Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@firstbaby vejarik je fajn vec, ale potom pri foteni by bol na kazdej fotke a to nexcem...cize ja nebudem mat asi nic
Odpovedať
Profilova fotka
@firstbaby uvidim... zatial nemam nic.. mozno zo salonu nieco poziciam... alebo kupim dakde vejarik... :-) aspon na par fotiek..
Odpovedať
@lopieta ja som si kupila teraz korzetovu podprsenku,ktora ma trochu silikonu zvnutra,mne bolo praveze povedane,ze v lete mi to bude este lepsie drzat,tak neviem,kde je pravda:D ale podla mna by ta moja drzala aj bez silikonu zvnutra,kupila som si wonderbu perfect strapeless,odskusala som ju minuly tyzden na jednej akcii a drzala super,ani sa nepohla a prsia tvaruje,nesplasne ich :D
Odpovedať
@firstbaby vejarik urcite,nejaky biely cipkovany bude krasne vyzerat a uz som bola na svadbe v lete,kde kazdy tuzil po vejari....
Odpovedať
@aninocka4 dakujem za radu :) myslim, ze este pockam taky mesiac, uvidim ci este mi ubudne z prs a podla toho sa nakoniec aj rozhodnem :) ale pilne pracujem na tom, aby som este trocha schudla :D
Odpovedať
@lopieta fu,tak to obdivujem...veru aj mne by sa zislo,ale co sa toho tyka,som strasne leniva...a co cvicis? a co nepapas? mozno sa inspirujem:)aspon na dva dni :-p
Odpovedať
@aninocka4 cvicim zumbu doma, na dvd kedy sa mi chce, co je vlastne tak 3-4x do tyzdna :) mne sa aj chce, lebo vidim na sebe vysledky, tak to ma este stale zenie dopredu :) a nejem sladkosti, ale to nie je novinky, tie nejem uz 11 rokov, teda okrem zmrzliny :)
Odpovedať
@lopieta ja ju cvicim kazdy den :-)
Odpovedať
@lopieta ta zumba je super,len keby si tu zacnem tancovat o desiatej vecer,co je vacsinou cas,kedy som konecne na intraku zo skoly a z roboty,neviem,ako by na mna pozerali:D a sladkosti momentalne ani ja nejem,iba v nedelu :P a inak uz neviem,co by som z jedalnicka vyradila,nejem maso od malicka,teraz ani sladke,sak by som uz iba zeleninu jedla:D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja som ju este necvicila, tu je mi to velmi drahe.. a doma na to cas nemam. do fitka sa mi podari 1xza tyzden a na aerobik 1x za tyzden.no teraz som chora.. a koli vybavovaniu svadby na sk som uz 5tyzdnov nebola :-( ale aj doma si zacvicim..:-) a dost cvicim pri malom :-) ale odkedy riesim svadbu mi ani jest nechuti nejak vela... veceram len salaty-zeleninove-cerstve... sladkosti malo-obcas -cokoladu nejak nemusim...skor zmzlinku..;-) a nejem po 18-19 hod.. ale pri neskorsom prichode domov sa stane, ze nieco male zjem..a vela vela pijem..
Odpovedať
@mirka_martin myslim ze ty nepotrebujes cvicenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik no dakujem... ked mna to bavi...teda aerobik zboznujem do skoly..:-) ... no dnes som sa vážila a zase dačo ubudlo, to asi tie stresy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mirka_martin aj v auparku mali len jedny korzetové, takže s veľkou pravdepodobnosťou máme rovnaké :-) :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@firstbaby ja mám vejárik, ale ten som si kúpila ako pamiatku na Benátky pred dvoma rokmi :-) len kvôli svadbe by som to asi nezháňala
Odpovedať
Baby, dnes nam dosli oznamka :-) ! Teším sa z nich veeeeeeeeeeeeeľmi :-D :-D :-D !
Odpovedať
a nám zase obrúčky, joj to je radosť :-D
Odpovedať
my ideme cez vikend vyrabat darceky pre hosti, som zvedava ako to dopadne :-D
Odpovedať
@lindux a co to bude?:)
Odpovedať
Profilova fotka
nakupila som krepák..polystyrenovu gulu,sparadlá, no a uvidime co stvorim ;-)
Odpovedať
@panaacik ideme sa pokusit zavarit s drahym sampiony ktore doma pestujeme. Ak to vyjde, kazdy dostane jednu mensiu fllasticku. V podstate je to hluposticka, ale je to nieco, co sme my dvaja spravili sami...
Odpovedať
@lindux fiha, wow, som zvedava ako vam to vyjde. drzim palce :) ta myslienka je vynikajuca :)
Odpovedať
@lopieta dakujeme...no bude to pokus tak snad sa to podari :D
Odpovedať
@tonka258 no to sme dvaja
Odpovedať
šampioniky zavarené :-) :-) ale makačka to bola :-p ešte poháriky ozdobiť a bude to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja síce darčekom pre hostí veľmi nerozumiem, ale toto ste pekne vymysleli, určite zaujímavé a originálne :-)
Odpovedať
@nimika ďakujemee :-) :-)
Odpovedať
baby, ked ma kadernicka bude cesat doma, a malovat ma budu v studiu vonku, co je podla vas lepsie absolvovat skor? :-)
Odpovedať
@lindux jeeej to je naozaj originalne.....nam prave dnes prisli cokoladky :-D....tak sa tesim....uz len tie moje popolnocne saty :-/...neviem nic zohnat!
Odpovedať
@lindux asi je to jedno, ale ja by som sa asi dala najskor cesat :-N
Odpovedať
Caute baby, tak som tu nejak zabludila a sice nemam ziaden hodnotny prispevok, ale hadam sa na mna nikto nenahneva, ked vam len tak pre radost a mozno pre zabavu poviem, ze ja teda tiez chcem mat svadbu v 07/2011 ale zatial nemam NIC NIC NIC. Neviem kde, neviem ako, ale moj drahy a ja to vnimame rovnako - proste si urobime nejaky pekny den s ludmi, s ktorymi budeme chciet byt, nerobime si stres (no hadam by sme si uz aj mohli zacat :) a uvidime. Neide o to, ze sme lahkovazni, ale moj partner je inej narodnosti a zijeme v jeho krajine a budeme sa brat tu a tu treba najskor vybavit potvrdenia, rodny list atd (na tom uz pracujeme) a potom clovek proste dostane termin tak o 3-4 tyzdne a ak je to pre neho ok, tak je o tie 3-4 tyzdne svadba :) A velmi sa mi paci, ako mate vsetko premyslene, ste pre mna inspiraciou a velmi velmi vam drzim palce aby vam den D vysiel podla najlepsich predstav!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?