Kategórie

Po svadbe

25 tipov na vianočné darčeky na vaše prvé spoločné manželské Vianoce

Pomaly, ale isto sa blížia vianočné sviatky, ktoré so sebou mimo príjemných chvíľ v kruhu najbližších, prinášajú aj čas obdarovávania sa navzájom. Pokiaľ trávite prvé spoločné manželské Vianoce, je táto chvíľa ešte výnimočnejšia. Nastavujete si vaše vlastné zvyky a tradície, ktoré budete vo svojich životoch udržiavať.

Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?

Napriek tomu, že v dnešnej dobe sa často s pojmom svadba skloňuje aj slovné spojenie „iba papier“, stále sa nájdu vzťahy a manželstvá, kde ide rozhodne o viac. O tom je aj naša stránka, o láske na celý život.

Prečo sa obrúčka nosí na ľavom prstenníku?

Nekonečná láska, ochrana, vernosť... to všetko a ešte viac symbolizujú svadobné obrúčky. Dnes ich považujeme za neodmysliteľnú súčasť svadby a manželstva. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo ich nosíme práve na ľavom prstenníku? Poďte si prečítať, čo všetko symbolizuje ten trblietavý krúžok na vašom prstenníku.

Čarovná svadobná cesta na ostrove Santorini

Rozhodnutie ísť na svadobnú cestu na ostrov Santorini padlo veľmi rýchlo a spontánne. Je to ostrov nielen s najkrajším západom slnka, ale je to nepochybne aj ostrov lásky.

Nezabudnuteľná svadobná cesta na Kube

Sen mnohých žien je ísť na svadobnú cestu hneď po svadbe. My sme sa na ňu dostali až po pol roku od našej svadby. Dlho sme uvažovali nad tým, kam sa vyberieme. Túžili sme po exotike, preto sme sa rozhodovali medzi Kubou a Dominikánskou republikou. Napokon zvíťazila Kuba a jej história.

Svadobná noc – mýtus alebo realita?

Posteľ obsypaná lupeňmi ruží, horiace sviečky, na stole šampanské a jahody, v pozadí znie romantická hudba... Tak presne takto vyzerá svadobná noc v nejakom romantickom americkom filme. V skutočnosti je svadba síce krásna, ale vyčerpávajúca udalosť, ktorá volá skôr po spánku, ako po sexe. Pozrime sa, ako vyzerá mýtus o...

5 tipov, kam na svadobnú cestu na Slovensku

Keď sa povie vysnívaná svadobná cesta, väčšinou si predstavíme zahraničnú exotiku a luxus. Nesmie tam chýbať slnkom zaliata pláž, horúci piesok a rozbúrené more. Niekedy skrátka máme pocit, že susedov trávnik je občas zelenší ako ten náš :-). Nie vždy je to tak! Presvedčte sa, že aj Slovensko ponúka miesta, kde môžete ...

5 najromantickejších miest na svadobnú cestu v zahraničí

Už je po svadbe. Bola krásna, nezabudnuteľná a je vám tak trošku ľúto, že je po všetkom. Nemusí. Čaká vás totiž ešte jedna príjemná „povinnosť“ spojená so svadbou – svadobná cesta! :-) Ak ešte presne neviete, kam by mali smerovať vaše prvé posvadobné kroky, nechajte sa inšpirovať našimi cestovnými riadkami plnými roman...

Reklama