Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
zuzkaapetrik: ahoj zuzi.neboj,v polsku urcite nejaky oblek zozeniete.my sme tam kupili drahemu minuly tyzden cierny oblek,bielu koselu aj topanky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
triminka: som rada, dúfam, že niečo vyberieme. kočky ako to robíte s oznámeniami v práci? Dávate každému, alebo len niekomu? lebo ja neviem ako to mám vymyslieť. Už nám veľa oznámení nezostáva a neviem ako by sme to vymysleli. Skkúšala som jedno oskenovať, že by som to rozposlala e-mailom a tak isto aj drahý, ale neni to pekné, tak neviem ako to mám urobiť.
Odpovedať
zuzkaapetrik: u nas v robote je do 20ludi,takze budem davat kazdemu oznamko.ale moj chlap robi vo velkej institucii a vravel,ze tam to vesaju na nastenku.ze aby si mohol kazdy pozriet. hmmm mne sa to sice moc nepozdava,ale ked maju taky zvyk...co uz....aj tak sa da :-)
Odpovedať
Caute. No moja mamina nahovara draheho na biely oblek, ale tiez si myslim, ze to brusko v svetlom ho bude este viac rozsirovat ;-) , preto zvolime klasiku, cierny s maslovou vestou a kravatou, aby ladil k mojim satam. No a oznamka v praci som dala ludom co su mi blizki kazdemu, no a ostatnym len tak kolektivne na nastenku :-)
Odpovedať
zuzka v praci vyvesim jedno na nastenke a vedeniu dam zvlast ;-)
Odpovedať
a tym blizsim par este dam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, co sa tyka oznamiek, tak ja robim vo velkej institucii, a oznamko dam len takym blizkym a inak jedno spolocne co sa dava na nastenku - tiez je taky zvyk ,ale mame to zatial vymyslene tak, ze tym co davame len oznamko tak tym to dame az tak mesiac pred svadbou. A teraz sme az zacali obiehat rodinu s pozvankami - somazrejme tym co su pozvani tym sme to hovorili uz dopredu. anchela: odkial si objednavas saty?
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme v piatok a vcera pozvali rodinu, este par ludom poslem postou oznamka a tato cast by boli. A tiez sa mi podarilo kupit popolnocne topanky. Este tie saty..
Odpovedať
a ake by si chcela saty cici?
Odpovedať
čaute kočky, tak ja nakoniec som zistila, že sú mi svadobné šaty voľné :-( a bolo by ich treba upraviť na oboch stranách asi po 5cm... no sú tak zvláštne robené, že neviem či by sa toho niekto ujal.. a tak sa idem pokukať do Londýna a možno nájdem krajšie..a tie čo mám dám na predaj...tak držte palce... :-D :-D :-D
Odpovedať
niki...ides si spravit do London vylet koli satam? :-D a nedaju sa saty upravit?
Odpovedať
hej ale museli by mi ich celé komplet rozpárať na bokoch a tak zúžiť a to by ma vyšlo drahšie ako stáli celé šaty.. no a ked som aj rozmýšlala dať urobiť len to, že by sa našili nové háčiky na šnurovačku trošku dalej, tak by to nešlo lebo sú celé na chrbte zdobené a vyzeralo by to otrasne.. takže som sa rozhodla zatiaľ takto... a do Londýna idem na týždeň, budem u sestry a aj brata tam mám.. tak pôjdeme na riadny shopping tak sa potom odtiaľ ohlásim a pridám aj foto ak sa niečo podarí uloviť.. odchádzam teraz vo štvrtok a 13. sobotu idem späť...tak držte palce... ;-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak si to uziiiii a dobre nakup x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a ked tam uvidis taketo http://www.thetailorscat.co.uk/images... tak mi ich mozes pribrat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak my sme boli v sobotu v tom Poľsku. Drahý si kúpil oblek čisto čierny nakoniec, bledé sa nám nepáčili. Ja som si kúpila topánky len tak na prezutie, keď budem tancovať celú noc a ešte aj cez deň. Ešte teraz ma bolia nohy z chodenia... :-D Drahý potrebuje ešte topánky, košelu a viazanku a už by to aj bolo, tak super. niki, dobre nakúp. Inak mne sa tie Tvoje šaty veľmi páčia, keď som ich uvidela pomyslela som si, že škoda, že sa nejdeš vydávať skor, lebo máme naraz svadbu. Ale ja si šaty kupovať nechcem, aspoň budem mať niečo požičané :-D
