Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj novomanzelka. Vsetko prebiehalo podla predstav? Dokedy ste sa zabavali? Vytancovana?Ake tradicie ste mali?
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko dopadlo nad očakávania, tancovalo sa do 4tej a mam totalnu svalovicu
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, mali ste aj vencekovy? lebo ze pri nom sa najviac unavi
Odpovedať
Evitka blahoželám, všetko naj.... prajem. :-) ako dopadol make up? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3 make up bol ok, citila som sa tak lepšie ked som si niečo na sebe vytvorila sama
Odpovedať
Tak daj rýchlo foto nech vidíme konečne októbrovku. :-D :-D :-D Máš pre nás nejaké rady??? :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak tu mame prvu oktobrovku.blahozelam a prajem vela ststia a lasky vo vasom spolocnom zivote x-)
Odpovedať
No čau lov , no o koľko týždňov sa to vydávaš??? :-D 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz za necele dva :-D :-D
Odpovedať
Ty kokso tak ty to máš za pár.... x-) x-) x-) ako sa cítiš?
Odpovedať
Profilova fotka
no rob si prcu radsej zapni skype :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ok idem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nemôžem mať zapnutý skype lebo je in jeden človek s kým si nemám čas teraz písať.
Odpovedať
Profilova fotka
tak a nemas icq?
Odpovedať
ach jaj a to zasa čo???!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni ved si daj ze si neviditelna a nebude ta vidiet ten clovek ;-)
Odpovedať
a to ako sa dá???!!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
leni daj si invisible a nebude vidiet ta osoba ze si online a icq je podobne ako skype :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tam kde si davas ze si online alebo offline alebo away tak mas aj invisible
Odpovedať
a aký má obrázok ten invisible? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ked si otvoris tvojeho skype tak mas tam fajku zelenu ze si online a ked na to kliknes tak mas tam invisible je to tiez fajka len je vo farbe offline
Odpovedať
už asi to mám- že vraj som neviditeľná :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evitka tak blahozelam a aj trosku zavidim ze to mas za sebou :). Tesim sa na fotky a prajem vam vsetko len to naj, naj a hlavne pokoj, lasku a pohodu.
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony , vitaj dalsia 20.10...xixi
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. Tak sa to nam uz krati, co? lovacka, my to mame den pred tebou:) Uz sa neviem dockat. Dufam, ze na svadbe nebudem vyzerat ako pred zrutenim. Mam toho vela - skola, domacnost, vybavovacky... A vazim len par kil, uz aj zasnubny prsten mi zacal lietat na prste...A budim sa uprostred noci a vsetko si predstavujem. Vy tiez?
Odpovedať
Profilova fotka
leni ked len o tie kila ide tak ti dam z mojich :-D :-D :-D kolko chces aj vsetky ti dam :-D :-D no neboj len nech nie je kosa a vsetko bude ok
Odpovedať
lovacka, zisli by sa mi, veru. Asi este nikomu tak nemuseli zuzovat saty ako mne:) U nas su posledny tyzden horucavy okolo 30 stupnov, ale samozrejme, ze sa ochladi, nechcem, aby bolo tak teplo, ale na druhej strane ani 16 stupnov nie je nic moc, zamrznem.
Odpovedať
P.S.1 Neviem, z coho mi chces tie kila dat, mrkla som sa ti do albumu totiz... P.S.2 Vidim, ze aj ty letis na dlhe vlecky ;-) P.S.3 Nie, nie, ten moj bude najkrajsi zenich na svete!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni ale ja to len na fotkach tak maskujem :-D :-D inac ake pocasicko je momentalne na sk?vydrazi nam to do toho nasho dna?
Odpovedať
To netusim, my zijeme v Amerike:) Ale je tam (v SR) chladnejsie ako tu u nas. Akurat som pozerala na predpoved pocasia, v nas den (v USA) ma prsat a byt 18 stupnov...No super. Bude mi kosa ze az, tak ziadne promenadovanie sa po meste (takze len z auta do auta a paperovka na sebe, haha) a moje "vleckate" saty k tomu...No uvidime, ved pocasie sa tri razy zmeni este dovtedy...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?