Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
@lunaris19 jeho najbližšia rodina dojde už par dni pred svadbou z ba do po...ostatní na 1 noc...zohnala som cenovo prijateľné ubytovanie...no ešte neviem ako to celé domyslíme...jeho dedkovci, babkovci...atd...im je dosť ťažké sa presúvať, nie to ešte takú diaľku cestovať...moji sú zasa ešte starší :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 hmmm to je jasne....my budeme mat ten isty problem.....ale to asi maju vsetci ti, ktori su neni z jedneho mesta...neboj, nakoniec vsetko dopadne podla nasichhh predstav.ja v to verim.:)
Odpovedať
@mici2, organizacie sa nebojim, hlavne veci mame zajednane - salu, fotografa, kameramana a DJ - ale akonahle si beries cudzinca, riesis apostily, preklady a podobne byrokraticke zbytocnosti - a obavam sa, ze toto az taka sranda nebude. :-)
Odpovedať
@fairy83 no, tak toto ti naozaj nezávidím...to je ešte horšie ako máme my:-( ale neboj sa, zvládnete to...držím palce :-D
Odpovedať
ahojte...aj my máme termín 25.8.2012....máme rezervovanú kapelu a sálu. Ale tiež sa už obzeráme po nejakom kameramanovi...a máme už kúpené víno na svadbu, vystihli sme dobrú akciu, takže o ďalšiu starosť menej... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a datum vybraty s skoncili sme na 25.auguste 2012 ... sala a kameraman zaednany ale jaksik dalej sa nevieme pohnut neni ani na to cas a ked vidim ze niektore kocky tu maju vela vela veci a ja skoro nic hhe ... ale zohnala som si uz aj srdiecko na dvere heh ...a tento tyzden idem obkukat konecne aj nejake satocky tak drzte palceky ... a ludi mno zatial vsetkych co sme ratali 100 a aj to neviem ci sa nenavisi
Odpovedať
my tiez uvazujeme nad tymto terminom.. uvidime,ci bude este volne na fare.. lebo ked som tam volala pred tyzdnom,tak ma pani zaskocila tym,ze uz maju skoro vsetko plne.. =-) koncom oktobra????? :-. no tak ale dobre..tak uvidime v pondelok.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 ahoj. podobne sme na tom aj my. Akurat mi chyba este zajednat kolace. a z toho mam teda riadnu hlavu, lebo netusim u koho. Kde budete mat svadbu?
Odpovedať
@ma.tu.s.86 svadba bude v PO, keby si chcela kontakt na výborné koláče, tak ti pošlem :-)
Odpovedať
tak ja patrim do skupiny 25.8.. Po organizacnej stranke sme na tom celkom dobre, nakolko budeme mat viac ludi (110+ 15), tak sme museli miestnost rezervovat viac ako rok dopredu. Vybrali a bookli sme si uz aj fotografa, kameramana, cimbalovku a dohadujeme prave DJ. Kostol v Hronseku je uz tiez dohonuty. A uz sme zabezpecili aj veterana na odvoz a diecata z mojho suboru, kde som tancovala mi pridu spravit odobierku. Zhaname kontakty na cukrarky na pecenie zakuskov, pani co bude piect tortu je uz zabezpecena. V januari sa stretavam s agenturou za vyzdobu, tak som zvedava. Saty som si uz vybrala, ale idem si ich dat sit na mieru, tak som sa dohodla s krajcirkou na februar.
Odpovedať
@ella2012 ella, mozem sa opytat koho mate starejsieho. my mame tiez svadbu v bb regione, sice mame jedneho predbezne zajednaneho, ale stale poskulujem aj po inych. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@caramelgirl ahoj, my máme Laca Lietavu z BB...citala som tu na MS nanho celkom fajn recenzie, tak hadam bude dobry 8-) a ty nad kym uvazujes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my sme sa dohodli s ivanom kvasnom. robil starejsieho aj sestre boli sme spokojny. mojmu drahemu sa pacil najviac on.
