Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
My čo máme vybraté oznámenia tak ich budeme mať hotové za 3 dni takže to má čas a my ich budeme posielať pozvaným hosťom 2 mesiace pred svadbou a ostatným cca 2-3 týždne pred. :-) Utekáme do mesta pozrieť obrúčky. papa kočky x-)
Odpovedať
caute. ja idem o tyzden domov, takze uz sa to potom trochu rozbehne. drahy vcera povedal, ze si musime cim skor kupit velku postel, lebo sa tlacime na jeho malej :-N no a ze to bude hned druha vec, ktoru spravime x-) x-) ja ho este musim trochu ponahanat aby sme si na faru a este tie oznamka. myslim, ze rodine ich budeme roznasat asi tak dva mesiace pred svadbou a ostatnym nepozvanym asi tak mesiac pred. to hadam tolko staci...
Odpovedať
leni 3 pozeram ze uz mate obrucky...pekne, tesim sa, ze si ich hned ukazala ;-) ...
Odpovedať
Ahoj klapinka, ďakujem pekne, neviem sa s mojou obrúčkou zmieriť, chcela som so žltého zlata, širokú, matnú so zirkonami a mám kombináciu žltého s bielym, tenkú lesklú a bez zirkonov. :-D :-D :-D presne tento výber ma vystihuje- čistý poplach. Tá moja je vážne krásne lesklá, vyzerá že má v sebe po celom obvode zirkóny ale to je biele zlato v tvare kvietočkov, nádherne sa leskne a hlavne že takto bude vyzerať roky, lebo tie čo sú matné že vraj po pár mesiacoch zmenia farbu a budú lesklé. A hlavne mi pristane k zásnubnému. Takže sa strašne vytešujem. x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
pekna je, originalna ;-) len ja zastavam nazor ze obrucky maju byt rovnake... =-) inak ziadne vyhrady :-)
Odpovedať
Ja viem, aj by som chela aby boli rovnaké ale môjmu vôbec takáto vyzdobená nepristala, pôsobila hrozne dievčensky takže sa to ani jednému z nás nepáčilo a ja som zase úplne hladkú nechcela takže toto je pre nás kompromis, veď rozdiel je iba v tom že ja mám v strede pásik bieleho zlata. Inač on ju často nosiť nebude takže pohodička. :-) nám to nevadí. ;-) a vy už máte?
Odpovedať
hej my uz mame...
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste babule?
Odpovedať
tu sme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ;-)
Odpovedať
ide nam... :-D odpisujeme po hodine... ucim sa v posteli.. ty mas co nove?
Odpovedať
ahojte...ste tu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
anoo
Odpovedať
a teraz? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sme
Odpovedať
ahoj. my sme si este asi nepisali...takze dalsia oktobrovka?
Odpovedať
Profilova fotka
ano dalsia oktobrovka. Ja som tu uz pisala, ale s tebou este nie. Tak ako pokracuju pripravy na den D?
Odpovedať
teraz velmi nijako. mam pred sebou este posledny tyzden v anglicku, ale potom sa to snad trochu rozbehne...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
takze ty si v zahranici? No my uz mame salu, svadobne saty, urad, kolaciky vybavene, ale este treba par veci, resp. dost veci, ale to hlavne uz mame.
Odpovedať
evitka kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka: v Spisskej Novej Vsi v hoteli Cingov v Slovenskom Raji
Odpovedať
no, este som. ale takto o tyzden uz odchadzam nastalo domov. ja som si vela vybavila, kedsom boladoma cez velku noc no a nieco povybavoval drahy. teraz mame este take veci, co chceme spolu. nastastie kolaciky medzi to nepatria :-D pockaj...nepisala som ti nahodou, ze kamarat ma zo spiskej zenu? no len uz neviem, ci si na to odpisala... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova: nie nepisala. Ja mam buduceho manzela zo Sale a tu aj budeme zit a uz aj zijeme
Odpovedať
aha, no nevadi. neviem ci ju poznas, tak neviem, ci mam pisat jej meno... :-N ja sa zase budem stahovat do trnavy...mam celkom rada to mesto, tak uvidime. len este zatial neviem, kde co je.
Odpovedať
Profilova fotka
no skus napisat
Odpovedať
volala sa Antonia Oleksakova...
Odpovedať
Profilova fotka
to meno mi nieco hovori
Odpovedať
ano? ona sa tiez vydala do trnavy...tusim ma aj nejakych surodencov. ju nepoznam, ale poznala som jej muza...
Odpovedať
Profilova fotka
mne je povedome len to meno
Odpovedať
aaa, no tak neva...neviem, aky si ty rocnik, ale tak sa mi zda, ze ona ma uz aj cez 30..ale ved to je jedno...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?