Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
luko...dik za povzbudenie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali dnes pieskovat pohare, som zvedava, ako budu vyzerat, lebo cena bola super ...aspon ta predbezna
Odpovedať
kocky v tomto teple som takaaa rada ze sme tu svadbu presunuli na oktober (mala byt v auguste), fakt
Odpovedať
luko, by si to mala za pár... Ale tiež si myslím, že na svadbu sú vhodnejšie jesenné mesiace. Aj kvôli koláčom, makeupu:), celkovému ovzdušiu... ;-) Ale leto prejde ako voda a sme na rade my:)!! Prečo ste si vyberali predtým august?
Odpovedať
no vychadzalo to na krasny predlzeny vikend piatok aj pondelok volny a aj drahy ma vtedy menej prace a ja tiez, tak aj preto, ale potom sme sa dozvedeli ze sa termin kryje s konferenciou na Havaji, kde ma drahy ist tak sme to presunuli.
Odpovedať
no, aspoň, že sa vám podarilo popresúvať...a ešte aj tak na diaľku... A prečo práve v Čadci svadba? Máte tam rodné korene? :-)
Odpovedať
ja som z Turzovky, to je blizko Cadce, svadba bude v Turzovke...no hlavne nas tam vyjde svadba pre 60 ludi ovela ovela lacnejsie a aj preto, ze mamina pracuje vedla restiky kde je svadba a majitelka je nasa znama, a bude tam menej stresu dufam :-)
Odpovedať
aha, tak to máte super! :-) ja som mala z Turzovky kamarátku Maťu Bojdovú, ale ona je už dlhšie v zahraničí...
Odpovedať
nepoznam :-N ja som uz tiez uz dlho z domu. a vy to kde budete mat v Ziline?
Odpovedať
v dome odborov... je nás viac /okolo 100 ľudí/, tak sme potrebovali väčšiu sálu!
Odpovedať
fuuuha, taka big svadba :-D
Odpovedať
inak budem mat asi tiez podobnej farby vyzdobu ako mas v albume alebo marhulkovu, chcela som zlatu, ale mama ju teraz videla na svadbe a vraj to nebola zlata ale kaki :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no, rodičia, resp. ocino má 11 súrodencov, takže inak sa to ani riešiť nedalo... ;-) Ale my sme na také zvyknutí:).
Odpovedať
jaaj, no ale aspon bude zabava, ;-) my sme mali byt 5Oti a uz sa to taha k 65 vratene hudby, fotografa, 2 kameramanov....viac musim zatrhnut, aby sme sa zas netlacili, na 60 ludi je to sala akurat.
Odpovedať
to je pravda, nie je dobré keď sa ľudia tlačia...preto sme aj my volili priestrannú sálu! :-) Máte živú hudbu?
Odpovedať
ano skupinu z povazskej, vraj su dobry, odporucali mi ich tu a leatea ich ma tiez, asi su, ked su vybukovany uz tri mesiace az do oktobra...mne bolo jedno aj DJ mohol byt, ale drahy chcel kapelu. a vy?
Odpovedať
oprava:dobri
Odpovedať
aj my máme živú hudbu, z Rajca. Ak máte Bonitu, tí sú myslím z PB, tak hrali u nás na plese a ľudia si ich chválili. My sme nad nimi tiež uvažovali, no nakoniec sme zvolili druhú. Tak uvidíme...videli sme ich hrať aj na živo a boli fajn!!! ;-) Tak dúfam, že nesklamú... Ja som tiež netrvala na tom, či dj alebo kapelu. Ale tiež drahý rozhodol! ;-)
Odpovedať
ano bonitu :-) no pokial ste svojich videli a pacili sa, tak to je dobre ;-) posledne co sme boli na svadbe tu v ba, tak kapela bola taka priemerna, dlhe prestavky mali
Odpovedať
tak si myslím, že nebudete sklamaní :-) . Fakt veľa záleží aj od dĺžky kôl, ale aj od toho, či vedia trošku urobiť zábavu, program... Zase len samé tanečné kolá su o ničom... Asi aj v tom je výhoda kapely! Ok, blíži sa moja hodina:), idem pomaly do sprchy a hajať... Dobrú! x-)
Odpovedať
ja taky tak, dobru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes kupila svadobne topanky a su take, ze sa budu dat pouzit aj na bezne nosenie :) a za dobru cenu :)
Odpovedať
aké?? máš v albume??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prave som pridala...nechcela som klasicke svadobne, ale take, co sa este budu dat este vyuzit, hlavne kedze nie som lodickovy typ. Takze len take vpredu zavrete a vzadu na gumicku a nie velmi vysoke. A myslim, ze pod suknou ich aj tak velmi nebude vidno.
Odpovedať
cici, suprisneee toapnocky x-) ja bohuzial mam dost dlhe saty tak musim s naozaj velkym opatkom,s nad sa nezabijem :-D v piatok ideme zajednavat navleky na stolicky a kuknut najaky dekor, a buduci tyzden objednam oznamka a mozno aj pohare x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja už svadobné topánky mám. To bola prvá vec čo som si kúpila. Mali super akciu, tak som ju hneď využila, ale nemám ich odfotené. Ja sa chystám stále že si porobím foto všetkého čo už máme a stále nemám akosi čas. Tento víkend sme sa sťahovali, tak sa zabývavame. Stále beháme po obchodoch, kupujeme veci čo nám ešet chýbajú a tak. Ale včera sme si boli pozrieť vzor oznámenie a už nám to aj idú vyrábať. Je presne také, aké som chcela. No a na fare máme dve nauky za sebou, ale ešte sme mali ísť na nejaké ďalšie 3, len neviem kedy to stihneme, lebo cez leto je to pestré... Býva to iba štvrtky a to kvolli dovolenkám nie každý štvrtok. Tak máme radosť.
Odpovedať
my už oznamká máme... aj sme ich už pár poslali, takým čo sú v zahraničí, alebo len čisto oznamko...ale ešte nie všetky... luko-ja by som to nezvládla na vyskánskych podpätkoch..ja by som sa zabila... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak ja to zas nebudem prehanat, len skratka nemozem mat balerinky, no sak vydrzim dajako a ked nie pre istotu bude aj mensia nahrada ;-) velmi sa mi pacia tie,c o ma v ponuke dematel aj celkom odbra cena, ale topanky riesim az v auguste.
Odpovedať
aj jaaaaaaaa... ozaj baby, má byť 10júla stretko v ZA asi o 16tej alebo tak... nechce sa vám dojsť???? :-D :-D :-D
Odpovedať
ja tam budem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?