Kategórie

Naše nevesty

Nevesta Lucka: "Chceli sme, aby mala naša svadba nádych toho, čo obaja milujeme, a to vysokohorské prostredie."

Spoločnou vášňou Lucky a Miška sú hory, a tak nečudo, že vďaka nim sa spoznali, neskôr zasnúbili a hory nemohli chýbať ani vo svadobný deň. Obrad aj hostina sa odohrávali v krásnej drevenici v Terchovej, ktorej krásu podčiarkla jemná výzdoba.

17 vecí, na ktoré nevesty počas svadobného dňa zabudli

Už len raz sa vyspíte a je to tu... Budete sa vydávať! Všetko máte dokonale pripravené, naplánované, na nič nechcete zabudnúť. V honbe za svadobnou dokonalosťou sa však môže stať, že zabudnete na tie najbanálnejšie veci. Neviete, ktoré to sú? Len žiadny strach :-). Naše bývalé nevesty vám rady prezradia, na čo počas sv...

Najemotívnejšie momenty zo svadobného dňa našich neviest

Láska, radosť, nedočkavosť, ale aj slzy šťastia, často sprevádzajú ten najkrajší deň nastávajúcich novomanželov. Je to predsa prvý krok na spoločnej ceste životom už nielen ako partneri, či snúbenci, ale ako manželia, ako jeden celok.

Nevesta Monika: "Vždy som chcela mať svadbu v prírodnom štýle, bez trblietok, ligotiek a podobne.

Monika si svoju svadbu predstavovala v lese, niekde, kde to bude dýchať prírodou, avšak septembrové nevyspytateľné počasie a aj počet hostí jej túto predstavu skomplikovalo. Štýlovú svadbu bez ligôtok, trblietok a podobných prvkov sa jej podarilo zakomponovať aj do obyčajného zatracovaného "kulturáku". Veď, posúďte sam...

3 nevesty z Mojej svadby nám prezradili, aké to je vydávať sa s bruškom

Mnohé nevesty sa často stretávajú s otázkami typu, či sa vydávať museli a keď sa po čase ukáže, že bábätko dôvodom sobáša nebolo, neustále prichádzajú nové otázky, kedy to už bude.

Nevesta Paťka: "Zimná svadba je trochu neobvyklá. Mám rada veci, ktoré sa nerobia bežne."

Zimné svadby majú takto v lete také zvláštne čaro a veľmi príjemne a ochladzujúco pôsobia aj Paťkine fotky. Pýtali sme sa jej na všetky dôležité súčasti svadobného dňa a určite oceňujeme topánky vyrobené na mieru a krásne zladené družičky. Nech sa páči, inšpirujte sa!

3 nevesty z Mojej svadby nám prezradili, čo všetko obnáša príprava svadby s cudzincom

V dnešnej dobe je úplne normálne, že si slovenské dievčatá berú za svojich zákonitých mužov tých z iných kútov sveta (platí to aj naopak, samozrejme) a nad takýmto manželstvom sa už pomaly nikto nepozastavuje. Samozrejme vieme, akí sú ľudia a čo všetko dokážu navymýšľať, ale to je už o inom, dnes je to o láske :-) .

Nevesta Lucia: "Vydala som sa, lebo ho milujem, nie preto, aby som mala dokonalé fotky."

Dnešný rozhovor bude jeden z tých, ktoré dokazujú, že svadba má byť predovšetkým oslavou lásky. Pri slovách nevesty Lucie si určite v duchu poviete, že má pravdu, že častokrát je svadba opradená množstvom tradícií a zvyklostí, ktoré akoby odpútavali pozornosť od toho najdôležitejšieho: povedať si ÁNO a užiť si to po sv...

Reklama