Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa my mame tu smolu ze polku svadby si musime zaplatit samy a polku nam pomozu moji rodicia :-( . Ale ked sme sa rozpravali tak by sme to mali zvladnut. Nasi nam povedali ze nam pomozu ako budu moct.
Odpovedať
Profilova fotka
baby vie vas nastavajuci ake saty by ste chceli? alebo rozpravate sa o tom ale ste toho nazoru ze vas uvidi az v ten den D. :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak sa pripájam aj ja k Vám, dátum sme si vybrali 16.08.2013, je to síce v piatok, ale vtedy máme výročie 10 rokov :) A čo si myslíte o svadbe v piatok, dúfam, že s tým nebude nejaký problém, hlavne v kostole, ale tak veľa svadieb je už v dnešnej dobe v piatok :) zvlášť ak je to nejaký významný deň :) Svadbu sme chceli už tento rok, no zatiaľ to akosi nevyšlo, okrem toho už máme tento rok v rodine 2 svadby, takže zábavy bude dosť. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 aj my sme chceli 1. júna, ale kedže je den detí, tak sme to odložili na 8.. čo nam tiež vyhovuje, lebo 8 sme spolu začali randiť 8-) aspon si zapamätáme :-D Aj ja sa zase neviem dočkať, kedy to povieme.. som zvedavá na tie tváre, čo povedia :-D ale vieme, že to už tušia a stále nas podozrievaju... hech ale povieme to, ked to budu najmenej čakať...ale určite budu aj slzičky :-) :-) x-) a ako dlho ste spolu? a kolko ludi chcete mať? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 v aprili to bude 7 rokov ;) a co sa tyka ludi tak okolo 50 asi ;) ja ked niekomu poviem ze 1.juna buduci rok,tak mi neveri,ze to je daleko a tak... Tak ja potichu planujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 moj vie iba ze nic moc nariasene ;) ale uvidi ma ax v den D ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 dik za tvoj názor :-) ja mam ist v marci domov a ist si vyskusat saty ake mi vobec pristanu tak ci ho mam brat so sebou alebo ist len s mamkou a sestrou? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lucy1241 ja by som ho nebrala ;) chcem vidiet ako sa zatvari ked ma v nich zbada prvykrat uz pekne celu upravenu ;) a tym ze by ma uz predtym videl to nebude ono ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 to je tiez pravda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=5jS1dd... - co vravite na tuto pesnicku pri vstupe do kostola?
Odpovedať
@lucy1241 tá pesnička je veľmi pekná, ale nechceš klasiku pri vstupe do kostola - svadobný pochod? ale rozmýšľam nad ňou, že v priebehu omše sa spievajú piesne, tak niekde na začiatku ju tam dať :)
Odpovedať
@lucy1241 velmi pekna pesnicka ale myslim ze svadobny pochod je svadobny pochod..ale kazdy ma svoju predstavu...u nas sa tato pesnicka vacsinou spieva ked sa mladomanzelia podpisuju alebo niekedy cez omsu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak akú pesničku si dáte na príchod pred oltár? Klasický svadobný pochod alebo? Poznáte okrem starej dobrej klasiky aj iné pesničky?? Chcela by som mať niečo na vyber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A uz ste rozmyslali akou pesnickou sa predstavite ako manzelia? :-)
Odpovedať
@lucy1241 my sme sa dohodli (teda spravili kompromis), ze pri vstupe do kostola nam bude hrat perinbaba (polovicka je z tej pesnicky uplne hotovy :-) ) a mne sa aj tak nepaci svadobny pochod, ktory sa hra na zaciatku (neviem si spomenut kto ho zlozil) paci sa mi iba mendelsonov a ten nam bude hrat ked budeme vychadzat z kostola :-) @renatuska a my tiez budeme mat svadbu v piatok. 29.8. je volno, a na 30. si kazdy bude brat dovolenku, aby bol predlzeny vikend. takze sme si dali 30. a takto (kamarati) co pridu z ba budu moct si este v nedelu trochu oddychnut ak by naspat cestovali uz hned v sobotu :-) a co sa tyka datumu, tak my zatial sme povedali len ramcovy termin - august 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ja som vzdy snila o tom ze ked sa budem vydavat a budem vychadzat z kostola tak budu spievat Ave Mariu. nevie co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budem mat svadbu v máji budúci rok a včera sme sa boli pýtať už ohľadom hostiny. Myslíte, že je to ešte moc skoro???
Odpovedať
Profilova fotka
@diduska88 ja mam rezervovane od minuleho leta :-)
Odpovedať
@petra89 takto si to hovorila aj moja sestra, bud velka svadba alebo nic... nakoniec sa vydala o 2 svedkoch, lebo kym nasetrili na svadbu, tak ju ta euforia omrzela...
Odpovedať
@lucy1241 preco nie? aj to je pekna hudba... ked este budes mat aj dobreho spevaka, ktory ti to odspieva (ak teda chces mat spievane)... ja som bola na jednom pohrebe a zosnuly chcel, aby mu na pohrebe zahrali ave mariu. tak ju hrala kamoska na organe a kamarat na husliach - uzasne to vyznelo...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka mam taku malu vyhodu spoluziacka je operna spevacka a bratranko studie operny spev tak uvidime. A ty si ako na tom?
Odpovedať
@lucy1241 cez velku noc chceme ist kuknut salu a zabezpecit ju... inac zberam len napady :-) a ty? uz mate nieco zabezpecene?
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka my uz skoro vsetko uz len kostol a vyzdobu a mame asi vsetko a to teraz v marci a hotovo a mozme sa sustredit na ine veci :-)
Odpovedať
@lucy1241 no ja som prave zabestelovala kameramana, v aprili tu salu a neviem ci pojdeme uz teraz kostol vybavit alebo to bude mat cas... myslim, ze kostol by nemal byt problem, lebo sobasit nas bude moj kamarat
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ja musim teraz aby som nedopadla ako moja sestra tak musim teraz ked dojdeme domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dnes objednala sálu na širave na Juliane na rok 2013.. Chcela som jun alebo jul a volne boli len 4 terminy. 1, 15, 29 jun a 20 jul... tak sme vzali 29.6.2013 .
Odpovedať
@lucy1241 a co sa stalo sestre?
Odpovedať
@januelaa juliana je dost vychyteny penzion teda... a to som si naivne myslela, ze ked pojdem na zaciatku aprila obkukat nieco na sirave, tak ze to bude este volne :-D ako pozeram, tak asi nie ;-)
Odpovedať
zarezervovany kameraman aj fotograf... prva vec, ktora je ista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka mala sobas v kostole 14:30 to je velmi skoro aspon co si myslim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?