Kategórie

Nevesta

4 tipy, ako na svadobné účesy pre krátkovlasé nevesty

Vlasy sú korunou krásy a určite chcete tú svoju mať vo svadobný deň krásnu. No, čo ak máte vláky kratšie? Poradíme vám! V našom článku nájdete rady od vynikajúcich a skúsených vizážistov ako Eliška Pichoňská, či Boris Bordács. Podelili sa s nami o rady a tipy pre tie z vás, ktoré ešte neviete, aký účes vybrať, keď máte...

7 trendov svadobných šiat, ktoré musí vidieť každá nevesta roku 2019!

Svadobná sezóna 2019 sa začína už onedlho a ak ešte stále nemáte svoje šaty snov, trochu vám pomôžeme. Svadobný salón Vedana vám predstavuje najväčšie trendy na sezónu 2019!

13 tipov na darček pre nevesty na rozlúčke so slobodou

Jedna z vašich najlepších kamarátok sa bude onedlho vydávať a vy pre ňu plánujete s ostatnými priateľkami nezabudnuteľný večer – rozlúčku so slobodou. Samotným darčekom býva často aj spomínaná rozlúčka so slobodou. Veď je to predsa večer pre nevestu, kedy by nemala nič platiť a mala by si svoju rozlúčku poriadne užiť. ...

12 tipov na vianočný darček pre nevestu

Vianoce sa nezadržateľne blížia a všetci pomaly začínajú nakupovať a zháňať vianočné darčeky. Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi budúcu nevestu či dokonca nevesty, ponúkame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia.

Požičať, kúpiť alebo dať si ušiť svadobné šaty?

Jednou z úplne základných vecí, ktoré má každá nevesta, sú svadobné šaty. Aj malé svadby iba so svedkami sa neobídu so špeciálnym a výnimočným odevom nevesty. Zároveň však mnohokrát ide aj o nákladnú položku svadobného rozpočtu.

Týchto 5 zásad vám pomôže opáliť sa v soláriu do svadobných šiat rýchlo a intenzívne

Chodíte do solária, no stále máte pocit, že vaša pokožka nie je opálená tak, ako by ste chceli? Pokiaľ nie je chyba na strane solária (trubice za zenitom), chyba bude u vás. Niečo robíte zle alebo naopak, nerobíte niečo, čo by ste mali. Trocha komplikované, však? Pomôžeme vám vymotať sa z toho...

Aké výhody v sebe ukrýva nástrekové opálenie?

Biele svadobné šaty a biela nevesta... hmmm, to veru nie je vábivá svadobná kombinácia. Nemusíte byť hnedá ako horká čokoláda, ale trocha opáleného tónu dodá vašej pleti pôvab a šmrnc.

7 prípadov, kedy by ste váš zásnubný prsteň rozhodne nemali nosiť

Pokiaľ chcete, aby váš zásnubný prsteň zdobil vašu ruku skutočne navždy, mali by ste dbať na prípady, kedy by ste tento drahocenný kúsok mali nechať radšej doma alebo odložený v škatuľke.

Reklama