Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Mirka: "Byť vydatá je pre mňa neskutočne úžasné a nesmierne si to užívam... Náš vzťah zrazu nabral iný rozmer..."

Prvá a zároveň posledná láska... Znie to ako romantika z filmu, no sú to slová našej nevesty Mirky, ktorá svoju svadbu zladila naozaj netradične, na leteckú nôtu. Mirkina "malá letecká svadba" mala aj zopár nedokonalostí a neočakávaných situácií, no žiadna z nich nezabránila dokonalej atmosfére a krásnym momentom.

Nevesta Nika: "Najkrajšie bolo pre mňa to, ako sme sa s manželom na všetkom zhodli..."

Tento krásny mladý pár je spolu už viac ako 8 rokov a príbeh ich svadby sa začal nádhernými a originálnymi zásnubami. Organizovať svadbu pre 150 hostí počas štátnicových stresov a písania diplomovky je určite náročné, ale podarilo sa. A dnes sa môžeme pokochať krásnymi fotografiami Igora a Niky z ich vintage svadby.

Nevesta Lenka: "V živote som nepočula krajšie slová a v tej chvíli som sa do neho druhýkrát zamilovala."

Čaro jesennej svadby si dnes môžete vychutnať v rozhovore s nevestou Lenkou. Priznala sa nám, že menila štýl z vintage na romantický a napriek prebdeným nociam, bol jednoducho prvý pohľad na výzdobu nezabudnuteľný!

Nevesta Anička: "Sama som bola zo seba prekvapená, ako som si náš deň od rána až do odchodu posledných hostí užívala..."

Dnešným rozhovorom sa vrátime do novembrových dní s prvým snehom, ktorý dotvoril atmosféru svadby Aničky a Mareka. Svadba dopadla výborne, čoho dôkazom sú reakcie svadobčanov, ktorí svadbu chválili a dojali tým mladomanželov. A čo išlo na svadbe na dračku? Naozaj krásne vyzerajúce zákusky!

Nevesta Danka: "Kameramana som nechcela, nepovažovala som to za dôležité, ale môj ženích to na poslednú chvíľu naplánoval inak..."

Dnešný rozhovor s nevestou Dankou bude o tom, prečo je svadba ešte stále IN, prečo sa rozhodnúť pre svadobného kameramana a aj o výhodách fotenia sa pred svadbou. A to všetko za prítomnosti krásnych fotografií svadobného páru.

Nevesta Kveta: "Pri svadobných prípravách som si neraz povedala, že sme si mali svoje áno povedať radšej na pláži..."

Dnes vám predstavíme krásnu svadbu prevoňanú obľúbenými kvetmi nevesty, hortenziami. Tie sa stali hlavným motívom elegantnej svadobnej výzdoby Kvetky a Marcela. A ako uvidíte na fotografiách, perfekcionalizmus nevesty, nekonečné prezeranie svadobných inšpirácií a dôsledné, aj keď trochu hektické prípravy do posledného...

Nevesta Ivana: "Naša tajná svadba bola tým najlepším rozhodnutím, na ktoré budeme s láskou spomínať ešte mnoho rokov."

Pre nevestu Ivanu a ženícha Petra bola intiminita zásnub natoľko výnimočná, že sa rozhodli pre tajnú svadbu. Priali si, aby ich svadobný deň bol len o nich dvoch a ich emóciách, bez stresu a dlhodobých príprav. Ako a kde to celé prebiehalo, aké boli reakcie okolia na utajenú svadbu a ako túto oslavu ich spoločnej lásk...

Opýtali sme sa bývalých neviest: Akú radu by ste pred svadbou chceli počuť?

Niet nad rady od skutočných neviest, ktoré svoju svadbu už majú za sebou. Mesiace príprav vyústili do svadobného dňa, kedy mnohé z nich zistili, že predstavy sa od reality môžu líšiť. To, čo počas príprav považovali za dôležité, sa v deň svadby dostalo do úzadia a zostalo miesto na pocity, emócie a lásku, ktorá sa nies...