Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky uz som myslela ze ste zrusili svadby :-D nas sprevadzaju samozrejme same problemy nemam popolnocne saty ani korunku do vlasov nemam popolnocne topanky a pre draheho koselu nemame menovky ani menu a neviem ani co sa v ten den bude diat.zacinam stresovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemam ani bizutku, ani samodrzky, este neviem, aky budem mat uces, neviem, ci mi urobia moju kyticu z tulipanov, drahy nema koselu a nevie, ake topanky si obuje..., este nemame potvrdeny presny pocet hosti, nemame este hotove oznamka, ani darceky pre hosti, nevieme, kto bude robit sofera na svadbe, kedze nerobime odobierku, neviem, kde sa zidu hostia, kedze vsetci pridu z mimoBA miest... je toho vela, ale vobec nestresujeme, dnes ideme pozriet krabice na vysluzky do Metra a zbytok sa nejako doladi casom... Ved do 12. je este nejakeho 5,5 tyzdna... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky poradte mi niekto kde v BA alebo okoli zozeniem dobru tortu, ale zase aby to nestalo viac ako saty . :-p dik
Odpovedať
Profilova fotka
ja som torty nechala na nasich dala som im foto a oni nejaku vyberu nech ,mam aspon o jednu starost menej.hostia sa budu stratavat pred svadbou v jednej miestosti co mame v dedine.
Odpovedať
Profilova fotka
Daniela 1983: tortu Ti upecu napr. v pekarni Macek za Sk 500 na kg, alebo cukraren Danela je tu vychvalena, tiez Ludvik vraj pecie fajn alebo nejake SOU v Petrzke tusim... a este podla mojho vkusu je cukraren IHRO fantasticka, velmi mile slecny, cerstve zakusky, len my sme mali prilis narocnu tortu s umeleckymi prvkami, tak Ihro sme museli vypustit z kontaktov, ale inak boli mojimi favoritmi.
Odpovedať
Profilova fotka
joj kocky, tak ma trapi to pocasie. nevyzera to neviem ako dobre. aj ked, viem, oktober je este kusok dalej, ale aj tak sa bojim pocasia.vas to netankuje? ja sa totiz tak strasne nechcem fotit niekde vo vnutri. ani neviem,kde by sa to dalo. lovacka, ty si z kosic, vy mate nieco zajednane na ninterierove fotenie? okrem budimira, ten sa mi nepacii
Odpovedať
Profilova fotka
maycuk.......ani mi nehovor o počasí :-S veru obávam sa aj ja toho, že čo potom, ak bude pršať a budeme sa musieť fotiť vnútri.......vonku sú najkrajšie fotečky......nech je akokoľvek, len nech neprší......môže byť už zima, nejako vydržíme, ale NECH NEPRŠÍIIIIIII, prosím :-(
Odpovedať
Pršať nebude jasné kočky???????!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak bude dobry fotograf, zvladneme to v najhorsom pripade aj v dazdi. Staci mat pekny dazdnik :-D . Mne vsetci hovorili, ze oktober je vyborny mesiac na svadbu, vsetci, co sa vtedy brali si iba pochvalovali, ze bolo nadherne pocasie. Napr. minuly rok vraj okolo polovice oktobra bolo krasne... lenze po tohtorocnom horucom lete sa da cakat vselico... Najma teraz, ked zrusili jar a jesen... a ja som taka zimomriava, ked si predstavim v tych satockach... teraz mi je do smiechu... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maycuk ja nemam zajdnane nic pretoze divadlo a ani budimir sa mi nepacia.takze nechavm to na nahodu a popripade bude fotenie v dazi.ze aka romantika :-D neriesim to plakat budem az v den sobasa ked bude prsat ale co tam dako bolo dako bude. ;-)
Odpovedať
ahojte baby, ako pokracujete s pripravami? ja zatial nemam nahlasene zakusky, ani nemam zatial rozratany pocet kolko ich budem potrebovat. v piatok mam stretko s DJ-om, aby sme sa dohodli na priebehu co a ako. este by som chcela zabehnut do restiky, aby som sa dohodla na vyzdobe. musim este pozhanat nejake pekne obrazky.
