Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
No čaf ;-) neschudla som nič a tiež makám, dokonca som si kúpila pernamentku ]-( :-p :-D . ale na druhej strane zmrzlinku si neodopriem... :-p x-) inač pohoda... a čo dovolenka kočky?
Odpovedať
Profilova fotka
no presne ako ja drvim sa vo fitku ale sladku odmenu si neodopriem :-| zo mna jednoducho vychrtlina nidy nebude.musim sa uspokojit ze aj slony su na svete :-p
Odpovedať
Ja ani tak nechcem schudnúť ale posilniť svalstvo :-) a tiež mi to pomáha na nervy, riadne sa tam vybijem a vyskáčem a po ceste domov myslím na to že čo ma bolí a nie aké mám problémy takže tak :-D
Odpovedať
ja ked vidim cokoladu, alebo nieco sladke, teraz v tomto teple zmrzku.... tak sa len pousmejem a poviem ..aj gula je tvar a aky pekny :-D ale cez prazdniny vyuzijem bicykel a mozno kocule, snad sa svalstvo pozbiera 8-)
Odpovedať
Tak tá teória s guľou sa mi veľmi páči klapinka :-D :-D :-D musím si ju zapísať, ja sa ukľudňujem tým, že necvičím zbytočne lebo aj keď nechudnem tak na druhej strane ani nepriberám! :-p :-)
Odpovedať
aj ja sa drzim uz dlho na jednej vahe.. obcas ked dojdem domov z intraku tak mam kilo na vyse neda sa odolat jedlu od mamky o ktorom snivam mesiac..
Odpovedať
A čo študuješ?
Odpovedať
chemiu v ba
Odpovedať
A budeš učiteľka alebo výskumníčka? :-)
Odpovedať
hm.. ktovie, snad vyskumnik ak nieco vyskumam..Fakulta chemickej a potravinarskej technologie.. tak mame napisane nad vstupom do skoly 8-)
Odpovedať
Ahojte októbrovky, hlásim že dnes sme si objednali oznámenia, pozvánky a etikety na výslužky. x-) x-) x-) koncom týždňa ich budem mať hotové tak skúsim nafotiť a dať do albumu. :-D .....jaj tak sa tešííííím x-) x-) sú krásne!!!- som spokojná 8-)
Odpovedať
ahoj lenka, tak to ste sikovni. my este stale vyberame, pre ktore sa rozhodneme. etikety na vysluzky? to budete davat na krabice nejaku nalepku? uz som zvedava ked budes mat v albume :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, ja sa hram s oznameniami sama a tiez este nemam konecnu verziu :-S leni uz sa tesim na tie tvoje :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte kočky, už mi aj dnes volali z tlačiarne že už aj máme oznámenia hotové ale nemala som čas po nich ísť, zajtra pôjdem, skúsim dať do albumu a čo sa týka tých etikiet tak tie som dala robiť na svadobné vínko, ktoré budeme rozdávať po svadbe hosťom aj s koláčikami. Budeme prelepovať etikety ktoré budú na víne, máme na nich motív ako na oznámeniach, naše mená aj s novým priezviskom :-) a dátumom svadby. Je to oveľa krajšie ako dávať nejaký lacný alkohol ako je zvykom :-| . Veď uvidíte x-) x-) x-)
Odpovedať
To murko: ja som tiež pôvodne plánovala robiť si oznámenia sama keďže som videla tie ceny :-(za oznamka vo firmách napr. z tejto stránky- no hrúúúúúúúúúza, ale potom som našla túto firmu a výjde to dosť lacno a sama by som si také pekné určite neurobila. |-| :-N
Odpovedať
Ahojte októbrovky, už som pridala foto do albumu, lepšie sa mi nepodarilo skúste nakuknúť. x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf leni
Odpovedať
Ahoj no čo nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no v sobotu mam narodky a uz viem co dostanem x-) x-) x-)
Odpovedať
A čo dostaneš?
Odpovedať
Profilova fotka
dostanem naramok od swarovskeho k tej sade co mam na svadbu x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som si kupila aj tyl na balicky a kupila som si plafky na dovcu a este dostanem radijko od kolegofcov x-) x-) x-)
Odpovedať
No tak to je super, aspoň máš pokoj. Pre mňa je svadobná bižu jeden veľký problem. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rada ze ju uz mam z krku a korunku si dokupim to uz je najmensi poblem ;-) pre mna bude asi najvacsi problem zohnat popolnocne saty |-|
Odpovedať
A ideš si ich požičiavať alebo kúpiť?- inač tiež ešte nemám popolnočné... :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este si chcem objednat tu cokoladu do fontany a neviem ci objednat mandle v cukri alebo cokoladove srdiecka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no planovala som si kupit tu v uk ale som nic nenasla a co som nasla pekne na mne nesedelo alebo nemali cislo a tak a aj drahy ma problem s topankami ;-( ]-(
Odpovedať
Naša fotografka :-) bola kúpiť čokoládu do fontany v Metre ale neviem či ju kúpila. A mandle na čo? ako darčeky pre hostí na stôl alebo čo?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ako darceky na stol do toho tylu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?