Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
jej...musim pozriet na mail :-N
Odpovedať
Pierko pre svedkov+rodičov+družbu 6ks/36,- 216,-
Odpovedať
Pierko pre svadobných hostí- bielo-marhuľkové 60ks/6,- 360,-
Odpovedať
a to dávate každému hosťovi? mi len chlapom... takže ženích svoje, svedkovia veľké ale rovnaké ako ostatní chlapi.. a ostatní chlapi len také zo stužiek ale malé... :-D :-D :-D
Odpovedať
vies ze ani neviem...spytam mamy za ako sa to dava u nas a pocty upresnim
Odpovedať
caute, ja som tiez davala robit v salone, ale nemali v ponuke zlate, tak vraveli ze ich urobia a uz cakam vyse mesiaca, musim tam brnknut. No a pierka pre rodicov, svedkov...som urobila ja sama take jednoduche ale velke asi 4 ks. Ked pojdem domov pofotim, lebo ich mam doma na orave. A co sa tyka mojej vyroby, tiez to nechavam na sikovnejsich ludi, lebo to vidim na mojej kamoske...vsetko chce robit sama (lebo nik to nevie lepsie :) a ma toho dost, ledva stiha...A ja chcem radsej taku pohodicku a klud.
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes poradila kamoška, že kúpim normálne v galantérii naviazané mašličky a potom tam dáme iba nejaké zelené grušpán, alebo také niečo. Tak asi to tak vymyslím. Kočky, tie čo máme 4.10.2008 od zajtra iba mesiac. To letí, čo??? Stále mi to nejako nedochádza akurát mám blbý pocit, že niečo nestihneme, ale neviem čo, to sú už asi nejaké také predsvadobné stresy. Včera svokra zistila, že nemáme nealko, tak už stresuje, že to treba nakúpiť, tak sme jej vysvetlili, že to stačí v pohode 3dni pred svadbou, že to neni ako za komunistov, že museli všetko naháňať a objednávať. Tak som sa pobavila, inak máme všetko. Ešte drahý topánky. Mamina už aj krabičky na výslužky naskladala, máme doma miesta dosť, už by sme chceli ponalievať aj pálenku na výslužky, nech to odsýpa... :-)
Odpovedať
Ahojte, u nás je taký zvyk, že sa pierka dávajú len pre chlapov. Pre svadobných otcov som vyrobila väčšie, pre krstných otcov o niečo menšie a pre ostatných chlapov ešte menšie a pre najmenších účastníkov maličké. :-) :-) Takže mám 4 veľkosti a sú zeleno-biele, ako moja výzdoba do sály. luko: Myslím si, že na Kysuciach majú zvyk dávať pierka aj ženám. Teda boli sme 5.7. v Čadci na svadbe a dávali pierka aj ženám.
Odpovedať
my tiez davame len chlapom, ja som objednala klasicke zo stuziek a svedkovi a ocinom som urobila take vacsie. Este hlAdam nejake prisahy pri odcepceni, neviete poradit nieco?
Odpovedať
zustka: jej vdaka :-D ja som u nas bola na svadbe posledne tak pred 7 rokmi :-N lucka: jaj neviem, ja nech to mam rychlo za seboua nech odo man nist nechcu :-D
Odpovedať
luko: nie je začo :-). lucka: ja ti tiež neviem poradiť s tými prísahami pri odčepčení. My máme odčepčenie také veľmi, veľmi jednoduché, len mi dajú dole závoj a s manželom si pripijeme a zahodíme za seba poháre pre šťastie, myslím sa to robí. Takže to je celé naše odčepčenie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás prebieha tiež jednoducho odčepčienie, muzikanti hrajú dole, dole môj vienoček zelený a vtedy buď krstná, alebo prvá družička odčepčuje, potom sa pripije a poháriky hodia za seba, presne tak ako píše Zustka. Ale je u nás ešte aj taký zvyk, že pred odčepčením si nevesta so ženíchom vyberú páry a tie súťažia, to len tak pre srandu. No a ešte sa aj tak robí, že starejší príde za nevestou a pýta sa jej či chce vienok sňať, alebo hlávku sťať... :-) Včera som behala po Trenčíne a chcela som kúpiť mašličky, ja robím na MOrave, baby to je nenormálny rozdiel, aké je to u nás drahé. Ja som kúpila na Morave mašličky 10m po 17kč a v TN taká istá 30 - 50sk. to je dosť veľký rozdiel. Tak pekne dokúpim na Morave... Inak, včera sme úspešne absolvovali poslednú náuku a kúpili sme pre drahého topánočky, tak som šťastná. ešte nealko a štuplíky na fľašky na výslužky a máme všetko.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my ideme buduci tyzden este hodit relax do hotela Kolowrat az kdesi pri polskych hraniciach :-D a odtial na Kysuce stihnut 3tyzdnovu lehotu pred svadbou vypisat konecne ziadost :-N datum mame rezerve uz pol roka na matrike a ziadost stale nevypisana :-N
Odpovedať
Ahojte kočky. Tak aj ja sa hlásim po dlllhom čase!!! Vidím, že svadobné prípravy sú v plnom prúde, tak ako aj u nás. Máme to presne za 4 soboty!!! :-) Sa tešííím!!! :) Akurát som doskladala servítky na výzdobu a pomaly rozmýšľam nad organizáciou svadobného dňa... :) Ozaj, babenky, ako to je s krížikom na prísahu v kostole. Máte si ho doniesť alebo vám ho kňaz daruje...? Mne sa zdá, že nám na náuke hovorili, že nám ho dá kňaz...no nie som si istá!
