Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
hmm leni na nastrek bronzu myslis.tak to chcem aj ja tak sa objednaj odskusaj a potom pojdem aj ja :-D napis mi aj co to stoji a tie mihalnice zneju tiez fajne tak cakam na info ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj prave som docitala prispevok od hromik takze tie trsy asi nechcem :-D :-D :-D si radsej potrsam ja na svadbe ako byt bez mihalnic :-D inac uz mam aj mandle na darceky pre hosti tak sa vytesujem.nikdy som nevedela ze ake to je cakat na postara :-D :-D :-D ale teraz uz viem :-D :-D
Odpovedať
Tak čo sa týka tých trsov ja ich budem mať po celej dĺžke oka nie len na koniec, má ich odskúšané jedna kamarátka a vyzerá to krásne, sú úplne prirodzené v podstate zahustia a trošku predĺžia a určite neopadnú aj s mojimi mihalnicami :-p . Do jedného oka sa davajú cca 5 až 6 trsy podľa potreby. 1 trs stojí 50 Sk. Pýtala som sa aj v iných kozmetických salónoch a mali aj lacnejšie ale ich prácu nepoznám takže radšej priplatím. Janka čo sa týka nástreku tak na skúšku nepôjdem ale iba priamo deň pred svadbou a uvidím. Každý si to chváli, vyzerá to ako prirodzené opálenie. Ja si dávam farbiť iba hornú časť tela a stojí to 150 Sk. Vydrží to pár dní. Systém nástreku je ten že koľko pigmentu máš priblížne toľko ťa aj zafarbí to znamená že kažkého inač. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni dakujem za odborne vysvetlenie a pocuj neobjednala by si teda aj mna?tiez trebars na ten nastrek den pred a na tie trsy asi kolko dopredu?
Odpovedať
Nástrek je najlepšie si dať urobiť v piatok poobede, od neho je nutné sa o 6 hodín osprchovať a zmyť nadbytočnú fabu- dovtedy budeš fľakatá :-p :-D. Kľudne ťa objednám ak chceš. Trsy si idem dať po nástreku čiže tiež v piatok. Tak daj vedieť a ja ťa objednám na čo len chceš. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ma objednaj na oboje len dufam ze nebudeme nakoniec flakate.tiez ma objednaj na piatok len nezabudni ze ten po tebe nie ten isty :-D
Odpovedať
A o koľkej asi? Nemáš nič iné v piatok dohodnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial veru ze nemam :-D pocuvaj a nevies kde poziciavaju nejake auta?ale nie moc draho :-D
Odpovedať
My ideme na svojom aute ale v každom značkovom salóne autorizovaných predajcov by mali požičiavať autá tak si skús pozrieť stránky mali by tam mať aj cenníky. Aké si asi predstauješ? A na tie trsy a nástrek ťa objednám okolo 15.00 ešte uvidím ako sa s nimi dohodnem. To vychádza že od 15.00 do 16.00 nástrek a potom hodina trsy ok?
Odpovedať
Profilova fotka
no hej a potom okolo polnoci sprcha?nebolo by to lepsie niekedy doobeda?ci myslis ze budem busy rano? leni nejake bmw asi si predstavujeme
Odpovedať
Pokiaľ ťa nastrieka o 15.00 skončí o 15.30 tak sprcha vychádza o 21.30 myslíš že to je neskoro? Veď len napíš ako ti to vyhovuje mne je to jedno :-D . Premysli si to a daj vedieť. Idem skúsiť pozrieť na nee tie autá. ;-)
Odpovedať
Janka: čo sa týka BMW tak máš IP. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem leni a ak by si teda mohla zistit ze co stoji trebars v presove to pozicovne tak ti budem naozaj vdacna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo kde ste oktobrovky? ja asi zase stresujem :-N kokos mne sa nechce verit ze ten rok co sme mali pred nami je uz len mesiac :-p :-N
Odpovedať
Čaute októbrovky. :-) Janka na tie trsy ani na nástrek som ťa neobjednala lebo si mi nedala vedieť že o koľkej, tak si to premysli a napíš. A čo sa týka BMW- (autorizovaný predajca) ani v PO ani v KE autá nepožičiavajú. Ani v Mercedese autá nepožičiavajú. Tak som prevolala viac autopožičovní ale žiadna z nich nemá limuzíny. Ale našla som jednu požičovňu, ktorá má v ponuke Mercedes C200 strieborný r. 2001 a ten by stál so šoférom ktorý by prišiel z KE do Drienova po teba, späť do KE na fotenie, kostol a sála cca 5000 Sk bez výzdoby. Počítam že cena sa tak asi bude pohybovať aj v iných požičovniach. Ešte ti skúsim niečo pohľadať. 8-) :-D Inač s tým časom máš pravdu, ja som tu začala písať keď bolo 217 dní pred svadbou a teraz je 28. :-p. Mám z toho zmiešané pocity. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
