Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
1
2
20
ahoj :) vlastne aj my planujeme celkom dopredu vzhladom na okolnosti :) ale este nemame za sebou ani zasnuby ale vieme ze svadbu chceme 2012 tak pomaly sa na to pripravujeme :) ale len tak jemne.... ;-)
Odpovedať
hlavne, že chcete :) jemné prípravy? ;) Ja mám pár skúšok šiat za sebou, s odporúčaním, že sa mám zastaviť na konci tohto roka - aj to budeme musieť posunúť :-. , ale ani v jednych som sa necítila dobre .. tak z tohto hľadiska to berem ako pozitívnu vec
Odpovedať
dobre ranko prajem. pridavam sa do skupiny, ak mozem ;-) zatial to vyzera tak, ze budeme mat svadbu az v roku 2012...ako aj vy pisete..prinuteni okolnostami. ale zasa na druhej strane aj sme si so snubencom povedali, ze nie je sa kam ponahlat :-)
Odpovedať
vitaj medzi nami, aspoň nebudeme samé ;-)
Odpovedať
a verim tomu, ze postupne nas tu bude ovela viac :-) planujete aj take ze zasnuby s rodicmi? my sme sa zasnubili na dovolenke zhruba pred 2 tyzdnami a dohodli sme sa na tom, ze urobime zasnuby, pri ktorych budu aj rodicia. ale to bude az 10.10.2010 :-)
Odpovedať
no my sme sa o tom tiez bavili ze ci aj s rodicmi.a asai by sme to spravili tak ze ked uz budeme zasnubeni ich pozveme niekam na obed a to budu take zasnuby oficialne teda len s rodicmi... ;-)
Odpovedať
takže, zásnuby boli najprv v súkromí, a v druhej polovičke apríla 2010, pred mojimi a týždeň - dva na to, pred snúbencovými rodičmi :) akú svadbu chcete mať .. cirkev - civil?
Odpovedať
my chceme mat sobas v kostole.
Odpovedať
samain_night: aj ja som si uz skusala svadobne saty. totizto cakala som v meste na bus a mala som este kopec casu, a pred busovou zastavkou je svadobny salon, tak som tam nabehla. a urcite tam nabehnem znova, lebo saty tam mali fakt krasne. pani mi poukazovala, ake saty maju, co vsetko ponukaju, co by nevesta mala mat, dala predomna rozne katalogy... :-D len si myslim, ze na saty je este cas. termin svadby by sme chceli stanovit az zaciatkom buduceho roka, pretoze inak to ani u nas neide. to uz tie spominane okolnosti :-) a dovtedy urcite este dostanu aj nove kolekcie. ponajnovsom som zacala robit prieskum, kde, ake a za kolko maju obrucky. aj to bude este dlha story...ale viete ako sa hovori, ze radsej zacat skor ako neskor
Odpovedať
aj my chceme sobas v kostole :) a baby aku velku svadbu chystate? neviem na aku sumu sa mam psychycky pripravit kede svadbu si platime samy...
Odpovedať
Profilova fotka
baby len to moc skoro neriete bo vas s toho hrabne..mna drahy poziadal na vianoce o ruku v marci sme boli pozriet miesta v aprili uz bolo skoro vsetko na hrubo naplanvane...a potonm uz halda drobnosti..ale to skoro stale len co bude ,nebude ludia okolo zacali sa miesat pitat a nik poriadne pomoct... a uz som sa aj citila zle stale dosla rec na to...neviem ci drahemu to vadilo ci nie ale mne ano.........bo chcem robit ine veci ako stale riesit co na svadbu..tak sa tesim ze o tyzden to zacne.........bude super zurka..o to mi ide,,nech si to uzijeme...... ale asi preto ze to vybavujeme sami ta som vsetko nosila v hlave ziadne delenie uloh v rodine nebolo..tak nech vas aspon odlahcia rodinny prislusnici..bo na svadbu chceli vsetci ale ani blbeho sofera nam nik nechcel robit..........
