Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
taninka7 sanca zmaknut to tu je, ale to by si mala z toho vlasy dupkom... :-D radsej si nechat viac casu a pomalicky povybavovat co treba... :-) my tiez planujeme relativne malu svadbu, ale uvidime ako sa to vyvinie :-N
Odpovedať
Zuzi..súhlasím ;-) A ešte k tomu vybavovaniu malé dieťa o to sa treba starať :-D ;-) Taktiež aj financie ;-)
Odpovedať
A zabudla som my sa v podstate dohadujeme kde tá svadba má byť ;-) :-D
Odpovedať
Ale tak nejako sa nám pozdávaju dátumy...18.5.2013 a 22.6.2013 :-)
Odpovedať
myslim ze mas toho dost, a netreba sa vam hnat do svadby :) my si tiez pomaly setrime, a zbierame inspiracie... a datum mame jasny, lebo den nasho zoznamenia vychadza na sobotu :-D fii a kde zijete?
Odpovedať
Zuzi....žijeme na SVK.. ;-) Ty pozerám že východniarka z Košíc :-) ;-)
Odpovedať
Zuzi...veru...máme toho dosť,bývame už vo vlastnom ale aj pôžička atď ;-)
Odpovedať
Zuzi...musím ísť..moje dieťa očividne nanávidí spánok ]-( ]-( ]-( :-p :-D
Odpovedať
no my tiez byvame vo vlastnom, ale tiez mame nejake financne zavazky... aj preto sme nedavali svadbu skor aby sme ju nemuseli posuvat o rok a o rok... ]-( vidim ze si uzijes s drobcom :-p
Odpovedať
Zuzi...veru náša malá Sali je veľmi aktívne dieťa a to má 3 mesiace( 8.októbra bude mať 4 mesiace) |-| Tak ja sa musím teda "pochváliť" dnes priateľ priniesol výbornú tortičku od jedej cukrárky...tušíííím ju využijeme aj na svadba :-D I keď viem je to veľmi skoro ale také moje malinké detektívne očko sa vždy zíde ;-) :-D Aj som odfotila ak si na pokeci do IP napíš nick ;-)
Odpovedať
Práve ešte niečo robím vo worde ale nejako mi to blbne ]-( :-| A ozaj ako sa dá inštalovať do PC photoshop? Platí sa za to niečo? Leob veľa báb si tak vytvára oznamká a ja som na takéto veci antitalent :-(
Odpovedať
Tak idem lebo priateľove metódy na spanie neúčinkujú a potom chcem ešte kuk poledných pár minút panelák ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tiez dve favoritky cukrarky, jedna dokonca byva v tej istej dedine ako moji rodicia, ale od obidvoch som chutnala a boli neskutocne tie torty... :-) len ci budu vediet spravit tak, ako si to predstavujeme my =-) no tak s tym photoshopom netusim, ja mam len ulozene v pc nejake oznamka co som nasla a zaujali ma, a priatelov kamarat ma tlaciaren, takze mu len povieme ktore, co tam chceme a bude, snad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte ak vam smiem poradit s tym photoshopom staihnete ho len si dajte do googla photoshop mne to sice stahoval svagor ale zadarmo ...no lepsi je corelli program aj ten je na nete zadarmo vraj sa v nom vytvaraju lahsie oznamka neviem akurat mi to stahuje pc ;-) potom va napisem viac ci je to fakt pravda ... taninka ja mam 1 rocnu dcerku Emmku v r.2009 som otehotnela ale kedze som koncila skolu a brali sme hypoteku nechcela som sa vydavat ale vedeli sme ze chceme svadbu ...na Valentina rok 2010 ma poziadal o ruku (emmka mala 5 mesiacov) a najskor sme si dali datum 28.5.potom 21.5. a nakoniec sme dali 11.6.2011 ;-) co sa tyka stihnutia svadby za 4-5 mesiacov vsetko sa da stihnut! moja kamaratka z vychodu stihla vsetko a mali kvlaitnych ludi (kamera,ziva hudba,foto) za 1 mesiac ved nie je problem kupit si zapisnik a obvolat nejake cisla ja som vsetkych obvolala za 30 minut a dohodla stretka ;-) mam na mysli kameru,foto,dj,starejsi ... a v jeden vikend sme mali stretka a dohodli sa a odisli potom zalohy a teraz chystame fotografovi konecne odoslat zalohu ... ;-) ked sme boli u svokry,drahy mal dovolenku v lete a tam je svadba sme isli na matriku,za fararom,do KD a opat to cele trvalo par hodin dokopy aj s aranzerkou co nam vyzdobi miestnost ... obrucky som nasla na nete k vianociam objedname a potom uz len oblek a saty ;-) a par drobnosti takze ked su peniaze da sa aj za 4-5 mesiacov vybavit bez problemov my ich tolko nemame sama to poznas pri malinkej ;-) takze tiez vybavujeme v ramci 10 mesiacov casu ;-) no aj tak si drobnosti nechavame po novom roku vsetko ;-)
Odpovedať
Trdielko.....díki a to corelli je lepšie? ale je podobné ako photoshop? ;-) :-N Fakt sa v tých veciach nevyznám :-D ;-) Veru peniažkov nemáme veľa,ale stačí nám...veď život nie je len o peniazoch ;-) Mááte malinkú? Jej gratulujem! x-) Zuzi...toho sa aj ja bojím že či nepovie také mi nerobíme :-D :-( Ale robí fest chutné :-) ;-)
Odpovedať
taninka, corell je vraj jednoduchší.. vlastnú skúsenosť ale nemám..
Odpovedať
no my chceme taku, ze bude poschodovy stojan, na vrchu bude mala torta, ktoru symbolicky prekrojime, a na zvysnych poschodiach budu male torticky :) dam do albumu, tak mozes kuk :-)
Odpovedať
baby a aka verzia corelu?? lebo na nete je ich viacejj tak ktora je spravna?
Odpovedať
Simcab...nevieš nejaký link a hlavne zadarmo? :-D Zuzi..idem kuuuk ja som včera založila albumík :-D ;-)
Odpovedať
Dracica6663...to neviem :-D Nepotrebujem mať na krku že nelegálne sťahujem :-D
Odpovedať
Zuzi....tá torta je nááááádhernáááááááááá :-) A chcete aj takú farbu?
Odpovedať
taninka, krasne su tie torty :) hej, na tom sme sa zhdoli, ze taka kombinacia je najkrajsia, no mozno aby boli na nej nejake srdiecka ruzove a bez holubkov... inak poslala som ti do IP odkial som ja mala corel ;-)
Odpovedať
Zuzi...mne by sa na takej tortičke páčili srdiečka ;-) Každá máme iný vkus..aj tú čo máš v albumíku je nádherná x-)
Odpovedať
zuzig aj mne posles link do IP? dik
Odpovedať
no dala som tam aj tu druhu so srdieckami, len ta je cisto biela, tak by to chcela troska prifarbit :-p ale kombinacia tych dvoch by bola idelna :-D
Odpovedať
dracica uz som poslala:)
Odpovedať
Zuzi...tá je náádhernááá...veru len prifarbiť ;-) Ozaj čítam na pokeci tvoj profil že deti..dvoch chlapcov? Ty máš dvojičky? Lebo vyzeráááš supeeer na foto x-) x-) x-) x-) x-) Či sa mýlim? :-N :-D
Odpovedať
nie nie, mam dvoch psikov :-D deticky planujeme neskor... ale pozeram ze sme skoro rovnako stare.. ja mam 21:)
Odpovedať
Zuzi...jaaaj :-D Teeeda my si psíka nemôžeme dovoliť..malá má exém...za pár dní ideme na odbery..uvidíme bojím sa aby nemala alegriu na psíkov ;-) Už sa mi sťahuje cen corelli čo čo to je už je 57% :-) Pôjdem hňed otestovať už snorííím nejaké tie obrááázky čo použijem na oznamko :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mozte aj mne poslat link na ten corell? dik moc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?