Odpovedať
my máme termín 25.8.2012 oou to už aby som začala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbicku 11.8.2012 , ala ako vidim, nezaostavam s pripravami ..... kedze u nas je to ciste blaznovstvo, co sa tyka terminov a rezervacii, tak uz mame skoro vsetko zajednane .... aj tak uz nemame hudbu a salu, co som mala vybratu, lebo uz bola rezervovana ... :-(
Odpovedať
ahojte, my mame termin 25.8.2012 a mame uz rezervovanu salu, kostol aj hudbu. teraz zhaname fotografa a kameramana. Viete mi niekoho odporucit prosim? Najlepsie z Presova, resp.okolia. dakujem :)
Odpovedať
ahojte.. my mame sice svadbu v juli,ale v julovkach zdochol pes ako sa povie :-D ja som sa len chcela spytat, kedy planujete ist na urad spisat ziadost o manzelstvo??? alebo ste uz boli???
Odpovedať
@ma.tu.s.86 kedze nas bude malicko,tak ja si robim kolace sama :-) alebo sa aspon posnazim :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@caramelgirl a odkial je???
Odpovedať
kto by mal zaujem o kontakt dobreho cenovo dostupneho fotografa ktory foti po celom slovensku tak mi napiste IP . poslem kontakt . vela stastia vsetkym a krasnu svadbu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame ternin 25.08.2012, ak ked ma vsetci odhovarali od svadby v lete, lebo ze je teplo a zenich v saku umre :D ale ja budem celkom rada, ked nebude prsat, nech je aj 40 stupnov :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridavam. nas den D planujeme na 18.8.2012. Aj nas odhovarali od augusta, ze sa vtedy kolace kazia, torty topia. a este priatel byva 2 hodiny odomna, takze pridu busom a ze hostom sa nechce potit... no ale ja verim, ze vsetko dobre dopadne... ja mam rada teplucko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciabc ahoj,my mame svadbu v auguste 11.a uz mame vsetko zajedname... okrem kolacov a akloholu :))) a teraz si trosku oddychneme a od jari sa tomu vsetkemu zaciname naplno venovat :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 ahoj,aj my mame vtedy svadbu :)))))
Odpovedať
aj my máme svadbu 11. 8. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730, @stastnanevesticka tak to sa tesim., ze si niekto zvolil rovnaky termin ako my :-) .... ako ste na tom s pripravami baby ????
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 no jaj mam uz vsetko zajednane :))) pomaly si aj niektore veci objednavam,lebo aj kamoska sa ide vydavat,tak robime spolu :)))) chvilku si davam pauzu,a asi tak v januari alebo febr.sa na to pozriem a v aprili to uz zacina vsetko naplno :-) a to uz aj saty idem kupovat a tak a ty si ako na tom????
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka jéééj no tak to je super :))) tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730, tak my uz tiez mame skoro vsetko dolezite rezervovane, ako salu, kameramana&fotografa, vlasy, agenturu, co mi bude robit vyzdobu a tak, kedze mam draheho v zahranici, tak ked bol doma, zbehli sme aj na faru, aby sme mali dobry cas sobasa... satky budem mat zo salonu, takze tiez su uz tiez vybrate .... mam predstavu o oznameniach a obruckach, ale na tie je este casu .... akosi sa neponahlam ... podobne ako ty si od toho davam na par mesiacov cas a tak od aprila sa tomu zacnem venovat nalno ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@morenka1108 no aj ja este pozvanky ani obrucky neriesim az neskor,ale viem,ze odkila budeme kupovat a oznamka nemam ani potuchy ako by mali vyzerat :)))) saty nemam vobec ani predstavu,necham to na nahodu :))) ale viem,ze idem kupovat a nie poziciavat :-) a odkila vlastne si a kde mate svadbu???? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?