Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 tak ja uz mam tiez predstavu o obruckach a tiez viem, kde ich zozeniem ... oznamka chcem s fotkou, takze to mam pribliznu predstavu, ze ako by mali vyzerat .... saty som si vyhliadla na nete v salone, isla som tam, vyskusala som jedny, boli ale moc tazke a cely korzet mal po sebe zirkony, mala som ich na sebe desat minut a cele ruky som mala od nich cervene- podrazdene ... potom som vyskusal dalsie a bolo, takze z predstavy, ze budem skusat minimalne 10 siat padlo, tie sa mi ani na nete nepacili a ked som ich dala na seba, tak to bola laska, dokonca aj pani zo salonu bola milo prekvapena, ze su, akokeby ich na mna sili ... riesila som nielen to ako vyzeraju, ale ake su tazke a hlavne, ako budu vyzerat a nosit sa, ked bude vlecka pripevnena, na mna su az moc jednoduche, nato aky som ja extremista, takze aspon stuha na nich bdelilkova-fialova a svadobne topanky budu tiez v takej farbe .. :-) ja som z Bardejova a svadba bude tiez tu ... ty si odkial???
Odpovedať
@morenka1108 @pipinka2730 tak aj my máme už to hlavné zajednané - kameraman, fotograf, sálu, muzikantov, koláče, kaderníčku a tak... pomaly kukáme po obrúčkach, tie si nejdeme kupovať, ale ideme si ich dať spraviť. Šatičky som ešte nebola obzerať, dúfam, že si teraz nájdem viac času a začnem na tom pracovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 no ja vobec neviem ake saty si kupim,ale asi co mi padnu do oka a ideme na Ukrajinu kupovat,lebo tam su dobre ceny a daju ti aj zlavu a kupis tam aj popolnocne saty,svagrina tam kupila za 300€ sv.a popolnocne aj topanky a aj doplnky,takze oplati sa,ja som zo SNV :))) a oznamka kedy idete riesit???
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no ja o obruckach vobec nemam ziadnu predstavu :))) ale do leta mozno si nejake najdem :))) a na saty je este podla mna casu,ja idem az na jar alebo taknejako
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 tak to sa naozaj oplati, lebo ja davam za pozicanie 490€, takze stale budes na tom lepsie ... o polnocnych este nemam predstavu, ja by som aj chcela nejake take vzdusne letne a hlavne dlhe, ale odhpvaraju ma, ze si mam vybrat nejake kratke, tak neviem ... ale asi si dam nejake usit ....svadobne topanky chcem fialove a hlavne nizke, takze to bude problem asi zohnat, ale zbehnem na nich do Polska, lebo tam sa da dobre vybrat ... oznamka budeme riesit az niekedy v maji, juny, skor urcite nie ... este sa musime dat nafotit, aby sme na neho mali peknu fotku :) chcem davat na flasky na vyslusku aj etikety s nasim menami, fotkami a datumom, takze treba nam pekne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka tak to mate uz skoro tak vsetko, ako ja .... s tymi obruckami to mate dobre vymyslene, my si ich budeme kupovat ... pozerali sme uz nejake na nete, takze pribliznu predstavu uz mame, ale este mame cas kupovat, nechcem sa ponahlat ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 to je podla mna vela za pozicanie a to musis davat velky pozor,aby si nezaspinila alebo sa im nieco nestalo,ja topanky sv.idem mat biele,ale nizsi opatok,lebo sak kto to bude takto na vysokom tancovat :)))) alebo sa prezujem a popolnocne,to tiez nemam ani potuchy :))) ale nejake si urcite najdem,svadobne topanky fialove??? to sa moze? :-) no aj my asi takto oznamka,ale pocuj,ako idete davat,do kazdej rodiny jedno? alebo kazdemu paru...a my ani nemame spolocne fotky na sv.dvd,musime este nejake porobit a na flasky neviem ci dam,kamoska robi take kravaty,tak asi ju popytam :))) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 viem, ze to je dost, ale co uz .... ano budem mat fialove topanky, ked to pocula moja buduca svokra skoro odpadla, ona je dost konzervativna, ale neriesim to ... uz som aj tu videla par neviest, co zaexperimentovalo a vyzeralo to ozaj skvele ....budem mat aj na satach lilkovu maslu, takze to bude skvela kombinacia ... pani v salone sa smiala, ze som dalsia odvazna nevesta, ktora bude mat farebne svadobne topanky, ze ich tam mne podobnych par mala, ale ked som jej povedala, ze chcem balerinky, tak mi povedala, ze to nebude dobre vyzerat, hlavne co sa tyka svadobnych fotiek, ze musim mat aspon malinky opatok, tak som zvedava, co najdem ... :) topanky tiez nemozem mat vysoke, lebo drahy je nizsi .... oznamka budeme davat len jedno do rodiny, ale ked uz maju deti, ktore maju manzelov/ky a idu tiez na svadbu, tak aj im, dnes som