Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pomme nieje zac my si davame piect zakusky. A jednu tortu ktoru mame vysnivanu.
Odpovedať
@nika126 jasne, poslem ti... nie je problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka mozes aj mne prosim? dakujem :)
Odpovedať
@hallion jasne jasne, len poprosim mail... ze vam to poslem naraz. dufam, ze vam to nebude vadit, ze to budete mat poslane ako hromadny mail :-) keby hej, tak treba povedat a poslem samostatne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka jasne ze nevadi:) monikadavidova@gmail.com dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 svadobne saty aj rok dopredu?sak ja neviem ake by som chcela :D a lucy kostol vam aj rezervuju takto skoro?lebo u nas ked si bola kamoska rezervovat minuly februar na maj 2012 tak si ich poznacil dakde nakoniec kalendaru lebo nemal este novy kalendar a ked by sa nepripomenuli na konci roka tak na nich zabudne :-( aj ked moj drahy povedal ze mi budeme mat na urade svadbu, tak neviem ako skoro ist vybavovat matriku.. :( neporadite baby?
Odpovedať
Profilova fotka
super ze saty rezervovat rok vopred, aspon ich budem skor skusat :DDD inak u nas na fare vychadzatzv. farsky list a tam bolo napisane ze snubenci,alebo aj ti, co len svadbu planuju, sa maju hlasit idealne rok vopred,aj viac, tak snad na nas potom nezabudnu, to by ma asi roztrhlo od zlosti a co sa tyka svadby na urade a matriky, je to podobne, radsej sa tam zapisat skor ako neskoro, dnes by som povedala ze su svadby pol na pol a svadieb na uradoch pribuda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby pripájam sa k vám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez pripajam :))) xixi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 my budeme mat v kostole a kedze sme sidlisko a mame len jeden kostol nechcem mat svadbu okolo 14 ani okolo tej 18. Nam uz vraveli ze ked budeme doma mame sa stavit aby sme sa dohodli aj na naukach kedze my chodime domov 3-4 x do roka. Tak preto. :-) Na urade Ti neviem povedat ako skoro treba ist sa dohodnut a rezervovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa ja si asi dam saty usit na mieru. Tak asi koncom tochto roka si to pojdem vybavit a kupit popolnocky a este aj kroj si rezervovat pojdem toho roku.
Odpovedať
Profilova fotka
Už nech je r. 2013 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A ako sú na tom vaši známi? :-p Už vedia, čo plánujete alebo sa chystáte spraviť velký BOOM už čoskoro? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 tak u mňa o presnom termíne vedia mama a sestry a z priateľovej strany tuším len jeho mama, ktorá nás stále neberie vážne a hovorí že nech sa ešte neberieme a bla bla bla (ináč s ňou mám povedala by som nadštandardné vzťahy)
Odpovedať
Profilova fotka
@katesocka a prečo vás neberie vážne? Ako dlho ste spolu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 v máji to budú tri roky... a aj preto bo priateľ vo všetkom rád žartuje. zároveň preto, lebo priateľova sestra aj brat sa rozviedli tak asi očakáva že aj mi tak dopadneme... a tretia vec nám hovorí že na to teraz nebudeme mať peniaze (lebo staviame)
Odpovedať
Profilova fotka
