Kategórie

Foto, video

10 tipov, ako správne pózovať počas svadobného fotenia

Jeden z úspešných svetových fotografov Ansel Adams povedal: „Dobrý fotograf vie, kde sa má postaviť.“ Súhlasíme, no dodávame, že aj objekt fotenia musí priložiť ruku k dielu a správne zapózovať. Aby ste počas svadobného fotenia nestáli ako soľný stĺp, prelúskajte si naše rady a skúste si ich aj doma pred zrkadlom.

10 krokov k nájdeniu vášho svadobného fotografa

Na rozdiel od ostatných dodávateľov na svadbe ako sú DJ, kapela, catering, či výzdoba, je fotograf osoba, ktorej výsledok neviete dopredu ochutnať, ani si nijako odskúšať.

13 tipov k dokonalým svadobným fotografiám

Váš svadobný deň prejde ako voda, šaty vrátite do požičovne alebo predáte, účes si rozpustíte, make-up umyjete, koláče sa zjedia a jediné, čo po vašom veľkom dni zostane hmatateľné (okrem vašej lásky samozrejme), sú fotografie.

Čo si všímať pri výbere svadobného fotografa?

Aby ste sa uistili, že dosiahnete viac než len pekné obrázky, vytvoril som zoznam, ktorý vám pomôže pretriediť marketingový balast a odlíšiť kvalitných fotografov od tých podpriemerných.

Aké sú obľúbené miesta fotografov na fotenie svadobných portrétov?

Oslovili sme našich PRO fotografov, aby nám prezradili ich obľúbené miesta na fotenie svadobných portrétov. Plánujete fotenie na našom krásnom Slovensku alebo navštívite susednú Viedeň, či dokonca Benátky? Poďte sa spolu s nami pokochať jedinečnými zábermi, dychberúcimi miestami, no a v neposlednom rade sa naše budúce...

Dlhé video alebo krátky svadobný klip? Čo si vybrať a aké sú ich výhody?

Keď sa novomanželský pár rozhoduje o svojom svadobnom videu, nevyhne sa základnej otázke kameramana, aké video vlastne chce – dlhé alebo krátke. Za touto jednoduchou otázkou sa skrýva množstvo faktorov, ktoré kameraman musí zvážiť. Prečítajte si, ktoré to sú a čo to znamená pre daný pár.

Čo riskujete, keď si objednáte lacného svadobného fotografa?

Viem to pochopiť - hľadáte cenovo dostupné svadobné fotografie, ktoré spĺňajú váš rozpočet a zároveň aj vaše predstavy. Napriek tomu, že objednanie lacného svadobného fotografa znie ako dobrý obchod, je to riskantné. Prečo si to myslím? Lebo skúsenosti a dôkazy z internetu mi dávajú za pravdu.

6 inšpirácií na svadobné fotenie v daždi

Každá nevesta (aj ženích samozrejme, ale čo si budeme nahovárať) túži po tom, aby bol jej svadobný deň dokonalý po všetkých stránkach. Vyrieši všetky odevy, výzdobu, občerstvenie, objedná ten najúžasnejší priestor a samozrejme aj tých najlepších profesionálov... je však jedna vec, ktorú nevesta ovplyvniť nedokáže, ani ...

Reklama