akurat nasla krasne, take ake chcem s fotkou a hned je na nich napisane pozvanie k svadobnemu stolu, takze nebudem musiet priplacat za samostatne pozvanky ku stolu ... :) aj my sa davame nafotit este pred svadbou, aby sme mali fotky na oznamka a tiez na dvd ... nooo, tie kravaty je tiez super napad :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 no tak to si fakt trufas :))) ja si dam asi balerinky ale az neskor,ked ma budu boliet nohy :)))) od tancovania :-) no tak aj ja tak do rodiny a ked maju svoju rodinu,tak osobitne,no jas om pozerala oznamka,ale nic take sa mi nepacilo,lae fotku tam nechcem mat,ale nenasla som take,ze co tam uz je aj pozvanie k stolu,tak neviem :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 teraz je velka ponuka oznameni, len si vybrat ... su aj "agentury", ktore Ti urobia oznamenie, podla Tvojich predstav .... ani ja som doteraz nenasla oznamenie aj s pozvankou, az dnes sa mi podarilo :-) ale este to neriesim, ako sa poznam, este to minimalne tri krat zmenim, takze ktovie ako budu nakoniec vyzerat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 no tak to ani ja neriesim,vobec,aj tak este nemam presny pocet hosti,tak neviem,ze ako sa potom oplati,ved ked menej hosti a tak,tak si mozme spravit aj luxusnejsie oznamka,ale uvidime,ci budu aj rovnake alebo nie :))) a to by som tiez urcite sto krat nemila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 mne sa to aj tak vsetko zda skoro takto rezervovat, ale po skusenosti so salou, som usudila, ze je lepsie rezervovat si vsetko dopredu a mat to podla svojich predstav ako sa po "uspokojit" s tym, co ostalo ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@morenka1108 my sme mali vybraty datum 18,ale museli sme posuvat,lebo sala bola obsadena,tak preto a na tolko ludi,kolko ideme mat,to bola jedina sala,co sme mali na vyber :))) kolko idete mat vy ludi? a nie si aj na FB?
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 my sme chceli inu salu, kvoli tomu, ze budeme mat dost ludi, ale uz nebolo nic volne, az v novembri a to som uz nechcela, lebo obvykle je o takomto case uz dost chladno ... takze teraz to bude v ovela mensej sale a to ma dost trapi, lebo ako poznam moju extremne sa zabavajucu rodinu, bude tam malo miesta :) ano som ... a ty???
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 aj ja som,poslem ti meno v poste a mozme tam pisat :)))) je mi to tam lepsie,ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 ok :)
Odpovedať
@persepolis aj my budeme mat svadbu 25. 8. :)
Odpovedať
aj mne sa páčia svadobné oznámenia s fotkou, ale ešte neviem, ako sa nakoniec rozhodneme. Svadobné topánočky musím mať vysoké, bo môj nastávahúci manželík je riadne vysoký :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky smiem sa pripojit? my mame 4.8.2012......akosi nam padol datum do oka.....a uz mame toho kopec..uz len malickosti chybaju....:) @pipinka2730 @morenka1108 @stastnanevesticka @ejka99 @monicatko @kuratko111 @katmi @caramelgirl @gemini255 @lunaris19
Odpovedať
@teuflerin a šatičky si už bola pozerať?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka jasneee...cista nahoda.,..uz mi vlastne visia na vesiaku v skrini a po svadbe budu na predaj...hodim ti link ako vyzeraju?
Odpovedať
@teuflerin hod,ja som zvedava. :-) Babulky,aj my v auguste- 11 a ked tak pozeram na to,co vy uz mate, tak rozmyslam nad tym,ze asi musim nakopnut vrtulu/ :-| My mame len: matriku, salu, DJ+starejsi, foto a video, kolace, oblek, boty, nejake malickosti a to je asi vsetko :-( Saty som uz skusala,ale nic moc...
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 tak to mas toho viac nez dost, my mame len salu, kameru, vyzdobu a nasvietenie saly :D ale nejako ani nestresujem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/v... moje saty.....v teme je hodena foto, no nie je ich az tak fajn vidiet...ale su nadherne :))) baby ja uz mam matriku - urad, salu, DJ, kamera, foto, pohare, obrucky.....:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@teuflerin no som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no co hovoris :)))
Odpovedať
@teuflerin vau...krásne...budeš krásna nevesta!
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin Nooo vauuuuuu kokos su krááásne :-) presne ake sa aj mne pacia :-)
Odpovedať
@teuflerin vyzeraju strasne lahucke,ako pierko,budes sa v nich citit a vyzerat vyborne! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?