Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam sa k Vám. Na zásnuby, ktoré majú byť podľa drahého prekvapením, ešte stále čakám, ale termín je dohodnutý už dávno, 16.6.2012. Predstavy sú už jasné, svadba u nás v Šali, okolo 50 hostí, biela limuzína, slnečnice.. Zatiaľ nemám nič rezervované, ale poväčšinou už aspoň tuším čo a kde. Šaty budem isto kupovať, dúfam, že stihnem budúcoročné výpredaje v BA. Všetko si budeme platiť sami, tak tiež budeme kresať, kde sa len bude dať. Potrebovala by som však poradiť so šatočkami pre našu dcérku, v čase konania svadby bude mať dva a pol roka a ja netuším, kde by som našla niečo podľa mojich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
mishell2005 tak to budeme mat slaaaavu v rovnaky deň :D
Odpovedať
no baby u náš to tiež vyzerá predbežne na 16:6.2012, a az teraz som si všimla že sú tam dve 6tky :-D . Ja mám jasno akurát tak v kytici, tú chcem z bielych ruží a výzdobu chcem krémovo fialovú. O aute ani páru :-D a ešte Dj a chcem dj Gaba. Miestnosti zvažujeme zatial dve, ale drahý povedal že to necháva na mne lebo on sa do toho nerozumie ]-( a koniec ]-( ]-( a stále váham s tým starejším, kedy sa to asi tak rezervuje, rok dopredu? nie je to skoro?
Odpovedať
@maruska24 ahoj ono je to asi o tom, že či je ten starejší vyhľadávaný...napr. moja sestra si boli zajednávať rok aj niečo dopredu a vyšlo im to tak že všetko pred ich dátumom mal zajednané, ale on je fakt super...lebo niektorí sú taký moc umelý a podaktorí sa tam aj nachlepcú a nestojí to za nič...určite si z okolia pozisťuj nejaké referencie a objedaj čo najskôr - teda ak ho tam chceš. V mojom živote som absolvovala veľa svadieb aj so starejším aj bez starejšieho a sme pevne rozhodnutí, že ho tam chceme. Povieš mu svoje požiadavky a odbaví celý priebeh dňa podľa tvojich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska24 mne tiez kazdy vravi, ci mi nesibe vybavovat uz rok dopredu, ale zo skusenosti znamych, ktorý 3/4 roka predtym uz mali problem vybavit kostol, restiku a fotografa naraz ma utvrdzuje, ze je lepsie si rezervovat vsetko teraz a potom to len doklepnut. My sa tento tyzden chystame uz len na faru, rezervovat datum a to hlavne mam tym padom vsetko. Uz len odkladat peniazky, aby som to mala vsetko z coho poplatit :D
Odpovedať
Dievcata, ked budete riesim svadobne pohare, poslem IP. Aj my sa chystame v marci 2012 :-)
Odpovedať
Ako mi odľahlo, že niesom sama ktorá už blázni nad prípravami.My budeme mať svadbu až v máji 2012 ale ja už teraz rozmýšľam nad drbnosťami.Aspoň že už základy ako miesto, dátum, farbu výzdoby druh pozvánok a podobné ako moj drahí vraví zbytočnosti už máme medzi nami dohodnuté. :-) Pri dnešných cenách ako som to len obzerala som rada že s tým žačala už teraz.Asi si celu výzdobu a aj pozvánky urobím sama aspoň niečo ušetrím.Tak mi držte palce. Všetkým Vám prajem pevné nervy a nech sa vám splnia všetky svadobné sníčky :-)
Odpovedať
@mishell2005 Ahoj so šatičkami si starosti veľké nerob :-) normálne ti ich môžu požičať v svadobnom salone a majú ozaj nádherne výbery.Maličkej sa ti neoplatí kupovať šatičky,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, asi pred mesiacom som sa vam uz sem chcela priznat... ale cele sa mi to zmazalo a nemala som nervy to pisat znova :) Takze pridavam sa na 19 maj 2012 :) Tesim sa. Zajednany je len stan s firmou na catering a deko... viac vobec nic :) Ale predstavy su... Saty... jednoduche princeznickovske s 1-2 jasnymi detailami, botky farebne alebo aspon farebnu podrazku, kvety som chcela frangipany, no zacinam sa namotavat aj na pivonky - daco strapate a zvlastnejsie, obrad vonku, oslava v stane, miesto netusim, koho napadne vhodny park, luka v okoly Ba tak dajte vediet ;) Fotograf sa mi paci Rofo a Cechovsky... ale kto vie..., videa sa mi pacia od Zitnanskych tie netipicke, ale chcela by som len take to kratke zostrihane na 5-10min... takze asi neee, DJ asi nescem, par znamych co hraju v kapelach snad prehovorim dojst zahrat... Predbezne nechcem popolnocne... vsak inokedy v svadobnych nebudem... :) ale ktovie zmenit nazor je dost casu ;) Tak sa tesim na spolocne planovacky a debaty...uzivajte... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetci..tiez budem mat svadbu v roku 2012 :) len stale vahame nad datumom...chcela som 12.5,ale mojim statniciam sa to asi neda..tak sme sa dohodli na 2.6...ale stale ma laka skorsi datum..co poradite? mame mat svadbu pred statnicami, alebo radsej po?
