Kategórie

Plánovanie svadby

5 tipov, ako sa pripraviť na rozhovor s hosťami na svadbe

Každá svadba je jedinečná a od tej predchádzajúcej, na ktorej ste naposledy boli, sa líši v takmer všetkých detailoch, od jedla až po hudbu.

Aký typ nevesty ste? Prezradí to o vás vaše znamenie

Zaujíma vás, aký typ nevesty vlastne ste, resp., akým budete? Budete pokojná alebo nervózna, frivolná alebo úzkostlivá? Samozrejme, počas plánovania svadby si každá nevesta prejde všetkými fázami, ale aká budete vo váš svadobný deň, to vám prezradia hviezdy 😊.

Predstavujeme dodávateľov: Adriana Červenková a jej Kvetinové pozadia, ktoré oživia každý priestor

Neodmysliteľným trendom tohoto a nepochybne aj budúceho roka sú famózne kvetinové steny, ktoré dodajú šmrnc vášmu veľkému dňu. Opýtali sme sa všetko, čo by ste o stenách mali vedieť, a to Adriány Červenkovej, ktorá tieto nádhery ručne a s láskou vyrába.

17 otázok a odpovedí, ako sa správať na svadbe

Svadba. Každý z nás sa na podobnú príležitosť teší, predstavuje si, ako bude vyzerať, čo si oblečie a ako sa zabaví. Ale svadba je predsa o novomanželoch a podľa toho sa treba aj správať.

Ako oznámiť, že niekto nie je pozvaný na svadbu?

Jednou z najťažších vecí pri plánovaní svadby je rozhodnutie o počte a zložení pozvaných hostí. Najmä, ak máte obmedzené finančné možnosti, prípadne miesto konania má obmedzenú kapacitu alebo jednoducho túžite po komornej romantickej atmosfére.

7 nápadov, ako napísať dobrý svadobný príhovor

Poznáte to, nie každý dostal do vienka super rečnícke schopnosti. Svadba sa však blíži a čierny Peter sa ocitol vo vašich rukách...

Predstavujeme dodávateľov: Kvetinové štúdio Ateliér Papaver, ktoré viaže kytice s láskou

Neodmysliteľnou súčasťou každej svadby je samozrejme kvetinová výzdoba. V našom rozhovore sme sa zaujímali o najnovšie trendy vo svadobných kyticiach z pohľadu kvetinového štúdia Ateliéru Papaver, ktorý svoju prácu robí s láskou a radosťou. A presne to sa napokon odzrkadľuje v spokojných očiach nevesty, ktorá si svadob...

8 rád, ako byť dobrým svadobným hosťom

Poviete si, kto už len potrebuje manuál na to, aby bol dobrým svadobným hosťom? No napríklad Zuzana, ktorá prišla na susedkinu svadbu v bielych šatách, alebo strýko Karol, ktorý bol na svadbe vašej sesternice už pred polnocou riadne pod parou. Možno aj vy máte na zozname pozvaných takzvané rizikové osoby, ktoré by mohl...

Reklama