Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Anetka: "Keď som dvihla sukňu nad kolená, ľudí pobavil pekný macko na vrchu podkolienok."

Dnešný rozhovor bude s jednou z tohtoročných februárových neviest a vrátime sa do zimnej rozprávky so snehom, svetielkami a k zaľúbenému páru - Anetke a Šimonovi. Prekrásna nevesta Anetka vždy chcela svadbu v zime a prezradila nám aj zopár pravidiel a výhod, ktoré podľa nej má takáto svadba.

4 nevesty z Mojej svadby nám porozprávali o ich netradičných zásnubných prsteňoch

Plánovanie každej svadby začína žiadosťou o ruku a vyslovením magického slova „Áno“. K tomu je samozrejme potrebný aj zásnubný prsteň.

5 neviest z Mojej svadby nám prezradilo, prečo je podľa nich svadba v lete najideálnejšia

Takmer každá nevesta má predstavu o tom, ako by tá, pre ňu vysnívaná svadba, mala vyzerať. Táto predstava býva často prepracovaná do posledných detailov a niekedy zase naopak, budúca nevesta nemá ani len tušenie, čo by sa jej páčilo.

4 nevesty z Mojej svadby nám prezradili, prečo sa rozhodli pre svadobné fotenie v zahraničí

O tom, ako naplánovať krásnu svadbu zahraničí, sme už písali. Okrem formálneho charakteru, však takáto svadba so sebou prináša aj čaro krásneho prostredia a mnohé nevesty siahajú aj po alternatíve svadby na Slovensku a svadobných fotografiách v zahraničí.

Denník nevesty (2): Ako sme našli vysnívané miesto na svadbu?

Milý denník,

Nevesta Martina: "Už od detstva som snívala o vianočnej svadbe s kopou svetielok a vianočných kolied."

Dnešná nevesta Martina už odmalička túžila po vianočnej svadbe s kopou svetielok, vianočných stromčekov a sviečok. Vďaka manželovi a obom rodinám sa jej tento sen aj splnil. A realita bola ešte stokrát krajšia ako predstava!

5 našich neviest nám prezradilo, prečo mať svadbu na jar

Začala sa nová sezóna svadieb. Nevesty hľadajú tipy kde sa dá a mimo iného sa radi inšpirujú aj nevestami z Mojej svadby. Niektoré si vyberajú magický dátum jednoducho podľa zloženia čísiel, či symboliky a niektoré podľa ročného obdobia a všetkých krás, ktoré každé jedno z nich prináša.

Nevesta Lucka: "Keď sme sa v piatok 13-teho zasnúbili, tak sme sa v piatok 13-teho aj vzali."

Lucka a Riško. Zasnúbili sa v piatok trinásteho medzi vzorkami podláh a dverí, svadbu si naplánovali tiež na piatok trinásteho, obrad sa konal napriek októbrovému dátumu vonku, vynechali tradície a portréty fotili v Tatrách. Nebola to obyčajná svadba, bola taká ich... A o to presne ide.

Reklama