Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Tak jsi asi vítěz. my máme jen 90km:)Jinak nám chybí jmenovky, tombola, moje popůlnočky,a le vesměs jen drobnosti :-) A na svatebku jedem asi 14 dní po svatbě, to se budu tak těšit, že v práci budu asi prd platná:) @terezka_c Co to máš za šílenou pracovní dobu?Co já vím, tak většina holek si bere vždycky pár dní před svatbou volno. ten pátek už bych brala jen odpočinkově:)
Odpovedať
@minina přidám se do soutěže, u nás je to 380 km Teď mám pocit, že mám všechno. Na až přijedu těsně před svatbou, nebudu se stačit divit :-N Hlavně, ať nám vyjde počasí a nezlomíme nejnižší teplotní rekordy:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@demian tak jsi zatím vítěz:) Holky jaké máte písničky na prnví tanec a tanec s rodiči? Poraďte mi nějaký pěkný valčík v angličtině...
Odpovedať
docela bych si tuhle adrenalinovou zábavu odpustila :-D hudbu neřeším, máme hodně dobrou kapelu a jen jim řekneme typ tance pro první tanec a ten s rodiči. Ale já spoustě věcí na svatbě nechávám volný průběh, proti některým nevěstám zde jsem plánovač-břídil
Odpovedať
Profilova fotka
@demian No my máme DJ a chceme ty první tance klaasiku, pro nás waltz a s rodiči valčík, ploužák se mi nelíbí:) A na ten waltz mě inspirovala jedna písnička tady, že sjem se do ní zamilovala, ale valčík vůbec nevím:(
Odpovedať
Co tohle? http://www.youtube.com/watch?v=acxnma... ale nezkoumala jsem text
Odpovedať
Profilova fotka
@demian Díky za tip, mrknu na to doma, tady nemám repráčky bohužel:) Jinak teď přemýšlím o nástupu - moc by se mi líbilo, kdyby mě všichni viděli až v obřadní síni, ale zároveň přijedu limuzínou a tak by myslím bylo pěkné to vystupování z auta, co myslíte?:)
Odpovedať
při vystupování z limuzíny fotograf a usazení hosté Tě uvidí až v síni? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@demian No právě nevím, jestli to pak není škoda té limuzíny :-D :-D
Odpovedať
a co kdyby jste při přejezdu na místo hostiny jeli s manželem jako poslední v limuzíně a vystupovali před nastoupenými hosty? Nemělo by to taky kouzlo? Je mi jasné, že to není stejné jako u příjezdu nevěsty na obřad, ale spojila bys tím tyto dvě přání:)
Odpovedať
Profilova fotka
@demian No to by bylo super, ale máme místo hostiny jen kousek od zámku s tím, že po obřadu máme focení a kdo bude chtít, půjde už rovnou do restaurace, kde si sedne na terasu a počká, takže ti lidé se nějak rozprchnou a nepojede se hromadně. Asi to nechám na to vystoupení z auta, všechno mít nemůžu :-D :-D
Odpovedať
takže dámy, chybí mi 1000 a jedna drobnost a jsem z toho zoufalá :-( navíc, do 14 dnů musíme dát developerovi vědět, kde v bytě jak elektřinu, jak světla, vybrat obklady a dispozici koupelny, WC... vůbec netuším, jak to všechno zvládneme :-(((
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slalucka úplně tě chápu, my teď taky zařizujem mimo svatbu i bydlení, včera sme se pustili do sekání vody a elektriky a je to mazec vše rozmyslet. Chtěli sme stihnou ještě koupelu, ale na to už nemám nervy a necháme to posvatbě...aspoň bude pořád, co plánovat...koupelna, kuchyň atd. Ale hlavu vzhůru, je to šílené, ale určo to zvládnete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak dneska prisly prvni zive sny o prusvihach na svatbe, diky vcerejsimu pominuti s prstynky se neni cemu divit, ale snad to brzo prejde :) @evisek88 Jj, to znam barak, prace, svatba, barak, prace a do toho tehotenstvi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d vám ztratili prstýnky?? No to je mazec... Tak přeju, ať to zvládnete zařídit jinde a lépe. Holky @evisek88 @slalucka vy to taky máte veselé... ještěže rekonstrukci či bydlení řešit zatím nemusíme... O víkendu jsme domluvili jídlo, ještě mi chybí pár drobností, u některých věcí nevim, co a jak bude, ale jinak už jen všechno převézt a týden před to bude hukot... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa To proste ztratili :(
