Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 13 moje :-) takze prajem Vam zajtra len a len to najlepsie aby ste vykrocili tou spravnou nohou a aby ten vas den bol pre vas len ten naj a aby manzelstvo bolo rozpravkove x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ako ste sa vyspali? My sme si dali budicek o 5:30 koli malemu, aby nam spal uz o 11h. Pocasie sice nieje najlepsie, ale aspon prestalo prsat. Ako ste na tom s pripravami? Kedy kadernicka...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa chcem pridať so želaním krásneho svadobného dňa nech Vám všetko vyjde podľa Vašich predstáv a samozrejme nádherne rozprávkové manželstvo po boku milovanej osoby a kopec nádherných detičiek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky Takze lenka to uz ma za sebou a bola naozaj teda este je ale naozaj krasna nevesticka mam aj fotky ale to jej nemozem urobit chapete nie? :-D prajem vsetko naj naj naj babulky
Odpovedať
Ahojte kočky. :-) Tak sa Vám hlásim už ako manželka :-D, práve popíjam Soberanko a papám vynikajúcu svadobnú marcipánovú tortu takže relax a môj milý spinká lebo sme prišli domov nad ránom. Svadba dopadla podľa predstáv úplne bez stresov, celý deň sme si užili s úsmevom na tvári... O polnoci sme mali prekvapenie od skvelých kamarátov- úžasný ohňostroj. x-) x-) x-) bolo to krásne. To lov: Janka ďakujeme že ste si našli čas a prišli nám blahoželať, aj sme Vás dnes s Martinom už niekoľkokrát spomínali... ;-) :-) Určite prídeme aj my pozrieť Vás. :-) Tak a ostatné mladomanželky kde ste??? :-D x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak vyslo vsetko podla vasich predstav? My sme tento vikend zistili, ze sme asi tehotni. Uz mi to vynechalo druhy mesiac a test vysiel pozitivne, tak idem zajtra k lekarovi. Manzelik je nadseny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, no som na Vas myslela, bola taka uzasna zima, ze ani psa nehodno von vyhnat... snad nebude taka aj tuto sobotu???
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka, srdecne gratulujeme ku krasnemu zisteniu... aj ja som to zistila 2 tyzdne dozadu..a tiez som z toho nadsena...tak to by sme mohli mat aj v rovnakom termine??? gratulujem a drzim palceky
Odpovedať
Evitka blahoželám :-), super Vám to vyšlo tak nech je všetko v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Nasa svadba vysla velmi dobre, az na synceka, lebo dostal teploty zo zubkov a 3 hod. prespal. Isla som zamrznut a pred hotelom nas cakalo prekvapenie, zacalo nam snezit stastie priamo z neba.Sice to bol len jemny sniezik ale zima bola poriadna.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3 bohuzial som vcera zacala krvacat, tak som dnes bola u lekara a o babo sme prisli v 6tom tyzdni, takze idem zajtra do nemocnice na vycistenie maternice. Citim sa hrozne. :-(
Odpovedať
Evitka napísala som ti do IP. ;-) Adupal: to Vám vážne snežilo? :-D tak to je super. Aj u nás bola riadna zima, fotili sme sa 1 a pol hodiny pri 8,5 C, fúkal vietor ale svietilo slniečko a bola jasná modrá obloha takže fotky vyzerajú nádherne, zatiaľ mám z vonku len pár fotiek ,ktoré nám fotografka včera večer doniesla. Ostatné budú až o pár týždňov. :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
evitkamalicka, tak to mi je luto, no drzim paleceky aby vsetko bolo v poriadku a snad sa to podari na buduce? zial tak to v zivote chodi, no skoda toho....neboj... papa
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka moje, dúfam, že budeš čoskoro ok, je mi to ľúto. :-( držím Vám palce, aby sa to dalo doporiadku a potom to vyšlo všetko tak,ako má.veľa zdravia a drž sa, buď silná.
Odpovedať
Profilova fotka
a je tu niekto, kto sa bude svadbiť poslednú okóbrovú sobotu? =-)
Odpovedať
ahojte baby. tak aj ja sa uz radim medzi manzelky a je to skvely pocit. my sme mali uzasnu svadbu. bola sice zima, ale nadherne svietilo slnko a trochu fukal vietor. vsetko sme stihali relativne v klude a pohode. ked som kracala k oltaru, kde ma cakal moj drahy, tak som sa rozplakala. sobas bol nadherny. no a svadba...nemam slov...co pocuvame ohlasy, tak vsetci hostia hovoria ze na takej svadbe este neboli. vsetci sa vyborne bavili. dokonca aj starejsi, dj, fotografka a kameraman nam hovrili, ze na takej skvelej svadbe neboli uz niekolko rokov. je to skvely pocit vediet nieco take. no ale s mojim manzelom sme radi, ze to uz mame za sebou...este teraz ma bolia nohy a este ma asi zopar dni budu :-D :-N vsetkym ostatnym novym manzelkam srdecne gratulujem a prajem vam vsetkym vela stastia a lasky po cely zivot. mam aj nejake fotky, tak asi zajtra sem nejake supnem a tie profesionalne budu asi na buduci tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka tak gratulujem vopred a čakám fotky. :-D Baby, Vy už to máte všetky za sebou? To len ja som zostala?? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mladomanzelky tak ja Vam srdecne blahozelam a zelam len a len to naj naj naj ozvem sa neskor lebo mam toho strasne vela papa
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka ako tak kukám, Ty to máš tiež o chvíľku. :-) drž sa. a potom napíš, čo ma čaká. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky a mame tu prve kompikacie....prave mi volala manzelka pana kameramana...ze nebude kamerovat....lebo vcera zomrel....pecka co??? so zvedava co vsetko sa este poserie....a to je len utorok....ale nastasie som zohnala na rychlo druheho...
