Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Chris: "Môjmu manželovi sa najviac páčili naše svadobné tradície, ktoré by inak nikdy nezažil."

Na svoje svadobné fotografie si síce Chris musela počkať niekoľko mesiacov, ale čakanie stálo za to. A tak vám dnes prinášame rozhovor o jednej prekrásnej írsko-slovenskej svadbe.

Nevesty svadobnej sezóny 2016 vybrali svoju naj svadobnú fotografiu!

Požiadali sme naše nevesty, aby spomedzi svojich svadobných fotogafií vybrali jednu, ktorá im najviac prirástla k srdcu. Emócie, dojaté pohľady plné lásky a šťastia, to všetko z týchto fotografií cítiť.

Nevesta Maťka: "Svadba v Ríme bol náš splnený sen! Celý deň som sa cítila ako princezná."

Nie každý pár si môže povedať, že svoj svadobný deň prežil vo večnom meste Rím a že sa po svadobnom obrade fotili vo Vatikáne, pri Koloseu a na Španielskych schodoch... Maťke sa to však podarilo a pre náš magazín nám porozprávala, prečo si vybrala práve Rím, ako vyzerá vybavovanie sobáša na diaľku a čo na toto rozhodnu...

Nevesta Baja: "S manželom milujeme film Veľký Gatsby, na našej svadbe preto nesmelo chýbať šampanské a čokoláda od výmyslu sveta."

Veľmi populárnou voľbou neviest je výber ústrednej témy svadby. Dnešná nevesta Baja si zvolila štýl "Great Gatsby" podľa obľúbeného filmu. Ako taká svadba vyzerá? Nakuknite ďalej. :)

Nevesta Betka: "Nevedela som sa rozhodnúť len pre jednu farbu, tak sme dali priestor všetkým farbám dúhy!"

Nádherné farby dúhy mala vo svojej svadobnej výzdobe, aj na krásnych družičkách, nevesta Betka, ktorá stojí za tvorbou rozhovorov pre náš svadobný magazín. Dnes sa ocitla na druhej strane rozhovoru v pozícii nevesty a prezradila nám príbeh zásnub, aký ani sama nečakala. Podelila sa s nami aj o množstvo dojímavých okami...

Nevesta Baška: "Na fotenie svadobných portrétov sme sa vyštverali až do Lomnického sedla!"

Farby roku 2016, Rose quartz a Serenity blue, mala vo svadobnej výzdobe nevesta Baška. Budúcim nevestám radí, aby sa držali svojich rozhodnutí a nech sa neboja si za nimi stáť. Prezradila nám aj to, ktoré momenty ich svadby boli najkrajšie, najdojímavejšie a najvtipnejšie... A veru, že ich bolo!

Nevesta Erika: "Bohémsky štýl s prvkami severoamerických indiánov nás dvoch jednoducho dokonale vystihol."

Jedinečná bohémska svadba Eriky a Juraja je naozaj pohladením pre oko. Perfektný styling oboch snúbencov, jedinečná výzdoba a k tomu zaujímavý príbeh ich lásky. Príjemné čítanie!

Nevesta Miška: "Aj keď sme sa nezastavili takmer 24 hodín, bol to ten najkrajší deň plný lásky a úsmevov."

Začiatky vzťahov sú niekedy naozaj netradičné a nečakané. Tak ako v prípade Mišky a Kamila. Svadba prišla po nečakanom a romantickom požiadaní o ruku. Snúbenci si svoju svadbu naplánovali do jemných tónoch béžovej v kombinácii s orchideami. A nechýbali ani slovenské tradície.