Kategórie

Plánovanie svadby

3 veci, o ktorých sa najčastejšie hádajú zasnúbené páry

Plánovanie svadby prináša množstvo emócií rôzneho druhu a rozhodnutí, ktoré musíte urobiť, a preto občas medzi partnermi vyvoláva napätie a hádky. Aby vás to nezaskočilo, pozrite si najbežnejšie veci, ktoré k hádke prispievajú.

12 mesiacov do svadby - na čo všetko treba myslieť?

Prvý veľký krok je za vami. Váš priateľ a teraz už snúbenec si pred vás kľakol a požiadal vás o ruku.  Je zrejmé, že teraz je váš vzťah ešte viac nabitý láskou a pravdepodobne si užívate jeden druhého, avšak, pomaly ale iste by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo bude nasledovať.

Najbežnejšie komplikácie, ktoré nastávajú pri plánovaní svadby a ako ich prekonať

Každý pár sa pri plánovaní svadby stretáva s nejakými komplikáciami, ktoré môžu byť veľmi stresujúce, ak na ne nie ste pripravení a neviete, ako ich riešiť. Aby nezaskočili aj vás, pozrite sa, ktoré sú tie najbežnejšie a ako ich môžete prekonať.

Handmade skladanie obálok 4-krát inak

V dnešnej dobe sú medzi nevestami veľmi obľúbené handmade oznámenia o svadbe, pozvánky k stolu, ale aj mnohé iné tlačoviny, či časti výzdoby. K oznámeniam však bezpochyby patria aj obálky. Ak už ste si oznámenia a pozvania k stolu objednali u iného výrobcu, môžete sa pred svadobčanmi blesnúť aspoň výrobou obálok k nim....

Živé alebo umelé kvety na svadbu?

Tak, ako si na svadbu vyberáte pozvánky, svadobné šaty či jej štýl, budete si jedného dňa vyberať aj kvety, ktoré využijete do svadobnej výzdoby. Možno patríte medzi nevesty, ktorým podobná otázka ani len nenapadne, no ďalšie hneď od začiatku uvažujú nad otázkou, či si vybrať kvety živé alebo umelé.

10 vecí, ktoré vás pri plánovaní svadby možno prekvapia

Každé plánovanie svadby je iné a prináša nejaké prekvapenia. Toto je zoznam tých najbežnejších vecí, ktoré vás môžu zaskočiť počas plánovania svadby.

Nemáte ženícha? Zoberte si samú seba! Aj o tom je nový trend zvaný sologamia.

Už ste počuli o sologomii? Tento moderný a iste budete súhlasiť, že i trochu svojský trend, si obľúbili prevažne ženy. Podľa neho si môžu sľúbiť vernosť samy sebe a pri tejto príležitosti usporiadať aj svadobný ceremoniál. Je to tak trochu svadba bez ženícha. Len vy a... vy! :-)

6 tipov na dokonalú handmade svadbu

Každá svadba je jedinečná a iná. Málokedy sa podarí natrafiť na dve svadby, ktoré by sa na seba ponášali, pretože každá nevesta dáva do celého výzoru kus seba. Ide najmä o štýl a vkus novomanželov a okrem toho aj možnosti, ktoré majú k dispozícii.

Reklama