Kategórie

Nevesta

Požičať, kúpiť alebo dať si ušiť svadobné šaty?

Jednou z úplne základných vecí, ktoré má každá nevesta, sú svadobné šaty. Aj malé svadby iba so svedkami sa neobídu so špeciálnym a výnimočným odevom nevesty. Zároveň však mnohokrát ide aj o nákladnú položku svadobného rozpočtu.

Týchto 5 zásad vám pomôže opáliť sa v soláriu do svadobných šiat rýchlo a intenzívne

Chodíte do solária, no stále máte pocit, že vaša pokožka nie je opálená tak, ako by ste chceli? Pokiaľ nie je chyba na strane solária (trubice za zenitom), chyba bude u vás. Niečo robíte zle alebo naopak, nerobíte niečo, čo by ste mali. Trocha komplikované, však? Pomôžeme vám vymotať sa z toho...

Aké výhody v sebe ukrýva nástrekové opálenie?

Biele svadobné šaty a biela nevesta... hmmm, to veru nie je vábivá svadobná kombinácia. Nemusíte byť hnedá ako horká čokoláda, ale trocha opáleného tónu dodá vašej pleti pôvab a šmrnc.

7 prípadov, kedy by ste váš zásnubný prsteň rozhodne nemali nosiť

Pokiaľ chcete, aby váš zásnubný prsteň zdobil vašu ruku skutočne navždy, mali by ste dbať na prípady, kedy by ste tento drahocenný kúsok mali nechať radšej doma alebo odložený v škatuľke.

Keď bolerko nie je to pravé orechové. Čo si obliecť na svadobné šaty?

Už ste uvažovali nad tým, či si budete niečo obliekať na svadobné šaty? Že nie? No, povedzme si na rovinu, že počasie je strašiakom každej nevesty a ide o jedinú vec, ktorá sa nedá naplánovať podľa vašich snov a želaní. Čo ak bude príliš chladno, prípadne sa beriete v mesiaci, kedy je, prípadne už nie je príliš teplo?

Čo očakávať od skúšky svadobných šiat?

Ak ste ešte nezačali s hľadaním tých pravých svadobných šiat a neviete, čo očakávať v svadobnom salóne, tu je zopár užitočných informácií.

Ako si vybrať správny odtieň svadobného rúžu?

Každá nevesta túži po tom, aby bola vo svoj svadobný deň čo najkrajšia. Krásne a zvodne nalíčené pery sú čerešničkou na torte. Čo je potrebné vziať do úvahy pri výbere odtieňa svadobného rúžu?

10 vecí, na ktoré treba myslieť pri skúške šiat v svadobnom salóne

Práve ste sa zasnúbili, alebo už prstienok nejaký čas nosíte a vo svojich predstavách sa už prenášate na miesto, kde si spoločne poviete svoje Áno. Kráčate uličkou v krásnych bielych šatách. Aké sú? Jednoduché so saténovou sukňou a ľahkým vrchom na ramienka, alebo s nadýchanou tylovou sukňou z viacerých vrstiev v štýle...

Reklama