Termín svadby 28.7.2012

Aj ked my mame svadbu o den skor, rada by som sa podelila o tuto radost, kto ma v tento den svadbu, co vsetko uz mate a co este zhanate? :-)
Odpovedať
1
2
@adka011 @veronikavb @lucinda181 kocky podte sem, pokecat trosku :-)
Odpovedať
Ja mam tiez svadbu 28.7.2012
Odpovedať
@martinachromcakova jej super.. a co vsetko uz mas? :)
Odpovedať
aj my máme svadbu 28.7.2012:-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 27.07.2012 a máme zabezpečného fotografa, objednané šaty, svadobnú večeru a všetko ostatné ako je kostol, obrúčky budeme riešiť po veľkej noci :-)
Odpovedať
@sisinkak jeeeej tak to som rada,ze je tu tiez niekto s piatkovym datumom :-) lebo aj my mame 27.7. ;-) my mame kostol uz za sebou.. obrucky su na ceste, nauky nam este chybaju..tie zaciname zaciatkom februara.. oznamka este musime doriesit..
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu tiez piatok, ale 20.7. :) Som rada, ze je vas viac s piatkovým datumom. My zatial nemame nic :( Buduci tyzden ideme riesit kostol a ostatne az neskor...Dufam, ze to budeme stihat.....
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme kopec vecí, termín na fare, sálu, fotografa, DJ - ja, koláče predbežne, obrúčky sú už doma aj svadobné poháre, šaty svadobné zarezervované, popolnočky na 90% vybrané, s náukou tiež začítame začiatkom februára a oznamká sme už tiež objednali :-) pomaly látku na oblek vyberieme "dúfam" a dalšie veci čo nám chýbajú...
Odpovedať
@monique26 my sme chceli mat kostol cim skor za sebou ako sa povie,lebo sme mali s nimi trosku problem..nechceli nam povolit najskor svadbu v piatk 8-( a okrem toho jeden z nas je nekrsteny,tak sme mali trosku behaciek okolo potrebnych papierov... a po dalsie,ked sme sa boli informovat v oktobri na svadbu, tak uz vtedy nam povedali,ze je kopec terminov zajednanych na rok 2012, ze nech si to premyslime cim skor a zahlasime.. @veronikavb tak ty si aka sikovna :-) my oznamka bud teraz vo februari budeme objednavat,alebo potom az v marci.. uvidime este..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ... no šikovná, mesiac a pol pred svadbou mám štátnice, predtým ešte zopár skúškok, tak som sa trošku poponáhľala a tento rok budem už len potvrdzovať a overovať :-) teda väčšinou
Odpovedať
Profilova fotka
No nad tym som ani nerozmyslala, ze by robili problem so svadbou v piatok....Tak dufajme, ze to prebehne ok...Byvame v takej mensej dedinke, tak by nemali robit nejake problemy si myslim...My tiez budeme mat behacky ohladom papierov, pretoze ja som krstena uplne inde, kde mam trvaly pobyt a birmovku mam tiez inde :/....Ozaj baby neviete mi niektora z vas poradit nejaku dobru cukrarku v okoli Levic?
Odpovedať
@katmi Salu,hudbu,fotografa,kameramana,folklorny subor na odcepcenie,kolace,aj na matrike sme boli a aj s fararom uz mame dohodnuty termin.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronikavb fiha.tak ja by som na to nemala nervy :-N je toho dost okolo svadby,a nie sa este ucit na statnice.. =-) @monique26 vela zalezi od farara.. tu bol problem trosku iny...staral sa do toho a chcel to riadit uplne niekto iny,ako kompetentny..este ze som trosku znala veci a nedala som sa odbit :-D @martinachromcakova tie uz dost toho.. a obrucky uz mate vybrate? nam akurat vcera prisiel mail,ze ich posielaju z vyroby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved jasne, netreba sa dat :D Dnes sme za nim boli a chvala bohu vsetko prebehlo ok :) V aprili za nim mame este prist a dohodneme sa na vsetkom :) jaj, ci sa tesiiiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monique26 ja som myslela ze jedina zaostavam, my budeme mat v auguste a mame zatial len kostol, farara, tod vsio,,a mam stresy ze nic nestihnem,,, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucique28 No presne viem ako sa citis :/ Tiez mam z toho stresy....Nic okrem kostola sme nedoriesili....Ale na druhej strane si povedzme, ze mame este pol roka do svadby a to je dost casu ;-) S tym sa tak ukludnujem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@monique26 tak to ano aj ja sa ukludnujem ,,, lebo sme sa teraz aj stahovali a stresy aj z toho ,,ale uz sme prestahovany a budem sa tomu hadam aj naplno venovat, no najhorsie ze ta najvacsia tarcha celej pripravy stoji na tej neveste ..chlap to zatial nechava na mna,,,uzasne ;-(
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa aj ja.. :) Aj my máme klasiku ako sála, fotograf, kameraman, DJ, vizazistu, na Vianoce sme "poriesili" prstene, v piatok aj prvu navstevu u knaza a najnovsi ulovok... od pondela mam zajednane aj saty :)) Teraz rozmyslame nad farbou vyzdoby a oznamkami.. Kedy ich budete posielat??
