Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
@marefa jak tak koukám do kalendáře, mám už volný jen tento a příští víkend na zařizování.
Odpovedať
ahoj holky, tak už se nám to blíží. A já pořád nevím, jakou kytku si mám objednat :) Jakou budete mít vy? Přemýšlím o kalách.
Odpovedať
Ahoj,take se pridavam k datu 1.10. Jake planujete kvetiny a jake si myslite ze bude pocasi? :-)
Odpovedať
@mata1 me se kaly taky moc libi...jakou barvu?ja bych volila asi smetanovou k satum
Odpovedať
Profilova fotka
původně sem chtěla růže, ale přítel si chtěl vybrat kytku sám... tak budou mini gerberky s růžema a nějakejma drobnejma bílejma kytičkama, ale mě se taky líbila... Jinak oranžový gerberky a bílý růže...
Odpovedať
Profilova fotka
@tk kamarádka měla takovou tmavě vínou, a vypadaly ty kaly moc hezky...
Odpovedať
zeptam se v kvetinarstvi jake kytky jsou sezonni a uvidime taky podle toho,koho budete dekorovat kvetinou krome nevesty a zenicha?
Odpovedať
já se právě rozhoduji mezi gerberkama a kalama. Ty kaly buďto v tmavě vínové nebo do oranžova. Ladilo by to k podzimu a jsou hezké.
Odpovedať
@tk jenom nevěstu a ženicha :)
Odpovedať
@mata1 Aha :-) no ja si prave nejsem jista se se svedkama, rodicema atd
Odpovedať
@tk jelikož máme svatbu jen rodinnou a tudíž malou, tak jsme se dohodli, že jiné kytky nebudou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kytka zarezervovaná, nahlásila jsem lila a smetanové růžičky, tak snad to hezky uvážou, ale mám s tím květinářstvím dobré zkušenosti, tak se nebojím :-) Možná jim tam přeci jen ale ještě dodám obrázek, jaká kytka by se mi pro představu líbila..A jinak malou kytičku budou mít maminky a ženich klasicky na klopě..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No moje nervy..byla sem domluvená s mamčou, že zjistí u cukrářky, jaké dělá dorty (jaké polevy, korpusy, náplně, ozdoby) a předběžně je zamluví. Ale mamka vybrala "nějaký" svatební dort a dokonce i menší dorty "za syna","za dceru". Vůbec se se mnou neporadila :-( a když jsem se jí na ty dorty začala ptát, tak se ještě urazila..takže teď vůbec netuším, jaké dorty budem mít, chjo :-( Snad to ještě nějak vyřeším. Ovšem na druhou stranu jsem včera domluvila květinářku, která nádherně a levně váže a dnes kadeřnici. Jdu raději spát nebo mi z toho pukne hlava. Tak dobrou noc
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Heh, to mi dost připomíná moji mamku...kdybych ji neustále nebrzdila, tak by nám snad zorganizovala celou svatbu, od oznámení po prstýnky :-D Naštěstí se ji teda akorát "povedlo" objednat košíčky, o kterých jsem jí říkala, že je budu objednávat sama.. Hlavně, že pořád říkám, ať se nejdřív se mnou poradí, než bude něco objednávat nebo kupovat...to jako by člověk mluvil do dubu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Tak tak a nedajbože jejich rozhodnutí (obejdnávku) zpochybňovat. Každopádně dnes za tou cukrářkou du, tak uvidíme...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se k vám tady přidala, doufám že vám to nevadí :-) Termín máme také tento, zamlouvali jsme ho asi před 14 dny. :-D Úplně čučím, jak některé plánujete svatbu 10 měsíců předem, klobouk dolů. My jako vždycky na poslední chvíli ;-) Prstýnky jsem byla včera objednávat (prý budou za tři týdny, takže tak tak), šaty v pondělí, na oznámení ještě pracujeme :-D , botičky jsem si koupila včera a zamlouvali jsme hostinu minulý týden. Zatím to vše jde, ale začínám se do toho bořit a zažírat, že chodím spávat kolem půlnoci :-D Ach jo..... Ale už se docela těším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dorty jsem domluvila :-) naštěstí. Budeme mít čokoládový korpus, malinový krém a bílá marcipánová poleva, dvoupatrový kulatý a zdobený mašlemi v barvě svatby...nadšeně jsem to oznámila budoucímu muži a ten mě sprdl,že jsem se nezeptala na cenu. Vím, že paní peče dobře a levně a hotovo tečka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c a u