Termín svadby 19.5.2012

ahojte nenašla som tu tému s týmto termínom. mohli by sme trochu rozobrať čo už máte nachystané a čo nie. my nemáme pre ženícha ani ponožky :-) on má na všetko čas. ani obrúčky ešte nemáme :-( vlastne veľa vecí ešte nemáme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my už máme: - svadobné šaty a oblek pre ženícha - svadobné topánky pre nevestu - kaderníčku aj vizážistku zajednanú (sú obe v jednej budove cez chodbu, takže som objednala 5 zákazníčiek, ja, mamina, segra, segrina dcéra a moja svedkyňa), budeme behať cez chodbu hore-dolu podľa potreby :) - reštauráciu - kameramana, fotografa, DJ aj starejšieho - termín nahlásený na matrike, ale zatiaľ len telefonicky, ešte to musíme ísť potvrdiť - popolnočky mám tiež Chýbajú nám ešte: - svadobné poháre - topánky pre ženícha - krabice na výslužky - lampióny - obrúčky - alko, nealko - objednané svadobné torty, aj keď podľa obrázka už máme vybraté, čakáme na cenovú ponuku - pierka, sviečky, kamienky, korálky - pozvánky, menovky, darčeky pre hostí Teraz 3. a 4. 2. bude v BA svadobný veľtrh, čítala som tu na fóre, že sa tam dajú objednať alebo kúpiť veci oveľa lacnejšie, niektorá nevestička dokonca písala, že asi až s 25% zľavou, tak uvidíme. Určite tam chceme ísť. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?