Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Ahojte kočky. Pripájam sa do debaty. Termín máme, no nemáme miesto a všade ma doslova odbijú, že ešte je skoro riešiť priestory. Ale ja sa bojím, že potom nič nebude voľné. :-( Je to vážne skoro?
Odpovedať
@swarovski nikdy nie je skoro, ja som z Ke a tu uz su zajednane miestnosti na rok 2012. takze uz to riesime. moj nazor je radsej skor a mat z coho vyberat ako potom sa uspokojit s tym co ostalo. takze sa urcite nedaj odradit.
Odpovedať
Caute kocky,my mame tiez svadbu v 2012- 21.07 a pomalicky planujeme. Nemame este nic,okrem napadov :-( Farba vyzdoby uz vybrata-jablckovo zelena a cyklamenova :-) Uz som aj pisala par hotelom,ze ako to u nich funguje a ake je menu...blabla,ale mam pocit,ze si myslia,ze to je skoro na rezervovanie saly. Zo 6 mi asi 2 odpisali-jeden z nich mi poslal celu svadobnu ponuku a boli dost mili. Obaja zijeme mimo Slovenska,takze to planovanie a vybavovanie bude este zaujimave :-S Mozme zdielat svadobne sialenstvo spolu ;-)
Odpovedať
@rennattka no a včul buďme múdri. my sme voľakedy mali mať svadbu 17.7.2010 - mala byť u Kamily tu v BA. termín sme si zajednali v januári 2009. A to už mali plný rok 2010 skoro na 80%. A teraz? Všade mi povedia, že to neriešia... Asi škoda reči. Ale hoteli nie sú ochotné baviť sa ani o prlibližných cenách.
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski Tam kde ta odbiju neries, hladaj inde, ked sa teraz tak zachovali ktovie co mozes od nich cakat neskor. Vobec nieje skoro rezervovat salu. A tak je to aj s ostatnym, kto ta odbije, hned a hladat inde. Ja som uz tolkych poobvolavala a vraveli mi cim skor zaplatit zalohu, aby som mala rezervaciu istu, lebo mam taky termin aky mam a ze urcite budu mnohi obsadeni skoro. Takze ci je skoro alebo nie, neriesim. kedze som v zahranici chcem vsetko vopred, postihat, lebo cez leto sa domov nedostanem, mozno na Vianoce, tak uz teraz v aprili budem musiet vsetkych obehat a zalohy povyplacat, nech potom nebudem stresovat a lutovat ked mi niekto niekoho vyfukne :-D
Odpovedať
@euforia a už máš niečo v merku? kde by si to chcela mať? lebo v tomto som tiež strašne zúfalá... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som na uplne druhom konci republiky a uz mam salu zarezervovanu a mozno pomaly aj fotografa :-) a hladam kameramana a DJa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia mate nadherny datum_)
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa k vašej skupine aj ja budem mať svadbu v roku 2012. Začíname riešiť kde, ako ale mne sa to zdá strašne skoro, ale ako tak čítam vaše príspevky ani to skoro asi nieje. My nemáme zatiaľ ani dátum ,ale svadbu by sme chceli tak máj - jún. Zasnúbenie je veľmi čerstvé (necelý mesiac) a pre mňa veľmi nečakané:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, tak pripajam sa do temicky... aj my sme sa rozhodli pre rok 2012, konkretne pre 8.september.... Mali sme vybrany iny datum t.j. 15.9.2012, ale sala, ktoru chceme uz bola obsadena a 8. bol jediny volny datum, ale aj tak dobre, mame z neho dobry pocit.... Podla mna nie je vobec skoro, uvadzam to napriklade s tou salou.... aspon pre tie zakladne veci: miestnost, hudba, kamera... ostatne budeme riesit az na druhy rok :)
Odpovedať
@swarovski Toto aj mna stve, s tymi predbeznymi cenami. Ale ohradzuju sa tym, ze buduci rok je este daleko a ze ceny pojdu hore takze s tym mame ratat a preto nam momentalne neudaju nejaku predbeznu kalkulaciu. ALe clovek ked sa vypytuje a je neda sa odbit tak cca vedia povedat .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@samain_night__2dcéra má za 260 z bieleho zlata a svadbu mama 12,2,2011
