Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, dojdi budeme ta cakat! :-D :-D :-D
Odpovedať
OK ráno o 5.00 vyrazím. :-p :-D
Odpovedať
kaatkaa: ja by som radsej byvala v Sali niekde v centre, ale tam su byty dost drahe a tento kupujeme od kamaratky. A kde konkretne na Vecu chodis? Teraz sme v prenajme na Nivach, ale nas bytik bude na Holeho
Odpovedať
jeej, z presova? no mozno by som dobehla aj ja z levic... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, :-D ok berem ta za slovo... :-D nechtuska, ja tam pracujem...
Odpovedať
nechtuska, si priamo zo spiskej? "kamarat" ma odtial zenu
Odpovedať
kaatka , a kde tam pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem to tu rozoberat ze kde... sorry...
Odpovedať
kaatkaa: oki v pohode,
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova, aspon nebudete mat taku tremu ked vas bude sobasit kamarat... nechtuska a uz mas tu aj nejaku pracu?
Odpovedať
kaatkaa, v Sali nie. Robila som v Blave, ale momentalne som cca mesiac nezamestnana, ale robim fušky tak to nie je az take hrozne, nemusim odvadzat dane, mam cisty zisk a nikto ma neokrada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska, tak to mas v pohode... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaatkaa: ja sa nestratim, nejako bolo nejako bude. Samozrejme ze si pracu zhanam, ale zas v BA, lebo tu v Sali je toho hrozne malo a predavacku robit by ma nebavilo
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska, ved to nic poriadne sa tu najst neda a vela ludi za pracou dochadza...
Odpovedať
kaatkaa: v tej Sali fakt nic nie je co sa roboty tyka, i ked by som tu rada robila aspon by som nemusela dochadzat i ked za menej penazi, ale drahy dobre zarobi. Takto miniem do BA mailant na cestovanie a zaberie to aj kopec casu navyse
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska, ja to poznam velmi dobre... ok kocky ja idem hajat, tak nabuduce, papa a dobru... :-)
Odpovedať
aj ja vas opustam, rano skoro vstavam a mam o celodennu zabavu postarane, tak tu budem najskor okolo 21:00. Bru nocku a sladke snicky
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja nie som Salanka, moj drahy je odtialto, byvame tak na striedacku v Sali a v Bratislave u nasich, lebo s tym cestovanim do prace - robime v BA - je to komplikovane. Co sa toho papierovania tyka, drahy si musi vybavit este licenciu u farara na Veci, lebo ma uz trvale bydlisko na Veci, aj ked tu nikdy v kostole nebol... nuz, byrokracia funguje aj v tejto oblasti. Ja nemam ziadne papiere, lebo nie som pokrstena, tak 3 mesiace pred svadbou mame prist poziadat o dispenz. Tak dobru nocku.
Odpovedať
fu, ja sice chodim do kostola od malicka, ale take co pises mi nic nehovori. no ale snad to vsetko v pohode zvladnete.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nemali problem z nejakymi papierovackami a k.list sme odovzdali v aprili.zevraj nemoze byt starsi ako 6 mesiacov...nie tri.no ale mozno to je rozdielne..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cafte oktobrovky prave som sa vratila z plavarne a som unavena ako kon :-N :-p
Odpovedať
Caf ja o chvíľu idem tiež cvičiť a mimochodom všetky sme v inej téme :-p :-D :-D :-D ale kľudne dojdi týždeň hore dole. ;-) :-D
Odpovedať
cau lovacka...zase si sa bola nicit? :-D no ved ja to s tym krstnym listom spravim asi tak, ze teraz ked pridem, tak ho pojdem drahemu vypytat a ked pojdeme v leviciach na faru, tak ho hned odovzdam, nech to nemusim drzat v hlave...
Odpovedať
Profilova fotka
leni caf hej bola sim si zaplavat a trosku v saune a tak a zajtra idem so posilky :-N tak dufam ze sa to aj odrazi na vahe :-p
Odpovedať
jaj, ja keby som cvicila tolko, co ty, tak som len kost a koza :-N no ale musim uznat, ze kondicka mi chyba. ja idem za chvilu na babysitting. je to uz asi predposledny co budem mat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam ani ja dobru kondicku ale hadam do oktobra nejaku ziskam :-)
Odpovedať
ja sa bojim najviac toho tancovania, ci budem vobec vladat. no ale teraz budu hodove obdobia, tak budeme chodit s drahym na nejake zabavy, tak snad si trochu zvyknem.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute októbrovky, som tu prvýkrát. Stále som si myslela že máme dosť času na vybavovanie, ale opak je pravdou. Chceli sme svadbu 1.9.2007 ale čuduj sa svete niekto nás predbehol :-( a to vo veľkom predstihu. Tak to vyzerá že náš deň bude 27.10.2007. Mám strach aké bude počasie. Je niekto kto má termín práve v tento deň? Máte už asi dosť povybavované že? My sme asi troška zaspali a prebrali sa do reality. Simson
Odpovedať
Ahoj Simonka tak aj teba vítame doma ;-) :-D , vybrali ste si dobrý dátum október zvykne byť krásny a neboj sa že bude zima- :-N píšem akoby som bola rosnička :-N ja len proste tomu verím. 8-) Inač už sa to tu viac krát spomínalo že čo je nutné objenať už teraz- foto, kamera, DJ, kostol, sála, svadobné šaty, popolnočné a kroj pokiaľ máte redový- radšej si vyber šaty už teraz ako by už mali byť neskôr rezervované tie ktoré si vyberieš. x-) x-) x-) Ak som na niečo zabudla tak ma učite kočky doplnia. ;-) :-) :-D
Odpovedať
napisala si myslim vsetko podstatne.... ;-) este mozno oznamka....ale na tie je st cas.. inak v akom predstihu sa maju posielat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?