Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahojte baby, dnes Vám tu píšem po prvý krát. Vidím, že s prípravami ste v plnom prúde. Ja sa tiež vydávam v októbri a to 11.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj marianna111 medzi oktobrovými.... :-) už sa nám to pomalinky blíži, čoooo??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka toho stretka, tak do Ziliny asi nie, ja tam určite nepojdem.mám to dalekoo..ale zabavite sa iste dobreee.. :-) .pa
Odpovedať
Ďakujem za privítanie. Hej blíži sa to len mne tie prípravy brzdia ešte štátnice ktoré mám o týždeň, takže si to nemôžem vychutnávať ako by som chcela. Ale jedno ma teší že mám už zaistené šaty a sú presne podla mojich predstáv
Odpovedať
mariana, drzim palce na statniciach, ja ked som statnicovala, to bol ten rok, co sme vyhrali MS v hokeji, o dva dni som mala obhajoby, takze vsetci boli este plni euforie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko....tie moje topanky maju asi 5cm opatok, tak to zvladnem...a saty este len pojdem dat upravit, takze to bude v poho...a balerinky sa predsa len na svadbu vvelmi nehodia, teda mozno na prezutie hej, ale k svadobnym satam mi to nejako nepasuje,,,mozno pre vysoke nevesty, co ja teda nie som :)
Odpovedať
no ja este uvidim, pojdem obkuknut zavoje v juli tak sa este popytam, ako to dokazu upravit a kolko cm by som mala mat v opatkoch...ja by som tie balerinky brala na prezutie akurat x-)
Odpovedať
luko ďakujem za povzbudenie veľmi to potrebujem. Inak ako pozerám máte toho dosť povybavované alebo nakúpené. Dúfam že to aj ja všetko postíham. :-)
Odpovedať
neboj, ja som sa mala vydavat v auguste, preto som zacala skor, ale tiez mi toho kopec chyba, naplno zacnem az teraz ;-) a aku skolu koncis?
Odpovedať
končím Fakultu sociálnych vied a zdravotníctva v Nitre, zatiaľ len ako Bc. a možno to ešte potiahnem 2 roky na Mgr. ale to ešte uvidíme. A ty akú si skončila? Mám plnú hlavu svadby, po deviatich rokoch chodenia som sa konečne dočkala.
Odpovedať
no pedagogicku, obe mame take "dobre" skoly na biznis :-D :-D :-D hm, 9 rokov, to je dost veru, my sme spolu len dva, ale uz sme nechceli dlho cakat, lebo drahy uz ma po 30tke, tak uz bolo nacase :-D inak bratranec tiez mal Bc. statnice, pred 2 tyzdnami v Ziline na Technike, tiez mal dost nervy, ale uz ma po tom, teraz dva roky klud.
Odpovedať
Ahojte babky, som tu dlhsie nebola, som mala mensiu prestavku v Pariizi.. :-) :-) No ale uz sme spat, plni dojmov a tesime sa, ze uz mame oznaamenia! Konecne! x-) A su fakt uplne super, sice sa od povodneho navrhu dost podstatne lisia, ale takto je to este krajsie..jednoduche, elegantne, vsetkym, co ich videli sa velmi pacia :-) Takze teraz uz len si urobit harmonogram a zacat pozyvat.. Teraz v juli konecne pojdeme na matriku vybavit papiere, potom na farsky urad a budeme to mat na papieri :-) marianna11: aj ja ta vitam, my s polovickou tiez spolu chodime 9.-ty rok.. ;-) Zasnubny prstienok som sice dostala uz pred 2 rokmi, ale este sme chceli pockat, kym dokoncim skolu, co sa mi podarilo cca pred mesiacom, takze sa plne viem vzit do tvojej situacie.. ;-) Takze potom sa drz! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, prave sme sa vratili zo svadobneho studia, takze mame dohodnute: - navleky na stolicky s maslami - organzu, lupienky, kamienky na vyzdobu - pierka pre hosti - spz- tky nevesta a zenich - + obkuknute dalsie veci na vyzdobu ktore este mozno budu po dohodnutie koncepcie vyzdoby s majitelkou restiky :-) bona, tak to si sa mala, drahy bol v Parizi v 17stich, s kamaratom, na druhy den mu ukradli vstky peniaze, ale oni tam 2 tyzdne zostali, spavali kade tade, chodili si pytat jedlo do francuzskych pekarniciek a na trhy, no zazitky ma neskutocne....ked to mame potom porozpraval,t ak skoro infarkt dostala :-D
Odpovedať
luko: tak az taketo adrenalinove zazitky teda nemame, ale bolo to zaujimave..sme byvali v takej "pochybnejsej" stvrti, kde bol samy sex shop, live sex a peep show, bary s table dance a striptizom a vyslovene "bordely" odkial vykukovali polonahe slecny..buduca svagrinka bola zhrozena.. :-D Ale ja som vravela, ze predsa len je to nieco ine, ako ked ta autobus (my sme sa pohybovali metrom) dovezie pred 5* hotel, v krasnom bezchybnom prostredi..ze aj to nieco "ine" treba zazit.. 