Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, ja viem. Ono to troska potrva, ale bude dobre
Odpovedať
ahojte kocky, tak uz aj my mame po svadbe :-) bol to fakt nadherny den. az na ranny sok zo svadobnej kytice. objednala som si kremovu kyticu - kremove ruze a kaly a velmi vkusne mi tam namotali svietivu bielu stuhu na rucku. vraj sa to vola styl uvazovania mikrofon. ale vybavilo sa a previazali mi to. potom uz islo vsetko hladko.
Odpovedať
babs, blahozelam stastnej novomanzelke. Mikrofon kytica? :-) Esteze ti to previazali. Drzte palce, o 21:30 vasho casu sa berieme my.
Odpovedať
Profilova fotka
evitkamalicka: Mam kamaratku ktora potratila 1 babatko, teraz ma dceru staru ako moj syn a v januari caka dalsie. Ja ti verim ze to zvladnes, ale hlavne to nepripisuj sebe za vinu, lebo ty za to nemozes. Drzim ti palceky a cakam na radostnu spravu o babetku. Vsetko sa da do poriadku. Uvidis.
Odpovedať
Ahojte kočky, aj ja blahoželám všetkým 13- tkám, nech ste šastné a spokojné a 20- tkám prajem krásnu, vysnívanú svadbu, hlavne si ju užite lebo repríza odpadá. ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A cas ubehne tak rychlo, tak si ju vychutnajte poriadne. :-) ;-) Prajem Vam vela stastia a lasky. Pocasie asi nebude najlepsie, ale nezabudnite sa aj tak usmievat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky
Odpovedať
Profilova fotka
evitka ahoj, pekný a pozitívne naladený dník Ti prajem. babs tú kyticu si nejako neviem predstaviť. :-) mala si si zaspievať. :-) každopádne gratulujem, som rada, že potom všetko klaplo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv uz je fajn, tesime sa na dalsi pokus
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vsetkym 20 zelam vela- vela stasticka, lasky a spokojnzch dni. Ako Vam to cele dopadlo?
Odpovedať
Ahojte baby. Tak uz aj ja sa hlasim ako novomanzelka. Juuuj, sme taki stastni. Mali sme uzasne krasny svadobny den. Zelam taky kazdej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, aj ja sa pridávam ku gratuláciam a všetkým nevestám zo dňa 20. 10. prajem nekonečne veľa lásky, aby ste boli šťastní a milovali sa po zbytok vášho života :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby aj ja to uz mam za sebou :) krasne uzasne a nezabudnutelne. Vsetko este napisem, teraz je malo casu :) ale prajem kazdej jednej, nech je to take nadherne :).
Odpovedať
Profilova fotka
všetko najlepšie všetkým, ktoré sú čerstvé manželky, veľa šťastia, pevných nervov :-D , lásky porozumenia a všetkého, čo k dobrému a šťastnému mangelstvu patrí. Gratulujem, kočky! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak ako malde panie? xixi....dobre? ja skvele..strasne rychlo a na foteny som myslela,ze ma nerozmrazia..... ale stalo to za to... tak vam vsetkym gratlujujeme a drzime palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
evitka to som rada.prajem veľa šťastia..PS: a inak sa dosť často stáva, že po takomto zážitku prichádza dvojnásobné šťastie... ;-) držím palce! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kde ste všetky? a je tu niekto, koho to čaká tento týždeň?alebo som sama??? =-)
Odpovedať
natalv ahoj moja, ja som tu:) U nas je pol deviatej, ja som uz v skole, tento tyzden tri testy, tak mam co robit. dadaga,dobre, dobre, vyborne:) Bol to perfis pocit, mali sme prekrasny obrad (stali sme oproti sebe drziac sa za ruky, no ako v americkom filme:) Viem, ze na Slovensklu bolo v sobotu chladno, my sme mali svadbu v piatok a hrozne fucalo, typicke pocasie pre Chicago, ale bolo teplo. Vo stvrtok si ideme pozriet fotky k fotografovi, tak sa tesim. evitka, vychutnajte si to snazenie sa.
Odpovedať
Profilova fotka
lenni26 aj tebe prajem do zivota to naj, lebo som pozabudla, ze ty sa vydavas v piatok a nie v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
lenni26 ahoj, no tak to Ti nezávidím, posledné, po čom teraz túžim, je škola. :-) skôr by som prijala teplý čaj, citrón a zohriatu posteľ... :-D
Odpovedať
adupal dakujem ti velmi pekne. Hej, na mna ste baby jedne zabudli :-) Uzivas si manzelskeho zivota? natalv ty si v robote? Ani mne sa nejak nechce ucit sa (ved som sa cez vikend ani nie) a ja by som skor prijala dobre vinko. So zvyskom suhlasim :-D Tak ja uz idem. Predsa len sa do tych skript patri nahliadnut. Drzte sa vsetky.