Odpovedať
neporadim, my nemame v kostole :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dojem, ze krizik by mali doniest "mladomanzelia"....nam uz tiez buduca svokra zabezpecila luko : stale hladam nejake kratke popolnocne saty, nechcem ziadne korzetove a vylucila som aj farby biela, cervena aj cierna....
Odpovedať
ahojte, aj nam bolo povedane, ze nam daju krizik v kostole. Ale aj nam pan kaplan povedal, ze ak je u nas v rodine zvykom, ze niekdo nam z rodiny krizik podarujem, tak si mozme zobrat ten. U nas v rodine taky zvyk nie je, takze nam daju v kostole.
Odpovedať
ďakujem, za rady! :-) Kočky a ešte nejakú web stránku zo svadobnými účesmi nepoznáte? Hľadám stále nejaké inšpirácie... Ono je tu toho dosť, ale hľadala som nejakú stránku a nič extra mi nevyhodilo... Vy máte už predstavu, čo s vlasmi? =-)
Odpovedať
No ja som si ucesy nejake nastahovala z netu, mam dlhe vlasy, chcem bohaty uces so zivymi kvetmi (asi bez zavoja), no bola som uz u kadernicky co ma bude cesat a mala tam nejake fotky peknych ucesov, tak myslim ze nebude problem, este pojdem na skusobny uces, tak uvidim co vymyslime....
Odpovedať
ja som si kopec ucesov postahovala do albumu a do PC, ale stranku neviem, kde som co videla,, to som stiahla ;-)
Odpovedať
ja tiež tak, čo som videla, tak som si posťahovala do PC, takže konrétnu stránku neviem poradiť. Na skúšku účesu si beriem tieto obrázky, ale mám šikovnú kaderníčku, ku ktorej chodím už roky, takže určite niečo pekné vymyslí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kočky, už ste boli na skúške účesu? ja ešte nie, idem až 26.9. a odtial hned na rozĺúčku so slobodou... :-)
Odpovedať
ahojte zuzka: ja tiež idem na skúšku účesu 26.9.. A posedenie z kamoškami chystám na túto sobotu. Ja to neberiem ako rozlúčku so slobodou, pretože si nemyslím, že budem počas manželstva nejako obmedzovaná :-) :-D , takže mi to s mojikom tak neberieme. Ale posedko príde vhod, už dlho sme si s kamoškami neposedeli. ;-) Dnes si idem vyzdvihnúť svadobné poháre, sa teším. Včera som mojikovi v OP Prostejom kúpila svadobnú košeľu a manžetové gombíky no a zajtra si ide skúsiť do salonu vestu, tak som zvedavá. No ešte opasok a pre mňa spodné prádlo a topánočky a by bolo už všetko na oblečenie.
Odpovedať
Profilova fotka
my to máme ako rozlúčku so slobodou, tiež nebudem určite obmedzovaná. No a aj rozlúčku robíme spolu na chate, kedže máme spoločných kamarátov aj kamarátky, tak sme to skĺbili. :-)
Odpovedať
caute babusky! Chcem sa Vas opytat, ci neviete nejake stranky, prip. niekoho kto ma pekne etikety na vino v albume. Najskor som ich nechcela na flase a vtedy som ich stale niekde videla a teraz, ked ich chcem najst, tak zakon schvalnosti funguje a nikde nic ]-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luckatonko....možeš sa pozriť aj na moj album, mám tam etiketku... ;-)
Odpovedať
jej...etikety, este ze ste pripomenuli :-N ja musim riesit topanky svadobne uz konecne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby - no pave som si priniesla kamienky a lupienky na vyzdobu - tak sa vytesujem, len nemam tie blbe vazy, baby vy budete mat kazda na stoloch kvety?
Odpovedať
no ak sa dokopem kupit vazy, tak ano..mna uz tie pripravy uprimne nebavia :-S na svadbu sa tesim, len uz toho citim je fakt dost ....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam toho uz tiez akurat tak dost... teraz pozyvame ludi- akoze osobne roznasame pozvanky....vy uz mate
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?