Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné ďakujem :-)
Odpovedať
Dievčatá, prečo ste sa stratili? máte veľa práce s diplomovkami? MY sme sa mali ist dnes fotit na oznamenie, ale nakoniec to bude inokedy :(
Odpovedať
@lopieta myslim, ze nie vsetky tu studuju. :-D :-D a coze sa stalo? moje su uz vo vyrobe, coskoro budu. :-D
Odpovedať
@panaacik ani ja uz nestudujem :) z coho som neskutocne stastna :) moj snubenec zmenil plany, nechce sa mu... je na to velmi lenivy :) ale mne to nevadi, lebo ja chcem len nieco take jednoduche a pekne, ak by sme to fotenie nestihli, tak nebudem nestastna... :)
Odpovedať
@lopieta no ja to zas beriem - v zivote je kopec starosti a skola je len 1 z nich, cize vzdyy daco tazke pride po "hotovej praci". :-) :-) "odlenivej ho"... :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievčatá, čítam iba posledné odkazy :) vy už máte oznámenia? a aký štýl ste si vybrali? niečo jednoduché alebo zložitejšie? Aj s vašou fotkou? My stojíme teraz pred dilemou...aké chceme, ale chceme si ho navrhnúť sami. Alebo viete poradiť, kde robia pekné a lacné oznámenia?
Odpovedať
Profilova fotka
@kathia aj my sme si robili sami a dopadlo to fantasticky=) ak si trúfas daj sa na to určite je to originálne a budes mat z toho velku radost=)
Odpovedať
@kathia my sme si tiez robili sami, dokonca si ich sami aj tlacime a vyrabame maslicky. Zachvilu uz budu cele oznamka hotove :-)
Odpovedať
@kathia nám ich robila kamoška vo photoshope a máme ich s našimi fotkami, tiež sme si ich dali sami vytlačiť budú v podobe fotky a zajtra už budú hotové a hor sa do písania adries :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kathia nám tiež robí kamarátka, ale dali sme sa presvedčiť, aby boli bez fotky. Zatiaľ nám poslala jeden návrh, ale ešte to treba "dotiahnuť", aby sa nám to páčilo. Tlačiť si ich asi budeme sami
Odpovedať
@kathia my mame s fotkou...a bolo to bez starosti, pretoze ich urobila sestra, takze vyhoda :D
Odpovedať
Dnes som si kúpila svadobnú podprsenku! Je geniálna, drží sa aj bez ramienok ako kliešť :-D :-D :-D :-D !
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mezike ahoj. to je super :) ja som neplanovala mat v satach podprsenku, ale za 2 mesiace som schudla z obvodu prs asi take 3 cm, tak uz budem mat podprsenku, takze nakup ma iba caka :D ani neviem aku by som mala kupovat :) rozmyslam nad tymi silikonovymi. mate s nimi skusenosti?
Odpovedať
@lopieta joj a coze si schudla z prs???
Odpovedať
@lopieta niekto mudry tu písal, že silikonove nie su v lete najvhodnejšie, lebo že vraj sa spotíš a podprsenka sa môže rozhodnúť, že povolí. Ale odskúšané to nemám, a asi by som sa to bála skúšať práve na svadbe ;-) ;-) !
Odpovedať
a myslite ze saty udrzia prsia pekne stat?? ja tusim nebudem riskovat ist bez podprdyy :-D :-D
Odpovedať
@panaacik schudla, lebo cvicim a dost poctivo a prsia mi idu najrychlejsie dole :( z coho vobec nie som nadsena, ale ked sa chcem zbavit niekolkych kilogramov, tak to asi musim aj obetovat :) @mezike myslim, ze mas pravdu, kupim si nieco vhodne pod saty, ale nie silikonove... teda, ale to musim chodit po obchodoch :( co sa mi vobec nechce :)
Odpovedať
@lopieta nepripadas mi na fotkach ze byy bolo treba :-) :-) ..a inak mne vzdy slo najskor z bruska, nikdy nie hrudnik.
Odpovedať
@panaacik dakujem :) snazim sa zbavit, len niektorych nedostatkov :) mne pri kazdom chudnuti, ubuda najskor hrudnik a potom vsetko ostatne :) ale vravim, musim to obetovat, ak chcem byt stihla :)
Odpovedať
@lopieta ja som na nu nahodou natrafila v obchode kde nikdy nechodím v C&A za neuveriteľnú cenu :-D :-D ! Nie je až tak ľahké zohnať BIELU korzetovú podprsenku bez ramienok. V Intimissimi majú buď s ramienkami alebo bez ramienok len škaredé bez čipky! Bola som z nich sklamaná :-( :-( ! Este ze ma náhoda zaviedla do C&A :-) :-) :-)!
Odpovedať
@lopieta no ja nie som chuda a nikdy nebudem. :-) nemam na to postavu...a nicit sa pravidelnym cvicenim mi tiez nie vzdyy ide :-D :-D ..no bodaj by sme si to vymenili, co povies? ;-) :-D :-D @mezike moje saty maju aj ramienkyy, cize ja to tam snad skryjem pod ne :-)
Odpovedať
@lopieta no ja si myslim, ze ak ti saty predtym sedeli bez podprsenky, tak ked ti ich budu upravovat tesne pred svadbou, urcite ten rozdiel poriesia a zuzia ti ich ;-) Ja som tiez rozmyslala, ze pojdem bez podprsenky...ak budem nejaku mat, urcite musi byt cisto bavlnena, s ostatnymi mam velmi zle skusenosti a nechcem na obrade kvoli tomu trpiet ;-)
Odpovedať
@lindux dakujem :) myslim si stale, ze to bez podprsenky bude lepsie, ale uvidim na skuske siat :) mozno ked najdem nejaku peknu, tak si kupim, ale inak asi nebudem hladat...
Odpovedať
Profilova fotka
mne v salóne tiež hovorili, aby som možno podprsenku pod šatami nemala, ale budem musieť vyskúšať, ako to bude vyzerať
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike Ja som ju takisto kupiala v C&A a je super :-) dnes som kupila zlozku krasnych lesklych papierov-gravirovanych, gelove pera, krabicku + papier a ozdobky...tak a idem spravit malu pokladnicku a nejake oznamka skusit... ale asi ich budem pisat v minulom case a davat pri vysluzkach a ostatnej vzdialenej rodine poslem...
Odpovedať
@nimika @lopieta ja si nemozem dovolit ist bez podprdy :-D :-D :-D nemam na to "vhodne vybavenie" :-D :-D :-D @mirka_martin vidis gelove musim aj ja..na tie pozvanky zrejme..ale necham to az na jun..casu je...pokladnicku akoze na penazne dary?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik hej na penazny dar.. ;-)... ja sa nudim tak vymyslam :-)
Odpovedať
@mirka_martin mozno budeme mat rovnaku, az tak vela druhov bielych korzetovych tam nemali :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike hehe :-) mozno hej.. tu mali v mojej filialke len jednu s odopínatelnymi ramienkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky chcem sa opytat, budete riesit nejake vejare alebo dazdnik na julove brutalne teplo? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?