Kategórie

Naše nevesty

5 našich neviest nám prezradilo, prečo mať svadbu na jar

Začala sa nová sezóna svadieb. Nevesty hľadajú tipy kde sa dá a mimo iného sa radi inšpirujú aj nevestami z Mojej svadby. Niektoré si vyberajú magický dátum jednoducho podľa zloženia čísiel, či symboliky a niektoré podľa ročného obdobia a všetkých krás, ktoré každé jedno z nich prináša.

Nevesta Lucka: "Keď sme sa v piatok 13-teho zasnúbili, tak sme sa v piatok 13-teho aj vzali."

Lucka a Riško. Zasnúbili sa v piatok trinásteho medzi vzorkami podláh a dverí, svadbu si naplánovali tiež na piatok trinásteho, obrad sa konal napriek októbrovému dátumu vonku, vynechali tradície a portréty fotili v Tatrách. Nebola to obyčajná svadba, bola taká ich... A o to presne ide.

Nevesta Danka: "Predstava svadby v novembri bola pre mňa nočná mora. Nechápem, ako som mohla mať také predsudky."

Danka chcela teplú letnú svadbu, stihnúť to v roku 2017 a vydať sa vo "svojom" kostole. Podarilo sa jej to? Svadby mala vlastne dve, jednu v Ríme a jednu na Slovensku. Počasie na novembrovej svadbe vyšlo slnečné a krásne. A čím "vylepšili" svadobný obrad v kostole? To sa dozviete z Dankinho zaujímavého rozprávania!

Nevesta Veronika: "Na ten strach v očiach poslanca, že nevesta uteká spred oltára, nikdy nezabudnem."

Svadba Veroniky a Ondreja pôsobí veľmi milým a sympatickým dojmom, možno aj preto, že sa brali v stodole... Svadbu mali v takom prírodnom duchu, veľa vecí si vyrobili sami, obrúčky mali netradične drevené a šaty nevesty boli "bez kruhu" a opätkov. Ich deň sa niesol v prirodzenom a prírodnom štýle a presne tak nám o ňom...

Aj fotenie v našej prírode má svoje čaro. Veď posúďte sami!

Každá nevesta plánuje svoju svadbu do dokonalosti. Uvažuje nad každým možným detailom a okrem aktuálnych trendov a štýlov, sa riadi najmä svojím vkusom.

Nevesta Janka: "Pár mesiacov pred svadbou sme si s druhou nevestou vymenili miestnosť."

Janka svoju svadbu prežila skoro ako princezná... Na zámku! Pár mesiacov pred svadbou si vymenila svadobnú sálu s nevestou, ktorá mala svadbu v rovnaký deň. Zrazu bolo treba zmeniť celú výzdobu! Ale ako Janka hovorí: "veci sa pre niečo dejú"!

Nevesta Veronika: "Manžel dostal dvoje montérky, jedny pre neho a druhé pre mňa, ako prísľub, že už sme vo všetkom spolu."

Dnešnej dvojici, napriek svojmu technickému profesijnému zameraniu, nechýba zmysel pre romantiku a podarilo sa im svoju svadbu zorganizovať v modernom štýle s prvkami elegancie. Nechýbala ani nevestina kreativita, keďže originálnu fotostenu si pripravila sama. A prečo dostal ženích od nevesty dvojo monteriek? To už pre...

Nevesta Katka: "Nakoľko som vedela, že šaty by som si chcela radšej kúpiť, svoju pozornosť som upriamila na bazár na mojasvadba.sk."

Dnes si môžete prečítať svadobný príbeh inšpiratívnej nevesty Katky, ktorá si svoju svadobnú výzdobu dopestovala sama v záhrade, svoje svadobné šaty si vybrala v našom bazáriku a portréty si odskočili nafotiť na Sardíniu... Znie to zaujímavo, však?

Reklama