a veru dobre robíte, že ju nepočúvate a idete si za svojím snom ;-) a peniažky sú aj budú, vždy a na všetko... kto chce ten má a aj bude mať :-) Stačí si len vo všetkom veriť a keď ste sa už raz rozhodli byť svoji, tak smelo do toho ... môj názor je, že "NENI NAČO ČAKAŤ" x-) a ked sa aj brat aj sestra rozviedli, tak sa hovorí, že vynimka potrvdzuje pravidlo.. čiže tou vynimkou budete vy dvaja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katesocka a veru dobre robíte, že ju nepočúvate a idete si za svojím snom ;-) a peniažky sú aj budú, vždy a na všetko... kto chce ten má a aj bude mať :-) Stačí si len vo všetkom veriť a keď ste sa už raz rozhodli byť svoji, tak smelo do toho ... môj názor je, že "NENI NAČO ČAKAŤ" x-) a ked sa aj brat aj sestra rozviedli, tak sa hovorí, že vynimka potrvdzuje pravidlo.. čiže tou vynimkou budete vy dvaja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 ináč aj ja si myslím že môžeme byť výnimka :) moja mamina by chcela aby sme mali svadbu len my dvaja + svedkovia, ale to len preto lebo nemá peniažky na svadbu ale povedala som jej že ani nechcem, že ja si to budem platiť sama (teda, možno môj otec niečo prispeje) už sa neviem dočkať toho júla 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katesocka noo veru ja s priatelom sme tiež toho nazoru, že si zaplatíme všetko sami :-) a hosti chceme mať len blízku rodinu a najlepších kamaratov, čiže to bude cca 50 - 60 ludí :-) čiže nato peniažky budú :-) a predsa netreba kupovať všetko to najdrahšie.. velmi sa dá ušetrit na poharoch, či obrúčkach, na šatach... aj ked za obrad si riadne zaplatíme :-N no sen je sen a sny treba plniť :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 my budeme mať asi 40-50 hostí :) veru treba, len musím presvedčiť priateľa aby ma to nechal zorganizovať lebo mi začal splietať niečo s hostinou na dvore :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katesocka ou nie nie nie :-D istú dobu som robievala na svadbách.. a vrelo odporúčam, NEMAŤ hostinu vonku :-| síce je to pekné, ale ten hmyz čo otravuje, to je niečo neskutočné... dobre robiš, len ho prehovor, že to nebude dobré, inak bude nervozita, lebo ked začnu lietať komáre, chrústy a napodobné veci :-D oj oj
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 tusia ale nevedia to presne tak budu prekvapeny asi.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 presne ako my :-) ale už sa vážne neviem dočkať, kedy to povieme :-) a kedy sa chystáte to povedať? vidím, že by ste mali mat svadbu asi tyžden po nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 my mame termin 15.6.2013 a uz sa tesime kedze toho roku nam to nevyslo
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 to je aj nas termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 veď sa snažím ho presvedčiť... predsalen nemáme taký veľký dvor, náhodou začne pršať nemôžme sa do domu schovať :-/ tak teraz ja tajne vyberám nejakú reštauráciu a potom mu to poviem :D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame hosti hodne vela :-| ale nastastie sme to zredukovali a dosli k poctu cca 90 hosti, plus ked ratam stol pre kameru, video a hudbu :-) a u nas uz pomaly kazdy vie aj termin, sami sa nas to pytaju, velky boom bol uz vtedy, ked sme vyhlasili zasnubenie :-) a kocky platite si to same? no my sme dosli k tomu spolu s rodicmi, ze hosti, kolace a alko/nelako uhradia rodica, plus ak budu chciet, mozu prispiet aj na ine,ale to od nich nechceme, uvidime ako to nakoniec bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 no musim sa dohodnut s drahym a pojdem sa asi spytat ako to chodi tu u nas na matrike (resp. ten kostol).. @nika126 :) u nas to vedia akurat tak nasi a sestra a priatelovi rodicia ale nikto nam neveri :) priatelova mama ze preco az 2013, ze kto ma tolko cakat :) a nasi zas ze sa nemame kam ponahlat.. aj ked ja nechcem 10 rokov randit a potom svadba :) my mame termin tyzden pred tebou :) uz aby to bolo.. @olliviaa ja by som si chcela zaplatit foto,dj,kamera a nasi zvysok (lebo chcu platit svadbu aj mne ked ju platili sestre, ale nchcem to nechat cele na nich) babyyyyyy ja sa tak tesim, pekne nas tu pribuda :D
Odpovedať
Profilova fotka
@hallion som rada nam ho vybrala polovicka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?