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski Ahoj, nie je to skoro, aj my sme si už rezervovali miestnosť,ešte mali voľné,ale už mali rezervácie aj na rok 2013,tak sa môj snúbenec smial,že sme si mali rezervovať miestnosť vtedy,keď sme sa zoznámili :-)
Odpovedať
@anjelik17 :-o na 2013? to nemyslíš vážne!!!! Mám pocit, že ak sa nerozhýbem, tak sa budem vydávať v kultúrnom dome VK :-D @rennattka jj, s cenami som aj ja pekne vytocena. Ak to teraz vychádza ja neviem na 80€ na osobu (to je čisto nejaký trápny odhad), tak nech mi povedia, že to bude v rozmedzí 80-120€ na osobu. Neverím totiž, že by zvýšili ceny o 100%. Aspoň nech človek vie, s čím počítať. Ale oni ani nepovedia, kde sú s cenami teraz. Vieš, že človek ráta s tým, že toto + cca 30% alebo ja už neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Nám povedali pri objednávaní miestnosti,že stravná jednotka na osobu je teraz 13,20 € a na budúci rok to bude nejakých 14,50 €.Cena výzdoby sa nebude meniť na budúci rok.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a ste tu nejaká z okolia Pezinka, ktorá sa bude vydávať v roku 2012?
Odpovedať
@swarovski Tak u nas v Ke sa taky priemer pohybuje za stravnu jednotku okolo 30-35 €, v najlepsich hoteloch okolo 50-80 €, ale zalezi aj na tom kolko jedal si vyberies, ake jedlo atd.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj nevesticky...má niekto z vás svadbu 18.8..2012 z okolia NR?
Odpovedať
@rennattka jj, ja som len strelila, že 80€. Ja sama neviem, kde budem mať svadbu, nerozhodla som sa, lebo mi stále niekde niečo nesedí. Som z BA, ale nemám problém urobiť to aj v Košicoch :-) len nech je pekné miesto.
Odpovedať
@katinka11 Ahoj, nie som z NR, ale oslovil ma tam hotel Zlatý kľúčik, ktorý bol alebo teda ešte aj je v užšom výbere. Ale nie sú ochotní s nami debatovať, až koncom roka :-( A to sa bojím, že bude neskoro.
Odpovedať
@labamba13 No a pri pezinku ma zase oslovilo Elesko Wine Park :-D Som strašná viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My v Trebišove mame stravu na osobu 23 eur , pripitok , prejedlo a 3 hlavne jedla , a jedno nealko na osobu , ale cena sa meni v zavislosti , čo si vyberieme , my si volime 2 a 3 jedlo podavať vo forme švedskch stolov
Odpovedať
@swarovski Ked nemas problem v Kosicoch :-D tak by ti to urcite bolo vyhodnejsie, urcite ta to vyjde lacnejsie. V ke mozem odporucit hotel Yasmin , krasna sala aspon mne sa paci, tiez je pekne v Goldey Royal, pripadne aj hotel Dalia ale da sa najst aj ine. Je tu toho viac.
Odpovedať
@ivka219 Tak zalezi aj kde je svadba u nas v Ke je urcite drahsie, a v Ba urcite tiez este drahsie, ale zalezi aj na tom co si vyberies :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Dakujem ;-) Aj vy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka U nas je to 15-25eur na osobu a konkretne co ja som zajednala hotel tak 21eur na osobu. Tak na dnesnu dobu to beriem ze akurat :-D a vyzdoba saly je v cene, ale to je tak stola cez stred stolov a sviecky a tot vse x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 U nas svedske stoly stoja viac ako konkretne jedla. Dokonca som rozmyslala ze to 3 jedlo aj vynechame, ja nechcem byt na svadbe do rana, tak planujem medzi 1.00 a 2.00 hodinou odist a pekne si uzit prvu svadobnu noc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj zienky nikto mi nic nevie povedat o fotografovi P. Prochazkovi z Popradu :-|
Odpovedať
@euforia to je super cena
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?