Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 Jasné, my to máme vylepené na nástenke, kedy sú štátnice a kedy promócie... Ja študujem dva odbory, preto mám promócie tak neskoro, lebo štátnice by sme si mali rozdeliť na jún a august, ale ja ich chcem stihnúť v júni :-) Baloniky chceme aj my, ale zopár by sme nafúkali aj héliom, lenže je to dosť drahé, 50 eur za pár balónov...
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika tak to je teda fakt dost za tie balony.....aj ked sa mi hrozne pacia, no uvidime ako budeme natom s rozpoctom o par mesiacov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 Tak nás je zatial okolo 90, ale myslím si, že nie každý bude môcť prísť, ale pozývame dost vela kamarátov - 25, nám sa to zdá veľa a pre niekoho je to málo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 okolo 140 hosti, vacsinou co som bola na svadbach kamoskam, tak mali 80 hosti + kamosov co prisli este vecer a bolo to tam celkom fajn, zabava uzasna, nik sa nikde netlacil, vsade plno miesta. no sak nejako sa to snad poriesi....vy kolko mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 tak uz som si precitala kolko vas bude :-) , ja si myslim ze tych cca. 80 hosti je tak akurat, lenze my sme strasne velka rodina. obaja rodicia su z piatich surodencov, ja som tiez z piatich surodencov, no a priatelova rodina, to je nieco podobne ;-) no a tych nasich 140 je uz aj s kamosmi a vecernymi hostami, dufam, ze sa to nezvysi :) inak sala praskne vo svikoch :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika Ahoj pozeram ze si z okolia Skalice :) ja som tiez zo Skalice. Kde budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucla Ahojky :) v KD v Prietrzke a ty kde budes svadbovat :-) Aj ste uz boli zahlasovat termin na fare, ci matrike? My este nie, vraj mame casu, a vcera prisla svokra, ze september uz maju na fare plny, tak rychlo sup sup ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika Moja vies co mne v piatok vypovedal druzba ja som musela celu svadbu presunut na 29.10. tak na faru sa chystam dnes to prehlasit DUFAM ze to bude ok a budu mat volne lebo uz fakt neviem. My mame svadbu v grafobale nastastie bol volny este. Kolegyna mala svadbu v prietrzke v kulturaku a bola spokojna pacilo sa jej to tam. :) Na svadobny veltrh sa nechystas teraz v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucla Mne sa nas kulturak tiez paci ;-) ale uz by to chcelo troska poopravovat, predsa len uz stoji nejaky ten rocik :-) A koho mate druzbu, my mame kapelu Zahoracki muzikati a druzbu mi bude robit kapelnik, pozname sa, lubi sa mi ako to vie odbavit. Nemusime aspon nikoho zhanat, som rada, ze sa mi vsetci stretli v rovnakom termine :) Grafobal poznam, uz som odtial videla svadby, je to tam oki a dostatocne priestranne. My sa chystame na faru, bud teraz v piatok alebo az buduci tyzden, lebo moj ma odpolednu 8-( no a na veltrh hadam ideme, uz som to doma hovorila, tak snad pojde aj drahy, som zvedava, ci si tam nejaky oblek vyberie, vraj su tam aj nizsie ceny, tak som veeelmi zvedava :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ano ano pocula som ze to tam je fajn a ze sa tam daju ziskat kontakty na obrucky, saly, saty oznamka a vraj tam poskytuju aj nejake zlavy. Vcera sme boli na fare a kludne mozete ist aj neskor pretoze oktober maju volny :) dekan vam vypise zapisnicu a poznaci si datum a vy si vyberiete hodinu. My to mame o 14:00 snad to budeme do vtedy stihat vsetko. Druzbu mame pana Spirka a kapelu mame mojeho priatela tatko hrava v kapele tak ich ale jeho samozrejme nahradi niekto iny tak to mame tiez fajn ze nemusime nikoho zhanat :) A este navyse maju masiarstvo takze maso do saly zabezpecia oni :) Uz mas aj nieco zaistene? Co sa tyka siat, vyzdoby, oznamka a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucla No teda, pekne to mate zariadene :) my budeme mat sobas v Prietrzke, tak snad to nebude problem :) Obrad chceme tiez medzi 13-14:00 hod. lebo fotit sa chcem ist az po sobasi. Zaistene mame len: salu, kuchara, kapelu, foto+kamera, no a saty predbezne rezervovane:) :-D Na ostatne vecicky sa nechavam inspirovat a robim prieskum trhu. Bola som v sperku v maxi aj v Holici, kolko asi vyjdu obrucky. Vyzdobu ako taku si chcem robit sama spolu s priatelovou sesternicou (fakt to vie ;-) )Kvetinovu vyzdobu by som chcela z kvetinarstva FLUER pani Tokosovej, krasne viaze a robila vyzdobu kamoske. To chcem v priebehu februara zajednat, nech ma nas termin zaznamenany, pre istotu. Oznamka su zatial len v uvahach, ale nasla som stranku a oznamko+pozvanie+menovka za 0,70 - 0,90 €, co je vyborna cena. Uz sa tesim na maj, to uz mozem zacat riadne s pripravami 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No super teda riadne vsetko prespekulovane ;-) ja mam tiez vyzdobu od pani tomikovej s mokreho haja ale myslim ze s pani tokosovou to robia spolu aspon som tak pocula ze sa doplnaju. Ja som tiez chcela aby ma zenich videl prvy krat az ked pojde pre mna ale fotograf mi povedal ze v tomto obdobi sa foti doobeda lebo potom uz byva sero :( Obrucky budeme mat asi zo salonu Viole z Hodonina vyraba ich firma laura gold a citala som celkom dobre recenzie. Toho sa asi najviac obavam lebo s obruckami ma vela ludi problemy. Oznamka mame uz tiez vybrane len ich uz presne spocitat a dat vytlacit :) Koho mas fotografa? A saty odkial budes mat ak to nieje tajne? