Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
aaa preco mate az august, ak sa smiem opytat?? ;-) aj moj priatel, uz zacal vymyslat, ze by mohla byt svadba skor, len ja som si hlavu postavila, ze svadba bude na moje narodky 8-)
Odpovedať
@ella2012 ajoj jej aj my mae ten isty datum:)
Odpovedať
my ešte tiež nemáme nič :) len vybraný termín, asi 11.8.2012, stále sa mi zdá, že je fúra času...
Odpovedať
Profilova fotka
agust 2012 myslim zo dobry vyber bo uz nebude ani tak teplo a dufam ze ani moc chladno ... presny datum ete nemame vybraty ale sak to sa spravy ..... mno najhorsie je ze priatel moc ete nece riesit vecicky kolo svadby ze na to je ete cas ... a tak ostavam sama co sa mi moc neluby .... bo ja sa neviem pre nic rozhodnut ... tak babenky zo Ziliny poradte kde zozeniem lacnu salu pre cca 80 ludkov ... a nejakeho dobreho dadavatela jedla hmky ... ale ako vidim tak ja som oproti niektoryrim dobre pozadu bo mi mame akurat tak vybraty oficialny datum svadby a to je 8 augusta .... ja sa asik zblaznim :(
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka nooo, hadam sme si dobre vybrali :)))
Odpovedať
@ella2012 tak to hadam ano:)ja tomu verim:)no a ako mate uz aj nieco nachystane???
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis lebo 4, 8, 12 - je to dobra kombinacia - 4- zaciatok niecoho noveho, 8 - koniec niecoho starehho a 12 uz nepametam presne ale tiez dobre cisla, a navysee mame dovtey cas aspon posporit nejake peniazky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambulamarika 8.8.?- streda?? odvazna :D s pocasim sa bojim ze bue zas tak horuco ako toho roku - k svadobnym satam asi pribalim plavky :D uz len nejaku salu s bazenom :)
Odpovedať
@timeab no to s tym casom ano to mas pravdu tiez sme si vyberali tak aby sme stihhli dat aj peniazky dokopy:)kolko asi budete mat ludi???mas nejaky priebezny rozpocet???
Odpovedať
Profilova fotka
budeme mat cca 45 ludi- a rozpocet sa dufam zmesti do 5000 , tak ci tak si asi poziciame ale aspon na to mame cas :-N kameramana budeme mat perfektneho z jednej zanmej telky - a je to znamy takze aspon to usetrime, dja sme zohnali perektneho - poculi sme ho - za 150 az 200 €, kolace i napecia mamka mojej svedkyne za dobru cenu takze aspon na niecom usetrime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka budeme mat cca 45 ludi- a rozpocet sa dufam zmesti do 5000 , tak ci tak si asi poziciame ale aspon na to mame cas :-N kameramana budeme mat perfektneho z jednej zanmej telky - a je to znamy takze aspon to usetrime, dja sme zohnali perektneho - poculi sme ho - za 150 az 200 €, kolace i napecia mamka mojej svedkyne za dobru cenu takze aspon na niecom usetrime ;-)
Odpovedať
@timeab my budeme mat cca 45 az 50 ludi a ratame tak 6000 az 7000 eur:( tak dufam ze dosetrime:(a kde presne bude svadba???my mame dj za 250 a fotografa za 300 e kameru si kupujeme sami nechame to na nahodu :) amaterske video:) ale foto bude profesionalne:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@karolanka hehe, zatial vvieme len ze bude na urade :-D ale salu nemame, rozmyslame nad gurmanom, tobijskou, gastromilou, ale este presne sam nevieme - hlavne aby sme sa netlacili a aby dobre varili :D, nas bude asi fotit aj tocit ten kameraman ale rozmyslali sme aj nad tym, ze si fotky dame spravit z videa - kameram ma profesionalnu kameru takze nepochybujeme o tom ze to bude profi
Odpovedať
@timeab no ved ano ved nejako to treba zosuladit lebo jak mile povies svadba kazdy uctuje nenormalne peniaze?( my sme si vybrali golden royal zimnu zahradu:)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, co má znacku svadba je predrazene, dobry výber, len my me ttrosku skromnejsi :-)
Odpovedať
:) no ja som velmi chcela ankolko poznam majitelov tak slubili daku zlavu:) no uvidime:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som uz bola najradsej keby sme mali aspon salu vybratu ale ked ich je tak vela ze clovek sa len velmi tazko rozhoduje :D
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no, mame uz salu zajednanu, fotografku a starejsieho...to je vsetko :) este by som chcela do konca mesiaca kameramana a dj-a...a potom uz len tak postupne..a vy ako ? :)
Odpovedať
@ella2012 ajoj my mame salu a kostol_:) tak tiez fotografa a dj:)zvysok veci pomalicky:) ty pocuj a ten starejsi to ako co co ako to vlastne je a koho mas ty za starejsieho je to niekdo s rodimy ci ako co ma vlastne na starosti???
