Kategórie

Plánovanie svadby

16 vecí, ktoré by mala mať nevesta v balíčku prvej pomoci

Tento pojem ste pravdepodobne už počas príprav na váš veľký deň počuli a možno je to pre vás úplná novinka. V každom prípade sa na to spoločne pozrieme a pomôžeme vám zostaviť pre vás osobný balíček prvej pomoci tak, aby bolo všetko perfektné!

24 tipov na vlastné svadobné sľuby

Aj vy uvažujete nad tým, že by ste si navzájom napísali svadobné sľuby? Ide o väčšie sústo, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Je to veľká vec - zhrnúť všetko, čo k svojej polovičke cítite, o čom snívate a čo mu chcete pred vašimi najbližšími sľúbiť.

7 najčastejších chýb, ktorých sa pri plánovaní svadby dopúšťajú zimné nevesty

Pri letných svadbách sa nevesty najčastejšie stretávajú s rozmazávajúcim sa make-upom, kaziacimi sa koláčmi, či vädnúcimi kvetmi. Nevesty, ktoré si za svoj deň D vybrali dátum v zimných mesiacoch, sa síce podobným peripetiám vyhnú, avšak rovnako na ne číha množstvo problémov, s ktorými sa potýkajú práce pre výber tohto...

Svadobné výstavy a veľtrhy v roku 2019, ktoré si nesmiete nechať ujsť

Tak, ako vo svete módy, dizajnu, či iných odvetví udávajúcich trendy, sa v týchto dňoch začína aj nová svadobná sezóna. Čo bude tento rok in, čo by na vašej svadbe nemalo chýbať, prípadne, čo môžete už jednoducho pustiť z hlavy, sa dozviete na viacerých svadobných výstavách a veľtrhoch, ktoré vás do nasledovnej sezóny ...

7 prekvapivých tradícií švédskych svadieb

Aj severské svadby majú svoje kúzlo. Napríklad tie švédske odrážajú potenciál a povahu svojej krajiny a miestni sú na svoje tradície pyšní.

Prinášame vám rebríček 10 najčítanejších svadobných článkov roku 2018 z nášho magazínu

Zaujíma vás, ktoré články z magazínu Mojej svadby publikované v roku 2018 boli najčítanejšie? Zostavili sme tento rebríček, aby vám žiadny z nich neušiel.

Tipy na zásnubné prstene, ktoré nezruinujú váš rozpočet

Áno, hovorí sa, že prsteň by mal stáť presne 3 mesačné platy vášho priateľa. Avšak tomuto a iným “pravidlám” svadby už dávno odzvonilo.

9 horúcich svadobných trendov na rok 2019

Svadobný salón Peter&Lucia vznikol v roku 2015 a špecializuje sa predovšetkým na krátke svadobné šaty a farebné spodnice. Odvtedy prešiel nejaký čas a dnes ponúkajú aj rôzne farebné tylové, saténové Lo-OK sukne a svadobné obleky na mieru. Vďaka svojim niekoľkoročným skúsenostiam sú vo svadobných trendoch ako doma. ...

Reklama