Odpovedať
Ahojte slečny októbrovky, my už tiež máme rezervované koláčiky a aj torty od obidvoch strán dávam urobiť ja- ,,že aby boli podľa nášho želania"povedali rodičia- tak som spokojná lebo tie napr. s modrými ružami veľmi nemusím :-p :-D Zajtra sa chystám ku krajčírovi zúžiť šatky. Ešte stále nemáme pozvaných všetkých hostí nejako sa nám nechce chodiť po návštevách a taktiež sa zajtra chystám rezervovať 2 izby v hotely keďže budeme mať hostí z iných miest. A počasím sa tiež netrápim keďže ho nijako neovplyvním len čo si ďalšie vrásky pridám. :-S :-N takže nám neostáva nič len čakať. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre robis, lenka3! pocasie nejake bude, ked bude prsat, aspon budeme bohati :-D . my este stale nemame hotove oznamka, este ani nie sme dohodnuti s panom, co nam ich ma tlacit... no co, ved vsetci to uz vedia, oznamko bude len taka formalita, aj ked par dni pred svadbou... ;-) . a este k tomu pocasiu po druhe: neviem, ci sa nemam zacat pozerat po nejakom kozusku alebo aspon pelerine... :-D
Odpovedať
Bibi no s tým kožúškom bodaj by si NEmala pravdu aj keď to tak momentálne vyzerá ]-( :-D . Inač s tými oznámeniami máš dobrú trpezlivosť my už máme naše hotové cca od júna. :-p :-D Dnes som bola rezervovať izby pre cezpoľných tak sa vytešujem že som našla penzion ktorý má krásne, veľké rustikálne izby, 10 minút chôdze od obradnej siene aj od reštaurácie- proste ideálne. x-) x-) x-) A čo vy kočky na čom pracujete?- možno prídem na to že som na niečo úplne zabudla. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No lenka to si ma "potesila"... myslim s tym oznamkom...robi nam ho kamoska, ale uz to trva asi mesiac, lebo vyse 2 tyzdnov bola na dovolenke, takze sa nam to trosku pretiahlo...ale ano, mas pravdu, mam riadnu trpezlivost, ale hovorim si, ze mesiac pred svadbou posielat oznamka je este stale dobry termin... ;-) a tiez mam trpezlivost s bizutkou, lebo si to nechavam az na skusku siat, co bude tusim 3.10. a tam si skusim nejake 2, 3 sady. doma mam toho dost a nechcem zbytocne hromadit dalsie veci len koli svadbe. ved treba mat aj nieco stare... ;-) ja som to tusim robila v opacnom slede, najprv som rezervovala vsetko pre ostatnych, izby mame uz od juna aj zaplatene. doplnky riesim az teraz. napr. buduci vikend sa stretavame s ludmi, co nam budu piect medovnicky - ako darcek pre hosti. a drahy este caka, kym do predajne dodaju koselu, aku sme si vybrali a nad topankami stale rozmysla... cely on, uz viem, ze to bude riesit tyzden pred svadbou, ale je to jeho starost... :-D jedina vec, co ma naozaj stve su tulipany, ktore som tu uz spominala, vraj uz nie je ich sezona a vsetci ma len stvu, ze nevydrzia, akoby som potrebovala kyticu na 3 dni, hadam par hodin preziju... ]-(
Odpovedať
Tak moja skúsenosť je tá, že nad čím si najmenej ,,lámem hlavu" s tým sú najväčšie starosti a problémy takže ja všetko za radom riešim čo najskôr nech mám na posledné dni alebo týždne čo najmenej práce. Môj budúci manžel tiež na sebe nemal ešte ani oblek!!!!!!- ,, on má čas" takže budem rada ak bude mať košeľu a kravatu podľa mojích predstáv pár dní pred svadbou takže sa s tým asi musíme zmieriť. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, niektore si na mna spominate, niektore nie ale ved to nevadi.. tak ako pokracujete v pripravach? u nas je to skor tak ze este stale mame cas, len najviac ma trapi to pocasie, ale 13-teho bude urcite pekne!!! ;-)
Odpovedať
Ahoj Katka, jasné že si pamätáme ;-) :-D . Kde sa flákaš? =-) My máme už skoro všetko, už aj vyššie spomínanú košeľu a kravatu sme v sobotu stihli kúpiť- pekne sme sa zhodli vtom,že milý si vybral košeľu podľa svojho želania a ja som vybrala francúzku kravatu o akej som stále snívala aby mal môj žench 8-) a nakoniec to spolu vyzerá úplne najsamkrajšie :-D :-D :-D - lepšie ani nemohlo byť- ak sa mi bude chcieť pohľadať kábel od fotaparátu a stiahnuť z neho foto tak aj ukážem. :-p :-N A vy ako Katka? Pokiaľ spomínaš ten čas ,,že ho máte ešte dosť" tak mám pocit že svadbu nemáme v ten istý deň... :-p :-D
Odpovedať