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme si konecne vcera zajednali salu, ale uz aj dja mame a kameramana - foto chceme z videa. a za starejsieho nam pojde kolega mmojho draheho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka nie, nemam starejšieho z rodiny...je to pán z BB, ktory sa tomu venuje uz dlho...jeho ulohou je robit "program", samozrejme odobierku u zenicha a u nevesty, zabavat ludi, usmernovat do urcitej miery chod svadby...ale kludne to moze byt aj niekto z rodiny, ak ma talent zabavat ludi, aspon usetris :))) a niekto napriklad starejsieho nema vobec... inac my sme sa boli pytat v kostole minuly mesiac, a poslali nas domov, ze to staci prist zaciatkom buduceho roka si rezervovat...takze kostol kvazi mame aj nemame :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 11.08.2012.Máme už sálu, kameramana,hudobnú skupinu,výzdobu a farára.Ostatné sa rieši. Najväčší problém mám s topánkami, nikde sa nedá zohnať moje číslo.
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik17 @anjelik17 ahoj a ake mas cislo? ja som bola dnes pozriet topanky a nasla som obchod v ke kde maju topanky od 34 a bola som velmi milo prekvapena ake boli predavacky mile hoci som prisla pred zaverecnou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 Ahoj, no normálne nosím 39,ale záleží to od topánok,lebo som skúšala už aj 37 a bola dobrá.
Odpovedať
@anjelik17 @lulukya1 ahoj, ja mam zas taký problém, že niektoré 39 sú mi malé a 40 zasa veľké...keby robili 39,5 tak to by bolo super :-(
Odpovedať
Ahoj my máme svadbu 11.8. zatiaľ máme fotografa a sálu - keďže sme obaja z jednej dediny nebolo o čom kultúrny dom je jediné mieste kde sa všetci pomestime odhad rodičov je tak 200 svadobných hosti. Dosť vybavovačiek nám odpadlo o koláče sa postará Miláčikova teta :D zapojíme čo najväčšiu časť rodiny do príprav. A dokonca som už našla aj tie pravé šaty tu v bazáre
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 no tak to poznam ja zas nosim 36_37ake kedze mam vysoky nart nevyhovuju mi vsetky druhy topanok...v tej predajni kde som bola mamka si kupila biele topanocky c.40 a vravela,ze do jednej bude musiet dat trocha vaty :) ale to bol len chvilkovi pocit doma sa jej to uz nezdalo....
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik17 mala by si skusit ist tam ked budes mat cestu do kosic alebo ak nic nekupis.mame este troska casu na skusanie a spekulovanie,ktore bude lepsie :)
Odpovedať
200 hostí? tak to je už poriadna veselica :D
Odpovedať
@salocka waaaaaaau že 200 ludi... dosť.... my sme chceli do 50 ludi ale zistili sme ze to nevychdza ze nas bude asi okolo 60 .... bohate staciiii :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?