Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 no jasne, tu otazku pocuvam vkuse, este k tomu som ucitelka, tak kazdeho zaujima preco nie cez prazdniny velke atd :) ale proste dohodli sme si taky termin a kazde rocne obdobie ma svoje caro :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska posledné dva roky mali svadbu vzdy nejakí známi zaciatkom oktobra a bolo uplne super počasie...my mame 1.10 a hrozne sa teším že zrovna vtedy....aspon už nebudú horúčavy...inak baby na veľtrh sa chystame aj my s priateľom, asi sa tam postretame riadna skupinka, mali by sme si dať nejaké poznávacie znamenie :)) ešte mi nedá nepridať svoju skúsenosť so šatkami, bola som v pondelok v Nicol ale v prevadzke Aupark, najprv total neochota, ze porite si katalog a kysly vyraz v tvari ze chcete aj skusat??? ale nedala som sa a potom teta mi nosila saty jedny za druhymi, pochopila ze sa nedam odbiť a nakoniec som si tam aj vybrala... :) tak sa teším, aj ked som možno sialena že už tak skoro mám šatky, ale tak ma očarili že nebolo o čom :)
Odpovedať
@mimka9 jeeeeeeeeej ty už máš šatky???? Ja som ešte nenašla odvahu ísť obehať salóny, lebo mám pocit, že ma všade odbijú, že je to skoro.... Tak ale asi pôjdem pozrieť aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 ved aj mna odbijali...ale co pozeram uz dosť bab z nas oktobrovych uz ma satky :)) prosto sa nedaj odbit a hotovo!:)
Odpovedať
ahojte dievčatká, ja ešte tiež nemám šaty ale už som nedočkavá, už by som začala aj niečo pozerať ... zatiaľ máme zajednaný kostol a sálu, teraz riešim fotografa a hudbu a zisťujem, že už sú niektorí obsadení. Vy už máte niečo viac zajednané ?
Odpovedať
Zdravim nevesticky :) ako vidim, pekne uz planujete.. My sa tiez berieme 1.10. a zhanam tu nejaku inspiraciu :))))) :-p a mimka9 s tou inchebou si to vystihla :)
Odpovedať
My máme zatiaľ sálu, hudbu a fotografa s kameramanom :-) To je taký základ, lebo všetko to býva obsadené veľmi skoro, tak som posúrila aj ja drahého, že musíme aj my. :-) A tiež by som rada zašla na veľtrh tam nabrať inšpirácie a aj niečo objednať :-)
Odpovedať
@stevka1 Ahoj Stevka, my budeme mat tiez 8.10. :-) mne to vobec nevadi, ze nebudeme mat svadbu v lete.. a mozno je to aj lepsie, raz som bola jednemu kamosovi na svadbe v july, bolo neskutocne teplo, vsetci boli ako mechom prasteni, nevladali sa pohnut z tej horucavy... uvidis, budeme mat pekne pocasicko, bude supeeeeeer :-D
Odpovedať
baby ja budem prvykrat skusat saty asi na tom veltrhu v BA.. sice si chcem dat saty usi :-) no ale co by to boli za svadobne pripravy, keby som neabsolvovala skusanie siat, no nie? :-D
Odpovedať
@mushka888 určite bude supeeer :-) len tie prípravy....... no z toho mám trošku strach či to naozaj všetko bude tak ako si predstavujem.... či sa niečo nepokazí a tak.... ale to je asi súčasť toho humbuku pred svadbou a aspoň môj drahý je zatiaľ úplne flegmatický a to ma upokojuje :-) :-) :-) :-) Inak idete na veľtrh už tento víkend???