Odpovedať
@marefa @evisek88 Jo, když už stres, tak pořádnej!! :-D včera jsem s kamarádkama obědnávala svatební dekorace - byly jsme v devět večer v IKEA a pak jsme seděly ještě do půlnoci na internetu a dokoupily zbytek. Samozřejmě, vínko a nějaký panáček do toho a dneska mě po práci čeká venčení, pak na poštu pro frkačky a vybírání umístění světel:-) si to prostě dokážu udělat jednoduchý :-D Jinak, Evi - zase to budeme mít doma krásný, ne?;-) Jestli se z toho nezcvokneme:-D @marefa JEŽÍŠ JÍDLO!!!! Tak na to jsme úplně zapomněli!!! Super, tak další stres:-)
Odpovedať
@slalucka já to beru taky tak, přecejen chystáme bydlení pro sebe, tak to není práce navíc. My se dnes chystáme jet vybrat obklady do koupelny a pokud by to náhodou šlo dobře, tak i do kuchyně :-) A na svatbu máte už vše?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 To vis, ze jo mate to delat predtim nebo potom :) My ted zeneme vic kvuli prckovi, v baraku mu bude lip nez v suchym panelaku. Teda ja nic moc nehonim jsem takova podrz taska na lehke veci a catering :) prece jen mi nikdo ted nic moc nedovoli delat
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, mně je to trapný, ale já se nudim... :-D Klidně bych si vzala navíc nějakou vaši starost :-) Já akorát musím dodělat dárečky pro hosty a jmenovky, koupit svatební punčocháče, objednat děkovací vína, napsat pár mailů..a to je asi vše :-N Naštěstí my se před 14 dny přestěhovali do zařízeného 1+1 (na rozjezd nám to zatím stačí), takže bydlení jsme měli vyřešené během 3 dnů..
Odpovedať
@cacenka_d no jasně, ty se šetři ;-) @terunka88 tak buď ráda, že máš chvíli klid...uteče to jako voda a vypukne to ;-)
Odpovedať
holky, já jsem si říkala, že si to nebudu připouštět, že chci svatbu na pohodu. Ale nějak mám žaludeční neurozu. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@mata1 Bud v klidu me se vcera zdalo, ze svatebcani snedli dort pred obedem a pak nechteli jist :) taky neurozy a neni pritom proc
Odpovedať
@cacenka_d máš pravdu není proč, ale sny se mi o tom zatím nezdají.
Odpovedať
Profilova fotka
@mata1 V pohode hnedka jsem vypoustena rybnik a solila rizky celou noc takze mi spis jen normalne hrabe :)
Odpovedať
@cacenka_d ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 No, relativní klid sice mám, ale jak píše mata1 jsem taky hooodně nervózní a o svatbě se mi zdálo už minimálně 5x!!! Já se hlavně bojim toho, že se budu furt dojímat a rozmažu si líčení :-D Před obřadem si dám aspoň dva panáky na kuráž nebo se po... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Ja chci taky klid :) ted jsem koukla do diare a mam pocit, ze nestihnu ani spat :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes jdu na zkušební účes, tak sem na to zvědavá, ale jinak už máme zařízené a zajištěné... jo a ještě znova zkouška šatů, prej pro jistotu, se mi z toho udělalo až špatně. když mi paní řekla že mi je ještě předělá, že mi ještě nesedí...teď pouze společná rozlučka a pak budu od rána až do večera v práci a pak už jen svatba, ale taková ta nervoza se už dostavuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kyticky vyrizeny, v pondeli vyzvednout prstynky, muz si snad konecne koupi oblek :) zitra konecna satu, pristi stredu vlasky, v sobotu rozlucka a bude to :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?