Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no vsak aj preto som si rezervovala termin dopredu...:) a to mi este povedali ze tam robia svadby aj v piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mam malu alebo velku dilemu velmi sa mi paci jedna korunka ale ja si myslim, ze je draha. Co by ste robili na mojom mieste? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 a kolko stoji?a velmi chces mat korunku?
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 Ahoj, stoji okolo 80eur a ano velmi mne sa to paci.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 ahoj :) tak ked sa ti paci nemas co riesit :) ale zda sa mi to trosku moc za korunku :/ este mas cas do svadby, mozno najdes nejaku lacnejsiu a mozno aj krajsiu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 asi tak ale ked som ju ukazala sestre tak povedala vau ze vraj ako pre princeznu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 daj foto do albumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 je tam :-)
Odpovedať
my planujeme na maj 2013...co vsetko uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@denka22 my uz skoro vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@denka22 my skoro nic ;) len salu, foto, dj.
Odpovedať
no my mame zatial iba predstavu :-) miesto na hostinu a obrad uz mame vybrate ale zatial nie je rezervovane a fotky by som chcela od zitnanskych ale oni este objednavky na 2013 neberu tak zatial iba cakam kedy vyhodia kalendar :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@denka22 aj ja som chcela zitnanskych, ale su mimo moj rozpocet ;)
Odpovedať
@papalinka7 ano su trochu drahy ale my sme si povedali ze budeme mat taku retro svadbu a bude nas iba 40ludi tak zainvestujeme do fotiek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mate uz predstavy o satach? :-)
Odpovedať
kolko stoja zitnansky? nenasla som cennik na ich stranke... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 trosku aj hej ale uvidim co mi sadne, aky strih :) @ewga im treba napisat a oni ti poslu konkretny cennik ale poslem ti ip ked chces s cenou co pisali mne
Odpovedať
@lucy1241 rovnako ako @papalinka7 :-) troška váham, či také tie klasické alebo úzke s čipkou
Odpovedať
Profilova fotka
@pomme @lucy1241 ja urcite nechcem "tortove" :))) strasne sa mi pacia cipkove, tak som zvedave ktore budu tie moje naj :)
Odpovedať
Profilova fotka
holky aj ja chcem cipkovane saticky, tie u mna momentalne najviac vedu:))))
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa som zvedava na foto ake nakoniec budeme kazda mat :D
Odpovedať
este nemam ziadne vyskusane ale budem mat site na mieru, predstava je korzet z cipky a tylova sukna alebo budu cele z tylu, to este neviem ale urcite nechcem mat leskle saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska som bola skusat saty je to prijemny pocit a zaroven aj krasny.
Odpovedať
@lucy1241 aj sa ta pytali v salone ze kedy bude svadba?Ja som bola kuknut v jednom a ked som povedala ze svadba bude o rok tak hned hukali ze to je este skoro.Nabuduce poviem ze svadba bude o dva mesiace
Odpovedať
@papalinka7 ahoj..mohla by si aj mne poslat ten cenni od zitniaskych? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucik543 poslane :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 ja som povedala datum svadby a oni ze je to akurat lebo aspon zistim co mi pristane v com sa citim dobre a tak.
Odpovedať
hlásim sa... začínam sa obzerať
Odpovedať
@lucy1241 ty už si skúšala šaty? nie je to skoro?
Odpovedať
@papalinka7 aj my chceme v júni 2013 a nemáme ešte nič... to fakt máte všetko zajednané? A nehovorili vám že to je skoro?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?