Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, idem od vas radsej:) ved ja sa mam uciiit!!!!pekny vecer, ci uz dobru noc, ako chcete:)
Odpovedať
caute...juuj, veru je to super, ze sme s drahym spolu. dnes sme boli vybavit draheho krstny list. ste sa bavili o tych casoch...ja som to predbezne dala na 15, len este musim presvedcit draheho. on chcel o14, ale to sa mne zda velmi skoro a ze nic nebudem stihat. no a jemu sa zase zda o tretej neskoro, lebo budeme mat sobas s omsou...no a on si mysli, ze ked skonci omsa, tak uz uz sa bude stmievat...snad ho este ukecam :-D
Odpovedať
ahoj lenka ako nakoniec sadli saty? Moje su od vcera u krajcirky, bude mi ich zuzovat. Svadbu planujeme na 15.00, myslime, ze je to fajn cas.
Odpovedať
ahoj. saty sadli super. tiez ale asi budem potrebovat nejake upravy hlavne co sa tyka dlzky. ale zevraj to robia naschval trochu dlhsie. no a este ich treba aj upravit podla toho ako bude vypnuta vlecka. inak su velmi pekne. ked som si ich obliekla, tak som sama na seba povedala, ze ved ja vyzeram ako nevesta :-D
Odpovedať
tesim sa ze ti sadli.. dufam, ze tie moje po vsetkych pripravach budu ok.. dlzku som merala v drevakoch a este som bola na spickach..a aj tak mi niesu dost dlhe..ale aj to sme poriesili.
Odpovedať
prave dnes som dokoncila pierka, takze sme zasa o trosku postupili, Este vymysliet pre mamky a tatkov nieco originalne
Odpovedať
ja uz mam peirka tiez hotove, len este take trochu vecsie potrebujem. no ja som si saty objednavala podla dlzky v topankach, ale oni to zevraj stale spravia dlhsie. ze lahsie je odstrihnut ako nasit...ale bude to fain. dam si nejaku siroku spodnicku a tym sa to este trochu skrati.
Odpovedať
Profilova fotka
to vy mate uz aj pierka??????????teeeda vy steee!!!! ja taketo veci neriesim ani zdaleka:)leto to isti
Odpovedať
ja som ich robila cez velku noc, ked som bola doma. ako riesite oznanenia? my sme nejake videli ale zdali sa mi dost drahe
Odpovedať
pierka som dokoncila vcera..aj to som odkladala lebo mam skuskove..ale uz mi nedalo... Za take tri tyzdne idem za drahym do anglicka na cele prazdniny, pridem asi zaciatkom septembra..a to by boli stresy... robit este aj pierka. oznamka robime sami, vymysleli sme si ake budu. Kupili maslicku, papier (a je to) Papier nas stal 49sk zlaty, myslim ze 42sk biely, maslicka 9sk meter,zmestili sme sa cca500 sk...a este obalky..