koho jsi objednala? já pořád váhám...ale co mi ted psala paní tak spodní patro ořechový, druhé štafetkový a třetí patro čokoládový..klasiku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerca Paní Trnková z Bojkovic, prý je osvědčená a domluva s ní byla parádní..co sem si řekla, to mám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@blazenkabl Vítej :-) No, my jsme se o tom termínu dohodli víceméně před těma 10 měsíci, to máš pravdu, ale nějak víc jsme to začali zařizovat asi 6 měsíců předem..to si myslím, že je celkem v pohodě, navíc já momentálně už mám víceméně všechno zařízený, takže už vůbec nestresuju :-D Každopádně tady na beremese jsou občas docela extrémy (alespoň pro mě) - holky co maj svatbu za rok a už maj spoustu věcí od menu po ozdoby na auta :-N A nebo i některé co mají svatbu za dva roky tady taky vehementně plánujou..no nevím, popravdě tohle moc nechápu, udělat si z plánování svatby smysl života..pak se teda ani nedivím když se ty holky druhej den po svatbě dívaj do zrcadla a brečej, že už nemaj co plánovat..(tohleto jsem fakt tady četla...) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Gratuluju, tak to je paráda :-) My se budeme podrobně o dortu dohadovat s cukrářkou asi za týden, ale bude to ten dort co mám v albu, akorát 3patrový..jedno patro "větrníkové", druhé něco s kokosem a třetí ovocné..Už jsem moooc zvědavá :-)
Odpovedať
holky máme to za 30 dní. A někde jsem četla, že září bude pěkné počasí a koncem září se má ochladit, ale bez deště :-) Tak uvidíme, jak nás počasí překvapí.
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 děkuju :-) doufám,že bude aj dobrý. Ten fialkový vypadá taky moc hezky. Já sem na moc svatbách nebyla a když už jo, tak sem dort nejedla (nejsem moc na sladké), takže vůbec netuším jaké se dělávají :-D Tak sem si něco vymyslela sama a uvidíme. Držím pěsti, ať vám to u cukrářky dopadne podle představ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 no hlavně, aby nepršelo. Ale asi bude potřeba nějaké bolerko, ať nezmrznem. :-S
Odpovedať
@terezka_c to jo, jedno sem si zamluvila ale je teda letní, nedá se říct, že by zahřálo.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 taky sem si zamluvila takový neco letního... ono to bude ve finále jedno, ono jde jen o ten čas cesty autem (to ti můžou zatopit) a pak tu chvilku co budu stát venku (než půjdem do kaple) a na samotnej akt na sobě stejně nic nechci, ať každej vidí jak mi to v těch šatičkách sluší :-)) a těch 15 minut vydržim
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Jj, naprostý souhlas s tebou. Jako chodit 2 roky dopředu vybírat šaty nebo řešit třeba oznámení a menu mi přijde trochu na hlavu :-) My jsme se rozhodli v březnu, stanovili si datum a v dubnu jsem vyrazila na tour de půjčovny, ale šaty jsem zamluvila asi až v červnu, obešla jsem to postupně.... Ale 2 roky dopředu nemají holky ani termín, restauraci můžou vesele zavřít a šatů bude tolik jinejch... Taky mi to hlava nebere :-) @terezka_c Já si bolerko nechám ušít zadarmo v salonu, ale moc se mi líbí ty cardigany, jak to tu pár holek mělo, tak už ho mám taky koupený. A ty i zahřejou, když bdue nejhůř :-D Kupodivu jsem sehnala i boty v fialové naprosto podle mých představ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina já zatím žádné bolerko ani nic jiného nemám a fakt nevím,jak to budu řešit,když bude opravdu zima..no asi zatnu zuby popř. někomu zabavím sako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c ty máš koupené šaty? Ja to bolerko ze salonu beru, protože je zadarmo:) Jinak jdu do toho cardiganu v barvě svatby....navíc ho užiju i potom a přijde mi to takové šmrncovní. Ale myslím, že moc teplo už nebude, fakt tak na sako nebo svetřík...
Odpovedať
Profilova fotka
@minina jj, mám kupované. Asi se budu muset ještě po něčem podívat. Přesně jaks psala, něco, co se využije aji po svatbě.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?