Kategórie

Hostina, zábava

Vegetariánske svadobné menu - aké jedlá doň zakomponovať?

Keď sa povie svadba, množstvo ľudí si okamžite predstaví aj famóznu hostinu, množstvo jedál, koláčikov, ale aj rezňov, pečeného a množstvo iných, mäsitých jedál.

50 otázok, ktoré by ste sa mali opýtať svadobného DJ alebo kapely

Hudba predstavuje základný kameň zábavy na svadbe. Ak je zlá, hostia sa po čase začnú nudiť a nezachráni to ani množstvo alkoholu. Ako teda vybrať tú správnu kapelu alebo DJ?

20 moderných piesní na prvý svadobný tanec, ktoré znejú ako klasické

Čo sa týka klasických piesní, najmä tých zamilovaných, je to už raz tak. Klasika je klasika a nič na svete to nezmení. Avšak vybrať si na prvý tanec niečo iba preto, že je to jednoducho klasické, určite nie je správna cesta a nenechajte sa odradiť ani námietkami vašich rodičov, veď keď sa brali oni, v danom čase boli m...

Kapela alebo DJ? Spoznajte výhody a nevýhody, ktoré so sebou prinášajú.

Aj vy stojíte pred rozhodnutím, ktorým smerom v oblasti hudby a zábavy sa vybrať? Z každej strany počúvate odporúčania na jedno alebo druhé, každý má svoj názor a vy skutočne neviete, čo je pre vás lepšie? Prinášame vám najhlavnejšie výhody a nevýhody ako DJ-a, tak aj kapely na svadbe. Vy sami posúďte, čo bude to pravé...

Svadobné hry alebo, čo všetko môžete pripraviť pre vašich svadobčanov

Áno, svadba býva jednou veľkou oslavou plnou zábavy, avšak občas treba tej dobrej zábave trošku domôcť, prípadne niektorí mladomanželia uprednostňujú pre svadobčanov spoločné aktivity, pred klasickým natriasaním sa na parkete.

Svadobné menu, ktorým potešíte každého hosťa

Vynikajúce jedlo nepochybne patrí k tak významnej udalosti, akou je svadba. Čo však robiť v prípade, že vaši hostia trpia rôznymi potravinovými alergiami, či intoleranciami, prípadne sa sami rozhodli so svojho jedálnička vyradiť určitú skupinu jedál, či potravín?

50 zahraničných, ale aj slovenských a českých piesní, ktoré rozhodne musíte zaradiť na váš svadobný playlist

Svadobné šaty už visia na svojom vešiaku, staršie osadenstvo hostí sa po vašom začepčení a klobúkovom, či redovom tanci pobralo domov, no zábava sa zďaleka nekončí!

Martina Klčová: "Nezabudneme, ako naše hovorené slovo prekladali do japončiny a niečo nešlo preložiť, tak sa použili ruky, nohy."

Vedeli ste, že čepčenie môže prebehnúť aj inak, ako ho bežne poznáte? Desať krásnych žien, ktoré sa dlhé roky venujú folklóru, mu dodalo šmrnc, moderné prvky a vzniklo unikátne moderné čepčenie. O tom, ako prebieha, sme sa rozprávali s vedúcou zoskupenia Čepčenie nevesty - Martinou Klčovou.

Reklama