leni ty si pokladik hmmm no kde zozenieme bmw.sranda ze nepoziciavaju co? ]-( leni nuz ostava mi uz len vasa motorka :-D este tu nebola nevesta na motorke co? :-D :-D :-D hmmm leni na tie trsy a striekanie ma asi objednaj doobeda.na nejaku 10-11 tu nejako po sebe aby som to mala za jednu cestu.a to striekanie robia aj tak ze trebars len ruky a tvar?rozmyslala som ci aj draheho by som nezobrala aby nebol, ako mlieko pri mne ked ja budem biela a ak sa da aj tak tak objednaj a draheho hned po mne(samozrejme ze nie na trsy) :-D :-D :-D dakujem ti si pokladik ;-)
Odpovedať
Tak som znovu niečo pozerala ale nič som nenašla, skús si popísať tu s dievčatami z KE. Dostala som jeden tip že niekde na Nerudovej v KE je nejaká požičovňa a že vraj má BMW tak skús si zistiť, na nete o nich nič nie je. Čo sa týka našej motorky tak to by bolo naj.... x-) x-) x-) V pondelok Vás objednám na tie skrášľovaky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dikes si pokladik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez obcas postresujem, ale je to skor koli veciam, ktore nemozem ovplyvnit, ako vyroba oznamiek, ktore uz konecne od piatku mame!!! huraaa!... ;o), rozvoz hosti a pod... budeme musiet vela veci delegovat a spolahnut sa na inych... este stale rozmyslam nad farbou tulipanov, ak vobec tie moje vybrane budu mat... a bola som na 2. skuske ucesu, stale sa neviem rozhodnut medzi prvym, vycesanym a druhym, takym volnejsim, ktory je mi asi blizsi, ale neviem, ci aj slavnostne vyzera... no budem rada, ked sa mrknete do pripravneho a napisete mi svoj nazor, kludne do ip. ale lovacka, nic si z toho nerob, asi je to normalne mat taketo motyliky v brusku. aj ked musim priznat, ze najmenej mam stresy ohladom nas dvoch, skor je to stale o tej organizacii a nemam cas riesit svoje vlastne pocity. ja som ten praktik, nerobim z toho velke halo, proste sa berieme, ako tisice ostatnych parov. no to som divna, co....? ;o)
Odpovedať
Ahojte slečny. :-) Bibi mne sa páči účes č. 1. Čo sa týka tulipánov tak nie som si istá či v októbri nejaké zoženieš. =-) alebo žeby áno???- daj vedieť. To Lov: už som vás obidvoch objednala na nástrek 19.10 o 10.00 hod ok? ;-) Na trsy ťa objednám poobede, idem do mesta tak tam zabehnem. Podrobnosti ti napíšem neskôr do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
lenik dikes posielam ti pusinku ;-)
Odpovedať
Jani tak aj na trsy už si objednaná o 11.45 hod. Ten nástrek má trvať aj s rezervou do 11.30. Podrobnosti napíšem do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Obnovujem nasu poloprispatu temu... :-D Su tu nejake oktobrovky, ktore maju svadbu v BA alebo okoli? Mohli by sme dat este pred velkym dnom spicha a "postresovat sa" navzajom :-D , ze ako pokracuju pripravy a aj inak pokecat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocice, rozmyslam, ci je potrebne mat podprsenku pod svadobne saty bez ramienok..ako ste na tom vy???
Odpovedať
maycuk ja mam silikon.. vcera som ho testovala cely den drzalo to.. trocha nezvyk ale pohoda dalo sa to vydrzat
Odpovedať
Aj ja mám nalepovaciu podprsenku, ale zatiaľ som ju neskúšala, ja ju musím mať hlavne kvôli popolnočným v ktorých mám holý chrbát tak nech tam nič nie je vidieť.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. chcem sa vas spytat co si davate pod satocky? ci tie samodrzky alebo silonky a akej farby? ci biele alebo telove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja este nemam podpiru ale chystam sa na nakup v pondelok resp utorok a draheho nechavam doma a sama si to odtocim musim nieco pekne romantikus aj na svadobnu noc kupit a pod svadobne mne ani asi netreba ale len pre istotu keby mi tie moje nestacili :-D ja mam aj samodrzky ale mam pre istotu aj silonky takze na sobas budem mat urcite samodrzky
Odpovedať
Ja mám tiež kúpené hnedé samodržky a do zálohy si so sebou zoberiem klasické hnedé silonky. :-) Biele sa mi nepáčia.
Odpovedať
ja som si kupila biele samodrzky..ale ktovie i si ich dam.. mozno bude zima... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?