Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
Mno ako vidim odkedy som tu bola naposledy sa to poriadne rozrastlo:) hihi mi máme zatial len DJ-a pána Ráceka z Bánova a fotograf povedal nech sa ohlasime až v lete:) sála ešte rezervovana nie je ale to ma hadam ešte čas a kameraman je v štadiu vybavovania lebo sa neviem rozhodnuť, ak niektorá z vás vie o dobrom a pomerne lacnom pošlite IP:) dakujem :) a príjemné vybavovačky:)
Odpovedať
@dandy26 poprosím ťa tú stránku na lacné poháre. Ďakujem ;-)
Odpovedať
@mimiamiso a mas uz nejaku salu vybratu ci ani nie?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No hej zatial je to tak že asi vo Veľkom Kýry neďaleko NR, alebo v Šali v hotel Central...nič namahave na peňaženku nakoľko teraz preraba aj domček a všetky peniaze idu tam...
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dnes sme si zmenili miestnosť , v sobotu sme si ju obzreli , a dnes som ju už aj rezervovala na nas datumik 5.5.2012 , takze mame miestnost , fotografa , živu hudbu a predstavu o obručkach ....
Odpovedať
@ivka219 kde chcete mat hostinu? ty si to zobrala riadne raketovo:-)- ale aspon ti nikto nic"nevyfukne" :-) @mimiamiso pozerala som na nete ten hotel central sa zda byt celkom pekny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka , pracujem v zahranici na dvojtyzdnovkach , tak potrebujeme sa troska pohnut :) svadbu bude v Trebišove v Mladosti
Odpovedať
@ivka219 v Mladosti som bola je tam velmi pekne si myslim :-) len nie su to dost male priestory? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka no hej je to tam pekne a urobia ti aj vyzdobu nevieme sa rozhodnuť:/
Odpovedať
@mimiamiso casu este dosT:-) mozno sa ti zapaci nieco uuplne ine:-) a vyzdobu chces mat akej farby? ja velmi tuzim po tmavofialovej- len velmi vella ludi vravi ze je to pohrebna farba tak som na pochybach..
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka kapacita je do 100 , my to chceme okolo 70 -80 , takze je to uplne v pohode , odkial si , ze to poznas ?
Odpovedať
@ivka219 tak to mas potom uplne v phoode kedze nam vychadza momentalne viac nez 130ludi :-S tak budeme mat ovela vecsi problem hladat salu |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ankajocka ja tužim po zeleno ružovej farebnej kombinacii , ale do mladosti sa nam staci zastavit až koncom roka :)
Odpovedať
@ivka219 zeleno ruzova je tiez krasna taka ziva a vesela si myslim :-) a doladovat to so salou je este casu dost:-) vyzdobu ti budu robit priamo oni?
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka vyzdobu sme este nedohadovali , kedze som to riesila cez telefon , potom tam niekedy zabehneme a popytame sa viac :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka aj ja som chcela fialovú,ale bude ju mať buduca švagrinka tak bud mi budeme mať cyklamenovu alebo zlatu uvidime čo povie drahy aky verdikt ale pravdepodobne cyklamenova bude:) a vy už mate neake konkretne predstavy?
Odpovedať
@mimiamiso uz mame konkretne predstavy teda ja mam sice vecsina sa s partnerovymi nezhoduje ale nejako sa ich posnazim si presadit:-) a o vyzdobe mam uz konkretne predstavy- hlavne vela sviecok a fialova farba(svetla v kombinacii s tmavou), viem ze obrad chcem mat len na urade( v kostole len ak fakt budeme "musiet"), saty uz mam vybrane davno a este riesime dilemu saly kedze vsetky pekne su malicke :-N a vacsinu vyzdoby atd si chcem spravit sama:-)-aspon co to usetrim.. ako sa hovori snivat je pekne :-)
Odpovedať
@ivka219 je pravda ze je to najlepsie si dohodnut osobne ved do svadby tam zabehnes este minimalne 5kraT:-)
Odpovedať
Mne sa velmi paci myslienka svadby v tejto fialovej farbe dokombinovana so svetlejsou ... tiez si myslite ze je to velmi tmave?
Odpovedať
@dandy26 ahojky aj ja by som si prosila adresu na tie poháre...ďakujem
Odpovedať
čaute no niektoré máte už všetky potrebné veci zajednané, ste šikovné.....my ešte na pevno nemáme NIČ...ale predstavy z časti mám, neviem foto ani kameru....kolko si asi tak pýtajú???
Odpovedať
@annitt ani my na "pevno" nemame este nic:-) a cena foto kamery je rozna zavisi od regionu od tvojich poziadaviek atd..
Odpovedať
akurat pozeram svadobne saly u nas.. no ehm nic moc :-N tie co ujdu maju male kapacity a tie co dostatocne velke su otrasne :-| @ivka219 nepoznas nejaku salu u nas na vychode? ci uz trebisov alebo zemplinska sirava?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ahoj, pozerám, že si okres TV, tak môžem sa spýtať, kde budete mať svadbu a akú hudbu? .. lebo my by sme chceli tiež budúci rok svadbu, tak či dáš nejaký tip... ďakujem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty... :) pozerám, že nie som sama, ktorá má "wedding" šialenstvo už min. rok dopredu... u nás ešte tiež nič nie je na pevno, no predstavy aké také sú... dúfam teda, že ked o 2-3 mesiace pôjdeme rezervovať sálu, hudbu, kameramana a pod, tak bude všetko bez problémov a nebude to obsadené... :) tak prajem veľa zážitkov z príprav ...
Odpovedať
Profilova fotka
@suzannaa ano , okres TV , svadba bude v mladosti , a hudba bude folklor z MArtina , odkial je drahy a este aj DJ , no toho poriešenehho este nemame...tak sup do priprav , odkial si ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka saly jedine kulturne domy , alebo hotel zemlin , a na sirave nepoznam nic
Odpovedať
@suzannaa ahoj a vitaj :-) aj tebe prajem vela zazitkov z priprav nech sa ti dari vsetko ako ma:-) @ivka219 nas kulturak je napriklad strasny a k tomu ma oranzove steny |-| .. hotel zemplin ma ani nenapadol akosi.. dakujem za tip:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 no ja som tiež z TV, tak preto sa pýtam... plánujeme svadbu budúci rok, tak snáď nám to vyjde a chcela by som v zemplíne, keďže v Tv nič poriadne nemáme... a kedy máte presný termín? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka dakujem pekne za privítanie... budem zdieľať s vami toto naše "šialenstvo" .... :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?