Kategórie

Hostina, zábava

Tipy na originálne darčeky pre hostí

Ide o veľmi často skloňovanú tému... dať hosťom darčeky alebo nedať? Ide o náklad navyše, prečo to teda robiť? Je to len americký trend alebo o slušnosť? Akú históriu ma toto obdarovanie na Slovensku? Ide o náhradu výslužky?

15 vecí, ktoré urobia vašu svadbu nezabudnuteľnou

Sníva o tom každá nevesta.. o tom, aby jej svadba bola dokonalá, krásna a nezabudnuteľná. To, že na tento deň rozhodne nezabudne manželský pár, je určite pravdivé, ale čo urobiť pre to, aby sa o vašej svadbe v kruhu vašich najbližších a známych hovorilo ešte dlho po tom, ako doznejú svadobné zvony? Prinášame vám niekoľ...

Čo všetko by ste mali vedieť o svadobných koláčikoch?

Mnohé nevesty často trápia otázky ohľadom svadobných koláčikov. Aký je primeraný počet koláčov na osobu? Aké druhy zvoliť? S čím všetkým pri výbere počítať?

11 unikátnych nápadov na knihu hostí a zanechanie odkazu novomanželom

Okrem svadobných fotografií, videozáznamu alebo kúska svadobnej torty, ktorú si necháte zamraziť na vaše prvé výročie, existuje viacero spôsobov, ako si môžete uchovať spomienky na najkrajší deň vášho života. Ide najmä o knihy hostí, či iné upomienkové predmety, ktoré vám zachovajú odkazy vašich najmilších a vy sa k ni...

15 piesní na novomanželský tanec, ktoré si vybrali nevesty z Mojej svadby

Možno si ešte stále lámete hlavu nad tým, ktorá pieseň by sa najviac hodila pre váš prvý manželský tanec. Hľadáte inšpiráciu? Ste na správnej adrese! Bývalé nevesty z Mojej svadby vám prezradia, ktorú pieseň si na novomanželský tanec vybrali ony a prečo.

Svadobná tombola – všetko, čo by ste o nej mali vedieť!

Mnohé nevesty sa v rámci plánovania svadby dostanú do štádia, kedy začnú uvažovať aj o doplnkovej zábave. Nie všetky sa rady spoliehajú na klasickú zábavu a jej spád a plánujú pre hostí aj drobný program.

Vegetariánske svadobné menu - aké jedlá doň zakomponovať?

Keď sa povie svadba, množstvo ľudí si okamžite predstaví aj famóznu hostinu, množstvo jedál, koláčikov, ale aj rezňov, pečeného a množstvo iných, mäsitých jedál.

50 otázok, ktoré by ste sa mali opýtať svadobného DJ alebo kapely

Hudba predstavuje základný kameň zábavy na svadbe. Ak je zlá, hostia sa po čase začnú nudiť a nezachráni to ani množstvo alkoholu. Ako teda vybrať tú správnu kapelu alebo DJ?

Reklama