Odpovedať
Ahojte babenky. My pre hostí pierka nebudeme mať, dám iba v kvetinárstve urobiť pierka pre rodičov, súrodencov a svedkov z toho ženy budú mať pierko na ruke- teraz sa také robia neviem či viete čo myslím, to aby si špendlíky nepichali do spoločenských šiat. 8-) :-) A čo sa týka oznámenia tak tie si dávame robiť v jednej grafickej firme a budú stáť 7,- za kus plus 3,- za pozvánku, sú pekné, jednouché a lacné. x-) To lenkasutkova: daj foto do albumu nech konečne vidíme šatky........ :-D :-D :-D
Odpovedať
caute...urcite sem dam fotky siat, ale teraz mam pristup na net len cez snubencov pocitac, tak musim to spravit tak, aby ich nahodou nenasiel. no a este potrebujem tu spodnicku a odfotim sa, aby to nejako vyzeralo, lebo teraz su mi este moc dlhe... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! je tu niekto? ;-)
Odpovedať
ano .. co mas nove?ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.. trosicku sme uz pokrocili, topanky su uz kupene, saty sa mi budu sit.. a pomalicky zacneme chodit aj na prednasky do kostola.. :-) inak sa mam fajn. a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
cauky, aj my mame na plane prednasky :-) ale svadbu mam v septembri, prisla som si len kecnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fifitko, ja sa len bojim aby sme stihli tie prednasky lebo priatel je v zahranici tak radsej takto pomalicky..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej a kde je? daleko?... vidis, my sme doma a nestihame... teda uz sa musime rozhybat, lebo nas knaz v lete neuraduje a v septembri je uz neskoro.... ;-)
Odpovedať
jaj, tie poucenia...uz som sa aj ja bola informovat. u nas v leviciach mame poucenia vzdy v piatok vecer o siedmej a to s drahym nemame ani najmensiu sancu stihnut. no ale sobasit nas bude kamarat, tak snad tie poucenia s nami spravi... :-D :-N
Odpovedať
ahojte my sme este nad pouceniami ani nerozmyslali lebo ked sme boli za nasim fararkom tak povedal ze to ma cas a sobasit nas bude draheho brat takze by nemal byt problem snad nam tie poucenia niekto spravi :-)
Odpovedať
to je pravda, ze este je cas. ale teraz to je v takom stadiu ze na vsetko je este cas a potom sa toho nakopi vela...ja som za to, ze vybavovat si priebezne, aj ked je este cas...
Odpovedať
my uz mame poucenie za sebou :-) farar ktory nas bude sobasit povedal, ze patrime do farnosti v BA, kedze sme(uz vlastne iba ja) tu uz dlhsi cas pre studenske povinnosti. V BA nam zasa povedali, nauky sa uz zacali a sa uz pripojit neda :-( este aj k tomu niesme spolu... Drahy vybavil nauky v UK.. boli sme 4 krat... farar bol velmi mily, nasiel si cas, dokonca si k nam prisposoboval svoje aktivity x-) . Jedna predmanzesku nauku nam da sobasiaci farar.. aby sme vedeli ze co budeme citat... boli to stresy, ale nakoniec sme ako tak pozeram vo velkom predstihu ;-)
Odpovedať
tak to je super, ze ste to tak vyriesili. ono sa to myslim vzdy da nejako dohodnut a najst si cloveka, ktory bude ochotny
Odpovedať
Ahojte slečny ;-) . Ako sa máte? Ja strašne uponáhľane ak to niekoho zaujíma |-| x-) . práve pracujem na svadobných oznámeniach, hlavne na ich farbe- grafik je už zo mňa chorý :-D už aj povedal že tieto skúšky budú s príplatkom :-S ale inač vyzerá to dobré a v pondelok ich idem objednať. Už musím utekať zatiaľ papa :-)
Odpovedať
ahojte vramci informacie, kolko ste si stanovili hranicu penazi, ktore chcete vrazit do svadby (viem, ze je aj na to forum, ale kolko vrazaju oktobrove by ma zaujimalo) nam sa nas rozpocet akosi kazdym tyzdnom zvysuje :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky nebola som tu ani nepamatam snazim sa udrzat kondicku tak codime cvicit a nemam cas na net tym padom :-N klapinka mi budeme asi radi ked vsetko spolu do poslednej kavy a kolaca bude do 200 tisic :-p
Odpovedať
lovacka, takto nas zanedbavas? :-N fuha... dobra plaka... mi sa blizime ku 100 a to budeme mat 40 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
no a mi budeme mat 80 lusi takze to asi nejako tak aj vychadza aj ked asi ani posvadbe nebude mozne povedat presne kolko sme do svadby vrazili
Odpovedať
No čaute kočky. My počitame asi 100000-120000 Sk a máme 80 hostí. Ušetríme za šaty keďže ja mám svoje a počitam s tým že ich predám a peniažky sa mi vrátia a tieť môj ženích má svoj oblek takže týmto máme cca 16000 ušetrených.
Odpovedať
Profilova fotka
no tebe je hej leni hmmm a ahoj :-D no co uz si schudla? ja ani gram a to cvicim skoro kazdy den ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?