Odpovedať
Profilova fotka
hmptonka aby si sa ale potom niektore necudovali ked sa spamataju v decembri 2011 ze chcu toho najlepsieho fotografa, kameramana, dja, salu alebo cokolvek a vsade im povedia ze ale oni uz su daaavno poobsadzovany
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcielkamaja - obrúčky sme mali ako prvé, do dvoch mesiacov od zásnub - neľutujem, sú nádherné bobulko.1 - záleží, kde a pre koľko ľudí, my čo sme mali rozpočty do 50 ľudí (20 ľudí aj s ubytovaním; 2 chody) by nás vyšlo do 5.000 eur aj so zákuskami, alko/nealko .. celá svadba proste hamptonka - ja sa radšej spolieham sama na seba, pretože to chcem mať "dokonalé. Okolie nepochopí moje predstavy a myšlienky. Rodičia nám zatiaľ všetko okomentovali - v zlom (podľa mňa je to môj deň, nech je podľa nás), ešte aj to, že sme si chceli svadbu platiť sami .. nakoniec, "je to našou povinnosťou" - koniec citácie. A pri tolkých odkladoch je plánovanie/sledovanie podobných vecí pre mňa "svetlý bod" :-x veru, všetko rezervovať .. mňa už budú všetci "majstri" poznať, keď všetko rezervujem a stornujem :-D a teraz k téme :) .. - veľkosť svadby: ak sa všetci dožijú, tak do 50 ľudí; - obrad: - ten reálnejší: najprv civil a potom cirkevný; - ten zázrakový: iba cirkevný ;-) - šaty: zatiaľ hľadám krajčírku .. na vysnívané šatky
Odpovedať
samain_night tiez som tolko ratala ze nas to vyjde. a my tiez chceme mat vsetko podla NASICH predstav. to ze si sledujeme a vymyslame dva roky dopredu na tom nic zle nevidim. ako michala napisala tak keby sme sa neskoro spamatali tak vsetko moze byt plne. tak tiez chcem vsetko ako z rozpravky a naplanovane a nie rychlo rychlo nech to je aj za 3 mesiace a ved nieco snad bude este volne a podobne stresy.... vsetko chce cas ;-) a nenechaj si do toho kecat. jednych ucom dnu druhym von :-D je top predsa tvoj vysnivany den tak si ho naplanuj ako sama chces...
Odpovedať
Že aká témička :-o :-N ;-) No my budeme mať v roku 2011 ;-) Tak pevné nervy pri vybavovaní Vám želám :-) A aby ste si užili ten Váš dník ;-) :-N Tak máte času a času na prípravy :-)
Odpovedať
bobulko , každý deň ma napadajú nové a nové myšlienky .. teraz rozmýšľam, či by nebolo dobré aj kameru "zavolať" aj keď viem, že mi bude blbé pred ňou sa pohybovať
Odpovedať
dobrá témička, my sme plánovali svadbu na budúci rok, ale ako to býva človek mieni a pán boh mení, preto realnejší dátum je momentálne práve rok 2012. ( to bude hotový koniec sveta, sranduje drahý :-D ). taktiež keď som predostrela svoje predstavy, tak ma zrušili ako jarný sneh. že či je také treba, či viem čo to stojí, že je teraz moderné žiť bez papiera a bla bla... . totálne znechutenie, a to som sa na tento deň tešila už od malého dieťaťa. Prišli do toho ale nečakané výdavky, a tak svadba bude neskôr. Pričom som sa ale prichytila je, že ma niečo plánovať a vymýšlať už nebaví tak ako pred rokmi, vtedy by som si svadbu vybavila do mesiaca :-D .
Odpovedať
treba si ten den fakt uzit a samain_night kasli na to ako sa budes pohybovat. nemysli na to ze tam je nejaka kamera.... uvidis ze nebudes lutovat. ja sa tesim ako si ked budes stara sadnem a pozrem si vlastnu svadbu :-N moji rodicia taku moznost nemali v tej dobe takze ja nebudem vahat aj ked sa budem aj hanbit aj vsetko take :-D ale pre tu pamiatku to prezijem ....
