Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
babule mne sa nechce verit ze dalsi den za nami :-N
Odpovedať
leti to riadne..kedy ides janka domov???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dakujem vam za pekne slova, velmi ste ma potesili. Budete mat na svadbe aj krajanie torty ? Ako tento zvyk prebieha?
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka ideme o tyzden v stredu x-) x-) x-)
Odpovedať
Klapinka moja torta nie je zložitejšia ako tvoja tak daj vedieť čo bude stáť tá vaša pre zaujímavosť. Adupal u nás nie je zvykom krájanie torty na svadbe ale možno ho zavedieme :-D uvidíme podľa situácie a chuti na ňu. :-p x-) Janka vy nejdete domov o týždeň v stredu ale túto stredu jasné??? Nezabudnite sa tam ok??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne leni vsak tak som to myslela ze tuto tredu co pride :-) to je ta moja prepracovanost leni neviem ci mam tvoje cislo tak mi ho hod na icq alebo do ip aby som sa ti mohla ozvat ;-)
Odpovedať
Ahojte jesenne nevesticky. Dufam, ze ma medzi vami privitate ;-) My sa berieme 19. oktobra a nevieme sa dockat. Jupiii. Je to taky prekrasny pocit, fakt to clovek pochopi az ked to zazije, darmo cita Steelovky:) Satocky si idem vyzdvihnut buduci piatok (zuzuju sa mi), dnes sme boli po marriage license a zajtra ideme kupit obrucky a mame stretnutie s fotografom a kadernikom. Jedna baba tu pisala, ze preto, ze ma dietatko ju odhovaraju od bielych siat a doplnkov...Moja, ty si na seba daj co len chces. Ja nebudem mat na sebe napriklad modry podvazok ani na fotke nechcem byt fotena so zdvihnutymi satami...
Odpovedať
P.S. Ako vidim, Leniek tu je viac :) Co sa tyka pocasia, dnes tu bolo 26 stupnov a v nedelu ma padnut teplotny rekord vyse 30 stupnov...A ja som sa taaak nechcela vydavat v lete, len aby sme sa neparili...Inak som zmrzlina, pri obrade urcite zamrznem, lebo tu vsade bezi klimatizacia.
Odpovedať
lenni 26 kde bude svadba? snad pocasie vyjde, mam aj tak objednany kabatik pre pripad. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky. Tak ja to mam dnes 15:30 tak drzte palce :-)
Odpovedať
Evitka čo ty tu ešte robíííííííš!!! :-D :-D :-D :-D Jasne že budeme Vám 6. tkám držať palce, nech sa Vám všetko vydarí na 1 000 000%. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaderničku mam až o 11tej, lebo by mi moje jemne vlásky nevydržali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jaj tak ja k mojej idem už o 7.00 hod. :-p A čo dovtedy? Nie si nervózna??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani veľmi nie. Dovtedy budeme skušať make up s kamoškami, kedže kozmetička sa na mňa na poslednu chvilu vykašľala
Odpovedať
Aj na nás sa vykašľal DJ ktorého sme mali rezervovaného od januára aj zálohu dostal a minulý ťýždeň nám zavolal že nepríde ale pošle nám nejakého iného ani neviem ako sa volá... ]-( takže bude prekvapko. Tak Evitka určite ten make up s kamoškami zvládnete, horšie by bolo keby vybuchla kaderníčka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, budem končiť prave mi dobniesli kyticu je krásna. Tak zatial pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja by som sa rada pridala :). My to mame 20.10 :) prvy datum v auguste nam nevysiel ale tejto nevyberany je este krajsi :). Zda sa mi ako by sme este nic nemali vybavene a vela veci este chyba. Vcera sme poslali postou posledne oznamenia. Ludi sme uz popozyvali. Drahy ma dva obleky, kosele, kravaty, vesty aj topanky... ja uz mam tiez saty aj svadobne aj popolnocne, ak chcete pozrite moj album z priprav :). Topanky budem mat sestrine :) mala ich len raz na svadbe v aprili a tak kedze ich aj tak nevidiet si nebudem kupovat nove. Cokoladky s menami by mali prist tento tyzden. Vyzdobu mame, stretnutie s kameramanom tento tyzden, ale az zajtra si idem vyberat svadobnu kyticu. Co ste si vybrali? Ake kvety? Ja uz mam strach aj depresie a neviem co skor tak pisem vam lebo asi viete co to je a mozno ma ukludnite ;)
