Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia waaw to je fakt super cena,o tom sa nam v TT ani nesníva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ;-) No a sala je krasne, skoro ako nova taka v nobl style pre 70 ludi akurat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski ano ano...to je veľmi pekny hotel...je sice drahsi, podla mna ani menu tam nie az take naj...ale je to urcite naj hotel v NR teda podla mojho nazoru...
Odpovedať
No mne sa dnes ozvala pani zo Chateau Amade a veľmi milo ma prekvapila :-D , tak sa teším na osobné stretnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia my budeme platit okolo 33e ..ale co uz,ked to treba :-) aj tak sa toho neviem dočkať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th No tak to je dost,ale ako vravis, svadba je len raz tak ju treba poriadne oslavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski ahoj, ja som tiež uvažovala o chateau amade aj som im písala či by mi mohli zaslať cenovú ponuku ale niak mi neodpísala, neviem prečo. tebe poslala aj nejaku približnu ponuku? ďakujem
Odpovedať
@vanesa73 ahoj. mne poslali zhruba cenu na osobu. vlastne len o to som žiadala. o dva týždne tam ideme na osobné stretnutie, kde sa dá zhruba napočítať takmer všetko. vychádza mi to cca rovnako ako v ktoromkoľvek 4 hviezdičkovom hoteli, možno o pár stoviek viac, ale to miesto mi za to stojí. ;-) tiež mi poslali nejaké menu, a tiež leták o všetkom, čo nevestám k svadbe ponúkajú. a v podstate zabezpečia úplne všetko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski hej tak potom super že ti všetko poslali, neviem prečo mne nie, my sa tam ideme tiež pozreť 26.3 tam je výstava. to vážne je cena ako v hociktorom 4 hoteli,hm myslela som že tuto to je bude velmi drahé. my máme zatial vo výbere hotel hradná brána 4* neviem či poznáš. a tu sa dá asi mať aj obrad vonku že lebo to určite chceme. ak možeš tak mi pošli približnú cenu, celkom ma to zaujíma. diky
Odpovedať
@vanesa73 jj, ideme tam na výstavu aj my, len som dohodnutá s tou pani, že si nad to sadneme a prejdeme si to podrobnejšie. poznám Hradnú bránu, tiež bola a vlastne stále je v užšom výbere. Ten Amade zatiaľ nie je že úplne istý. :-) Cena vychádza zhruba 100€/os. - hostina s ubytovaním a raňajkami. Ak predpokladám, že tam neubytujem všetkých hostí, len pár, je to super cena. Je mi jasné, že ceny sa dvihnú, ale nepredpokladám, že to bude o veľa. možno nejakých 3-5%, max.10%. A tiež závisí od menu, aké si vyberieme. Je toho veľa. V podstate, ak chceš, môžem ti preposať tie podklady, čo mi poslali. Len mi napíš svoj mail do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski holky aku vystavu tu riešite ?
Odpovedať
@ivka219 Ahoj, je to výstava v CHateau Amade vo Vrakúni pri D. Strede. Vydávala sa tam tuším Sisa Sklowská.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby pridavam sa do diskusie :-) nemame stanoveny este termin, ale chceli by sme sa vziat na prelome 2012/2013. priklaname sa vsak k roku 2013... takze dufam, ze vam tu nebudem moc zavadziat :-D cez vikend sme boli na vystave v cilistove, buduci tyzden sa chystame do bratislavy. vcera sme pobehali hotel therma v ds, penzion vo velkej pake a castel v mierove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dámy verte mi nieje skoro je to tak akurát teraz všetko vybavovať. Ja zháňam kamoške ktorej hráme v septembri 2011 kameramana a poznám ich fakt dosť ale ledva ledva sa mi podarilo zohnať dobrého takého akého by som si aj ja zavolal na moju svadbu. Takže len vybavujte čím skôr tím lepšie.
Odpovedať
jeeej zzzzuzka máte taký istý dátum ako my. najprv sme mali iný, ale dodávatela na službu čo som chcela už bol dávno zajednaný ( a vraj je všetko skoro zajednávať :-D ) tak sme to posunuli.
