Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Martina: "Na romantickej hand-made výzdobe našej svadby som pracovala takmer každý deň."

Našej dnešnej neveste, Martine, sa svadobná predstava vyplnila do bodky. Sen o krásnej, romantickej svadbe plnej tradícií a spokojných hostí sa stal skutočnosťou. Prípravy mala pevne v rukách a o jej kreativite svedčia aj fotografie nádhernej výzdoby v elegantnej zlato-ružovo-krémovej kombinácii, ktorú si vymyslela a v...

Nevesta Alenka: Po 9-tich rokoch chodenia je naozaj skvelý pocit oslovovať svojho muža "môj manžel".

Ak ste v hĺbke duše tak trošku rebelky a svoju svadbu si nepredstavujete v ružovom opare, určite sa vám bude páčiť dnešný rozhovor s nevestou Alenkou... Svoj veľký deň brala s nadhľadom a svadba s tónmi DJ Tiesta a Metallicy mala svoje čaro. Jedinečným detailom na neveste boli určite jej netradičné dvojdielne šaty.

Nevesta Lucka: "Najviac nám v pamäti utkvel okamih plný emócií, keď sme si pozreli prvýkrát do očí."

Dnešný rozhovor bude s nevestou Luckou, ktorá nám porozprávala, ako im nevyšli zásnuby v Ríme, ani v Paríži, ako si svadobné šaty skúšala so sadrou na nohe, že najnáročnejšie sa jej vyberal vizážista a že svadba určite stojí za všetky obety! Príjemné čítanie prajeme!

Nevesta Michaela: "Do našej svadby sme chceli vniesť kúsok seba, čaro folklóru, slovenské tradície a vôňu dreva."

V tomto zimnom čase je dnešný rozhovor plný slnka a farieb o krásnej ľudovej svadbe priam neuveriteľný... Sme radi, že nevesty čoraz častejšie siahajú po ľudovej tematike a neváhajú ukázať to krásne čaro slovenských svadieb. Presne tak, ako to urobila aj Michaela. Prajeme príjemné čítanie!

Nevesta Lucka: "Svadobné ráno som si užívala s telefónom na uchu a všetko korigovala nie ako nevesta, ale ako svadobná agentka."

Svadba má byť splneným snom, tak ako to bolo aj v prípade Lucky, ktorá o svojej svadbe snívala už od strednej školy... Svadobný deň plný krásnych slovenských tradícií si užili na 100 percent, čoho dokonalým dôkazom sú aj nádherné fotografie, ktoré nechýbajú v tomto rozhovore.

Nevesta Chris: "Môjmu manželovi sa najviac páčili naše svadobné tradície, ktoré by inak nikdy nezažil."

Na svoje svadobné fotografie si síce Chris musela počkať niekoľko mesiacov, ale čakanie stálo za to. A tak vám dnes prinášame rozhovor o jednej prekrásnej írsko-slovenskej svadbe.

Nevesty svadobnej sezóny 2016 vybrali svoju naj svadobnú fotografiu!

Požiadali sme naše nevesty, aby spomedzi svojich svadobných fotogafií vybrali jednu, ktorá im najviac prirástla k srdcu. Emócie, dojaté pohľady plné lásky a šťastia, to všetko z týchto fotografií cítiť.

Nevesta Maťka: "Svadba v Ríme bol náš splnený sen! Celý deň som sa cítila ako princezná."

Nie každý pár si môže povedať, že svoj svadobný deň prežil vo večnom meste Rím a že sa po svadobnom obrade fotili vo Vatikáne, pri Koloseu a na Španielskych schodoch... Maťke sa to však podarilo a pre náš magazín nám porozprávala, prečo si vybrala práve Rím, ako vyzerá vybavovanie sobáša na diaľku a čo na toto rozhodnu...