Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tak isto 2O aprila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikajanicko tu najdes vela kamosiek :)) kedze mame rovnake "starosti" :D
Odpovedať
Ahojte babulky, som tu nova :-D my tiez planujeme svadbu na 2013... bud koniec augusta alebo zaciatok septembra... :-D uz aby to bolo xixi :-)
Odpovedať
My sme 22. jún 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme 28.9.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn @richyla @mia14 pekne sa rozrastame :D
Odpovedať
ahojte, my sme si prave naplanovali zaciatok oktobra 2013. tak sa tesim na vase rady a samozrejme zelam vela trpezlivosti ;).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my plánujeme na 6.7.2013.. :-)
Odpovedať
@papalinka7 to ano, ved len tak daleeej :-D
Odpovedať
ahojte my planujeme na 6.4 2013 a chystame sa uz zarezervovat salu
Odpovedať
Ahojte my planujeme tiez na rok 2013 a to 15:6: Miesto uz mame rezervovane a ostatne veci este maju cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@xabinka hlavne je mat miesto a ked mas niekoho konkretneho vybraneho (kamera,foto, DJ) tak aj tych.. lebo sa dost uz plnia terminy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@papalinka7 Konečne som sa včera rozhýbala a išla pozrieť jednu sálu ako to tam je... či mi nepovedali, že prevádzkar sa ospravedlňuje, musel odísť, ale nech prídem cez týždeň, bude tam určite... Ako som sa rýchlo nadchla že idem na to,tak som aj rýchlo sklonila hlavu a odišla domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 hlavne je ze si sa uz rozhodla :D
Odpovedať
@guiseppinka Ahoj ty si pisala,ze si ides spravit oznamka sama...smiem sa spytat ako,alebo c mas nejaky program na to v pc...vdaka
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 10.8. Ja mam meniny11 a moji rodicia Mali svadbu 13.8 a brat sa ze nil 10.10. Tak som sa rozodla tu 10 nejako udrzat :-o :-D uz Len sestru prehovoril aby sa vydala tiez 10.... :-p
Odpovedať
@zuzik2001 robim ich v coreli... vo photoshope robit neviem a v coreli som si uz zvykla... preco?
Odpovedať
@guiseppinka chcela by som aj ja si spravit radsej sama...da sa ten program stiahnut z internetu?vdaka moc
Odpovedať
@zuzik2001 to ti neviem povedat... mozno stiahnes, ale plnu verziu asi nie... jedine, zeby ti to niekto crackol... :-)
Odpovedať
@guiseppinka vdaka moc...myslis ze je to tazke to pouzit?
Odpovedať
@zuzik2001 corel? nie je to tazke, len trochu pracne na zaciatok... ale ja uz mam porobene sablony, takze si v tom viem spravit hocico... ale najskor som na to kukala, ze co to je
Odpovedať
@guiseppinka velmi dakujem Takze vravis ze ma caka vela zoznamovania. :-D
Odpovedať
@zuzik2001 ak ti to niekto, kto s tym uz vie robit, ukaze tak ani nie... sice u mna to bolo, ze vsetko naraz, ale stalo to za to... :-) samu si to neviem ani predstavit, ze by som sa to mala ucit... 8-)
Odpovedať
Vdaka si ma povzbudila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik heh kolka nahoda aj mna to caka 6.7 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby aj my planujeme svadbu na rok 2013 len este nemame presny datum ... ale mne sa tento rok nepozdava neviem preco :( mam z toho taky cudny pocit ... Ja by som najradsej mala evadu este tento rok kedze planujeme len taku malinku ... ale priatel chce az buduci vraj aby sme to stihli pripravit :-D Zvazujeme datum 14.2.2013 ...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute nevesty, my sme sa rozhodli pre 21.9.2013 začínam sa rozhliadať čo všetko treba a postupne budeme riešiť pierka, ozdoby.. také veci, čo sa dajú uskladniť a na jar začať zajednávať sálu ,DJ, foto..
Odpovedať
my planujeme na oktober 2013 baby a vy uz kupujete veci na vyzdobu, pohare, topanky a podobne? ja stale neviem ci mam nakupovat lebo sa bojim ze dovtedy sa mi zase bude pacit milion inych veci :( som strasne nerozhodnaaaaaaaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my planujeeme na 2013 presnejsie april ale presny datum tiez este nemame...aa zatial pozeram vsetko v niektorych veciach uz mam jasno ale je toho dost nez vyse :D
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 aj ja 20 april :) ale akosi ma tu desi a celkovo, aky stres a panika je okolo svadby.... isla som rezervovat termin do hotela a tam ma zrusili, ze som prisla neskoro.... a to mam do svadby 9 mesiacov... to preco tak skoro vsetci vsetko riesia?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?