Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Zuzka: "Najradšej spomínam na to, ako sme boli obaja pohodovo naladení."

Dnešný rozhovor bude o svadbe Zuzky a Dušana, ktorí si svoj svadobný deň užili aj napriek bláznivému aprílovému počasiu. Nevesta Zuzka bola očarujúca a svojim účesom a šatami určite inšpiruje mnohé z vás. Rovnako inšpiratívna je aj netradičná elegantná výzdoba plná zelene. Určite si prezrite aj kompletný album zo svadb...

Nevesta Martinka: "Veľa neviest tvrdí, že svadobný deň zbehol veľmi rýchlo, no nám nie. Užili sme si ho do sýtosti, okamih za okamihom."

Romantické zásnuby v Paríži odštartovali prípravu svadby Martiny a Stana. Výzdoba sa niesla vo francúzskom štýle a netradične ju pripravoval nevestin otec. Martinka nám v rozhovore prezradila aj zopár tipov, ako úspešne zvládnuť plánovanie svadby a nezblázniť sa. Prajeme príjemné čítanie!

Nevesta Lucka: "Najemotívnejší bol pre mňa moment, keď sme si začali čítať sľuby."

Plánovanie svadby Lucky a Mareka prebehlo v pokojnom duchu, keďže sú zohratá dvojica a skvelo si rozumejú. Zhodli sa na všetkých detailoch a nič im nebránilo naplno si užiť svoj svadobný deň... Dokonca ani trochu dažďa.

Nevesta Mirka: "Byť vydatá je pre mňa neskutočne úžasné a nesmierne si to užívam. Náš vzťah zrazu nabral iný rozmer."

Prvá a zároveň posledná láska... Znie to ako romantika z filmu, no sú to slová našej nevesty Mirky, ktorá svoju svadbu zladila naozaj netradične, na leteckú nôtu. Mirkina "malá letecká svadba" mala aj zopár nedokonalostí a neočakávaných situácií, no žiadna z nich nezabránila dokonalej atmosfére a krásnym momentom.

Nevesta Nika: "Najkrajšie bolo pre mňa to, ako sme sa s manželom na všetkom zhodli..."

Tento krásny mladý pár je spolu už viac ako 8 rokov a príbeh ich svadby sa začal nádhernými a originálnymi zásnubami. Organizovať svadbu pre 150 hostí počas štátnicových stresov a písania diplomovky je určite náročné, ale podarilo sa. A dnes sa môžeme pokochať krásnymi fotografiami Igora a Niky z ich vintage svadby.

Nevesta Lenka: "V živote som nepočula krajšie slová a v tej chvíli som sa do neho druhýkrát zamilovala."

Čaro jesennej svadby si dnes môžete vychutnať v rozhovore s nevestou Lenkou. Priznala sa nám, že menila štýl z vintage na romantický a napriek prebdeným nociam, bol jednoducho prvý pohľad na výzdobu nezabudnuteľný!

Nevesta Anička: "Sama som bola zo seba prekvapená, ako som si náš deň od rána až do odchodu posledných hostí užívala..."

Dnešným rozhovorom sa vrátime do novembrových dní s prvým snehom, ktorý dotvoril atmosféru svadby Aničky a Mareka. Svadba dopadla výborne, čoho dôkazom sú reakcie svadobčanov, ktorí svadbu chválili a dojali tým mladomanželov. A čo išlo na svadbe na dračku? Naozaj krásne vyzerajúce zákusky!

Nevesta Danka: "Kameramana som nechcela, nepovažovala som to za dôležité, ale môj ženích to na poslednú chvíľu naplánoval inak..."

Dnešný rozhovor s nevestou Dankou bude o tom, prečo je svadba ešte stále IN, prečo sa rozhodnúť pre svadobného kameramana a aj o výhodách fotenia sa pred svadbou. A to všetko za prítomnosti krásnych fotografií svadobného páru.