Odpovedať
Profilova fotka
@lucique28 Tak mas toho ze dost teda :/ My sme sa stahovali minuly rok, tak viem ake to je :/ a povedala som, ze nikdy viac ....Ja mam stastie v tom, ze priatel to nenechava vsetko len na mna....Skus mu nejako dat najavo, ze mas toho vela, nech aj on niecim prispeje...Ved predsa je toho dost co treba vybavit atd....Nech aj on trosku prispeje niecim.....
Odpovedať
Profilova fotka
@ewka18 Evka ako tak citam, tak mate toho ze dost :) Ked to porovnam s nami, tak parada :) Oznamka budeme riesit asi az v aprili a posielat ich budeme nejaky mesiac pred svadbou, no to sa este dohodneme presne.
Odpovedať
@monique26 hm... nejak tak s posielam sme rozmyslali aj my, ale pocula som uz aj nazor, ze mame riesit pozvanky skor, kedze je sezona dovoleniek, aby si svadobcania nenaplanovali dovolenku. Ze bude svadba, vsetci vedia, ale nevedia, ci budu pozvaní alebo nie.... tak neviem... A dnes sme sa rozhodli, ze asi oznamka urobime vlastnorucne, tak snad, aby sme uz zacali :))
Odpovedať
@monique26 tak super..som rada,ze si pochodila na prvykrat ;-)
Odpovedať
@lucique28 a nebude problem so salou? alebo s hudbou? lebo ked pozeram,ako sa niektore baby blaznia uz rok a pol dopredu so zajednavanim :-. =-) my sme zacali v novembri.. a neboj nic..ja som tiez na vsetko sama,ale zas mne to tak vyhovuje.. zatial... nehovorim, dolezite veci ako oznamka, obrucky, pocet hosti, sme spolu prejednavali,ale to je tusim asi tak vsetko..jaj este obedove menu... to ho tak jeden den chytilo,ze som sa nestacila cudovat,kde sa to v nom nabralo... :-D
Odpovedať
@ewka18 ahoj evi.. oznamka my tyzden pred svadbou :-) ale my mame malicku svadbu a iba velmi blizka rodina,takze preto takto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi ahoj , no prave sa bojim o salu aby sa nejaka nasla, lebo to je na zaciatku priprav dolezita vec.. To si potom na tom podobne ako ja :-) Ved to take veci ze pocet hosti, obrucky pojdeme spolu, dufam ze tento vikend na veltrhu zozenieme podla nasich predstav. Oznamka tiez spolu ale to ma cas si hovorim.. Ja som ten typ cloveka ze to ma cas a vela krat som na to doplatila...
Odpovedať
@lucique28 ja zase opacne.. ja radsej vsetko dopredu a mat to doma, pripadne zaistene,ako nemat to vobec alebo mat problemy.. no a ja osobne by som na veltrhu moc napr.obrucky nekupovala.. ja som bola este v r.2007 na veltrhu, a firma,ktora na webe ponukala obrucky za par za 18.000,-SK, na veltrhu ich ponukala za 38.000,-Sk a este ze akcia... heh.. som sa vtedy dobre zasmiala... takze na tvojom mieste by som si na to dala trosku pozor..
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi aha no dobre vediet,, no kazdy hovori inac,,tak musime si to poriadne s drahym premysliet este, kolegyna kupovala min. rok na veltrhu a vravi zase ze max. spokojnost, tie iste obrucky videli v nejakom zlatnictve drahsie o niekolko eur...tak fakt neviem
Odpovedať
@lucique28 ja ti poviem takto - kamoska chcela konkretne obrucky od konkretneho dodavatela.. preto sme den predtym pozerali ich web stranku... mali sme vybrate konkretne prstene.. a preto ti vravim, ze boli o tolko drahsie.. lebo sme to videli na vlastne oci.. porovnanie ceny z webu a na veltrhu.. my mame obrucky z netu.. akurat dnes nam prisli.. este su na poste, lebo som nebola doma... a dali sme za ne uplne smiesnu sumu... treba si rozmysliet,co chcete :-) drzim palce.
Odpovedať
@novakova2000 a ako bolo na veltrhu??? ja som bola naposledy v r.2007, vtedy sa este konal v Technopole a odvtedy som nebola,lebo sa narodila mala a nemala som chut sa tam tlacit medzi tymi ludmi :-S
Odpovedať
@katmi Nie obrucky este nemame tie maju este cas ale predstavu ake chcem mam.A kolko vas budu stat ak sa smiem spytat?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?