Odpovedať
Profilova fotka
dadaga fuf, tak to je sila! to ešte ajmňa vyviedlo z miery, ako som si to prečítala.silné kafe. ale aspoň že si našla náhradu./znie to hrozne.. :-( / držím palce a nič sa už nepokašle, neboj sa! už bude len dobre! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka: je mi velmi luto, co sa ti stalo, ale nezufaj a bud pokojna. lenka3: bol to len taky jemny sniezik, ani ho na fotkach nevidno. Vetkym novomanzelkam gratulujem a tie ktore to caka tuto sobotu drzim palceky, nech vam to vynde a nech nemaju taku zimu, lebo ja som az drkotala zubami.
Odpovedať
ahojte vsetky cestave manzelky... vsetko naj anj anj.. nech sme take stastne ako sme boli v svadobnz den.. u nas to stale pretrvava.... pocas fotenia sme mali zimu zimucu..ale teplo pri srdiecku... x-)
Odpovedať
ahoj klapinka si tu?
Odpovedať
anooo ako sa mi mas.. kocka?....si sa dlho neozvala..
Odpovedať
Ahojte vsetky, srdecne blahozelam certvym panickam. Piatok sa uz blizi:) dadaga, to v zivote tak stale je, ze sa cloveku prihodi nieco, za co nemoze - ini ludia daco pokazia, alebo sa pokazi vsetko, co sa da - Murphyho zakon schvalnosti. Nas nafilmuje nasou kamerou hocikto, kto bude pri obrade po ruke:) Nerobim si z toho hlavu, pripravila som sa aj na to, ze ziadnu dokumentaciu z obradu mat nebudeme, ked nebude nikto po ruke, ved to niec...Horsie je, ze nasledujuci tyzden mam tri testy v skole, to bude super novomanzelsky vikend straveny v knizkach :( Vcera tu bolo 23 stupnov, dnes je okolo 20, na piatok hlasia 18...Nie je to strasne, len nech neprsi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby aj ja vam blahozelam, teda 13tkam, tym co to mate za sebou. Nas to caka a uz sa to blizi. Dadaga netrap sa, moja sestra pred svadbou asi pred pol rokom volala ze ich nebude sobasit nas kamarat a hrozne plakala. Bol to mlady knaz, ktoreho nasi brali ako syna a mal ich sobasit, ked som sa jej spytala ci sa pohadali, povedala ze nie, len ze je mrtvy, ze ho zrazilo auto. Bol to sok. Svadba bola krasna, azda neostal nikt kto si v tento den na neho nespomenul... Ja si myslim ze vela veci nebude tak ako by sme chceli, ale mozno o to to bude krajsie a budeme mat na co spominat. Ja som dnes bola dat tlacit etikety na vino a neverili by ste ake su nadherne... taka malickost ma velmi potesila, aj ked este nemam topanky k popolnocnym, bizu k svadobnym a kamienky do vlasov :) a tiez prgram a podakovanie ... ale ved este mame 3 dni :). Inak predpoved na sobotu je 7stupnov :(
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony Ty teda máš nervy, že veď ešte máme 3 dni. :-D
Odpovedať
baby, vsetkym, co vas to este len cakam prajem, aby vam to vsetko vyslo podla vasich predstav a aj to pocasie aby bolo fain. nam hlasili dazd, ale nakoniec bolo krasne slnecno akurat trosku zima, ale mne bolo fain.
Odpovedať
Profilova fotka
:) snazim sa, co inne mi ostava. viet co baby, uz som pisala vsade, ale mozno niektora z vas to ma alebo mala. Mam jednorazove fotaky a k nim by som chcela len taky text ze -> nech fotia co ich napadne a co fotograf nezachyti a nech po skonceni svadby nechaju fotaky na stole. Dajte mi vediet, ci nieco take nemate. Alebo ci ste niektora mala alebo planujete tie jednorazovky. Inak ved v piatok zamestname vsetkych a verim ze sa to postiha. :) Drzte sa ved dolezite na tom dni je ze sme spolu a nie to ake menovky a topanky mame ;) ale aj tak chcem aby to bolo vsetko super nemyslite si ;) Lenka - tak ty to uz mas za sebou... tak sup sup s fotkami a gratulujem, prajem vam lasku, pokoj a bozie pozehnanie. natanalv - :) stresovala som uz dost, teraz sa snazim si to trosku uzit. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?