Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
1
7
8
Profilova fotka
@rysavka ja vydajachtiva uz mam od januara, ale myslim ze casu je ešte dosť...zalezi natom ci chces nieco z najnovších kolekcií a aby si mala tie ktoré šatky ako prvá...no myslím že salonov je ako maku, urcite nieje neskoro :)
Odpovedať
ja som bola saty skusat tiez v januari ale odhovarali ma ze vo februari a marci pridu nove ...aby som sa neunahlila tak si to nechávam na postne obdobie ked sa nebude kazdy náhlit za satami a mozu sa mi v salone dostatocne venovat ;-)
Odpovedať
Ja som pôvodne chcela vyskúšať veľa šiat, ale nakoniec som si vybrala oveľa skôr, ako som plánovala...bola to jednoducho láska :-) Kúpila som si ich v Nicole v Auparku - model San Patrick - Paraguay :-) Teraz už ale nemôžem žiadne šaty pozerať, aby som nenašla krajšie :-D
Odpovedať
Ja si chcem definitivne saty vybrat tak jun, maximalne jul. Ale ak by ma dovtedy niektore neskutocne ocarili :) tak "beriem" tie. A mozno si este kupim, resp. dam usit. Ale stale zvazujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nemam, teraz sa chystam na prve skusky, zacatkom marca...ale to len tak informativne, aky strih mi pojde....vidim ze nejake uz satky mate, aj vam zavidim na jednej strane, mate s tym uz pokoj, ja isto este zo siat budem chytat hysaky :)))
Odpovedať
Ja som už strašne rada, že som si vybrala šaty, lebo som dáka nepokojná :-D Teraz k nim už všetko dolaďujem, aby sa to štýlovo hodilo a tak...a teším sa na sobotňajší veľtrh v BB :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky, tak ja som bola prvykrat skusat v januari (nahodou), a minuly piatok, a buduci tyzden idem znova, s tym, ze si definitivne vyberiem, aspon dufam :) mne povedali, ze nove kolekcie uz maju, takze nemam na co cakat.... x-) ale predstavu uz mam, a kupila som si lodicky, comu sa velmi tesim :) uz sa neviem dockat :D uz sa nam to krati :)
Odpovedať
ahojte, ja mám tiež vybraté šaty už, bola som začiatkom februára a hneď som si vybrala. Tiež mi radili, že radšej si už mám vybrať teraz, lebo potom nemusia mať také ,aké budem chcieť .... tak som si rezervovala. ešte musím topánky dokúpiť rýchlo, aby som si na ne poriadne zvykla :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Hallo, baby, nejako sme sa odmlčali :-) Čo máte nové, chváľte sa, už sa nám to kráti :-) Mne sa nechce veriť, že už je júl... Nás čaká tretia náuka, čakáme na svadobné oznámenia a rozmýšľame nad hudbou, či si nedáme niečo naše, čo máme radi, na svadobné dvd...
Odpovedať
ahojte... tak mi sme sa konecne rozhybali. mame objednane kolace a aj saty uz mam rervovane. na dalši tyžden chceme ist vybrat obručky no teda vybrate mame len ich treba dat vyrobit...a ako ste vy na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam rezervovane od februara, takisto salu na hostinu. oznamku pomaly rozdavame, chystame sa na obrucky a neskor aj na oblek. stretli sme sa uz s fararom ktory nas bude sobasit ale nauku sme este nemali. medzitym objednavame spalnu a kuchynu, mala som teraz promocie, takze je toho naozaj dost. topanky uz pomaly nosim a snazim sa ich trosku roztiahnut.
Odpovedať
My sme si akurát objednali obrúčky z chirurgickej ocele, mali by byť o 4 týždne hotové, práve vyrábame oznámenia a v mysli dolaďujem výzdobu - musím ešte nejaké drobnosti dokúpiť (sviečky, čipku, gombíky a tak) - najhoršia bude fáza, keď to už budem všetko kompletizovať a vyrábať...momentálne je najväčší problém kvetinová výzdoba, lebo chcem pivónie, hortenzie a anemonky, takže musím obehať kvetinárstva a veľkosklad...no a ženích nemá oblek, samozrejme :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rysavka ani moj nema oblek, nic si z toho nerob ;) oblek kupi rychlo :) hlavne , ze my mame saty :-D
Odpovedať
caute baby, súhlas, šaty sú základ, také že topánky a šperky už máte vyriešené? btw zháňate nastávajúcemu aj také že vestu a vreckovku do saka? ako veľmi to treba? nestačí pekná sviatočná kravata?