8-) Inak sme pochodili za ten vikend takmer vsetko, co sme chceli, nakrokovali sme asi 30km, takze nohy fajn dostali zabrat.. :-p Ale super!:-) No, ja som dnes absolvovala slavnostnu promociu, takze diplom uz je konecne doma! :-D Potom sme sli s rodinkou do stareho mesta bratislavskeho na obed, dobre sme sa napapkali a teraz sme uz konecne doma a ja s vylozenymi nohami sa tu obzeram:-D Inak, ako sme boli v tom centre, isli sme okolo zlatnictva, Sheron to bol a si vravime s Petom, ze ideme pozriet..vyber mali veliky, obrucky kraaasne, aj sme si nejake skusali..kokso, len tie ceny.. :-x Jedny sa nam tam velmi pacili..ale sme si povedali, ze predsa len, dat za ne 40.000 je uz asi "trochu" moc.. :-p Ja som mala taku predstavu, ze max. do takych 15-20tis. by to bolo este celkom prijatelne, kedze ja by som chcela aj briliantik:-D Ale asi som to neodhadla..i ked tieto obrucky, to bola zahranicna vyroba, takze aj to tam asi zohrava ulohu. Tak sme sa dohodli, ze siet klenotnictiev Sheron vynechavame a mozno bud. tyzden pojdeme kuknut do Trencina do Zlatokovu.. :-)
Odpovedať
bona, podla mna ste super byvali a ze ziadny adrenalin :-D aspon mas zazitok ;-) myslim, ze hotely su vsade rovnake, ale mestske stvrte isto nie ;-) my mame na obrucky podobny strop ako vy a vyssie nepojdem ani za svet, to tadsej investujeme do dovolenky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky....som tu tiez po prvykrat a svadbu budem mat tiez v oktobry 18. :-)
Odpovedať
jankag: ahoooj a pripoj sa.. :-D Ako prezivas predsvadbove stavy a situacie?;-)
Odpovedať
ahoj janka, dalsia 18-stka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bona...vies co este som s toho vsetkeho mimo....strasne sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko... nasi mali tiez 18-teho ale pred 33r. tak aj ja som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jankag1...vítam ťa medzi nami...aj ja mám18 svadbu...je to peknýýý dátumik, že??? :-)
Odpovedať
janka, no to je pekne x-) ja idem tento tyzden hadam mrknut do Za nejake popolnocky ak stiham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak a uz mame aj pohare s nasimi menami a takmer zadara...mozno dam spravit aj rodicom na pamiatku
Odpovedať
peknucke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diki :)
Odpovedať
Jaaaj, vybrat popolnocne, to caka este aj mna..ale som rada, ze uz mam aspon nejaku predstavu..:-) I ked to moze byt niekedy aj horsie, ked zhmotnenie svojej predstavy nenajdem.. :-N No uvidime..Inak, baby, co myslite, mozu byt popolnocne saty aj tmavych farieb? Lebo kdesi som citala, ze by nemali byt..tak neviem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak my sme boli včera pre oznámenia. Už sme aj obálky včera vypísali, o necelý mesiac pojdeme roznášať oznámenia. Teším sa. akurát sme sa včera bavili s drahým, že o necelé 3mesiace budeme manželia, tak sa tešíme. No včera sme obiehali aj svadobné salóny a chceli sme oblek pre mojho budúceho manžela, ale akosi sme nič nenašli, tak škoda, ale ešte pojdeme...
Odpovedať
Ahoj zuzka, my uz tiez ideme pomaly vypisovat adresy, teda ja, kedze ja krajsie pisem :-D Len si musim nejake pekne pero kupit, s ktorym potom budem vypisovat aj menovky..sme si mysleli, ze nam ich rovno natlacia aj s menami, ale dodali nam len prazdne, sme sa zle pochopili, ale nevadi..:-) Mne akurat dnes pisali, ze svadobne topanky mam hotove, takze mozno v piatok zbehneme s Petom do Brna, tak sa tesim :-D V stredu chcem zajst do salonu krasy, kam aj s maminou chodievame, chcem sa uz objednat na svadobnu manikuru a pedikuru, dohodnut sa aspon predbezne s kadernickou, kedy budeme skusat uces a tiez co sa tyka makeup-u..a popytat sa, ake skraslovacie kury by mi mohli pred svadbickou ponuknut..od maminy som dostala darcekovu poukazku, tak ju musim nalezite vyuzit.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dohodnutá na účes s kaderníčkou, že jej dva týždne pred svadbou zavolám kvoli skúške a prídem, lebo vlásky rastú a nechcem sa strihať. No a makeup mi ide robiť kamarátka ona je kozmetička - vizážistka, tak ma prikrášli. No a nechtíky - chodím na gelové, tak to mám bez problémov. Akurát čo ma trápi je pre drahého oblek a pre moju maminu topánky, lebo ona neobuje hocijaké, lebo má širšiu nohu a má dosť problémy s tým. No ale uvidíme, snáď niečo nájdeme. Ale už sa nám to kráti. Strašne sa teším...Už mám vybrané aj fotky na úvod DVD... :-)
Odpovedať
zuzka, ty si sikulka, ja som este nad foto neozmyslala Ale konecne boli vyslysane moje arguetny ohladom fotenia pred svadbou...jaj mi trvalo 3 mesiace kym pochopili :-D takze idem hned napisat matrikarovi, obrad bude 15:30 a fotime sa pred x-) mama rozdychava oznamka zo svadbainak.sk...nepresli mi tie gatkove, tak musim najst ine :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?