Odpovedať
rozmyslam...ze co si poziciam ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
požičaj si od kaderníčky sponku, potom jej ju vráť :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D vdaka za tip, a pozicane saty svadobne sa nerataju? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím, že áno. Ja beriem šaty ako požičané. :-) myslela som si, že máš svoje, že si nepožičiavaš... ;-)
Odpovedať
Caute kockyy..tak my sa od soboty veelmi tesime, pretoze konecne mame doma obrucky :-D A sme z nich taki uneseni, ze si ich kazdu chvilu prezerame a skusame a uz sa tesime ako ich budeme nosit.. 8-) Inak mame za sebou celkom narocnu sobotu a nedelu..v sobotu sme sli do Brna pre prstienky, zavolali mi totiz v sobotu rano o 9, ze su hotove..esteze sme sedeli v aute smerom do BA, takze do zatvorenia o 13.00 sme si ich stihli vyzdvihnut..potom sme sli naspat do BA, kde sa nam podarilo kupit Petovi bielu koselu s manzetovymi gombikmi, dokupit svietniky a vazy na hlavny stol, ja som si do rezervy kupila este jedny samodrzky pod saty, ked by sa mi nahodou stala nejaka nehoda..:-) Z BA sme sa nasmerovali do Banskej Bystrice - sli sme pozvat Petovu tetu s rodinou a v nedelu cestou domov sme si to "strihli" cez Ruzomberok a pozvali sme tam dalsich hosti, tentokrat z mojej strany.. :-) Takze dnes uz len oddychujeme.. x-) Ale som rada, ze sme postihali vsetko, co sme chceli.. :-p :-)
Odpovedať
sa mas bona...nase budu az koncom septembra, resp. zaciatkom oktobra :-N
Odpovedať
zuzka...ano saty svadobne poziciavam...tak to som rada, ze sa to rata :-D
Odpovedať
bona a ktore nakoniec budu? tieto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ? inak si mala rovnake favourite ako ja...my sme nakoniec zvlolili http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale jedny su krajsie ako druhe
Odpovedať
oprava, druhy link mal byt tento: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
luko: aj ja som bola prekvapena, ze uz su, lebo co som sem minule pisala, ze som volala do zlatnictva, co je s nimi, lebo od objednavky uz ubehol mesiac, tak minuly tyzden vo stvrtok myslim, mi odtial volali, ze sa ospravedlnuju, ale ze prisli na to, ze povodnu objednavku ani neodoslali, ze ju museli posielat nanovo..no a ze budu hotove az nejako zaciatkom septembra..Preto som sa divila, ze ich mali urobene tak rychlo, vlastne za tyzden.. No nakoniec to nie su ani jedny, ani druhe, i ked vlastne..priblizuju sa tym prvym.. :-) Nase su tiez kombinovane, biele a ruzove zlato, ruzove je v strede, matne a kraje su z bieleho, tie su leskle..a ja mam 2male brilianty nad sebou.. :-) Ked najdem nabijacku na fotak, tak ich snad aj odfotim a dam do albumu.. :-D
Odpovedať
ano, odfot,som zvedava :-D ja som kamen dostala od Michalovho otca, takze tiez bude jeden ako na obrazku
Odpovedať
ahojte babenky, prosim kde najdem taketo svadobne topanocky? luko su mylsim z tvojho albumu, kde si ich nasla, prosim :-)
Odpovedať
na mimibazare...ich ponuka jedna kocka...cena je tusim 1900;-
Odpovedať
hladam, hladam a neviem najst. nepamatas si jej nick? potrebujem taketo topanocky, aj s podrazkou vyvysenou, lebo mam trosku dlhsie satky, aj ked mam spodnicku :-(a u nas neviem take nikde najst. help
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?