Kategórie

Plánovanie svadby

Ako sa správne rozhodnúť pre dátum svadby?

Jedno z úplne najzákladnejších a pravdepodobne aj najskorších rozhodnutí každého svadobného páru býva dátum svadby. Existuje veľmi veľa pre a proti pre každé ročné obdobie, deň v týždni, či konkrétny dátum. Musíte sa teda dobre zamyslieť a zvážiť, čo je pre vás a vášho snúbenca to najlepšie a samozrejme, v tomto prípad...

20 najkrajších citátov o láske vhodných na svadobné oznámenia

Láska je dar, na ktorý vzniklo už množstvo výstižných citátov. Práve pre ich podstatu a hĺbku sa mnohé z nich stali neoddeliteľnou súčasťou svadobných oznámení. Vybrali sme pre vás tie, ktoré sú podľa nás najkrajšie a pre túto udalosť najvhodnejšie. Ak aj vy chcete svoje svadobné oznámenia oživiť citátom o láske, z toh...

Ako zvládnuť svadbu v tehotenstve?

V prvom rade musíte vedieť, že vydávať sa s bruškom nie je žiadna hanba, ani celoživotná tragédia. Dieťa je dar za každých okolností a dokonca aj vaša svadba môže byť presne taká skvelá, ako ste si ju vždy predstavovali. Stačí sa správne psychicky naladiť a pripraviť sa na možné nepríjemnosti spojené s tehotenstvom.

Ako sa starať o obrúčky, aby boli stále ako nové?

Výber svadobných obrúčok vám zrejme zabral istý čas a do značnej miery vyprázdnil vašu peňaženku. A keďže sú obrúčky znakom vašej lásky a nerozlučnosti, zaslúžia si primeranú starostlivosť, nech žiaria na vašich prstenníkoch ako v deň, keď ste si ich kúpili.

5 tipov, ako sa pripraviť na rozhovor s hosťami na svadbe

Každá svadba je jedinečná a od tej predchádzajúcej, na ktorej ste naposledy boli, sa líši v takmer všetkých detailoch, od jedla až po hudbu.

Aký typ nevesty ste? Prezradí to o vás vaše znamenie

Zaujíma vás, aký typ nevesty vlastne ste, resp., akým budete? Budete pokojná alebo nervózna, frivolná alebo úzkostlivá? Samozrejme, počas plánovania svadby si každá nevesta prejde všetkými fázami, ale aká budete vo váš svadobný deň, to vám prezradia hviezdy 😊.

Predstavujeme dodávateľov: Adriana Červenková a jej Kvetinové pozadia, ktoré oživia každý priestor

Neodmysliteľným trendom tohoto a nepochybne aj budúceho roka sú famózne kvetinové steny, ktoré dodajú šmrnc vášmu veľkému dňu. Opýtali sme sa všetko, čo by ste o stenách mali vedieť, a to Adriány Červenkovej, ktorá tieto nádhery ručne a s láskou vyrába.

17 otázok a odpovedí, ako sa správať na svadbe

Svadba. Každý z nás sa na podobnú príležitosť teší, predstavuje si, ako bude vyzerať, čo si oblečie a ako sa zabaví. Ale svadba je predsa o novomanželoch a podľa toho sa treba aj správať.

Reklama