Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
noo tak to je super .. a z akého zlata chcete? mne sa páčí aj červené, ale obrúčky máme z bieleho
Odpovedať
chceli by sme zo žltého zlata. zásnubný prsteň mám tiež zo žltého zlata, tak aby to ladilo...
Odpovedať
mne osobne sa zásnubné v žltom neľúbia :( mama má tak prstene, a je to moc jednotvárne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som sa bála,že budem jediná, ktorá rozmýšla už teraz nad prípravami nad svadbou v 2012.Ale ako tu čítam,tak som nie sama. Myslím,že je lepšie začať teraz a zarezervovať si to naj, čo sa mi páči,aby som potom mala kľud a nebála sa,že niečo nebude tak ako som si to vysnívala. Inak k tým obrúčkam, tie sumy 500-700 je nenormálne, ja som si našla zlatníka (kamoš kamoša :-) ) a ten mi vyratal cenu cca.250 euri-kombinovane zlato. a ked som sa cudovala,ze take lacne,tak mi odpovedal,že to už na material si dal 100% prirazku... nech sa nebojim,,ze prerobi :D inak idete si dat niektora ušit šaty? poznate niekoho kto ma s tym skusenosti?
Odpovedať
Ahojte. ja budem mať svadbu 1.10.2011, ale práve zvažujem šitie šiat...bohužiaľ, s tým zatiaľ nemám skúsenosti, ale mám dva kontakty na šitie šiat, tak ak chcete môžem vám ich poslať do IP
Odpovedať
Vitajte, ja mám jednu holku z BA, čo by mi vedela ušiť šaty, len vždy je "tá možnosť", že si šaty pred ušitím nemôžem vyskúšať - toho sa bojím. Je tu možnosť, že presunieme svadbu do BA, tak hľadáme kostol + reštauráciu (kebyže som domáca, tak je to jednoduchšie) kde plánujete "svadbu" Vy?
Odpovedať
Caute babenky... tak ako čitam nejsom jediny blazon ktory tak dopredu planuje svadbu.. My sme sa s priatelom zasnubili toto leto a planujeme svadbu tiez o 2 roky z financných dovodov... ale ak vyhrajeme miliony oskoríme ju :D Všade kde sa ozvem že už pozeram po nete čo by som asi tak chcela tak pozeraju na mna ako na blbca, že tak skoro????.... ja som blazon do takýchto planovaciek... už teraz mám tolko veci v predstave že neviem čo z toho stihnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, my planujeme svadbu na marec 2012 a kazdy kuka ze co tak neskoro. Ja skor nechapem ako to vsetko mozu niektore baby zariadit za styri mesiace??
Odpovedať
Profilova fotka
pripojim sa ak smiem ifka aj na mna vsetci kukaju ci som šiši a to mame svadbu v juni 2011 :-| tak velmi by som chcela ist skusat saty ale nik somnou ist nechce lebo som trafena ze vsetko tak skoro ..najdolezitejsie mam,na Vianoce si dame obrucky-inak videla saman_night ze si z LV mohla by si ist somnou ;-) :-N chichi :-D drahy sa bol pytat v zlatnictvach na obrucky a sranda-ked sme boli spolu vsade nam povedali 50 euro za gram zlata isiel sam povedal v 1.zlatnictve ze mu dali zlavu 45 hned dali na 38 a v tretom zlatnictve uz len za 32 euro za 1 gram ;-) takze aj zlatnictve sa da "kseftovat" ...
Odpovedať
Trdielko a to mate 'nove' zlato?ako si chcete dat urobit obrucky-kusovu alebo seriovu vyrobu? noo, v Lv sa moc nenachadzam,tak s tym bude asi problem :-/,ale ked budes v Ba,tak s tym nemam problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, chod skusat saty sama ked nechcu ist:-) ja zacinam niekedy v januari, dufam ze dovtedy zhodim tu moju 'michelinku' :-) ja okukavam obrucky tu v dubline, ale nie je to bohvieco - maly vyber, asi chodim do zlych obchodov a ceny rovnake ako na svk, tak si myslim ze baby urcite mozete vyhandrkovat lepsie ceny
Odpovedať
Ifka,nie ze ne-chcem ist s babami,ale mam job v Ba a taktiez novy byt-sa mozem akurat stahovat+skola a chystat svadbu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ejha, to mas rusno. Ja mam tiez skolu, takze to bude celkom huste skombinovat dizertacku s planovanim svadby na dialku, tak nam drzim palce:-) casu dost tak si to treba uzit a nestresovat
Odpovedať
Profilova fotka
ifka ked mne je to blbe ist sama ja neviem ... no nejako to vyriesim ;-) saman_night ano je to nove zlato nove obrucky ... nechapem tu kusovu seriovu vyrobu take ake si v obchode-zlatnictve vyberieme ze chceme take budeme mat za cenu 32 euro no dnes mi kamaratka odporucila jednu web stranku s obruckami a gram zlata stoji 28 euro+DPH ;-)len neviem ci to mam riskovat cez net ... :-S
Odpovedať
Ifka, r.2012 budem promovat.Svadba bude aj skor,ked sa zadari. Trdielko, kusova vyroba, myslim,ako ja,spravila som navrh-podla toho jediny kus na svete 3:-) a seriova je zo shopu-maju stroj na to,my sme mali vsetko rucne robene! Zlato sme mali 'vlastne' tak len za pracu a gravir sme platili
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam zajednaneho fotografa,takze o termine je na 100% rozhodnute :D (16.06.2012). Baby mate aj vy taku dilemu so satami? Myslite,ze bude blbe ked pojdem do niektoreho salonu a poskusam si dake a tie, ktore sa mi budu vidiet naj,dam si ich usit ?! Viem je to krute,ale co uz :-D musime rozmyslat ekonomicky :-D
Odpovedať
trdielko ked spocitat 28 eur + DPH vide ti 33 eur. tak to je asi rovnako. Vsak nemusis to kupovat cez net ci to mas daleko do predajne ist osobne?
