vcera ze som....tak snad ano lebo my s darhym sa uz velmi tesime a nepripustame uvahu zeby to nebola pravda :-)
Odpovedať
ahoj mamina :-) no ak ti HCG test ukazal pozitivitu tak cakas babo, nic sice nie je iste na 100% ale neboj.hcg pozitivne je este v pripade mimomaternicoveho tehotenstva, ale to urcite nie je tvoj pripad, lebo na ultrazvuku by to lekarka videla ihned.Takze mozes zacat obkukavat detske obchodiky :-D joj, v dobrom ti zavidim!!!
Odpovedať
ahojte, doteraz som tuto temu len citavala (jasne, ze kvoli zhodnemu datumu :-) nech som v obraze a nezmeskam nieco ;-) )........ale teraz mi neda.........queenka, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby :-) problem je v tom ze mam silny zapal laveho vajecnika a mam strach aby to nejak neovpyvnovalo moje baabo :-( lekarka mi vravela ze si mam davat velky pozor tak ani nechcem pomysliet ze ked o tyzden pojdem k lekarke tak mi povie zle spravy ;-( ale my s drahym to berieme tak ze cakame babo a aj pripravy na nasu svadbu su este o to krajsie :-) drzte my palce budem to potrebovat :-(
Odpovedať
queenka gratulujem z celého srdca a držím palce, nech je všetko ok a tak, ako si želáte!!!
Odpovedať
Profilova fotka
baby..vsetkym vam zo srdca dakujem :-)
Odpovedať
Jéééj v tento deň mám narodky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak kocky ako ste natom s pripravamy???nieco nove?
Odpovedať
u mna nic noveho, akurat, ze zajtra skoro rano letim na tri dni do Bruselu na moju rozluckovu party so slobodou :-D chytila ma vsak chripka, tak sa musim krotit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to tixi teda poriadne uzi....moje kamosky tiez chystaju pre mna nejaku rozluckovu party tak som zvedava co na mna zase usiju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej queenka gratulujem,aj ti troska zavidim :-) :-) Dnes mi prislo oznamenie ze mame na poste obrucky aj ta kniha by mala byt uz na poste.Tak v pondelok vyberiem a dam vediet :-) Dnes som nasla kraaasnu latku na saty,ale musí ju este schvalit krajcirka
Odpovedať
Profilova fotka
no my este nemame topanocky pre draheho....nejak stale nato zabudame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja som bola v ramci praci na vychode, dovybavovat zalezitosti. odniesla som domov oznamka, niektorym sa pacili, niektorym nie. to je jedno. ;-) su nase. Doriesila som vyzdobu, ubytovanie, zistili sme, ze na svadbu pojdu hostia vacsinou autami, takze na nasej ulici bude 14 aut. Qeenka, blahozelam, verim, ze si tehotenstvo uzijes :) Ja budem mat rozlucku so slobodou tesne po velkej noci, tesim sa, ze sa vytancujem. :-D Moj drahy zistil, ze ma velku svadobnu koselu, tak si pojde kupit este jednu. Ja som nafotila vecicky, ktore uz mam doma. O chvilku ich pridam do albumu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?