Odpovedať
Profilova fotka
lenni26 áno, som. :-) ale za chvíľku už končím - o 16:00 nášho času. :-) ;-) tak sa maj a uč sa, aj keď Ti kopa tých vecí, čo Vám tam vtĺkajú, bude v živote úplne na nič, ale rob to ako ja - na skúšku naučená, po skúške vypúšťam z hlavy a nemám ani páru, o čo išlo.. ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
dadaga aj ja som na foteni zmrzla tak dufam ze tu husiu kozu na fotkach nebude vidiet :))) bolo to uzasne a videla som aj dalsie 2 nevesty, co sa fotili na bratislavskom hrade ale neviem vobec kto to bol :). Fucalo ale podstatne je ze neprsalo a dalo sa fotit. Obrad sme mali ten najkrajsi na svete. Spievali nam male deti, potom dospely zbor, mali sme 2 knazov a bolo tam nadherne. Vzdy ked si na to spomeniem prechadzaju po mne zimomriavky. Dufam ze ste to prezivali tiez takto intenzivne a verim ze ani jedna z nas na tento den v zivote nezabudne... :) prajem vam vsetkym co to uz mate za sebou pokoj a Bozie pozehnanie a tym co vas to caka klud a pohodu, lebo to vsetko bude este krajsie ako si predstavujete. Ja vam poviem len jedno bola som prekvapena - pozitivne zo vsetkych veci a nic take som necakala, tak nech vam to takto vyjde.
Odpovedať
folk_mony juj, to ste museli mat prekrasny obrad. Je to pravda pravduca, ze hoci o sobasi clovek cita v Steelovkach a pozera v telke, pokym to nezazijes ani netusis, ake to je. Aj pre mna to bolo velmi emocionalne a citila som, ze je to spravne. Neboj, zimomriavky by sa mali dat sikovne vyretusovat:) Ja by som vonku nebola vydrzala, to pocasie nebolo prijemne. Bolo uzasne sa citit ako princezna, som sa citila byt tak ukrutne krasna :-D A ked ma prvykrat uvidel...My sme uz oslavovali 24 hodinove vyrocie, haha. O 4 hodiny to budu tri dni. Tahame to, co? :-D natalv, ja studujem manazment a ucime sa to, co nas bude zivit a napodiv si to pamatam (na Slovensku som to robila ale ako ty, nic nestalo za zapamatanie si), je to tu uplne ine, ucitelia silne motivujuci.
Odpovedať
Profilova fotka
lenni tak to som rada ze aj vam to krasne dopadlo. A kde si? Kde ste mali svadbu? AJ tam bolo tak chladno?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky ja som si na lahsie zabudnutie toho co sa mi stalo zaobstarala psika, pre ktoreho si v sobotu idem. Je to 7 tyzdnove steniatko - sučka bígla. No akosi si neviem rady s menom. :-)
Odpovedať
Evitka tak to ti závidím, my strašne chceme psíka najlepšie dvoch :-D ale do bytu ich nechceme priniesť- bolo by to trápenie pre obidve strany, málo kedy sme doma. Ale u rodičov máme každý svojho. A čo sa týka mena tak chyť kalendár do ruky a niečo vymyslite. :-D ;-) jaaaaaaaj aj ja by som strašne rada... x-) :-( x-)
Odpovedať
folk_mony sme v Chicagu. Manzel tu (v USA) zije 14 rokov, ja 4. Vlastne sme sa sem prestahovali z New Yorku minuly jul. Vies co, tu posledne dni bolo okolo 25 stupnov, teraz sa ochladilo tak na 14. Na nas den nebola specialna kosa, ale priserne fucalo a obloha bola typicky jesenna zamracena. lenka3 ahoj presovcanka. Tam som chodila do skoly.
Odpovedať
Profilova fotka
evitka dobre si spravila aj ja by som brala psika , ale mame maly byt. lenni, ja som bola tiez v chicagu ale uz je to 7 rokov co som spet. Tak 14 nie je zle, tu bolo urcite chladnejsie, az budes mat fotky tak napis, tesim sa na americku svadbu a kde ste mali obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. svadbu mam v sobotu v BA a desim sa pocasia. tie ktore z vas mali zimsie, ako ste to prezili pri foteni? podarte! prosim ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?