Odpovedať
@katalindask no ja by som si to urcite dala po, lebo ako sa poznam by som si svadbu poriadne ani neuzila a stale myslela na to co ma caka -statnice...myslim ze potom to budes mat lepsie, budes mat uz pokoj a budes sa moct tesit na svoj velky den :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, hlaaasim sa aj ja do skupiny :). my budeme mat svadbu 14.7.2012. velmi sa tesime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 ja len či by ma nevyšlo lacnejšie dať jej tie šatôčky ušiť, v salónoch už nevedia čo pýtať a my ich budeme potrebovať na dlhšie ako len na víkend, bo budeme mať ešte fotenie v slnečnicovom poli, ktoré sme si radšej naplánovali na iný deň, keď bude dostatok času..
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka tak to bude určite šťastný deň, keď si ten dátum vyberá toľko párov. ja som to nijak nezisťovala, ale podľa numerológie nám vychádza rok 2012 ako šťastný na uzavretie manželstva, tak sa z toho teším..
Odpovedať
u nás sa na faru chodí tak 4 mesiace pred, max. pol roka. Skôr termín nezapíšu. Oznamká som chcela robiť doma, ale nemám na to čas, tak budú objednané, text už máme. Sála bude cez kamaráta a ak náhodou nevyjde, tak pouvažujeme nad Barónkou v Rači, alebo potom už len kulturák, na drahé hotely nemáme. Veľmi sa mi páčila skupina Gin tonic, ale finančne nám to nevyjde :-( Nad zákuskami rozmýšlam nad 8 druhmi plus torta, kamoška je profesionalna cukrarka a robí nádherné veci, tak nebudem vymýšlať nad cukrárňami a poprosím ju. Len tá výzdoba, sama sa do nej neodvážim pustiť, dostala som tip na agentúru farebná nevesta, niektorá ste ju neoslovila? čo všetko im mám napísať ak chcem vedieť info o cene?
Odpovedať
ahojte! v prvom rade vam vsetkym gratulujem :-) my by sme si tiez radi v roku 2012 povedali ano. Ja nemam absolutne ziadne predstavy, ale nejako nestresujem. Jedine coho sa naozaj obavam je, ze by sme svadbu chceli v kostole, lenze moj chlop nie je ani pokrsteny...ja mam vsetky sviatosti...a este aj byvame cca 230 km od miesta svadby takze aj na tie nauky by bol problem dochadzat...nevedeli by ste mi poradit take suhrne info ako sa v taktomto pripade postupuje, kedy to treba zacat vybavovat atd... :-S
Odpovedať
@tamarka9 na tejto stranke ked si das svoj fotoblog tak mas aj svadobny planovac na 1rok ;-) aspon cca budes vediet co kedy kde a ako :-)
Odpovedať
@ankajocka dakujem za info veru musim to tu poobzerat...este som sa nestihla zorientovat :-N aj ked asi moc aktivna nebudem kedze na nete travim malo casu (vacsinou pracujem v terene a doma sa mi nechce :-) ) ale ked sa sem uz dostanem tak citam citam a citam :-D
Odpovedať
@tamarka9 casu mas dost:-) a nemas zaco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Aj ja sa pripájam do tejto skupiny.Termín svadby máme 11.08.2012.Nemyslím si,že je skoro začať prípravy.My sme už začali a máme už objednanú miestnosť a aj výzdobu,len neviem akú farbu si máme vybrať.Na svadbu sa tešíme a aj môj brat bude mať svadbu v ten istý rok,ale v apríli. :-)
Odpovedať
@anjelik17 blahozelam vam :-) a s brachom ste nechceli dvojitu svadbu?
Odpovedať
baby našla som pekné svadobné poháre a aj lacné sa mi zdaju len 13e ak chce niekto kuk pošlem stránku.aby neporušovala pravidlá
Odpovedať
@anjelik17 ahoj:-) farbu si vyberaj podla toho aku mas oblubenu a zaroven aka sa hodi k sale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 Ďakujeme,no ani veľmi nie,lebo to by bolo spolu strašne veľa ľudí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 mozes mi poslat tu stranku s poharmi? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@maruska24 Cao, vacsina agentur je ochotna si s tebou sadnut (zadara) a prejst co je schopna ti poskytnut a na zaklade rozhovoru a prejdenia nejakych fotiek ti navrhne riesenie tvojich predstav aj s nacenenim...alebo niektore maju predrobene baliky aj s cenou ktore dodatocne upravia podla toho co chces... Najlepsie je zavolat a dohodnut stretko ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 mozes poslat aj mne tie pohare do ip ? dakujeem ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja som mala vybraty 1.datum na tento rok 10.9.2011,nakolko potrebujem lahko zapamatatelnyy datum :OD , ale kedze momentalne aj staviame,tak sme sa rozhodli ze tento rok to este nebude.Presny datum este nemame 8-( ale vybrala som pre rok 2012 : 14.4. , 5.5. , 12.5. , 16.6. , 11.8. , 18.8. , 13.10. 20.10. a najviac sa mi paci 10.11.2012 ale to uz bude zima velika :OP na a predstavy mam jasne, saty pozicane, oznamka a menovky na stol si vyrobim sama, vyzdoba hraskovo zelena so zlatou, kytica biele ruze alebo pivonky,veeelmi sa mi pacia aj tulipany ale bojim sa ze rychlo odkvitnu,...Mne sa zda este skoro nieco vybavovat, ale to je individualne.Drzim palce pri vybavovani 8-)
Odpovedať
@alenocka 12.5.2012 je tiez lahko zapametatelny datum si myslim:-) a na pripravy je este trosku skoro ale take vlastnorucne vyrobene "veci" mozu si myslim cakat aj pripravene:-) aj tebe drzim palce:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?