Odpovedať
Profilova fotka
@mushka888 ja tiez budem skusat saty asi na tom veltrhu :) ale kedze chcem zachovat staru tradiciu, aby ma zenich nevidel v mojich svadobnych satach uz pred svadbou, tak to bude len tak rpe zabavu, co mi sadne a ako sa budem citit a saty pojdem vyberat do nejakej pozicovne
Odpovedať
no ja budem skusat tiez len tak, pre zabavu :-) nech uz ma chyti ten pocit, ze sa budem vydavat :-D ja idem az na ten veltrh 5.februara.. teraz cez vikend ma byt len v Carltone.. bude to vraj velmi male, len zopar firiem... juchuuu uz tesiiiim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja tiez idem na ten vo februari :) tento tyzden som konecne doma a idem vybavovat kameramanov :)
Odpovedať
@angieska nooo ani mi nehovor, ja uz od Vianoc vypisujem a hladam fotografa a kameramana, bola som dost prekvapena, nevedela som, ze je to take drahe :-| este som nic nezajednala, ale do februara by som to chcela mat uzavrete.. aspon nieco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mushka888 tak fotografa mam, kameramana tiez vyhliadnuteho, tie ceny su otras, ale ked sa podari, budem mat dobre ceny aj dobrych ludi...mna trapi teraz dost kapela :(
Odpovedať
@angieska prosim prosim mohla by si mi napisat kontakty na kameramana aj fotografa do IP? .. no ja hudbu tiez este nemam, ale rozhodli sme sa, ze to bude urcite DJ.. kapela je moc draha :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby idete teraz cez vikend niektora do BA na tu vystavu ???
Odpovedať
@mimka9 ja idem aj s kamaratkou v sobotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo ja zas az v nedelu sa chystam..aj ked satky uz mam, nevadi, rada sa pokocham :)) ides aj cielene nieco kupovat ci len tak na obhliadku terenu??:)
Odpovedať
@mimka9 ja uz saty tiez mam, ale chcela by som si pozriet spanielsky zavoj a nejake drobnosti no a kamaratka ma svadbu tyzden predomnou ide pozerat saty, tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo ja budem mať šatky Pronovias Rima....podobne tvojim La Sposa...a tiež rozmýšľam nad španielskym závojom...len si hovorím či nebude škoda zakrývať tie šatky....chceš taký úúúplne dlhý??
Odpovedať
@mimka9 spanielsky 3m zavoj budem mat len na fotenie a do kostola, do saly si dam zavoj po pas ;-) takze moc zakryte nebudu a na druhej strane, krasne saty mozem mat kazdy rok na plese, ale zavoj len raz :-)
Odpovedať
@mimka9 inak teraz pozeram, ze tie nase saty su na 99% rovnake, len mne to prelozenie na prsiach pokracuje do ramienka :-D Su krasne :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa k vam pripajam nevesty. my budeme mat svadbu 1.10.2011., ale zatial sme si este nikoho a nic konkretne nedohodli...uz aby sme s tym zacali, ako pozeram uz tu mate viacere zabezpecene saly, kameramana...my sme zatial pri predstavach
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo no veru aj ja som to pozerala, preto tak u teba sondujem ohľadom závoja :))) ale podľa mňa sme si perfektne vybrali :)) ja som tie moje kúpila, v pondelok si idem pre ne. juj domka sa budem z nich tešiiiiť :)) nad bižutkou si už rozmýšľala??
Odpovedať
@mimka9 bizuteriu budem mat len dajaku jemnu a dlhe nausnice, najradsej by som nemala ani nahrdelnik, ale k tym satam sa nieco hodi :-.)
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo aj ja som rozmyšľala nad visiacimi naušničkami, ešte uvidim....chcela by som do vlaskov niečo pekné, V Ba majú aj originál ku šatám kvety alebo vlásenky....asi pojdem pozriet :) a na fotenie a kostol dam dlhokaaaaaaaansky spanielsky závoj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mimka9, tak to sa teším, že si našla tie pravé šaty :-D A závidím Ti, že ich máš doma, lebo ja na tie svoje stále myslím a už teraz sa teším, kedy si ich opäť oblečiem :-D Ja som zatiaľ nad bižutériou nerozmýšľala, ale už nám pribudli obrúčky :-) 2 roky mame zväčšovanie a zmenšovanie zdarma, takže sa nebojíme, že si ich v den D nebudeme môct navliect :-)
Odpovedať
Ahojte, zdá sa mi, že zaostávam :-) Ja si chcem dať šaty ušiť, lebo moje vysnívané na Slovensku nemajú :]-( Len dúfam, že mi ich ušijú dobre...ináč už máme sálu, fotografa, kostol a hudbu...momentálne vymýšľam výzdobu :-)
Odpovedať
cavky..uz mam topanocky :-) :-) :-) a su ozaj krasne...ale neviem co dalej, čim mam začat pripravovat svoj velky den, zda sa mi ze som to odložila,, chcela som zacat po novom roku a terez neviem ako začať :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?