ahojte baby tak mame uz saty na prezlecenie.a aj boticky, som spokojna.. verim ze pocasie este bude dobre, nemusim byt uz 40 stupnov ale bez dazda bz potesilo aj 20 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule aj ja mam nieco nove.obiednala som si mandle na darceky pre hosti.mamina mi pride zajtra domov tak budu najblizsie volat hosti na svadbu v hoteli nam zabezpecili aj apartman tak hadam to uz len nejako zvladneme.popolnocne saty budem zhanat dom tyzden pred svadbou :-N hadam nieco najdem
Odpovedať
No vidíš lov a tak si stresovala kvôli ubytovaniu, ja som ti hovorila že všetko bude ok ;-) - pokiaľ nejde o život tak nejde o nič!!! :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj my mame skoro uz vsetko, vlastne ja uz skoro vsetko mam aj satky na prezlecenie aj topanky a dokonca 2x biele.. :-D len drahy este nema oblek.. uz aj pracujem na pierkach, uz mam urobenych nejakych 20ks ale este mi chyba 60ks :-( , ale to sa stihne...este mi akurat chyba bižu a korunka... nooo klapinka aj mne by uplne stacilo tych 20stupnov aby som si nemusela este zhanat kožúšok.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi pierka nebudeme mat len drahy a rodicia a krstny tusim a starejsi.nikto viac nebude mat ziadne pierko hej leni teraz cakam co nove sa udeje a co nove sa pokazi a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my dame vsetkym, rodicia, krstny budu mat vacsie a hostia mensie, je stym riadna babračka ale po takom 15ks to uz ide samo... :-D :-D
Odpovedať
ahoj baby. ja som za zase nejako dlhsie neozvala...no ale nove toho vela neni. teda aspon sa mi to nezda. oznamenia uz mame skoro rozdane a rozposlane. tento vikend sme boli vyberat svadobne vinko. bol drahy a este este dvaja znamy. nemusim vam hovorit ako to dopadlo :-N :-D ale vyzera to tak, ze sme vybrali. no a to je asi tak vsetko. sme s drahym pocitali co este vsetko mame urobit. musime kupit nealko, drahemu kupit oblek, topanky, kosele a kravaty, musime ist na matriku, no a este sa stretnut s fotografkou, starejsim, nachystat kameramanovi pesnicky a ako si predstavujeme video. no ale to hadam nejako zvladneme... :-N
Odpovedať
Čaute kočky, ja plánujem pierka iba preVIP hostí- t.j. ženích :-D, rodičia, súrodenci a svedkovia spolu 9 ks a dám ich urobiť zo živých kvetov spolu so svadobnou kyticou. Pierka pre ,,nežnejšie" pohlavie budú na ruku ako je teraz v móde. Ale to je pre nich prekvapenie... ;-) - ešte mi treba zistiť akej farby budú ma šaty aby som prispôsobila farbu kvetov.
Odpovedať
Profilova fotka
ciiii lenka3, to je supis napad s tymi na ruku pre dievcata. a mas aj nejaku fotecku, alebo nieco, podla coho to asi tak robis? alebo to mas iba v hlave? je to zaujimava myslienka, s ktorou si ma prinutila zahravat sa:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčata! chcem sa spytat tie ktore budete davat pierka aj pre hosti, ze s cim ich budete pripinat? ci so špendlíkom alebo s malou zicherkou?
Odpovedať
Ahojte, čo sa týka tých pierok na ruku tak obrázkov na tejto stránke je viac, aj v kvetinárstve som sa pýtala tak povedali že to nie je žiadny problem. A uchytenie nechám na profesionálky v kvetinárstve ale pre chlapov to asi bude špendlík alebo jemu podobný systém a pre ženy to asi bude stužka a priviaže na ruku. Presne to budem vedieť keď to pôjdem objednať cca o 2 týždne. Inač som už objednaná na nástrek a na aplikáciu trsov mihalníc. Dávate si ich aj vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no uz sa nam to kraaaaati...... Ja tiez uz zacinam pomaly stresovat. V sobotu sa dufam vyriesi 90% percent nasich povinnosti...Ideme do restauracie zajednat menu, za kvetinarom, ktory bude robit vyzdobu, mozno sa stretneme aj s muziakantmi. Okrem toho v sobotu mi ide kadernicka skusat svadobny uces a kamoska make-up a ideme zajednat svadobne kolace a torty (musime to takto narazovo, lebo sme z BA a svatba bude cca 500km dalej). Tak sa celkom tesim, dufam ze mi spadne kamen zo srdca..... Co sa tyka mihalnic, aj ja som nad nimi uvazovala, velmi su pekne ak ich kozmeticka pripevni k vonkajsiemu kutiku oka (nie viac), potom by to mohlo posobit prehnane. ale pozor, ak by nahodou vypadli, vraj pojdu aj tovje vlastne. tak opatrne :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?