Kategórie

Po svadbe

Prečo sa obrúčka nosí na ľavom prstenníku?

Nekonečná láska, ochrana, vernosť... to všetko a ešte viac symbolizujú svadobné obrúčky. Dnes ich považujeme za neodmysliteľnú súčasť svadby a manželstva. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo ich nosíme práve na ľavom prstenníku? Poďte si prečítať, čo všetko symbolizuje ten trblietavý krúžok na vašom prstenníku.

Čarovná svadobná cesta na ostrove Santorini

Rozhodnutie ísť na svadobnú cestu na ostrov Santorini padlo veľmi rýchlo a spontánne. Je to ostrov nielen s najkrajším západom slnka, ale je to nepochybne aj ostrov lásky.

Nezabudnuteľná svadobná cesta na Kube

Sen mnohých žien je ísť na svadobnú cestu hneď po svadbe. My sme sa na ňu dostali až po pol roku od našej svadby. Dlho sme uvažovali nad tým, kam sa vyberieme. Túžili sme po exotike, preto sme sa rozhodovali medzi Kubou a Dominikánskou republikou. Napokon zvíťazila Kuba a jej história.

Svadobná noc – mýtus alebo realita?

Posteľ obsypaná lupeňmi ruží, horiace sviečky, na stole šampanské a jahody, v pozadí znie romantická hudba... Tak presne takto vyzerá svadobná noc v nejakom romantickom americkom filme. V skutočnosti je svadba síce krásna, ale vyčerpávajúca udalosť, ktorá volá skôr po spánku, ako po sexe. Pozrime sa, ako vyzerá mýtus o...

5 tipov, kam na svadobnú cestu na Slovensku

Keď sa povie vysnívaná svadobná cesta, väčšinou si predstavíme zahraničnú exotiku a luxus. Nesmie tam chýbať slnkom zaliata pláž, horúci piesok a rozbúrené more. Niekedy skrátka máme pocit, že susedov trávnik je občas zelenší ako ten náš :-). Nie vždy je to tak! Presvedčte sa, že aj Slovensko ponúka miesta, kde môžete ...

5 najromantickejších miest na svadobnú cestu v zahraničí

Už je po svadbe. Bola krásna, nezabudnuteľná a je vám tak trošku ľúto, že je po všetkom. Nemusí. Čaká vás totiž ešte jedna príjemná „povinnosť“ spojená so svadbou – svadobná cesta! :-) Ak ešte presne neviete, kam by mali smerovať vaše prvé posvadobné kroky, nechajte sa inšpirovať našimi cestovnými riadkami plnými roman...

Čo všetko potrebujete vedieť o zmene priezviska po svadbe?

Mnohé nevesty ešte pred svadbou zvažujú dilemu budúceho priezviska. Nechať si svoje, vziať si manželovo, prípadne mať dve priezviská. Rovnako uvažujú aj o tvare priezviska + koncovky -ová a v neposlednom rade je tu aj otázka priezviska detí.

5 darčekov, ktorými potešíte manžela na každý sviatok

Narodeniny, výročie svadby, Valentín... Zakaždým chcete svojho milovaného obdarovať niečím výnimočným. Občas dochádzajú nápady a keď už ani tá najväčšia láska nie je inšpiráciou pre darček, prichádzame na pomoc my ;).

Reklama