Odpovedať
folk_mony nestresuj.. nieej dolezite ci bude vsetko na svojom mieste...ale to ze si beries lasku, a budes ju drzat v ruke, citit v srdiecku ;-) mna to caka o tyzden a ja sedim nad prezentaciuo do skoly, ani akoby sa nic nedialo. 8-) kvetinky budem mat ruze s kalami, popozeraj albumy vyber si aka sa ti paci a ukaz kvetinarke, urcite ti poradi. hlavne klidek tabacek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si zlata klapinka, hned mi je lepsie, ja tuzim po tulipanoch tak dufam ze to bude mozne :) aj frezie v tvojom albume su pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky... ani sa mi nechce verit ved len nedavno /asi v marci/ som sem pisala ze planujeme svadbu 13-teho.. a uz je to tu... strasne rychlo to ubehlo...
Odpovedať
Profilova fotka
to je presne o tyzden :), aj mne to rychlo ubehlo, sice my sme sa rozhodli len pred 4 mesiacmi, ale aj tak to bezi hrozne rychlo, dnes mi rano priatel povedal, "vies zlatko uz o dva tyzdne budes moja zena" no krasa....
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja to pocuvam uz niekolko tyzdnom... a naozaj je to krasne ked to povie drahy mne... :-)
Odpovedať
Kočky ja by som Vám rada opísla moju kytičku ale okrem ruží a frézií nič iné čo má obsahovať podľa mena nepoznám, ale bude bielo zelená. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka ruze a frezie su pekne, ja by som chcela nieco bez ruzi, tak vyberam tulipany, ale stale neviem ci ich budem mat
Odpovedať
Tak to treba ísť zavčasu do kvetinárstva aby ich objednali aj keď si nie som istá či tulipány budú.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.tak 6 tky to uz asi maju za sebou tak dufam ze obrad bol podla predstav a teraz sa uz acina zabava tak si to vychutnajte.baby mna sa niekto dnes opytal ze kolko mas este do svadby a ja ze 3 tyzdne :-N a tak sa ma pytaju ze a nevydavas sa 20 teho?zmenili ste to?a ja ze nie vsak 20 teho a oni ale to je za 2 tyzdne :-N :-D normalne som musela predychat.a dnes som dostala od zakaznikov co tu chodia pravidelne k nam 30 libier x-) bolo to take mile strasne zlaty par asi kolo 80 a som ani nechcela brat od nich vsak samy potrebuju a oni ze ne ze to mas od nas ako darcek :-)
Odpovedať
Tak to si pýtaj dvojité smeny lov :-D :-D :-D :-D Inač ty celkovo máš problém s počítaním týždňov- viď hore. :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lov a kde si kupila vankusik na prstienky, prave som si pozrela tvoj album, saty su prekrasne
Odpovedať
Profilova fotka
folk kupila som ho z ebay leni no ja som nejaka uz prepracovana a tom som bola z matiky najlepsia takmer v triede :-D :-D
Odpovedať
Aj ja som mala matiku rada, bola som jedna z dvoch v ročníku cca 60 ľudí kto si ju dal ako volitebný predmet. :-D :-D :-D Inač dnes sme boli nakúpiť alko, nealko na svadbu, taká som spokojná- máme Nicolaus vodku, kopaničiarskú slivovicu, 501 brandy, biele a červené suché, capa negru ešte dokúpime lebo nemali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?