Odpovedať
@zabka88 ahoj, moj drahy nemal vobec vestu ani vreckovku..mal taku slavnostnejsiu kravatu a vyzeral uchvatne a vobec to nevadilo..pocas toho dna si ani nevsimnes podobne detaily, ze by ti to nahodou neskor vadilo :)
Odpovedať
. caute baby, tiez sa chytam na svadbu 29.10. Chcela by som mať úple jednoduchu malú svadbu. Myslíte že na toto už jesenné počasie sa hodia jednoduché (nie princeznovské) šty?
Odpovedať
dakujem zooye, aj za milé slová na uvítanie :-), môj drahý trpí už len tú vestu vidí, dosť srandovne vyzerá aj s tou malou širokou kravatou k tomu :-D to len kvôli rodine, lebo však poznáte to : patrí sa... ale som rada, že svet sa nezrúti keď bude mať jednoduchú elegantnú kravatu ... jaja 018 myslím že to, akú svadbu si spravíš záleží len a len na tebe, počasie v tom nehrá takú podstatnú rolu, len nezabudni na nejaký kabátik alebo štólu a vhodné topánky aby si nezmrzla :-)
Odpovedať
baby , ozaj, robíte si niektorá oznámenia s fotkou? my sme si také čosi vymysleli a teraz to akosi nevieme zrealizovať ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tam my to máme 8.10 a stihli sme náuky, fotografa a DJa. Dnes idem "až" do druhého salónu pozrieť šaty, dávame dohromady oznamká a hádam aj zákusky by bolo načase zajednať. :-D Najviac sa desím takých tých detailov, ako výzdoba, kytica, zasadací poriadok a pokiaľ možno, aby to aj nejak ladilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my chystae svadbu 15.10.2011 to je za 2,5 mesiaca..ide to strasne rychlo :-)
Odpovedať
hovor mi .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, a ja este vymysla, doma som mala objednane pierak, hotove , ale rozhodla som sa ze chcem cyklamenovo-zeleno-bielu vyzdobu, tak som vcera zacala prerabat pierka, co uz som nou, este mi ich chyba 40 ks..narocne, dam aj foto ako som ich vylepsila.. :-) a mas uz vsetko, ja este ani pohare nemam, drobnost pre hosti...asi nejaku sladku dorobnost, jeeej je toho mrteeeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolka77 mame rovnaky termin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej..a to ja som,uz 3 krat menila termin, ale nakoniec ten 15 sa mizda najkrajsi, sice skoda ze nevysiel 17.10 to by bolo 5 rokov co sme spolu, sak 2 dni hore dole.. :-) a mas uz vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 8.10.. den pred mojimi narodkami. aspon drahy nezabudne na vyrocie :o)) dufam. inak co sa priprav tyka.. tak to nieje ktovie co.. saty uz sice mam rezervovane.. ale obrad na hrade mi zrusili, poháre mi prisli prvy krat rozbite, vizážistka ma dovolenku na ten termín, kaderník je obsadený inou svadbou na ktoru osobne ide. Takze tak.. Takze hladam kadernika dalej.. Pri mojom "stasti" bude aj prsat na moju svadbu, dostaneme defekt na aute a daco si urcite zabudnem .. ale berem to uz s humorom. :-D
Odpovedať
@zabka88 ahoj..ja si nemyslim ze je potrebna vesta s kravatou..nech si oblecie hlavne to, v com sa bude citit prijemne
Odpovedať
@makarion , nakoniec bude mat aj vestu ale len na obrad a potom sa prezlečie, a po polnoci zas.. však prečo by som sa mala len ja toľko prezliekať, že? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej to by si mal pametat :-)...no ved hej nic ine ti uz neostava.. u nas len rodinne nedorozumenie, a stale sa niekomu nieco nepaci..ale uz neriesim,bo by so si to neuzila..kedy planujete rozlucku so slobodou, sa robi tyzden pred tym alebo aj skorej..dikes :-D
Odpovedať
Nikdy by som si nepomyslela, že dolaďovanie drobností je náročnejšie ako organizovať celú svadbu...ide ma poraziť z výzdoby a doplnkov, keďže chcem, aby to nejako ladilo...ach jaj...aspoňže si už ženích dal ušiť nohavice a vestu...no dúfam, že zajtra si kúpi sako a topánky...a tiež dúfam, že zajtra už konečne vytlačíme oznámenia...
Odpovedať
pomalicky sa nam to blizi, posledne doladovanie, tesim sa
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?