Odpovedať
Ahojte holky :-) Ja patrim do temy svadba v roku 2011 ale tymto Vas chcem iba pozdravit :-) Ja si pamatam ked som mala ja tolko dni do svadby co vy teraz a uz to mam len za par x-) A verte mi, prejde to rychlo ;-) Prajem kraaasne pripravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ludia tolko sa tu pytam na toho fotografa a vobec nikto nevie pomoct? Nejake info p. Prochazka z Popradu, ma studio ze foto pro. Nikto nic o nom mi nevie povedat??????
Odpovedať
@skupinabest presne tak mas pravdu, ja som tiez za to vybavovat co najskor. este nemam nic a svadbu chcem mat v maji alebo v aprili 2012 a strasne sa tesim na pripravy
Odpovedať
zdravim vsetkych vydajachtivych ja sa tiez veeeeeeeeeeelmi tesim na pripravy mojej (reps. nasej svadby) ktora bude bud april alebo maj 2012. a chcela som dovtedy vyriesit jednu velku a pre mna dolezitu vec cirkevny rozvod mojho snubenca, ale to sa asi nestihne za rok tak neviem, asi bude svadba iba civilna. keby sa to podarilo bola by som stastna a este dotaz neviete poradit najlepsie miesto svadobnej oslavy v KE ? prajem vela radosti a elanu do pripravy svadby :)))
Odpovedať
@samain_night__2 s ahoj si myslim ze na saty este skoro, ale viem si predstavit aku radost si mala ked si si ich skusala. ja som uz bola asi trikrat po salonoch s jednotlivymi kamoskami, ktore sa uz vydali. a teraz to caka mna, dufam, ze personal bude ochotny pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no ako tu čítam, to už aj ja sa mám obzerať fakt aspon po mieste svadby???? och. ved to je ešte dost skoro, či???? my máme 8.9.2012 :-)
Odpovedať
ahojte. my to mame 12.maja 2012. co sa tyka svadobnych siat isla by som si ich najradsej vybrat hned dnes, ale kamoska mi hovorila, ze do buduceho roka budu znicene, lebo ich do vtedy bude mat vela inych neviest. a v janur-februar 2012 by mali byt nove kolekcie, tak si radsej pockam :-)
Odpovedať
@ivet23 jeeej aj my budeme mat svadbu 12.5.2012 velmi sa na to tesim a uz by som bola najradsej aby tu bol ten den.Dufam ze nam to dobre dopadne.kde budete mat svadbu?
Odpovedať
@silvis ahoj silvis. aj ja sa uz neviem dockat. budeme to mat v Dubnici nad Váhom v Chateau Mignon. a vy kde?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Tak ja sa chystam o tyzden, cize po nejakom tom 4.aprili, po salonoch poskusat saticky, viem ze je to skoro, ale chcem vediet aky styl sa mi hodi a tak, ale aj tak budem objednavat satocky cez net :-D Juuuuuj neviem sa dockat ;-)
Odpovedať
@ivet23 my v Ba len musime ist zajednat kostol,dufam ze bude vtedy volne
Odpovedať
Ahojte baby ja sa vydavam 26. maja 2012 :-) sala je objednana momentalne sa pracuje na zivej hudbe a kameramanovi, je tu tolko toho, ze clovek si ma problem vybrat. K tomu vsetko bude prichystane a nechcem privela caciek pretoze menej je niekedy viac(iba limuzinu si nenecham ujst), salu mi vyzdobia pracovnici hotela, kostol znama, mam vela surodencov, takze sa na nich mozem spolahnut. Babenky, piste ako ste na tom s pripravami, napr. kedy poziadate niekoho z rodiny za starejsieho?
Odpovedať
lenushka_th @h.a.i.n.y Dajte radu coho sa mame vyvarovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja mam este na mojom logine oktober 21011, ale svadbu musime prelozit na rok 2012 a asi 7. april, to je cez Velku noc, len neviem si sa moze vtdy vydavat. my to prekladame, z byrokratickych dovodov. chceme svadbu v kostole a na vybvenie potrebujeme 6 mesiacov, lebo priatel, je raz rozvedeny a zijeme vo svajci, ale on sa prvy, krat bral v turecku a potrebuje aj turecky rozvod, je to len kus papiera, ktory stoji 1000 euro, ale k sobasu potrebuje aj ten lebo svajciarsky rozsudok nestaci. a my mame dovolenku az koncom maja. skor sa nedalo priatelovi z roboty. no proste komplikovane, ale aspon pozriem v tr svadobne saty a darceky pre hosti, tam maju super vyber za malo penazi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?