Termín svadby - máj 2012

Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
1
2
19
Profilova fotka
Ja 19.maja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja 26.mája :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenushka_th jeeej aj mi plánujem 19. mája. Už si niečo vybavovala. Ešte vyše roka čas a ja už mám teraz stres.
Odpovedať
Profilova fotka
@cvigy stresy nemam,na to je este cas :-D mame predbezne salu zajednanu a dj-ovi som uz aj zalohu platila a v marci sa mam stretnut s fotografom a kameramanom :) ostatne este neriesim,ani toto by som neriesila ale chceli sme najprv teraz v septembri a pak sme to posunuli na buduci rok tak som bola rozbehnuta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th no tak my máme 5. mája a už máme sálu, dj, starejšieho, kameramana, v piatok ideme do kostola a budúci týždeň by mohol byť aj fotograf :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th tak mi sme sa rozhodli asi pred týždňom a ešte nemáme samozrejme nič dokonca ani predstavu.. :-D :-D a keď počúvam svoje známe tak je najvyšší čas začať zháňať sálu v Ke. Ak sa smiem opýtat tak kde máte rezervovanú vy? nech to miesto už rovno vynechám pri zháňaní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cvigy my mame v TT takze asi nebudes vediet ak si z KE :-)
Odpovedať
@vacica59 aj vy máte ten termín???? v akom meste ak smiem vedieť???
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 Ahoj.. no máme :D miesto ešte nevieme na isto ale niekde v okolí Nitry alebo Levic..
Odpovedať
Profilova fotka
@cvigy ahojkyyyyyyyyyyy buduce nevesticky, moja ja ti len chcem povedat, ze ja mam svadbu v juli 2012 a pomaly som mala problem s terminom na sobas, uz bolo vsetko plne, mam ho dost neskoro o 17stej, no nevadi a pomaly zhanam salu a fotografa, kameramana a tak, ty kde a co planujes???
Odpovedať
Profilova fotka
@nellie81 no tak u nas to skoro vyzeralo že to aj zrušíme kedže sme sa nedokázali zhodnúť na mieste ale po malých ústupkoch z oboch strán bude svadba u nás v dedine v kultúrnom a tu zase nieje až taký nátresk..:o) bude to síce chciet o trošku viac výzdoby aby sa to ako tak zútulnilo ale ja mám celkom rada výzvy..:o) ked budem mať čas tak hodím aj nejaké foto príprav...hoci moja drahá polovička sa smeje, že to plánujem a naháňam vyše roka dopredu ale skrátka chlap takú vec nepochopí..:o)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mať svadbu 05.05.2012 a už máme zajednanú sálu, fotografa, DJ + starejší, kostol a tento týždeň ideme za kameramanom, tak dúfam že aj toho už budeme mať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@milousova Dj Mirdu a starejšieho Maťa sme chceli aj my, no keď sme sa ozvali, nám povedali, že práve niekoho na ten termín objednávajú tak ste nás predbehli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme vybraný termín 4.8.2012 ako tu tak čítam o tých problémoch s termínom, tak tuším pôjdeme čím skôr za kňazom a asi aj začneme zháňať sálu, nech máme aspoň niečo isté na ten termín. Moja polovička mi hovorila, že by sme aspoň niečo mali zajednať, ale ja som si myslela, že tak do decembra tohto roka to stačí mať.... ale asi sa poponáhľame :-D
Odpovedať
ahojte, my sme vybrali 26.5.2012, ale vahame ze mozno aj jul 2012- tak dufam ze nevadi ked sa pridam, aj ked som nie na 100% ista majovka :-)
Odpovedať
@vacica59 no pekne my mame v okoli vranova drahý vyberal aby vraj ja nestresovala
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 my sme si ho vybrali preto lebo ja som vždy chcela svadbu v máji, a 26 má drahý meniny.. tak nebolo o čom uvažovať a hned sme si zajednali fotografa a hudobnika, momentálne zhánam sálu, nieže by sme mali problem s temínom ale bude nás dosť vela a ja to chcem na úrovni no nie moc drahe.. tak vyberáme ešte :)
Odpovedať
Profilova fotka
No my planujeme 5.5.2012, mame akurat tak salu rezervovanu a svadobne pohare kupene, saty vyhliadnute, este najst podobne a vyskusat ci my vobec pojdu, lebo objednavam cez internet. Som myslela ze dost zavcas planuje, ale ked tak pozeram, niektore su ovela viac popredu, tak to by som si mala pohnut ;-) Akurat mam to tazsie, lebo vsetko vybavujem zo zahranicia. Najblizsie chcem riesit kameramana a DJa. ALe to treba vsetko telefonicky a najlepsie sa stretnut, vidim vsak najvacsi problem v DJovi ;-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte baby , ja som tiež majova nevestička , my to mame 5.5.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia vidim ze sa nas tu stale viac zbiera :-) odkial si? my mame v TT svadbu a s djom som viac menej iba mailovala a az potom sme sa stretli aby som zaplatila zalohu..
Odpovedať
..ahojte holky..tak my to máme na 19.5.2012...a máme zatial sálu,kostol,fotografa....o okolo nás kopec super ľudí pomáhajúcich nám s našimi prípravami,pretože žijeme v zahraničí..tak to máme troška zložitejšie..ale veríme,že sa všetko podarí ako má :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th No ja budem mat svadbu v Sabinove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jooooj a este som zabudla, tak mi je luto dat velke peniaze za fotografa, rozmyslala som ze len kameraman a DJ, lenze ked si pomyslim, ze mozme mat krasne fotky pri rozkvitnutych ceresniach, tak uz chcem aj fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia my riešime , že fotografa , bez kamery , tak uvidime ako sa to nakoniec vyrieši
Odpovedať
@ivka219 kameran je na svadbach nezabudnutelny ja osobne si t o bez kameramana predstavit neviem :-N potom ked si to pozries je to taka ziva spomienka si mysliM:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka No presne aj ja si to tak myslim, len ti vravim tie fotky pri rozkvitnutych ceresniach mozu byt prekrasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Ahoj tak si skus zajednať fotografa len na portrétovky pred obradom a dalej tam nemusi byť, potom stači len kameraman, fotograf tak vyjde lacnejšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th .. ahoj, a kde v TT to budete mat??? My planujeme na 12.maja a asi v Phoenixe...alebo Rbarsky Dvor v Stane
Odpovedať
@euforia tiez si myslim ze take fotky budu krasne a este niekde pri vode:-)
Odpovedať
1
2
19
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?