Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
1
22
23
@monika27051 nie v zlom, ale aby si potom zohnala miesto podľa tvojich predstáv. My sme museli rezervovať rok + 3 mesiace dopredu. A tiež z okolia mám skúsenosti, že vačšinou sa rezervácia miesta robí najdlhšie dopredu.
Odpovedať
@monika27051 ani my este nic nemaáme rezervovane :-N .. tiež len zistujem, ale uz som si vyhliadla dj-a, asi aj fotografa, ale ešte sa rozhodujem, musím to prekonzulotovať s drahým :).. a planujem buduci týždeň, ten máme tak volnejsí, ze obeháme reštaurácie kde to chceme mať a pozistujeme ceny atd..no a potom si konečne stanovíme presný dátum...rozmýšlala som buď 28.9 alebo 5.10. 2013....
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam :-D My mame termin 7.9. 2013 a mame uz zajednaneho dj, foto, kamera, starejsi a sala.. ostatne ma cas.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 22.6.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
23.11.2012 :)
Odpovedať
Baby, ale ten cas leti, cooo? =-) :-D x-)
Odpovedať
@lucija143 aj my mame gerock :-) ale svadbu mame az v auguste, tak potom daj vediet ako si bola s nimi spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 18.5.2013
Odpovedať
Profilova fotka
28.9 2013 :-)
Odpovedať
no ja este nemam pevny datum..ale si to predstavujem nejak koncom aprila a malo by mi to vyjst.:-P
Odpovedať
4.5. 2013 a nemáme nič :)
Odpovedať
ahojte kočky :) my plánujeme svadbu 13.7.2013 :) a este nič nemáme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my tiež plánujeme - 31.8. ;-)
Odpovedať
my budeme mat 13.7.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
21.9.2013 :D a hlavne veci uz zarezervovane....inak ako ste sa teda rozhodli na ktory den si to date?
Odpovedať
@lessiie vedela som, ze to bude po statniciach a promociach cize niekedy koniec jula bol najskor mozny termin... nemam rada parne cisla. najskor sme to chceli v piatok, tak 30.8., lebo 29.8. je sviatok a tak by boli 4 dni volna, ale potom sa mi piatok prestal pacit a prelozili sme to na 31.8.... najkrajsi datum vsak pre mna bol 31.7. ale to bude sobota az za par rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no to je super :) aj my sme chceli v auguste no potom sme sa rozhodli trosku inak :) boli sme totiz v juni na svadbe abolo to hrooooza :( horucava neskutocna a torty sa topili jedna radost :( cize nakoniec sme to dali na september...:) a uz sa na to tesiiiim :) inak pozeram ze si MI...kde budes mat svadbu ak smiem vediet?
Odpovedať
@lessiie ja som jul vyhodila kvoli promociam, neviem kedy ich budem mat (dufam, ze zostatnicujem uspesne) a dozviem sa to tak 2 az 3 tyzdne pred uskutocnenim... a okrem toho jul je absolutne nestaly podla pocasia a je v nom chladnejsie ako v auguste... 21.7.2011 a 2012 bola brutalna kosa a prsalo... a august je predsa len stabilnejsi, takze preto sme sa rozhodli pren... svadbu budeme mat na vinnom v hoteli jazero :-) to bola laska na prvy pohlad u obidvoch... ale rozmyslali aj feliciu, lebo tam to bolo tiez pekne, len ked sme boli kuknut saly, tak som nenasla odbocku na siravu :-D ( lebo aj tam sme chceli pokukat nejake saly... a takto sme si povedli, ze jazero nam je sudene (v MI som narodena, ale vzdy som tam bola len na prazdninach a aj to nikdy nie priamo v meste, takze to tam vobec nepoznam... viem trafit akurat k mojej krstnej a to je tak vsetko)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka aha...no super :) hej na felicii mam ja :) je tam supeer :)
Odpovedať
@lessiie pokukam si tvoje fotky potom... uz sa tesim, ked sa to tu zacne zaplnovat nasimi albumami :-)
Odpovedať
ahoj, my mame svadbu 8.6.2013, tento termin mame zarezervovany uz do januara 2012 :) Ked sme sa prisli do kostola pytat na datum svadby, povedali nam, ze preco ideme tak neskoro :D A ja ze ved to je o rok a pol, a ze oni uz maju vela terminov obsadenych a hlavne v lete :) Človek ani nevie, ako ubehol ten rok a nas uz caka poslednych 5 mesiacov do svadby a ked sa priznam, okrem kostola, saly a svadobnej vyzdoby sme sa v podstate este do nicoho nepustili ;-)
Odpovedať
1
22
23
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?