Odpovedať
ivamar, môžem sa opýtať, koľko máte rokov, keď Vám kecajú ešte aj "do papierov"? Naši sa najprv nevedeli dohodnúť, či s papiermi - /moji rodičia/ alebo bez - /priateľovi rodičia/; a keď sa dozvedia, že aj kameru plánujeme, tak to bude u nás koniec sveta :-D bubulko, srr za predchádzajúce skomolenie nicku :))
Odpovedať
dievčata :D vy to tu ale strašne prehanate, my mame svadbu o 10 mesiacov a všetci na nas pozeraju či nam sibe ze si vybavujeme salu, fotografa, hudbu tak skoro dopredu.... ak si nechcete zajednat foto. Žitnanských tak mate nato ešte ale mooooc čas, dovtedy sa môze čokolvek stať. ale inak pekne planovanie P.S: aj toto plánovanie vas časom omrzí :)
Odpovedať
lulu756 & misickacmuk2 lepšie sa je pripraviť dopredu, aj finančne .. a nevieš naše dôvody ani myšlienkové pochody .. a kebyže vyjdú naše predstavy, tak máme svadbu skôr ako vy .. nemám rada ľudí, čo pchajú nos tam, do čoho ich nič nie je .. alebo čo sa starajú skôr o druhého a o seba nie - myslím čo - kto ako - kedy robí a prečo ! a ako môžte vedieť, že nás plánovanie omrzí ?? to už nechaj na nás .. my si budeme hlavu trieskať, prečo sme to vtedy tak robili, ako sme to robili - ak si budeme
Odpovedať
a máte svoje témy + spoločné, nechajte nám našu budúcnosť v budúcnosti veľa sťastia vo Vašom plánovaní .. zbohom
Odpovedať
len sa z toho nepokakaj boze
Odpovedať
Ja som zlé nič nenapísala, a ešťe som Vám aj popriala pevné nervy lebo asi viem čo to je ;-) Ale teda ďakujem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
saman_night ved vam pekne napisali ze vam praju pevne nervy a krasny den "D" co hned takto reagujes ?? na mna sa tiez kazdy pozera ako na debila ze planujem tak skoro a to mame svadbu v juni 2011 ... nebud hned podrazdena,ja si lulu podrzim saman !!! mame svoje temy ale to neznamena ze sa nemozme pozriet do vasej,je to tu vsetko verejne ... aj my sa pripravujeme financne vopred a dokonca mam uz nejake veci nakupene lebo kupujeme do svadby nieco kazdy mesiac ;-) tak este raz my vam prajeme len a len krasne pripravy uzivajte si ich a prekrasny vysneny den "D" nerozculujte sa a nehadajte sa na to toto nebolo vytvorene ...mame si tu radit,vykecat sa ... :-)
Odpovedať
veľmi pekne napísané trdielko... je to tak ako píšeš.
Odpovedať
1.priania nikomu neberiem, 2.ako moze niekoho omrziet planovanie buducnosti?, 3.planovanie svadby ako aj Vase,do buducna,co popiera bod 2, 4.kazda ne-vieme do coho sa pustame,v ramci svadby, 5.Trdielko,nemam nic proti Tebe,ako mozes zastavat niekoho,koho nepoznas? 6.do Vasich planov ma nic,tak ako naopak, 7.podlizovanie a ironia nadovsetko, 8.velke a drahe svadby,ti,co na to maju-v pohode,hlavne ti co nezarabaju milion a maju deti si nemozu dovolit taky luxus
Odpovedať
no čo baby, na pohároch šetríme? som ich najprv nechcela, priateľ bol za .. našla som jeden, len majú olovený držiak - podstavec, a vyšli by nás o trošku viac ako priateľov svadobný oblek :(( čo vyberáte: závoj alebo korunku? pod závoj xy eur za účes? ee ak si dám ušiť šaty, tak korunku skôr
Odpovedať
k obrúčkam .. našla som tému, že baby mali za 500 - 700 e obrúčky, a keď som ja napísala, že nás nevyšli viac ako 300e, tak hneď "otázka", či to bolo kupované v tomto storočí alebo, že sú moooc tenké.
Odpovedať
ak nám dajú v zlatníctve zlavu, tak obrúčky by nás vyšli tiež okolo 300 eur :-D to sa ešte vybaví :-D
Odpovedať
1
2
20
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?