Odpovedať
Caute:) pridavam sa k vam, aj my planujeme svadbu az v roku 2012. Zasnubili sme sa v maji, ale svadbu chceme az ked budem bc. aspon mame dost casu na pripravy...:)
Odpovedať
a mne všetko padá .. takže nakoniec asik aj ja budem 2012 aj keď som chcela skôr ]-( fňuuk lulka, ako prebehli zásnuby? máš už nejakú predstavu? kyvetka, to už akého fotografa máš? že tak skoro a nvm, či dajú tak dlho dopredu skúšať šatky, mne ani 9 mes predtým nechceli dať 8-(
Odpovedať
Zasnuby boli pre mna velke prekvapko, na nase vyrocie.. spravili sme si vylet na piknik a tam ma poziadal o ruku. Predstavu o svadbe samozrejme mam, ale zatial len v hlave.. myslim ze je este cas nieco riest, svadbu chceme az v sept.20012 kedze ma predtym cakaju statnice:)
Odpovedať
Profilova fotka
samain-night : fotograf je super - jozef staš, krasnu ma pracu, fakt som z jeho prace unesena a ked som mu kukala kalendar vytazenosti,tak uz mal aj na 2012,tak som mu volala nech ma tam radsej napise uz teraz,aby som nemusela potom stresovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no tak sa pridavam k vám ak môžem mi zatial termín svadby máme na 12.5.2012 a potešilo ma že nie som sama ktorá tak dopredu vybera premýšla o dni "D":)
Odpovedať
trdielko149..aj ja mam svadbu v roku 2011 a v Decembri si idem skusat saty... Neni to blbe, chod uz kludne teraz, a mne este jedna pani radila ze ak sa poponahlam tak mozem ako prva vyberat z novych modelov na rok 2011 a dopredu si ich rezervovat. :-)
Odpovedať
V piatok ideme skusit vytlacit navrh oznameni,tak som zvedava .. Ako pokracujete s pripravami? Inak dik za tipy,kuknut to musim cez pc :)
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night mi zatial ešte nič nepripravujeme si myslim že začnem až začiatkom buduceho roka všetko zarezervovať teraz sa len pozeram a rozmyšlam čo ako kde aka farba aký DJ,kameraman,a fotograf... však mam ešte rok a pol:D
Odpovedať
pridavam sa..my tiez planujeme svadbu az v roku 2012.,aj ked ja by som aj chcela skor...,,mame uz aj termin 22.9.2012 ahudobnu skupinu Pyramidu.,je tu niekto z Michaloviec alebo okolia
Odpovedať
mimiamiso zatial planujeme svadbu do 12mes. v okoli Ba - tak mam najvyssi cas zacat
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej aj ja chcem cca rok pred svadbou začať to je podla mna take idealne a zatial sa len kochať a nadobúdať skusenosti a išpiracie:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja si dovolim sa k vam pridat - tiez patrim k tym (podla niektorych ludi) blaznivejsim, ktore budu mat svadbu v roku 2012 a planuju uz teraz. Ja im na to vzdy poviem - radsej si tie veci, ktore chcem, urcite zajednam teraz, ako si potom trieskat hlavu o stenu, ze nemam to, co som chcela, lebo to bolo uz zajednane niekym inym. 8-) Inak co mi robi najvacsi problem je datum.. :( Mame sice zajednaneho starejsieho na 7.7. ale stale si nie som stopercentne ista. Asi ako kazda by som chcela, aby neprsalo a na zaklade toho som sa snazila vyberat aj datum - ale v dnesnej dobe, ked sa meni pocasie z dna na den je to asivaj tak jedno. Drahy chcel velmi svadbu v septembri, ale ja nechcem - zda sa mi to velmi neskoro, uz teraz sa neviem dockat. :-D Este som uvazovala nad junom (aj by sme tym padom mali salu, ktoru chceme, lebo cez prazdniny v nej nerobia), ale zase posledne roky v juni prsieva..maj nechcem..ach jaj.. Stale mi to vrta hlavou. :-| Vy ste nad akymi datumami uvazovali??? A podla coho ste sa rozhodovali?
Odpovedať
Ahoj,ja som chcela na jesen - teraz sa mi to zda gyc ohadzovat sa listami ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?