Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Ľubka: "Najpodstatnejšou chvíľou svadby nie je hostina, ale prijatie Božieho požehnania vo sviatosti manželstva."

Nevesta Ľubka si aj napriek svojmu hendikepu našla lásku svojho života, zaľúbila sa a užila si nádhernú svadbu so svojimi najbližšími. Ako vnímal svadbu jej manžel a čím si ho Ľubka získala, sa dozviete priamo od neho. Veľmi pozitívne naladená dvojica určite spríjemní deň aj vám :).

Nevesta Zuzka: "Svadbou sme jeden druhému darovali čas, ktorý nám zostáva."

Nasledujúci rozhovor je plný slov lásky a nehy tak, ako sa na čerstvých mladomanželov patrí. Nás si Zuzkina svadba získala krásnou výzdobou, vkusne upravenou nevestou a celkovo príjemnou atmosférou svadby sálajúcou z fotiek...

Nevesta Veronika: "Najkrajšie je to, keď sú tam s vami ľudia, ktorí vás majú radi a sú šťastní, že tam môžu byť."

Aj vy patríte k nevestám, ktorým sa o svadbe aj sníva? Rovnako na tom bola Veronika, ktorú najviac potrápil výber výzdoby a naopak, šaty boli pre ňu jasnou voľbou. Zaujímavosťou tejto májovej svadby je určite aj romantické fotenie "first-looku" na rakúskom zámku... Prajeme príjemné čítanie!

Budúce nevesty, toto vám odkazuje 8 našich neviest, ktoré už majú po svadbe!

Viete, kto vám pri plánovaní svadby pomôže najlepšie? No predsa ten, kto ju už má úspešne za sebou. Preto sme pre tie najlepšie svadobné rady oslovili naše nevesty svadobnej sezóny 2017. Čo všetko vám radia?

Nevesta Erika: "Dodnes počúvame, aká bola naša svadba úžasná. To je na tom všetkom to magické. Osláviť svoju lásku s ľuďmi, ktorých ľúbite."

Erika a Marcel svoju svadbu plánovali rok a pol dopredu a podarilo sa im to naozaj skvele. Svadba sa niesla v príjemnom jemne folklórnom štýle s krásnym osvetlením, ľudovou hudbou a s výzdobou tvorenou bielymi kvetmi. Skvelou inšpiráciou pre Vás môžu byť aj darčeky, ktoré Erika pre svojich blízkych nachystala.

Nevesta Andrea: "Pre mňa bol najkrajší moment, keď sme kráčali k oltáru na hudbu od Pachelbela v zástupe, vtedy som si uvedomila, že sa vydávam."

Aké je to počuť "will you marry me?" namiesto nášho - vezmeš si ma? Aké to je vziať si cudzinca a organizovať francúzsku svadbu na českom zámku? To nám dnes prezradí naša nevesta Andrejka.

Nevesta Baška: "Najdôležitejšie na svadbe je, že si vezmete človeka, ktorého milujete a chcete s ním zostarnúť."

Dnešný rozhovor bude patriť Baške, ktorá mala svadbu v júni, a teda jej spomienky sú celkom čerstvé. Svadobný deň si s manželom užili aj napriek tomu, že svadba musela skončiť skôr. No Baška to perfektne vystihla slovami: "Najdôležitejšie na celej svadbe predsa je, že si vezmete človeka, ktorého milujete a chcete s ním...

Nevesta Erika: "Celý čas, ako som išla uličkou, sme sa pozerali jeden druhému do očí. Bolo to magické..."

Dnešná nevesta Erika si pre svadbu vybrala priam magické miesto, ktoré nám učarovalo svojou atmosférou. Výzdoba sa niesla vo folklórnom duchu, rovnako aj nevestin a ženíchov outfit, ba dokonca aj svedok a svadobní otcovia mali na sakách folklórne zdobenie. O ďalších premyslených detailoch sa dozviete v nasledujúcich ri...