Kategórie

Plánovanie svadby

10 krokov, ako pripraviť vášho štvornohého miláčika na vašu svadbu

Veľmi milou súčasťou svadby môže byť aj prítomnosť vášho domáceho miláčika. Veď, nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka, tak prečo by s vami nemohol byť aj v tento veľký deň?

Svadobné noviny alebo všetko, čo by ste o nich mali vedieť

Vaša svadba sa blíži a vy sa obzeráte po nejakom kúsku, ktorý by bol osobný, pripravený vo vašej réžii, bol by zároveň upomienkovým darčekom pre vašich hostí a odpovedal na mnoho, mnoho otázok ohľadom vášho vzťahu, či svadby? Svadobné noviny sú pre vás tým pravým riešením.

Najhoršie svadobné rady, ktoré nevesty dostávajú

Nevesty počas plánovania svadby dostávajú mnoho rád a tipov zo všetkých strán. Niektoré sú naozaj užitočné, niektoré by ste však mali hneď vypustiť. Toto sú rozhodne tie najhoršie, ktoré nevesty dostávajú.

9 vecí, ktoré vám vo váš svadobný deň prinesú šťastie

Patríte medzi poverčivých ľudí? Pokiaľ áno, prinášame vám prehľad povier o predmetoch a udalostiach, ktoré vám vo váš veľký deň iste zaručia šťastie a lásku na celý život. Že tomu neveríte? Nevadí, určite vás zaujmú niektoré body, o ktorých ste možno ani len netušili, že majú nejaký hlbší význam.

17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia

Biele šaty, dlhý závoj, výmena prstienkov a spoločné Áno spečatené bozkom. Všetky nevesty to poznajú. Ale ako sa hovorí; „Iný kraj iný mrav“ a aj v svadobných prípravách, obradoch a hostinách rôznych kultúr sú mnohokrát veľké rozdiely.

Na čom nevesty najviac šetria a za čo míňajú peniaze?

Plánovanie svadby nie je lacná záležitosť, a preto si treba dobre rozmyslieť, na čo miniete peniaze a na čom sa vám oplatí ušetriť. Ak sa potrebujete inšpirovať, pozrite si, na čom nevesty najviac šetria a naopak a prečo.

6 otravných úloh, ktoré by ste pri plánovaní svadby mali splniť čo najskôr

Plánovanie svadby so sebou prináša množstvo úloh, z ktorých niektoré sú zaujímavé, iné naopak nezáživné. Vyriešiť ich však treba všetky. Aby ste si mohli nerušene užívať tie zábavné, splňte si tie najmenej príjemné úlohy čo najskôr.

20 faux pas, ktorých by ste sa ako svadobný hosť rozhodne nemali dopustiť

Chystáte sa na svadbu a tešíte sa, ako si tento deň so svojimi blízkymi užijete, vyberiete si krásne šaty a milý darček novomanželom?

Reklama