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@j_erika No super teda riadne vsetko prespekulovane ja mam tiez vyzdobu od pani tomikovej s mokreho haja ale myslim ze s pani tokosovou to robia spolu aspon som tak pocula ze sa doplnaju. Ja som tiez chcela aby ma zenich videl prvy krat az ked pojde pre mna ale fotograf mi povedal ze v tomto obdobi sa foti doobeda lebo potom uz byva sero :( Obrucky budeme mat asi zo salonu Viole z Hodonina vyraba ich firma laura gold a citala som celkom dobre recenzie. Toho sa asi najviac obavam lebo s obruckami ma vela ludi problemy. Oznamka mame uz tiez vybrane len ich uz presne spocitat a dat vytlacit Koho mas fotografa? A saty odkial budes mat ak to nieje tajne?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucla Fiha, no nie som sama, co to ma prespekulovane 8-) No musim este zavolat fotografovi, ze co bude lepsie. Kamoska mala 4.10. svadbu a fotili sa az po obrade. Tak neviem, neviem =-) Video+Foto nam zastresia Tokosovci zo Skalice. Vy mate koho? Ved podla nich som si vybrala termin, resp. cakala som co mi zavola, ze ktory termin sa mu uvolni, ci 1.10. alebo 8.10. :-) Nakoniec to vyslo podla planov mojho frajera :) Saty z Liria v Holici. Fakt uzasny pristup. Nikde inde som nebola ani nepojdem. Tam maju krasne saty, vyber siroky. Ty kde planujes ist na saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika My mame tiez Beatku Tokosovu s manzelom. Ja som este na saty nebola chcela som ist teraz v sobotu ked pojdeme z vystavy do Auparku do salonu Nicole len tak popozerat ake maju saty ale ja mam svadbu az na konci oktobra tak mam este na saty dost casu. :-) Povodne bolo naplanovane Brno salon Bella ale tam sa musim objednat. V ziadnom pripade nechcem saty zo salonu Suzan v Skalici nemam s nimi moc dobre skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika Jeej a este topanky uz mas kupene? Ja mam s toho uz nocne mory nikde nemaju biele topanky na malom opatku :) a to uz pozeram od minuleho roku tak od augusta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucla Oni su proste spickovi, bezkonkurencni :) Som rada, ze ich mame na svadbe :-D Segra, nasla v Brne salon El, mali by aj vystavovat v Inchebe, na strankach maju krasne saty, svadobne aj spolocenske, skus mrknut. Ani ja nemam dobru skusenost so Susan. Ked uz tak Michaela, a Lirio vediet aj kvoli komfortnejsiemu prostrediu :) Na topanky ti poslem link v IP. Ja budem mat odtial, pokial si nevyberiem teraz v BA. Ani nie su drahe. No ved omrkni sama, a uvidis, mozno ti padnu do oka niektore, tak ako mne tie moje :)
Odpovedať
Profilova fotka
no nás bude tak 130 lebo snúbenec je z veľkej rodiny...ORAVA...tak hľadáme miestnosť kde si môžeme sami variť keďže budeme mať potraviny od nich, ak by ste o niečom vedeli len dajte vedieť a vopred vďaka :):):)
Odpovedať
Ahojte kočky :-) Pridávam sa do diskusie, keďže môj termín je 1.októbra. Bude to mala svadba - okolo 50 ľudí dokopy a v podstate máme rezervovanú sálu, kaderníčku a fotografku a v kostole tiež nie je problém. Kameramana nakoniec nechceme, video nám urobí fotografka a taktiež očakávam aj kamery zo strany rodiny :-) Momentálne ešte zháňam DJ-a. Všetko ostatné ako sú šaty a výzdoba...kytica - to budem riešiť neskôr, však do októbra je ešte čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky neviem ako vy ale ja uz sa taaak teším na ten veľtrh, potom sa nezabudnite tu pekne pochvaliť s ulovkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, urobte nejake fotecky z toho veltrhu, ja som z opacneho konca republiky, tak tam nepojdem, ale rada si pozriem aspon fotodokumentaciu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jasan, fotak sa uz nabija, mrkneme tam nejaku inspiration :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nakoniec nejdem, vosli nam do toho ine plany, tak tiez uvitam foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesiiiim sa, uzite si to tam ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my planujeme svadbu tiez na oktober :-) Zatial nemame vobec nic. Myslite ze to este stihame vybavit?
Odpovedať
@tulky jasnacka, stihate ;)!!!
Odpovedať
Ahoj tulky casu mate este dost nestresuj sa zbytocnr vsetko v pohode stihas.
Odpovedať
Profilova fotka
No, ked citam, co vsetko uz baby maju zabezpecene, trochu ma chyta panika. Ale verim, ze sa nam to podari a vsetko postihame. Diky za povzbudive slova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulky stihas neboj, hlavne salu, hudbu, fotografa a kameru ries co najskor...... ;-)
Odpovedať
Ahojte baby :) Máte už vybraté šaty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?