Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@machula ake cokoladky? :-D :-D :-D @lindux vlasyyyyyyyyyyyyy :-)
Odpovedať
ahojte kolko moze brat DJ a kameraman zalohu?obec netusim na aku sumu sa mam pripravit
Odpovedať
@panaacik @machula dakujem kocky, tak uvidime...stale rozmyslm, ze by som sa skusila namalovat sama, ale neviem...asi by bolo rozumnejsie nechat to na profesionalku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aluska3 tak to sme na tom skoro rovnako z vybavovanim ... aj ked mi uz od vcera mame aspon salu.. a to sme zo slovenska obaja.. a ja mam polku rodiny 80km za prahov na zapad a zatial nestresujem velmi :D.. pripravi sme zacali v utorok :)podla mna v pohode ak budete mat malo ludi tak prietosi najdete horsie fotograv DJ ak by ste chcely.. ale inak no problem podla mna :D
Odpovedať
Profilova fotka
@silvis ahoj, my sme davali kapele zálohu 50 €, kameramanovi 80 €
Odpovedať
Profilova fotka
Oznámenia sa výrabajú, a snáď by bolo aj na čase prstene pozrieť :-D :-D
Odpovedať
my už sme tiež pokročili :) Môj drahý už má aspoň svadobné topánky, keď už nič iné :D @silvis aj my sme kapele davali 50€
Odpovedať
Aby som nieco neprepasla, prosim vas ako dlho trva vyroba oznameni? Ak by som ich chcela co ja viem 100ks, nieco klasicke, v standardnej firme, nech mam predstavu. Dakujem!
Odpovedať
@oskvarka Cau, hej, urcite to bude nieco malicke, tak preto si nerobim stres s miestnostou, DJ mat nebudeme, klasicke svadobne saty tiez nie. Vsatci sa ma pytaju, ci mi nebude luto, ze predsa len "odbavim" svadbu len tak, no ale co mam robit? Nezmenim to ako to je, ze byvame uplne inde ako mame kamaratov a rodinu mame zas na uplne inom mieste....tak sa snazim v ramci svojich moznosti urobit si to tak prijemnym, ako sa len da.
Odpovedať
@aluska3 ahoj! my mame standardne tiez, 40 centov za kus, 23 centov pozvánka a nejakých 15 eur výroba, poštovné, balné. Do týždňa od objednávky prišiel mailom návrh,. slubovali do 14 dní, ale došli nám do týždňa. Ak chceš pošlem kontakt do IP :-)!
Odpovedať
@mezike si zlata, dakujem, posli mi prosim. dakujem :)
Odpovedať
@nikuskaa22 ahoj aj my mame svatbu 4.6.2011 a uz mame vsetko,uz len nejake malickosti potrebujeme dotiahnut ,takze su sup do vybavovania :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@aluska3 sestra to mala tak isto 20 ludi ziadna tancovacka len posedenie.. ale bola sa fotit na hrade a saty si pre tu srandu pozicala take jednoduche ale princeznovske normalne z tym kruhom pod suknov :D
Odpovedať
Profilova fotka
opäť sme sa trošku rozhýbali - obrúčky objednané :-)
Odpovedať
@aluska3 netrap sa tym...nas bude dokopy asi len 16 :-)
Odpovedať
@mezike mna stal navrh 0 eur, tlac za 1 kus 6 centov. :-)
Odpovedať
my tiež obrúčky už máme vybraté, na ďalší týždeň objednávame a ide sa robiť na oznamkách ale musím prv urobiť moju poslednú skúšku v semestri a celkovo vôbec:-|
Odpovedať
@lindux ja tiež mám túto dilemu, či sama alebo sa dám zveriť kamoškinej sestre - vizážistke, dokoca budúca švagrinká má tiež kamošku vizážistku,...no uvidím že čo :-)
Odpovedať
@mezike aj v Takku majú bielu korzetovú bez ramienok za dobrú cenu
Odpovedať
@panaacik cokoladky, ktore sme dali vyrobit ako darcek pre hosti...mam ich v albume, akurat, ze je na nich napisane- nasa svadba, nase mena a datum :-D
Odpovedať
@machula aj ja xcem :-D
Odpovedať
@panaacik Ano panaacik, ak si si ich robila sama. Ja nemam ani doma ani v praci tlaciaren, takze, ak by som si ich chcela vyrobit, tak by som si najprv musela kupit tlaciaren :-)! Takže asi nás takto vyšli lacnejšie :-D :-D ! @alohim dakujem, si zlatá, ale už mám kúpenú, a asi mi jedna bude stačiť :-) :-) ! Jaaj a ináč už máme oblek, vestu, kravatu, koselu, topánky pre ženícha za super cenu :-) !!!!
Odpovedať
@mezike nerobila sama
Odpovedať
@alohim ake obrucky? :-)
Odpovedať
takéto - kuk do albumu: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/alo...
Odpovedať
@alohim su kraaasne! Nam by mali dorazit dnes alebo zajtra, uz sa nemozeme dockat!!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte spolubojovnicky :-D ja mam tiez 23.7.a mam na pripravu cca 3 mesiace na co by som sa mala zamerat ako prve ?miestnost uz mame aj na matrike sme uz boli.
Odpovedať
@miskaon takze obrucky, saty,kvety, zakusky,dj, kameraman......................ved si len na zaciatku.....a vsetko si musis nasjt ludi na ten tvoj datum.........hlavne si nenechavaj nic na poslednu chvilu.vsetko co si vybavis uz , potom mas vzdy o starost menej
Odpovedať
@miskaon ahoj! máme rovnaky termin :-) :-) !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?