Menu Forum

Svatba 1.10.2011

(sk & cz)
26. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
 @terezka_c A odkud koupené? Mě nabízeli na koupi jen v MS, jinak jen na půjčení a když jsem viděla cenu 45000, co je na smlouvě jako hodnota šatů, tak mě polévá horko, že bych je zničila....
2. sep 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
Registrovala sa 28. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 37 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
Registrovala sa 28. marca 2011 na beremese.cz. Pridala 37 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Zlín.
 @minina Já jsem si objednávala na míru z Číny. Vyšly mě na cca 4000kč a parádně sedí. Výjmečně někde trčí nitka, která se tam nechtěně připletla (třeba modrá nebo červená emoticon ),ale jinak jsou super.
2. sep 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c Aha, no z toho bych měla teda hodně strach... Hlavně z toho, že mi nesednou jak mají. V salonu mi je přešijou přesně na mě, dodělají prsní vycpávky a tak emoticon Ono dost holek tady má šaty, co jime hlavně na prsou fakt nesedí:( Ale pokud se ot povedlo, tak to je fajn. Já jsem cenu nějak moc neřešila, resp. jsem si dala limit 15 tis.
2. sep 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina Naštěstí opravdu sedly. Chvilku po objednání mě postrašila kamarádka.že to šijou z nějakých nekvalitních látek, co škrábou a tak. Ale jsou super. Jen mají hooodně dlouhou vlečku, tak jsem objednala spodničku a uvidíme. Navíc se znám a občas mi někde něco ukápne a i kdyby neukáplo, tak i když mi na ně někdo stoupne, tak se nic neděje emoticon
2. sep 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c škoda, že v nich nejsi líp vyfocená, ale líbí se mi ty ramínka, to moc lidí nemá, i když na to nemá postavuemoticon já je ale taky nemám emoticon Taky mi jedna kamarádka řekla, že mám trapný nudný korzetový neoriginální šaty emoticon emoticon
2. sep 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina Fotila jsem se sama, podle toho ty fotky taky vypadají emoticon až bude spodnička přibydou další emoticon Já bych se bez ramínek cítila nesvá, pořád si ty šaty popotahovat, to není nic pro mě. Mně by totiž korzetové šatičky bez ramínek neměly moc na čem držet emoticon
2. sep 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c To jsem si taky myslela a paradoxně mi ty bez ramínek seděly nevícemoticon A chtěla jsem antickej styl a ty fotky mám pro pobavení - těhotná vydra hadr emoticon
2. sep 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina krásné šatky máš emoticon Tady jsou ty moje http://www.everbuying.com/New-Style-Princess-Strapless-Wedding-Dress-For-Brides-p-6145.html
2. sep 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c Díky, tak yjsem jich vyzkoušela asi 80 emoticon ¨
Jinak kamarádka má hodně podobné http://www.svatebni-saty-nevesta.cz/skripty/foto.php?idp=367&keepThis=true&TB_iframe=true&height=630&width=329 jako ty
2. sep 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina No jo, hodně podobné emoticon Já jsem nezkoušela já sem hledala, objednala a pak už jen doufala emoticon
2. sep 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c tak to jsi odvážná emoticon Já jsem měla úplně jinou představu - nejdřív antický styl a pak takové ty baletky a v obou jsem vypadala jak blázenemoticon Tak bych to asi bez zkoušení nedalaemoticon
2. sep 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina No u nás do rozhodování hodně mluvily peníze, rodiče jsme zatěžovat nechtěli a do června jsme byli ještě studenti. A co jinak? Vše zařízené? Kytky, dorty a tak?
2. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c No my už právě studenti nejsme pár let, taky paltíme pochopitelně vše sami a asi i proto jsme čekali, protože chcem fakt všechno podle našich představ, aniž bychom museli řešit peníze emoticon Jinak asi skoro všechno hotovo, krom dortu teda, ten ještě nemáme úplně dořešený emoticon Teď jedeme na ochutnávku menu, tak jsem zvědavá emoticon Dneska jsem volala s fotografem a i když se před svatbou nepočkáme, vbyl naprosto fantastickej a nic není problém emoticon
Velkou obavu jsem měla z bot, pač jsem chtěla fialové a nakonec jsem je sehnala tady a naprosto podle představemoticon
A co vy?
2. sep 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina My jsme jako první řešili ty šaty, ty jsme objednávali už v lednu a pak bylo pořád času dost a najednou je to za měsíc a skoro nic zařízené. Tak sem na to vletěla, dorty jsem řešila včera, fotograf i kameraman domluven. Kytky předběžně domluvené. Místo na hostinu a jídlo domluvené. Kadeřnici a kosmetiku jsem taky vyřešila včera. Teď ještě řeším výzdobu na stoly. Nemám botky a přítel oblek. Jinak je snad vše zařízeno..Ale ty nervy, že měsíc před svatbou neseženu květinářku atd. nepřeju nikomu.
2. sep 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @terezka_c no ja jsem zvědavá na naše zařizování dortu.abysme nakonec vůbev měli co rozkrojit emoticon
2. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @minina Tak to držím pěsti emoticon Mně zamluvila dort mamka, bez porady se mnou a navíc vůbec nevěděla jaký bude, tak sem to musela pak řešit.
