Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Andrea: "Chceli sme ten náš krásny deň využiť a trošku pomôcť aj zvieratkám v útulku."

Dnes nám o svojej svadbe porozprávala Andrejka. S družičkami si užila krásne dopoludnie pri fotení a skrášľovaní, zatiaľ čo ženích sa zabavil so svojimi kamarátmi-družbami. Svadba v novozrekonštrovanom kaštieli v Bernolákove bol nevestin detský sen a splnil sa jej teda so všetkou parádou!

Najoriginálnejšie svadobné šaty neviest z Mojej svadby

Keď sa povie nevesta, väčšina ľudí si hneď predstaví dlhé biele šaty nejakého módneho návrhára. V dnešnej dobe je však úplne bežné, že nevesty siahajú aj po iných farbách ako bielej, hľadajú rôzne dĺžky, či strihy, šaty si dajú ušiť podľa vlastných predstáv, prípadne si ich dokonca ušijú samy.

Ženích Tomáš: "Aspoň na pár hodín som sa mohol stať panovníkom a nájsť svoju princeznú. "

Dnešná svadba je inšpiráciou, pretože keď máte nejakú vášeň, či záľubu, pokojne môže byť témou svadby. Tak ako v prípade Tomáša, ktorého baví stredovek. Preto si na svojej svadbe ako panovník bral svoju princeznú. Nechýbali fanfáry, meče, rytieri a poriadna hostina!

Nevesta Veronika: "Vždy som si myslela, že zásnuby musia byť po dlhých rokoch chodenia, randenia a spoločného bývania, ale on ma riadne prekvapil."

Veronika si myslela, že svojho drahého bude raz musieť sama požiadať o ruku, ak sa chce vydať, no nakoniec ju on prekvapil zásnubami v mrazivom februári. Dátum svadby si vybrali v znamení Veronikiných osudových čísel a naplánovali si romantickú svadbu v štýle vintage. Nevesta bola naozaj očarujúco krásna a určite môže...

Nevesta Lenka: "Francúzskym hosťom sa naše tradície veľmi páčili, bolo to pre nich nepoznané, avšak krásne."

Lenka svojho manžela našla na študijnom pobyte vo Francúzsku a po nečakaných zásnubách sa začalo plánovanie svadby. Svadbu si dvojica naplánovala v máji a výzdoba sa niesla v príjemných zelených "rastlinných"tónoch. Tiež sa od Lenky dozviete, ako sa organizuje svadba a čo treba vybaviť, ak je jeden z partnerov z inej k...

Nevesta Zlatka: "Predsvadobné obdobie som si veľmi užívala, občas to bolo náročné a namáhavé, ale bavilo ma to."

Nevesta Zlatka si svoju svadbu chystala sama a ako priznáva, bolo to náročné, no zadosť-učiňujúce. Svojím družičkám, manželovi aj rodičom pripravila krásne poďakovania, ktorými sa môžete inšpirovať. A určite aj vďaka nádhernému priestoru a výzdobe zostane táto svadba v pamäti svadobčanov ešte dlho.

Nevesta Alex: „Vždy ma objíme a povie: Som tu pre teba v dobrom aj v zlom. Vtedy mi je proste jasné, že on, jedine on je ten pravý.“

Ani neviem, kedy si získala moje priateľstvo. Pôsobila milo, empaticky a pozitívne. Hneď mi bolo jasné, prečo sa do nej jej Janko zamiloval ☺. Svadobné prípravy si užívala a svojimi hand made sa stala inšpiráciou aj pre ostatné nevesty. Milé nevesty, zoznámte sa s Alex a prečítajte si jej svadobnú spoveď…

Nevesta Miška: "Plánovať svadbu z Kanady bolo o to zložitejšie, že sme sa s nikým osobne nevideli."

Svadba plná premyslených detailov organizovaná zo zámoria... Nevesta Miška nám odhalila zákulisie svojich handmade počinov a dokonca prezradila aj to, že vlastne musela svojho muža postrčiť k zásnubám... :).