Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@radka_m my takisto :)
Odpovedať
@puzzle22 jednoduchy datum, aby si to aj chlap zapamatal :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my to mame na 15. 06.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee 25.5.2013 :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petra89 ahoj my plánujeme :) 27.4.2013
Odpovedať
@lenusa87 a mate uz nieco zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mi mame 8,6,2013 a už riesime DJ mali sme možnost zazit na plese po skuskach v lete zacneme z zhanat salu a fotografa kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiken @petra89 Aj my! Vsak je 27.april 2013 krasny datum? :-)
Odpovedať
plánuje niekto svadobný deň na Deň detí - 1.6.2013 ?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@margharita Ahoj aj my budeme mat svadbu v Casteli :) 6.7.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 To je uuuuzasny datum, zvlast preto, ze vtedy sme boli na prvom rande- na Den deti :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mimi8418 myyyyyyy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita je ja som chcela povodne v maji ale tak nevyslo nam to, ale april je fajn... velmi sa uz tesim. a uz mate nieco zajednane? ;-)
Odpovedať
aj my plánujeme, zásnuby sme mali 13 novembra 2011 u nás, 15.4 ideme k snubencovi a dohadujeme miesto svadby :-) uz sa velmi tesim, nieco sme si uz naplanovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiken Ale ved to nie je taky velky rozdiel medzi majom a aprilom! A stale to môzete dat na maj, ved na to mate cas este vyse roka ;-) Zajednanu mame napevno len salu, ale s terminom v kostole problem isto nebude, aj DJ uz mame predbezne vybrateho, len sme ho este neoslovili :-) a najviac si lameme hlavu nad fotografom :-( Nevieme sa rozhodnut :-D Co vy, pokrocili ste v planovani?
Odpovedať
Profilova fotka
hotel mame, som nadmieru spokojna lebo tam je nadherne, taka romantika na sposoba svajčiarskych ci nemeckych hotelov pri vode :) mame kameramana aj fotografa, hudbu na 50% treba este podpisat a zaplatit zalohu. ostatne si uz poriesim za ten rocik :) v maji nemozem pretoze sestra štatnicuje na inziniera a to by sme vsetci boli v strese, nebolo by to uvolnene. a predstavu o satach mas? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 ahoj, tak mame zajednanu salu, kameramana a fotografa (tak na 70%) a kapelu, myslim ze to je zaklad a ostatne az neskor :D
Odpovedať
@lenusa87 my chceme svadbu 8.6.2013 a nemáme ešte nič, neviem sa zbaviť pocitu že je na všetko ešte skoro, ale naopak, najradšej by som si to všetko vybavila už... strašné, neviem či áno či nie... aj tu píšete niektoré že máte ničo už iné že je skoro....
Odpovedať
@papalinka to by bolo skvele s tym cennikom... vopred dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby ja budem mať 31.8.2013 ak sa nič nezmení :-) a začať vybavovať a rezervovať vôbec nie je skoro čím skôr tým lepšie máte to z krku a potom sa nemusíte báť či bude voľný termín a či dostanete toho človeka ktorého chcete na konkrétnu službu .... ako sa blíži leto tak sa to bude zajednávať toľko môj názor a rada :-)
Odpovedať
@mery177 a ty už niečo máš?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 ešte nie :-D kedže ešte nemáme utvrdený dátum tak nie, ale viem presne čo a koho chcem takže ked začnem tak to nebude veľmi dlhý proces :-D
Odpovedať
@zanazu5 naozaj planujete 20.4.2013? aj my rozmyslame nad tymto datumom, len ja sa trochu obavam pocasia. kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 27.4.2013. Polovička má vtedy meniny... Tak si to určite zapamätá. :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 noo ja si myslim ze zaklad je dobre mat zarezervovane v predstihu aby ti to cho ty chces nevyfukol niekto iny :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@sienna77 miesto svadby mame len predbezne vybrate- hotel stupka na taloch..vy?
Odpovedať
aj my chceme april 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
my plánujeme v septembri2013
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiken Ja statnicujem tento rok :-D Preto si vsetko vybavovanie nechavam na potom :-) Len salu som musela zajednat takto skoro, lebo je o nu bitka a väcsina terminov bola obsadena... Noooooo, saty :-D Uz mam. Kupene. Vlastne. Jedna kamaratka tu na MS hodila album, ze prave jej prisli z Ameriky, ale ona uz svoje ma. Zamilovala som sa na prvy pohlad. Napisala som jej a o 5 dni som si po ne sla :-) Ale urcite pôjdem aj do salonov este skusat a ak sa mi nejake budu pacit este viac, tak tieto, co mam uz doma, budem mat ako popolnocne. Ako sa tie plany menia... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?