Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Janka: "Pár mesiacov pred svadbou sme si s druhou nevestou, ktorá mala v ten istý deň svadbu, vymenili miestnosť."

Janka svoju svadbu prežila skoro ako princezná... Na zámku! Pár mesiacov pred svadbou si vymenila svadobnú sálu s nevestou, ktorá mala svadbu v rovnaký deň. Zrazu bolo treba zmeniť celú výzdobu! Ale ako Janka hovorí: "veci sa pre niečo dejú"!

Nevesta Veronika: "Manžel dostal dvoje montérky, jedny pre neho a druhé pre mňa, ako prísľub, že už sme vo všetkom spolu."

Dnešnej dvojici, napriek svojmu technickému profesijnému zameraniu, nechýba zmysel pre romantiku a podarilo sa im svoju svadbu zorganizovať v modernom štýle s prvkami elegancie. Nechýbala ani nevestina kreativita, keďže originálnu fotostenu si pripravila sama. A prečo dostal ženích od nevesty dvojo monteriek? To už pre...

Nevesta Katka: "Nakoľko som vedela, že šaty by som si chcela radšej kúpiť, svoju pozornosť som upriamila na bazár na mojasvadba.sk."

Dnes si môžete prečítať svadobný príbeh inšpiratívnej nevesty Katky, ktorá si svoju svadobnú výzdobu dopestovala sama v záhrade, svoje svadobné šaty si vybrala v našom bazáriku a portréty si odskočili nafotiť na Sardíniu... Znie to zaujímavo, však?

Nevesta Janka: "Na Vianoce ma čakal darček v podobe ušitia svadobných šiat od Michaela Kováčika."

Dnešná nevesta Janka svoje originálne svadobné šaty dostala ako darček pod stromček. Svadbu brali ako uvoľnenú párty bez zaväzujúcich tradícií a určite inšpirujúcou bola ich bohatá kvetinová výzdoba. A aké prekvapenie si pripravili pre hostí? To sa dozviete o pár riadkov nižšie...

Minuloročné nevesty vybrali svoje naj svadobné fotografie!

Požiadali sme naše nevesty, ktoré sa vydávali v minulej svadobnej sezóne, aby spomedzi svojich svadobných fotogafií vybrali jednu, ktorá im najviac prirástla k srdcu. Vznikla z toho táto nádherná zbierka, z ktorej cítiť veľa lásky, emócie, šťastie, radosť.

Nevesta Tinka: "Zbožňujeme opekačky, a preto sme mali na svadbe aj grilovačku v podobe prasiatka a klobások."

Tinka si vysnívala svoju svadbu v stane a ten pravý našla v priestoroch kaštieľa Péchy. Výzdobu ladila v kráľovsky modrej so pštrosími perami. Tento netradičný doplnok ju potrápil so zháňaním, no nakoniec vypálil aj spolu so svetelnou výzdobou perfektne!

Nevesta Simona: "Nosným prvkom kvetinovej výzdoby boli malé oranžové kumkváty."

Svadba dvoch kreatívnych duší - Simony a Ruda, nemohla byť iná ako nápaditá a určite inšpiratívna. Nie je vôbec trúfalé napísať, že dokonalé spojenie zámku Dukovany, nevestiných originálnych "strapčekových" šiat, kumkvátov na stole a ďalších prepracovaných detailov vytvorili niečo, čo vám v pamäti ostane naozaj dlho......

Nevesta Barbora: "Svoje svadobné šaty som si vybrala 10 dní pred svadbou."

Barbora svadbu organizovala z Austrálie, šaty si vybrala 10 dní pred svadbou a ženích si kupoval manžetové gombíky vo svadobné ráno. Všetko však stihli a užili si poriadnu svadobnú veselicu, na ktorej nechýbal ani Queen...

Reklama