2. sep 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
marefa
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Vyškov.
 Čau holky... Tak jsem o víkendu domluvila kytky, paní byla moc ochotná a milá, i přesto, že zdobili auta na svatbu a předávali květiny... Njn, přes týden jsem out... Poslala jsem objednávku na dorty, ještě se neozvali a odřekla mi kamera...
Taky mám v plánu cardigan místo bolerka, v salonu mi přidali k šatům šál zdarma, ale přeci jen by to ještě něco chtělo... Uvidím, co seženu.
5. sep 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
Registrovala sa 5. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 309 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
Registrovala sa 5. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 309 príspevkov. Má 7 priateľov.
 tak se nám to pamalu blíží. Co vám ještě chybí zařídit?
5. sep 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @evisek88 Ani mi to nepřipomínej, na zařizování toho sice už moc není, ale vypadá to, že budu nonstop v práci až do svatby..Střídáme se na prodejně čtyři, dva mají dovolenou do 30. a ta třetí mi teď prozradila,že je těhotná a do práce moc chodit nebude... emoticon Takže je to na mě... emoticon
5. sep 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 @terezka_c já budu taky v práci až do svatby, doufám jen, že dostanu aspoň v ten pátek před volno, když na ně mám kvůli svatbě ze zákona nárok.
5. sep 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
Registrovala sa 20. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 59 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
Registrovala sa 20. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 59 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Uherské Hradiště.
 @evisek88 holky, taky makám od nevidím do nevidím...nemáme ještě jednu z hlavních věcí - a to prstýnky!! tak snad tento týden to někdy zvládneme...musíme! :D a řeším taky to oblečení, včera jsme předali oznámení strýčkovi a brali se 8. prosince a do rána jim napadlo 15 cm sněhu..my jsme sice konec října, ale dnes se dá čekat i nečekané, co se týče počasí....
5. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
fotoportrét
fotoportrét
vjerca
 @vjerca a ten den před svatbou ti snad dá opravdu každý zaměstnavatel::.to už by byl vrchol snad kdyby ne!!! a ze zákona je nárok na dva dny...ale jeden den je z toho neplacený..emoticon
5. sep 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 @vjerca to jo a buď loni nebo předloni sněžilo na přítelovy narozky a to je má 23.10.
5. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
fotoportrét
fotoportrét
terezka_c
 @evisek88 Problém je v tom, že my jedeme aj přes víkendy... emoticon budu mít tak 2x-3x do týdne půl dne volno a to budu ešče ráda... no uvidíme. A dovolenou ti zaměstnavatel musí dát emoticon
Každopádně doufám, že nám ještě vydrží trošku teplo. Hlavně,aby nepršelo, mám docela dlouhou vlečku, tak bych byla hned jak čunče... emoticon
5. sep 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 @terezka_c já se taky bojím o vlečku, aspoň do focení, kdyby to počasí vydrželo.
5. sep 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
Registrovala sa 27. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 189 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
Registrovala sa 27. septembra 2010 na beremese.cz. Pridala 189 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Praha.
    Česká republika
 @marefa ha hááá - svatba 70 km od bydliště? ani nevíš, jak Ti rozumím!! ani nevíš, jak s Tebou cítím!!! emoticon já mám svatbu 140 km od bydliště a je to na hlavuemoticon a o víkendech taky pořád někde pryč - přeci jen, vrcholí nám chrtí dostihová. já říkám - kdyby se mě někdo zeptal na názor, jestli svatbu mimo bydliště, tak to budu každýmu vymlouvatemoticon
6. sep 2011 o 06:57  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
    Česká republika
 @evisek88
@terezka_c
@vjerca holky klid, je statisticky vysoce pravděpodobné, že 1.10. sice nebude 30 stupňů, ale bude slušně, žádný sníh, žádný slejvák, možná pár kapiček štěstí a k tomu příjemných 16 stupňů přes den. mám to domluvený emoticon
6. sep 2011 o 07:08  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 @slalucka jé, to je supr, že máš domluvené počasí! Tak hlavně se přimlouvej, ať je slušně na celém území emoticon emoticon Jinak je to fakt na pecku, kdyby naše rodina nebyla v převaze, tak svatbu dělám tam, kde bydlím a ne tam, odkud pocházím... 140km je docela mazec, navíc "dětem" přece dostihy neupřeš, že, takže chápu, rozumím... emoticon emoticon
6. sep 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
 Nemáte na mě, já mám 200 km emoticon Ale naštěstí máme až na pár drobností vše zařízené..ještě ošéfovat moje boty, poslat pár e-mailů, dovyrobit jmenovky, dárečky pro hosty, objednat děkovací dárky.. Taky čekám na nějaký věci, co mi mají přijít poštou (prstýnky jdeme vyzvednout zítra na poštu, už jsem zvědavá emoticon..No a takové věci jako ochutnávku dortu, nehty, zkoušku účesu a líčení nepočítám, to je za odměnu (teda snad emoticon)
8. sep 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 A málem bych zapomněla na objednání svatební cesty emoticon Jak to vůbec máte se svatebkou vy? Pojedete někam? My pojedem v úterý po svatbě na 8 dní do Tuniska, už se těším emoticon emoticon
8. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš